logo

Stylové sváteční účesy: 20 různých možností krok za krokem


Dovolená pro každou dívku je další důvod, proč vypadat elegantně a krásný účes je základním atributem úžasného obrazu. Pokud není čas nebo příležitost navštívit velitele před událostí, neměli byste být rozrušeni. Každá dívka může mít stylový účes s vlastními rukama, pokud pečlivě sleduje fotografie a video tutoriály krok za krokem. Nabízíme Vám výběr z dvaceti nejjednodušších a nejkrásnějších slavnostních účesů.

Účesy s copánky

Francouzské copánky jsou trendem letošního roku. Nejjednodušší dovolená účesy jsou vyrobeny z copánků. Jakmile se naučíte, jak tkát francouzskou stužku, toto uspořádání se okamžitě dostane do "oblíbené" části. Bude schopna pomoci v nejvíce nečekaných situacích, kdy se budete muset připravit na dovolenou ve spěchu. Chcete-li udělat krásný účes s vlastními rukama, musíte pracovat tvrdě. Techniky tkaní musí předem zvládnout a dobře pracovat. Jakmile se však učíte, dovednost zůstane navždy. Zvažte několik možností účesů z francouzského proužku.

Šplhat po boku

Šipka na boku - je to snadný účes, protože s vlastními rukama to může být provedeno za téměř deset minut. Chcete-li vytvořit takový balíček na hlavě, použijte naše pokyny.

 1. Proveďte boční dělení a vyhoďte celý šok vlasů na jedné straně.
 2. Vlákněte standardní francouzskou stužku. V tomto případě by měly být vlasy chytány vodorovně z druhé strany. Pletená potřeba ucha. Mělo by jen jít dolů.
 3. Slepte špičku gumičkou.
 4. Postříkejte vlasy lakem, abyste ho drželi celý večer.

Plivat na rezinochkah

Pokud se klasická technika tkaní francouzských prýmků ukázala být mimo vaši moc, pak nezoufejte. Pravidelné rezinochki vám pomohou vytvořit chytrý oplet. Tento prýmek může být zdoben jasným vlástem nebo neobvyklým pryžovým pásem. Podobné účesy jsou krok za krokem na fotografii níže.

Dvě splétačky za sebou

Jedná se o skvělý sváteční účes pro střední vlasy. Nicméně je to vhodné a dlouhosrsté krásy. Je to docela jednoduché udělat účes: je třeba oddělit dva prameny po stranách, splétat je do copánků a jemně je upevnit zezadu pomocí neviditelných žen. Zbývající vlasy mohou být přišroubovány, splétány ve volném pásku nebo vlevo, jak je.

Braid

Jedná se o jednoduchý účes pro dlouhé vlasy na dovolenou. Chcete-li postavit rám, je třeba provést horizontální rozdělení od ucha k uchu a začít s tkaním bordury na boku. Francouzský pletenec by měl být sevřený. Existuje také druhá možnost: vlasy jsou rozděleny na rovnou děrovku a pleteniny na obou stranách (měly by se přizpůsobit k hlavě). Vytvářejí rám a konce pásů mohou být upevněny ve formě malého paprsku.

Spit vodopád

Tento slavnostní účes pro dlouhé vlasy se bude moci přiblížit romantickému stylu. Můžete vidět krok za krokem tkaní videa.

Jiné typy účesů s pigtails

Pokud duše vyžaduje rozmanitost, v této sekci můžete vidět, jak si originální účesy s vlastními rukama doma. Fotografické a video tutoriály ukazují nejodvážnější experimenty s opletení.

Účesy s ocasem

Dokonce i nejobvyklejší ocas s pravým přístupem se může stát pro sváteční účes pro střední nebo dlouhé vlasy. Takový styling je vhodnější pro majitele rovné vlasy.

Koně ocasu

Perfektní vysoký ocas bude skvělým doplňkem k klasickému vzhledu. To může být svěží nebo hladké. Chvost může být kombinována se stylovým oblekem a koktejlovými šaty.

Kombinace ocasních a francouzských copánků

Pokud existuje touha po nejrůznějších obrázcích s ocasem, můžete do účesu přidat plenky. Takové účesy s vlastními rukama lze postavit za pouhých patnáct minut. Můžete doplnit obrázek s příslušenstvím.

Dvojitý ocas

Pokud objem vlasů nestačí, můžete vytvořit dvojitý ocas. To vám dává vlasům extra šik. Vlasy lze přišroubovat, což také zvyšuje objem.

Romantické kudrlinky

Tento univerzální večerní účes s vlastními rukama se provádí během několika minut (čas závisí na tloušťce vlasů). Kudrlinky vypadají velmi sexy v každé délce a tloušťce vlasů. Jsou ideální pro návštěvu kina, divadla, narozenin či svatby. Make kudrlinky pomocí curlingu.

Elegantní styl v řeckém stylu

Následující pokyny vám pomohou udělat svá slavnostní účes s vlastními rukama:

 1. Proveďte boční dělení a natočte vlasy na kadeře.
 2. Rozdělte šok vlasů na dvě části na úrovni uší. Zatlačte horní část na chvíli.
 3. Upevněte dolní část gumovým páskem uprostřed ocasu a přidejte špičky.
 4. Zalomte dolní ocas v ruliku a zajistěte stealth.
 5. Opakujte stejný postup s horní částí vlasů.

Bundle

Balíček je další jednoduchý účes, který doma můžete udělat s vlastními rukama během několika minut. Svazek je vhodný pro jakýkoli styl oblečení a z jakéhokoli důvodu. A udělejte si tento styl, použijte naše podrobné pokyny pro fotografování.

Vlasy

Jedná se o originální sváteční účes pro dlouhé vlasy. Je vhodnější pro mladé dívky. Tento účes můžete udělat za pět minut, takže je to skvělá volba, pokud není čas na balení. Vlasy mohou být provedeny ve třech krocích:

 1. Sbírejte vlasy v Malvince. Vázni na dásně. Podruhé kravata, ne konce vlasů.
 2. Rozdělte ocas na dvě části.
 3. Projděte špičky ocasu mezi polovinami a zajistěte je stealth.

Účes s fleecem

Tento účes pro dovolenou, vyrobený ručně, je vhodný pro mladé a statečné dívky. Přidá objem na tenké vlasy a udělá obrázek velmi odvážný a atraktivní. Chcete-li tento styl vyřešit, potřebujete pouze pár minut. Vlasy po stranách a nahoře musí být pečlivě česány a fixovány lakem. Chcete-li udělat dobrý bouffant pomůže hřeben s vzácnými zuby. Potom s česanými vlasy musíte vytvořit styl a zajistit je neviditelnými stranami. Živé náušnice mohou doplnit obraz.

Bezstarostný styling

Mírný nepořádek na hlavě je trendem roku 2017. Tato instalace vyžaduje minimální čas a úsilí. Je ideální pro odvážný a odvážný obraz. Abyste to udělali, je třeba vyčistit vlasy u kořenů, rozstřikovat je lakem a trochu ho rozmazat do rukou. To je vše - stylový večerní styl je připraven. Jedná se o nejjednodušší účes, který můžete udělat s vlastními rukama. Chcete-li doplnit tento obrázek, můžete použít světlé make-up. Například, doplňte rty s červenou rtěnkou.

Klasické zakřivení

Pokud dojde k velmi důležitým a zodpovědným událostem, je nejlepším řešením přísné klasické zvlnění. Tento rychlý, ručně vyrobený účes dokonale doplní kostýmy nebo lehké klasické šaty. Vlasy prostě potřebují zvedat a hřeben, a pak se otočit do kudr. Opravil tento styl účesu. To může být provedeno v různých variantách. Podobný účes pro dovolenou s vlastními rukama jsou uvedeny na fotografii.

Účes s třeskymi

Jedná se o velmi běžný typ stylu. Docela často, takový účes s vlastními rukama doma je pro každodenní pohled. Nicméně, když je čas těsný, může jít na večerní úklon. Tento styl je velmi jednoduchý. Chcete-li to udělat, potřebujete lak, pár stealth a hřeben s řídkými zuby. Na hlavě je třeba vybrat oblast třesků, vlasy pečlivě hřebenit, opravit lakem a neviditelně. Zbytek vlasů může být přišroubován k curlingu.

Originální styl pro krátké vlasy

Pokud máte krátký účes, udělejte nějaký originální účes obtížnější. Nicméně v tomto případě můžete dělat stylový styling nebo účes. Střih musí samozřejmě provádět pán. Nemůžete si sami sobě stříhat vlasy. V opačném případě budete zničit vaše vlasy a budete muset úplně vyříznout. Pokud je již účes, použijte stylový styl se sušičem vlasů, kulatým štětcem a lakem na vlasy. Můžete také experimentovat s dělením. Můžete doplnit obrázek s velkými náušnicemi a jasným make-up.

Účes s obvazem na letní dovolenou

Čelenka je velmi stylový doplněk, pomocí něhož můžete vytvořit originální účes pro letní vzhled. Máte-li otázku, jak vytvořit takový účes se svými vlastními rukama, podívejte se na naše fotky a video tutoriály.

Malvinka s sametovým

Tento účes je známý každému dívce od dětství. Je však relevantní v dospělosti. Chcete-li vytvořit malvinku, potřebujete pravidelnou gumu, sprej na vlasy a kartáč na hromadu. Nejprve je třeba si vlasy dobře česat a posypat malým lakem. Pak se vršek dostane do malého ocasu. Chcete-li do účesu přidat hlasitost, ocas se může vyčesat a zvednout v kořenech. Malvinku můžete svázat pomocí obvyklého elastického pásku nebo připnout původní vlásenku. Pokud jsou vlasy krátké, je třeba, aby byl Malvinku upevněn a po stranách. Chcete-li to udělat, zvykněte na obvyklé neviditelné.

Jak udělat nejvíce večerní účes

Kdo z žen nemá sen, aby na večerní události svítil v krásných šatech as nádherným účesem v harmonii se slavnostním oblečením. Někdy je nutné naléhavě vytvořit atraktivní vzhled pomocí účesu a není čas k účasti na kadeřnictví. V tomto případě si můžete udělat jednoduchý krásný večerní účes sami, protože znáte některé kadeřnické techniky. Pokud máte zároveň své vlasy styling zážitek, pak můžete bezpečně pro slavnostní příležitosti použít při vytváření účesů na vlastní kadeře. Se zkušenostmi to netrvá dlouho.

Doporučení a podmínky nezbytné pro tvorbu stylingu

Chcete-li dělat večerní účes s vlastními rukama doma, potřebujete na čisté vlasy. Je lepší je umyt v předvečer události, protože se po umývání stanou poslušnějšími.

Je třeba připravit pěnu, gel nebo lak pro fixaci účesu, stejně jako vlasy, které jsou vhodné pro elegantní vzhled, stealth, elastické pásy a další příslušenství, které budou potřebné při jeho realizaci.

Při vytváření stylingu je třeba zvážit, jak bude v souladu s vybranými večerními šaty. Šperky na hlavě si také musí vybrat v souladu s výzdobou šatů. Neměli bychom zapomínat na to, že se účes přizpůsobil tvářím a oválům. Vlasy by měly zdůrazňovat vaši krásu a neměly by ji zkazit.

Tato doporučení platí pro účesy na vlasy libovolné délky.

Večerní účes udělejte sami na dlouhé vlasy

Dlouhé prameny nabízejí více možností experimentování.

Je třeba připojit trochu fantazie a z jednoduchého ocasu, získaného vazením vlasů gumovým pásem, můžete vytvořit elegantní obraz, který je harmonicky vhodný pro oslavu.

Všechny druhy pletení jsou stále v módě. Dlouhé prameny pro tkaní jsou nejvhodnější. V takovém případě je vítaná úmyslná nedbalost při jeho provádění.

Zvažte některé jednoduché účesy pro dlouhé prameny.

Zastoupený ocas koně

 1. Vázané prameny jsou vázány gumou ve formě ocasu.
 2. Děláme na něm malou hromadu a fixujeme ji sprejem.
 3. Všimněte si ocasu v pravidelných intervalech s elastickými pásy po celé délce a roztažte stupňovité ocasy a dáváme jim objem.
 4. Pro slavnostní verzi žvýkačky lze skrýt pod šperky.

"Koně ocasu" bez bobů s hromadou

Tento účes je dobré dělat, když čas trpělivě chybí, protože není nutné kudrlat kudrlinky, které vyžadují čas. Můžete to udělat jen s hřebenem a dvěma pryžovými pásky.

Sekvence akcí je zobrazena na fotografii:

 • Oddělte přední vlasy kouskem vlasů a dočasně zajistěte prameny krabím nebo elastickým.
 • Přiložte dolní prameny na kýtu.
 • Krabovitě utěsněný kus, rozpusťte a roztřepte jej v bazální oblasti.
 • Šplhané prameny, lehce vyhlazené nahoře, spojují se spodním uzlovým svazkem s jiným elastickým páskem.
 • Oddělený od ocasu s tenkým pramenem převlečte dásně, ukryjte ji pod vlasy, upevněte konec neviditelného.
 • Lehce odfoukněte ocas, aby se dosáhlo objemu, a pak mírně nastříkejte lakem.

"Přeslička" na rovných pramenech

Vypadá elegantně vysoko na koni na hladkých dlouhých pramenech. Provádí se jednoduše:

 1. Aplikujte pěnu rovnoměrně na dobře vyčesané čisté zámky a pak je spojte s hustým pryžovým pásem na zadní straně hlavy v podobě ocasu.
 2. Zalomte gumu do malého pramene, abyste ji maskovali. Konec skrýt.

Dlouhé tekoucí kadeře

Majitelé tlustých dlouhých vlasů mohou jednoduše prokázat svou krásu, curlingové kudrlinky a rozpouštěcí prameny. Chcete-li dostat velké kudrlinky, musíte se po namočení pěny na hlavu natřít na velké kolečka. Chcete-li vytvořit objem stylingu, prameny u kořenů je třeba hřebeny.

Na hotové vlasy, můžete dát malý lak na kudrlinky trvalo déle.

Vysoký účes "Wisp of curls"

Velké kudrlinky se shromažďují na vrcholu svazku a každé zvedání se zvedá, posypeme lakem a pak ho položíte na zadní stranu hlavy a bodnete ho neviditelnými vlasy.

Večerní účes udělejte sami pro střední vlasy

Střední srsti jsou možná nejběžnější. Z jejich pramenů můžete dokonale sestavit většinu účesů, které jsou vhodné pro dlouhé vlasy. Vypadají dobře jakýkoli styl v podobě "paprsku".

Jednoduchý balíček

Zvažte nejjednodušší typ "paprsku".

To běží takto:

 1. Oddělte část pramenů přiléhajících k čelní části a po bočním dělení je položte podél chráničů dolů. Vlasy musí být nejprve lehce zvlněné a aplikovat pěnu.
 2. Přidejte střední část objemu vlasů, lehce česněte prameny a pak je vyhlaďte z horní části.
 3. Všechny vlasy jsou shromažďovány v jednom svazku s vlasy. Zarovnejte dolní konec nosníku směrem dovnitř. Pin na straně dekorace ve formě květiny.

Babette s kudrnatým plátnem

Tento účes je vyroben v retro stylu:

 1. Pásky sousedící s čelní částí jsou odděleny horizontálním oddělením od hlavních vlasů a dočasně upevněny elastickým pásem.
 2. Chcete-li vytvořit zvuk v krku na vlasy, bufant.
 3. Oddělené hladké prameny rozpouštějí a zavírají česané prameny.
 4. Na lince oddělení položili na rámech umělé figuríny. Nejen zdobí vlasy, ale také maskuje přechod hladkých vlasů do bouffantu, což vytváří iluzi svazku vázaných vlasů.
 5. Pásky se v dolní části nosu otočí dovnitř v podobě válečku a pevně se nevidí.

Bundle s bavlny

Tento účes je obzvláště účinný a zůstává nezměněn po dlouhou dobu. Postupujte podle toho, jestli máte dovednost tkát francouzskou stužku.

 1. Oddělte prameny podél čela od jednoho chrámu k druhému.
 2. Proveďte boční dělení nebo přímou rozdělení na ně a opletení dvěma pigtails (s lepením pramenů). Při tkaní pramenů trochu táhnou, takže vypadají volumetricky.
 3. Po připojení konců pletenin je dočasně upevněte elastickým pásem.
 4. Střední část pramenů, které se nacházejí na zadní straně hlavy, lehce míchá, aby se dosáhlo objemu, vázaným na svazek ve spodní části hlavy. Vytvořte bagel z paprsku pomocí prstencovitého tvaru, který se nosí na uzlovaných pramenech. Spřádání je třeba zabalit do formy, zamaskovat ji a pak ji zajistit pomocí čepů.
 5. Překročit volnou část opletení a zabalit koblihu a skrýt konce pod ním.
 6. Upevněte vlasy lakem.

Volné kudrlinky na středních vlasech

Obzvláště působivé na středních vlasech jsou chladné kudrlinky, na které musíte před stylováním aplikovat pěnu. Je dobré provádět takové kadeřnictví, pokud jsou vlasy z přírody nakloněny, nebo je vyrobena perm.

Večerní účes udělejte sami sebe pro krátké vlasy

Charakteristickým znakem krátkých vlasů je dobře provedený účes. Pokud je to opravdu úspěšné, pak byste neměli vynalézt kolo na slavnostní večer. Stačí, abyste měli čistou hlavu a nasadili si správný směr.

Krátké účesy s dekoracemi

Můžete si diamantovat účes s lehkým zvlněním, pokud to dovolí délka pramenů, a vyzdobit ji krásnou sponou na vlasy ve tvaru květiny.

"Naughty účes"

Můžete dát svůj účes zlobivý vzhled s pomocí lehké nepořádek pramenů. Chcete-li to provést, natočte prameny na zadní straně hlavy a fixujte gel. Také to můžete provést jejich vytažením v různých směrech.

Vysoký "vzduchový nosník"

Střih pro večerní oslavu může být krásně položen ve formě imitace vzduchového paprsku na zadní straně hlavy. Chcete-li to provést, je nutné k tomu navíjet prameny pomocí kadeřavého železa, pak zvednout každý kadeř nahoru a upevnit ho lakem. Záblesk zůstává rovný. Na vrcholu pro více imitace účinek, bodnout krásné vlasy.

Vlasy "Curls na náměstí"

Máte-li účes "čtverec", pak večerní událost můžete udělat romantický styl z toho, zkroutí prameny ve velkých kadeřních, a pak zdobí vlasy s lukem nebo barrette.

Pokud na malé části chrámu tkát pigtail, pak to bude vrchol účesu.

Večerní účes krok za krokem, 200 fotek

Na slavnostní události, oslavě nebo romantickém večeru chceme vypadat zvláště krásně. Z tohoto důvodu obvykle pozorně přemýšlíme obrazem shora dolů, výběr šatů, obuvi, šperků je důležitý, ale jedním z nejdůležitějších prvků obrazu je účes. Večerní účesy se vyznačují elegancí, elegancí a krásou.

Existuje mnoho večerních účesů, výběr účesů pro večer závisí na mnoha faktorech, jako je délka vlasů, druh oblečení, formát události a jen na základě osobní preference.

Večerní účes pro dlouhé vlasy

Večerní účesy pro dlouhé vlasy se vyznačují zvláštní odrůdou, protože dlouhé vlasy vám umožňují dělat nejzajímavější a nejsložitější účesy. Mohou to být krásné velké kudrlinky, spadající na ramena, účesy s různými copánky, krásně sebrané vlasy.

Pokud si vyberete sbírané vlasy a svazky, je lepší dát přednost. nízká poloha vlasů. Například banda vypadá velmi elegantně ze strany.

V tom, co neexistují žádná omezení pro dlouhosrsté krásy, jsou to různé drátky, může to být jeden nebo několik drátků nebo kombinace tkaní s tekoucími vlasy.

Večerní účesy pro střední vlasy

Průměrná délka vlasů je univerzální, stejné účesy jsou k dispozici pro dlouhé vlasy, ale večerní účesy pro střední vlasy jsou mnohem jednodušší. Kudrlinky, všechny druhy strapců, prvky vazby vypadají stejně výhodné jako střední vlasy.

Věnujte pozornost vysokým trámům, na rozdíl od dlouhých vlasů, průměrná délka vám umožňuje provádět všechny druhy vysokých vlasů, protože zajímavým přírůstkem budou přívěsky.

Večerní účes pro krátké vlasy

U krátkých vlasů je situace trochu komplikovanější, protože dívky s takovou délkou nemají mnoho variant účesů, takže večerní účesy pro krátké vlasy mají své vlastní vlastnosti. Například šperky, vlasy, dýky a čelenky se používají jako atribut pro krátké vlasy. Takové doplňky vám umožňují dělat si vlasy slavnostní a elegantní.

Nicméně, s krátkými vlasy, můžete udělat něco zvláštního, například zkroucení kudrlin, hřeben zpět hladké vlasy, nebo naopak. Vše závisí na vaší představivosti!

Výběr večerních vlasů, v závislosti na šatech

1. Šaty s otevřenými rameny jsou perfektně kombinovány se shromážděnými i tekoucími vlasy. Večerní účes se shromážděnými vlasy bude zdůrazňovat elegantní krk, také tato možnost je vhodná, pokud chcete nosit krásné náušnice nebo náhrdelník.

2. Pokud máte šaty s jedním otevřeným ramenem, pak mohou být vlasy shromažďovány z jedné strany, kde není žádný ramenní popruh. Může se jednat o ocas, buchtu nebo jen česané vlasy na stranu. Ideální - Hollywoodské vlny na jedné straně.

3. Pokud máte šaty s V krkem, pak můžete rozpustit vlasy a zvlnit kudrlinky.

4. Šaty s uzavřeným krkem dokonale harmonizuje s vysokým účesem, v žádném případě nenechte své vlasy dolů, jinak riskujete, že krk bude velmi krátký. Vhodná partička na zadní straně hlavy je další dobrá volba pro roláky.

5. Vyhněte se volným vlasům při výběru šatů s otevřenou zádovou částí, takový řez by měl zdůraznit krásný ohyb v zádech a uvolněné vlasy budou pouze zavírat tento pikantní detail obrazu. Můžete si sbírat vlasy ve vysokém ocasu nebo udělat krásný jemný účes v kombinaci s kudrlinami.

Večerní účes se shromážděnými vlasy

Večerní účes bun - různé možnosti

Svazek je jedním z nejlepších účesů pro slavnostní příležitost, shromážděné vlasy vypadají elegantně a žensky, odhalují obličejové rysy a tenký krk. Lamp je vhodný jako večerní účes na plesu.

Umístění nosníku může být na koruně, na zadní straně hlavy nebo na boku. "Charakter" paprsku závisí na vašich přáních.

Elegantní elegantní housenka

V ideálním případě štíhlý štíhlý paprsek, před odjezdem, rozstříkejte ho lakem, což dodá vlasům zvláštní lesk.

Účesy pro dlouhé vlasy: večerní, prázdninové a každodenní, krok za krokem školení (více než 200 fotografií + videa)

Krásné a dlouhé vlasy jsou bezpochyby pýchou pro jakékoliv dívky. A dlouhosrsté krásy vědí z první ruky, jaká je péče o takovou hlavu vlasů. Co stojí za to jen mytí hlavy. Tato akce se mění na celý obřad. Koneckonců, jednoduchý šampon nestačí k udržení krásy vlasů, je nutné použít kondicionér a další masky. A kdybychom mluvili o každodenním stylingu... Je to jen komický let, jenž závisí jen na čase, kdy můžete strávit stylováním vlasů. A vzhledem ke zuřivému modernímu tempu - čas je velmi choulostivý. A co zůstává na dlouhosrstých krásách? Existuje jen málo možností, jak zkrátit vaše vzácné kudrlinky, nebo se jednoduše, rychle a krásně naučit, abyste je položili. Samozřejmě, že jsme zvolili druhou možnost a v tomto článku budeme vyprávět o nejjednodušších, nejkrásnějších a nejrychlejších denních účesech pro dlouhé vlasy. Nepřebíhá večer a styl pro zvláštní příležitosti. Ale první věci jsou první.

Denní účesy pro dlouhé vlasy: rychlé a krásné

Denní poplatky za studium nebo práci, a tak velmi únavné. A pak musíte dát svou luxusní vlasovou hlavu... Mimochodem, mnoho dívek se neobtěžuje stylováním vlasů a preferuje svobodný stav bez účesů. No, to vše závisí na délce a na oblečení v organizaci. Koneckonců, někteří zaměstnavatelé kategoricky zakazují vzhled svých pracovníků s volnými vlasy. Co můžeme říci o univerzitách a školách... Ačkoliv právě v tomto ohledu existuje určitá svoboda. V každém případě, pokud nechcete jít rozcuchaný celý den nebo jste unaveni volnými vlasy, jsou níže nejjednodušší a nejkrásnější možnosti pro dlouhé účesy na vlasy pro každý den. Nebudete trávit více než 10 minut na ně, a výsledek bude úžasný!

Jednoduché dlouhé vlasy

Tento účes je jednoduchý a rychlý způsob, jak přenést vlasy do pořádku. Pro jeho vytvoření potřebujeme:

 • knoflíky a stealth;
 • malá guma.

Začněte s jemným pokořením vlasů a ovázáním ocasu dolů. Poté lehce uvolněte dásně a vytvořte otvor mezi hlavou a dásní, kterým procházíme ocasem. Dalším krokem je zkroutí ocasu do svazku, přetočte ho do nějakého svazku a vložte jej do výsledného výklenku. Poté zakryjeme špičku ocasu hluboko do nosníku a upevníme ho zespodu a po stranách kolíky a stealth.

Bundle

Možná jeden z nejběžnějších účesů pro dlouhé vlasy je koktejl. Má jen nesčetné rozmanitosti a modifikace, které se pohybují od spousty drátků až po retro svazky s válečkem. Každý z těchto svazků je pěkný a jedinečný svým způsobem. A každý z nich je vhodný pro konkrétní případ. Romantická parta, jejíž jméno již hovoří samo za sebe, bude skvělou volbou pro večerní procházku. Spousta drátků je ideální pro práci. Netrvá dlouho, než vytvoříte paprsek, ale vypadá krásně a stylově.

Takže hlavními doplňky pro vytváření paprsku jsou:

 • tenká a pevná vázanka na vlasy;
 • knoflíky;
 • neviditelný;
 • váleček na vlasy (při vytváření paprsku v retro stylu).

Zvažte proces vytváření svazku prošitků. Pravidlo je, že základem každého paprsku je ocas. My štětím vlasy a navážeme čistý ocas na vrchol hlavy, nebo trochu nižší (jak dáváte přednost). Pak rozdělíme náš ocas na dvě stejné části, z nichž každá je spletená do volného pigtapu. Pak se zalepíme elastickým materiálem nejprve o jeden pigtail, pak druhý. Špičky pletenin jsou pečlivě ukryty v zádech ocasu. Opravujeme výsledný balíček s čepy a neviditelnými.

Pro vytvoření retro paprsku je na vázaný ocas kladen speciální vlasový válec. Mimochodem!

Takový válec může být vyroben vlastním rukama z nepotřebné ponožky. Stačí si odříznout ponožku a otočit ji středem do nějakého bagelu.

Po opotřebení válečku jemně rozdělujte vlasy od středu a podél okrajů rovnoměrně po celý válec tak, aby nedošlo k žádné mezery. Z výše uvedeného ukládáme nejtenčí elastický pás, který upevňuje a táhne vlasy. Zbytek vlasů, zabalený kolem základu nosníku a upevňovat šrouby a stealth.

"Malvinka" pro každý den na dlouhé vlasy

"Malvinka" je vynikající volbou pro ty, kteří nechtějí shromažďovat všechny vlasy, ale současně ji chtějí vyzvednout z obličeje, aby se otevřely. Odrůdy malvinok mohou být také velkou rozmanitostí: pomocí vlajky a pomocí opletek a jednoduše sestavit přední prameny v miniaturním ocásku. V průměru trvá méně než 5 minut vytvořit takový účes.

Chcete-li vytvořit "malvinki" s flagelou, nejprve si hřeben vlasy a vytvořte na vrcholu hlavy malý fleece pro hlasitost. Potom po stranách na obou stranách oddělené pramenem. Každý z nich je zkroucený do těsného svazku. Pak sundáme postroj a upevníme ji na zbytek vlasů pomocí neviditelných žen. S druhým svazkem udělajte totéž.

Podobně se malvinka vytváří pomocí opletek. Všechny operace jsou prováděny stejným způsobem, ale namísto vlasů bez vlasů jsou tkané.

Chvost s kosou z pletenců

Tento účes je skvělá volba pro školu nebo ústav. Jednoduchý, ale zároveň stylový a krásný. Vytváří se velmi snadno. Začátek, dobře-česané vlasy se chystá na vysoký ocas. Pak je ocas rozdělen na dvě stejné části, z nichž každá je zkroucená do pevného svazku a zajištěna. Poté se tyto dva prameny navzájem propojují a spojují s pružným pásem. Woo-a la náš účes je připraven!

Pro každý den tkát dlouhé vlasy

No, kde se bez dlouhých vlasů bez pletenin. V dávných dobách se nosily ženy. Přispěly k vývoji v péči o dívky a přesnosti, protože bez ohledu na to, jak je splétání nejlepší účes, je schopen shromáždit všechny vlasy dohromady. Dnes se objevil nepředstavitelný počet různých druhů opletek, je to obvyklá trojbarevná opletka a špička a široký oplet pěti pruhů a šňůrka rybího druhu a široký františkárový oplet a mnoho dalších možných odrůd. V našem případě považujeme za nejjednodušší, ale zároveň úžasně krásné tkaničky.

Takže, abychom vytvořili takový účes, potřebujeme pravidelnou gumu a trochu trpělivosti. Dobře pokořte vlasy, sbírejte je zezadu a rozdělte na dvě stejné části. Oddělte dva malé prameny od obličeje na každé straně a projděte je. Pak opět oddělíme další dva prameny a opět překročíme. Pokračujeme v tkaní stejným způsobem až do konce. Hrot je upevněn elastickým páskem. Tento účes je ideální pro práci i procházku.

Několik další účesy krok za krokem pro dlouhé vlasy dole.

Slavnostní a večerní účes pro dlouhé vlasy

Na jedné straně měli majitelé dlouhých vlasů hodně štěstí než dívky s krátkými účesy. Koneckonců, pro dlouhé vlasy existuje obrovské množství všech druhů účesů, od nejlepších hollywoodských kadeřů až po rozsáhlé účesy na základě paprsku. Sváteční účesy pro dlouhé vlasy jsou rozděleny do hlavních kategorií: svatební, promoční a večerní. Každý z těchto účesů má své hlavní body a rysy. Samozřejmě, pro vytvoření účesu pro zvláštní příležitost, je lepší kontaktovat profesionála. Koneckonců, jen on může vyzvednout účes, který vás zdobí, zvýrazní vaše silné stránky a skryje slabosti. Nicméně, pokud se chystáte, řekněme, pro narozeniny nebo na párty, pak není žádný zvláštní důvod, jak utrácet peníze na stylistu. Doma můžete také vytvořit krásný večerní účes. což nebude horší než profesionální kadeřník.

Večerní účes "Hollywoodské kudrlinky" pro dlouhé vlasy

Jeden z nejoblíbenějších večerních účesů. Vypadá velmi krásně a dělá takové vlasy doma není těžké. Mnoho lidí si myslí, že hollywoodské kudrlinky jsou stejné kudrlinky. Nicméně, to je trochu špatně. Jejich hlavní rozdíl spočívá v tom, že jsou větší, velmi pečlivě položené a nelepené. To je důvod, proč vytvořit hollywoodské kudrlinky, budete potřebovat velmi dobrý fixační nástroj, který nejprve nebude dělat účes těžší, a za druhé, nebude lepidlo sám kudrlinky. Musí být mobilní a živí.

Abychom vytvořili hollywoodské kudrlinky, potřebujeme:

 • hřeben;
 • přípravky pro úpravu vlasů bez vážení (pěna, pěna, sprej);
 • tepelná ochrana vlasů;
 • vysoušeč vlasů;
 • žehlička nebo curling;
 • klipy pro vlasy.

Předtím, než vytvoříme kudrliny, musíme vlasy umýt, lehce vysušit ručníkem. Aplikujte styling a tepelnou ochranu na mokré vlasy. Pak začneme jemně vysychat vlasy. K tomu musíte použít vysoušeč vlasů a kulatý hřeben. Oddělujeme malé prameny a trochu je od nich odkrývají. To dodá vlasům extra objem.

DŮLEŽITÉ! Chcete-li vytvořit hollywoodské kudrlinky, musí být vaše vlasy zcela suché, jinak se kudrlinky prostě rozpadnou.

Poté vlasy a část na jedné straně. Poté postupujte ke vzniku kudrlin. Pokud použijete kadeřník, začneme vytvářet kudrlinky z kořenů. Vezmeme si malý pramen o šířce asi 2 centimetry a zachyťme jej se železem co nejblíže kořenům, jemně otočte kolečko dolů tak, aby se pás byl zabalen do něj. Takto provádíme celou délku a upevníme sponu na vlasy. Zbývající kadeře se dělají stejným způsobem. Je důležité, aby byly všechny vyrobeny na stejné straně, čisté a vyrovnané.

Krásné večerní účes to udělat sami. Jednoduché a snadné večerní účesy s vlastními rukama

Před šťastnou událostí, narozeninami nebo výročí chci vypadat krásně od hlavy k patě. O tom, jak rychle a efektivně dát vlasy ve večerním účesu a které budou popsány v článku.

Módní večerní účesy

Dnes jsou stylové retro styly v módě, různé vzpěry, roztomilé kudrlinky na jedné straně, hladké vlny. Všechny možnosti mohou být prováděny na různých délkách vlasů a vy budete vypadat nejen elegantně a slavnostně, ale také velmi moderní. Dalším trendem je přidání trochu nedbalosti k vlasům. Lehký nepořádek, uměle vytvořený a speciálně vyzdvižený laky a pěnou, je přítomen na všech módních přehlídkách.

Večerní účes: potřebné nástroje

Chcete-li vytvořit večerní účes, musíte se předem připravit a nakoupit potřebnými nástroji, včetně:

 • vlasový sprej
 • hřeben
 • pěna nebo pěna
 • vlasy a stealth
 • vlasy
 • tenké elastické pásky (je lepší vybrat barvu vlasů)
 • vysoušeč vlasů
 • vysavač na vlasy
 • curlingová křivka

Večerní účes udělejte sami: krok za krokem

Typ a typ vlasů závisí na délce vlasů. Další informace o možnostech každé délky:

Večerní účesy pro krátké vlasy to udělejte sami

Krátké vlasy, i přes malý objem, dávají svým majitelům široký prostor pro kreativitu. Budete provádět základní manipulace s stylovou pěnou a lakem.

 • Chcete-li jít do divadla nebo restaurace, dejte vlasy zpět, bude se zaměřit na tvář a otevřený krk.
 • U méně formálních událostí použijte pěnu pro vytvoření asymetrických nárůstů nebo zvýraznění více pramenů.
 • Můžete splétat krátký pigtail, jehož začátek bude u chrámu, a konec se schová za uchem.

Večerní účes pro střední vlasy s vlastními rukama

Chcete-li vytvořit účes pro střední vlasy, je lepší si umyt vlasy den nebo dva před událostí, takže vlasy budou ležet lépe a nebudou tlačeny.

Francouzský oplet a svazek

Chcete-li vytvořit tento účes, stačí jen pár minut:

 1. Začněte tím, že tkvíte francouzské omotávky.
 2. Když se dostanete do zadní části hlavy, sbírejte vlasy do ocasu
 3. Našroubujte je na kroužení
 4. Zabezpečte kudrlinky stealth

Babette

 1. Postavte vlasy do koňského koně
 2. Nasaďte na ocas široký elastický pás v podobě pěnové gumy.
 3. Rovnoměrně roztáhněte vlasy kolem sebe.
 4. Zašroubujte tenký elastický pás, aby odpovídal
 5. Protrující konce se schovávají pod bagelem nebo bezpečně ukryté

Večerní účes pro dlouhé vlasy s vlastními rukama

Krásné dlouhé vlasy by měly být otevřeně demonstrovány, uloveny obdivujícími pohledy a shromažďováním komplimentů. Chcete-li vytvořit večerní účes curl kudrlinky s curling a zabezpečit je na zadní straně hlavy, odhalovat obličej. Není nutné odstranit všechny prameny, stačí vytvořit určitý objem.

Večerní účesy si doma udělejte

Módní účes můžete získat nejen poté, co jste šli do salonu krásy, můžete udělat vše sami doma a vy můžete ušetřit peníze na nové šaty.

Večerní účes kudrlinky to udělat sami

Chcete-li vytvořit hladké a elegantní kudrlinky, dokonce i majitelé kudrnatých vlasů budou muset používat kudrlinky nebo kolečka. Výsledné kudrlinky mohou zůstat neporušené nebo položit několik pramenů do opletení, aby se shromáždili na zadní straně hlavy nebo zabalili do svazku.

Večerní účes na boku s rukama

Asymetrické účesy dnes na vrcholu popularity nás navracejí do retro stylu. Kadeřnice mohou být upevněny na boku pomocí neviditelných žen a zdobí vlasy dekorativním uzlem, pro hladké účesy můžete použít populární verzi "paprsku" s asymetrickým středem.

Večerní účes "svazek" s vlastními rukama

Bun je nezávislý účes pro každodenní nošení a hlavní pro různé večerní účesy. Banda růží, hladký paprsek s opletení, paprsek s hromadou a mnoho dalších možností.

Nejjednodušší verze účesu pomocí nosníku:

 • Oddělte prameny od obličeje a spojte zbývající vlasy s nízkým ocasem
 • Prohněte vlasy na ocas a otočte je v podobě válečku, zajistěte ho pomocí stealth
 • Nyní použijte prameny v obličeji a obklopte je kolem nosníku.
 • Zabezpečte lak a stealth

Řecké večerní účes

 • Chcete-li vytvořit tento účes, budete potřebovat pásku nebo gumičku.
 • Nejprve se rozdělte a omotávejte stuhu kolem hlavy a poté obalte nejbližší obličej kolem obličeje.
 • Opakujte stejné kroky s dalšími prameny na jedné straně a začněte otáčet novými na druhé straně.
 • Konce mohou být upevněny na stealth nebo šrouby a fixují lak.

Účes skočí se svými rukama

 1. Vyrovnejte slabý ocas na jednu stranu středu.
 2. Naughty krátké prameny opravují stealth.
 3. Dále budete potřebovat čínské tyčinky, sevřete konce ocasu a přitiskněte si vlasy na ně.
 4. Opravte výsledný válečkový stealth a sprej na vlasy.
 5. Tento účes vypadá velmi ženský a slavnostní, aniž by vyžadoval hodně času.

Večerní účes: vysoká hříva

Dálkový účes vypadá neobvyklý a zajímavý, pro jeho provedení budete potřebovat:

 • uděláš ocas na vrcholu své hlavy
 • mírně uvolněte gumu
 • postrádat konce vlasů na druhé straně
 • zajistěte je stealth

Světelné vlasy ustupují a vytvářejí dálkové světlo. Velice jednoduché a elegantní.

Večerní účes "Harness"

Majitelé dlouhých vlasů vejde do jednoduchého způsobu, jak stylovat vlasy ve svazku. Za tímto účelem:

 • pokořte si vlasy a sbírejte je na zadní straně hlavy
 • otočte se k otočení vlasů
 • zajistěte výsledek pinem
 • udělej ještě několik otáček a každému kroku napraví
 • 3-4 otáčky budou stačit k vytvoření efektu popruhu

Večerní účes s copánky

Šplhání je dlouhé a pevně upevněné na módním podstavci. Poskytují image úplnost a přesnost. Platit hold módě, nesnažte se dělat perfektní oplet, protože nyní v trendu lehká mlčet.

Večerní účesy pro různé typy obličeje

Výběr účesů by měl odpovídat typu člověka. Výběr správné možnosti skryje všechny nedostatky a upozorní na jejich zásluhy.

 • Dlouhá tvář

Vyberte si možnosti pro večerní účesy s velkými kadeřemi, které vizuálně přidávají objem do oblasti tváře a činí obličej více proporcionální. Experimentujte s asymetrickými účesy a snažte se vyhnout rovným a dlouhým vlasům.

 • Oválná tvář

Všestrannost oválného typu obličeje vám umožňuje použít jakékoliv varianty účesů a nebojíte se dělat chybu, protože vše vám vyhovuje. Asymetrické účesy, hladké a rovné vlasy, kadeře - všechny způsoby jsou vám otevřené.

Pokuste se soustředit se na nárazy, protože použijete různé textury a pěny. Dalším trikem je použití šikmého dělení, které vizuálně prodlužuje obličej.

 • Čtverečná tvář

Vysoký styling, vlny a měkké kudrlinky budou váš vzhled více ženský a jemnější. Vyvarujte se geometrie čáry a těžkého příslušenství.

Večerní účesy

Moderní kosmetický průmysl nabízí obrovské množství různých vlasových doplňků, které můžete přidat do vašeho vzhledu:

 • vlasy
 • diadémy a koruny
 • korálky
 • živé a umělé květiny
 • obruče
 • bandáže a elastické pásy

Výběr šperků, zapamatujte si hlavní pravidlo - ve všem potřebujeme opatření. Snažte se sladit šperky tak, aby odpovídaly šatům, a zhodnoťte jejich význam pro tuto událost.

Když zbude 20 minut a váš účes ještě není připraven, zhluboka se nadechněte, vydechujte a shromažďujte. Máte vše, co potřebujete! Znáte své vlasy a skutečnost, že jste opravdu lepší než kterýkoli jiný kadeřník nebo stylista. Večerní účes nevyžaduje hodně dovedností a času, přináší trochu fantazie a uspějete!

Proveďte večerní účesy s vlastními rukama - top 8 stylingem pro večer

Když se večerní dívka chystá na schůzku, na tuto událost nebo na romantickou procházku, měla vypadat bezvadně a ohromně. Z jejího obrazu by měla vybuchnout nějaké kouzlo, tajemství a tajemství. Účes hraje důležitou roli při dosahování tohoto cíle. Chcete-li jej vytvořit, není nutné jít do salonu krásy. Existuje skvělá alternativa - udělejte si své vlastní večerní účesy. Bude to mnohem jednodušší a hospodárnější. Kromě toho není nic nového při vytváření stylingu nic těžkého. Člověk má jen dělat vlasy krok za krokem, přičemž se zaměřuje na fotografie krok za krokem v tomto článku.

Večerní účesy si doma udělejte

Večerní účes by měl mít různou jednoduchost provedení a současně vypadat velmi elegantně a krásně. Zdá se, že dosažení takové rovnováhy je velmi obtížné. Neměli bychom však učinit nenávistné závěry, vědomě odsouzené k tomu, že účes nemůže být proveden sám, že nebude odpovídat myšlenkám.

Pro vyjížďky lze vytvořit řadu stylů. To může být romantické kudrlinky, které ukazují krásu luxusní hlavy vlasů.

Všechny druhy vysokých účesů budou také důležité.

Tlumený paprsek, zdobený kadeřemi, je velmi oblíbený u všech druhů svátků.

Níže jsou možné ideologické varianty večerních účesů, které můžete udělat s vlastními rukama, založené na fotografii, která vám umožní provádět jednotlivé akce krok za krokem.

Večerní účes pro střední vlasy to udělat krok za krokem

Vlasový stylový make-up pro střední vlasy doma - jednoduché! Stačí si vybrat to, co se vám líbí.

Pokládání se špičkou a trámem

Chcete-li získat takový aristokratický, výrazný účes pro střední délku vlasů, musíte provést následující kroky: hřebejte kadeře a začněte tkát francouzskou stuhou. Po dosažení okcipitální části se musí vlasy shromáždit v koni, který je navinut pomocí speciálního žehlení nebo curlingu. Vytvořené kudrlinky se vejdou do tvaru volného nosníku. Každý pramen musí být zajištěn kolíkem. Dokončený účes by měl být fixován lakem.

Chvost na boku

Tento večerní účes s vlastními rukama je velmi jednoduchý na střední srsti. S jeho pomocí můžete vytvořit lehký, roztomilý a jemný obraz.

Za prvé byste měli rozdělit vlasy na samostatné prameny, z nichž každý je zvlněný křivkou. Kudrlinky jsou česané k boční dělení. V korunové části je nutné vytvořit lehký malý bouffant. Když jsou všechny prameny shromažďovány v bočním ocasu, na čelu je ponechán tenký pramen, který zabalí pružinu. Hrot je upevněn kolíkem. Pro spolehlivost se doporučuje mrknout stylingový lak. Ukázalo se, že skvělé účesy pro večer.

Chvost může být provedena sami a jinými způsoby, které vypadají méně krásně a stylově.

Okouzlující spikelet

Se středně dlouhými vlasy můžete pracovat, jak chcete, včetně vytvoření krásného tkaní, které se často používá jako doplněk k večernímu stylu.

Chcete-li vytvořit další tak elegantní a zajímavé, docela večerní účes pro střední kudrlinky, budete potřebovat následující: hřeben vlasy zpět, oddělit malý pramen poblíž čela, který musí být rozdělen do tří rovných částí, po kterém začíná proces tkaní třířádkového prýmku. Když pracujeme na vytváření účesů, postupně se přidávají boční prameny, což vede k tkaní francouzského špicletu, který je tkaný do konce kudrlin. Vykonaný spikelet je uchycen objemovou barretou, která může držet pilíř. Pro tuto barretou se hodí luxusní šle. Chcete-li účes poskytnout jemný, vzdušný vzhled, můžete lehce nafouknout a protáhnout oplet. Vyplipněte špičku plivky dolů a - naposledy - fixujte jej pinem nebo neviditelnou vlásenkou.

Babette

Tento večerní účes pro střední vlasy není těžké dělat s vlastními rukama. Styl vypadá velmi elegantně. Ideální pro návštěvy divadel a restaurací, kulturní zábava. Babette zřetelně přidělí dívku z davu, dá půvab.

Fáze jeho realizace jsou jednoduché: vlasy se shromažďují v ocasu, druhý elastický pás je svázán mírně dolů, pak se ocas stoupá. Tam, kde jsou vlasy zajištěny druhým pryžovým pásem, je třeba uchytit ocas pomocí vlásenky a pod ním položit speciální válec. Kudrny umístěné pod elastickým materiálem by měly být splétány do opletení. Skrývá se pod babetou. Nebo ji můžete zabalit kolem nosníku.

Večerní účes pro dlouhé vlasy to udělejte krok za krokem

Pro majitele dlouhých kudrlinky jsou také některé varianty večerních účesů, které můžete bezpečně udělat doma s vlastními rukama.

Originální rybíz

Na dlouhých vlasech vypadají plenky obzvlášť působivé. Z nich můžete také vytvořit večerní obraz. Pokud je obvyklý rybářský nudek nudný, můžete vyzkoušet takovou zajímavou rozvinutou verzi, která vypadá slušně jako večerní účes. Vše, co je třeba udělat pro provedení stylingu: první věc, kterou musíte udělat, je přímé rozdělení (můžete také mít boční část), pak z jedné strany se vytvoří vlákno, které je tkané do standardního opletu.

Po akci je pletenina umístěna kolem hlavy směrem k zadní části hlavy. Je fixován čepem nebo neviditelný. Pak se tkví znovu z opačné strany.

Dále je třeba, aby se všechny prýmky hodily na bok a zaplétaly je do ocasu. Špička vlasů je svázána s nenápadnou elastickou barvou.

Tato večerní verze účesu vypadá krásně s velkými náušnicemi.

Volumetrický boční oplet

Účes pro dlouhé vlasy vypadá velmi jemně, vyzývavý a atraktivní. To se děje tímto způsobem: všechny prameny jsou česané k bočnímu odstupu, vlasy jsou rozloženy na jednu stranu (s jakou vhodnější bude pracovat). Měly by být rozlišeny tři tenké prameny, z nichž se vytvoří františkánský oplet (pohyb musí směřovat k uchu).

Další kadeře jsou umístěny přísně horizontálně.

Po dosažení úrovně krku je nutné přejít na tkaní obyčejného třídílného pletence.

Hrot je vázán gumičkou (měla by odpovídat barvě kudrlin).

Dále jsou prameny vyrobeny mírně volně (na spodku pleteniny). Vytvořený účes je stříkán lakem a můžete jít na večer.

Zadržovaný sekulární styl

Pokud se dáma dostaví do světla, je ve formálním prostředí a je potřebný diskrétní obraz, pak se v tomto případě účes hodí na večer ve formě housku, což je velmi snadné dělat s vlastními rukama, a to i na dlouhých vlasech.

Zvažte hladké provedení nosníku. Poté, co si dobře umyla hlavu, měla by vlasy vyschnout vlasy a vyndat pomocí kulatého kartáče. Kadeřnice jsou vyhlazovány po celé délce (koneckonců umožňuje dosažení absolutní hladkosti). Široká část čela musí být oddělena od zbytku vlasů a dočasně ji zanechána. Zbytek kudrlin vázaný do koníka pony. Volné prameny by měly být umístěny kolem uší a zabaleny kolem elastického materiálu. Konec pramene je upevněn pomocí čepu. Chvost je rozdělena na čtyři stejné části, z nichž každý je zkroucený do těsného svazku, a pak se omotávaly kolem podstavce ocasu a zajistil se kolíkem. Měli byste dostat úhledný kousek. Postříkejte vlasy lakem.

Dvojitý koš

Další verze romantického večerního stylu pro dlouhé vlasy: kadeře jsou rozděleny bočním dělením, konce jsou zkroucené pomocí žehlení, pak jsou kadeře rozděleny vodorovně na dvě poloviny. Horní část je upevněna barretou. Spodní část je svázána s ocasem. Potom by měla být dásně spuštěna těsně pod středem ocasu. Zbývající konec česání hřebene. Výsledný bouffant se vloží do válečku pomocí čepů. Kudrliny umístěné v horní části jsou rozkvetlé, po které se opakuje stejný postup - ocas je přivázán, pružina klesá dolů, špička je česaná a válcována na válec a pak upevněna kolíky. Výsledným účesem pro večer je fixovaný lak.

Při výběru jednoho z prezentovaných večerních účesů pro dlouhé a střední vlasy se dívka bude cítit jako skutečná královna večera, uchvácená oči, což ji obdivuje úžasným a nádherným způsobem.

Velkolepé a stylové retro účesy naleznete zde.

DIY účesy

Majitelé příliš dlouhé hlavy vlasů mají jedinečnou příležitost zvolit si různé možnosti pro prodejny, protože večerní účesy pro střední vlasy jsou velmi rychlé a jednoduché.

Večerní účes se spikeletem a paprskem

 1. Prohněte si vlasy a tkát francouzskou stužku (kužele).
 2. Docházíme k zadní části hlavy a shromažďujeme vlasy v ocasu.
 3. Otočíme ocas žehličkou nebo curlingem.
 4. Kadeřní jsme položili ve formě volného svazku, který upevnil každý prvek pomocí čepu.
 5. Fixační lak.

Přísný účes pro publikaci

 1. S mojí hlavou a vyfoukněte vlasy a přitiskněte je kruhovým kartáčem.
 2. Hladké prameny s žehlení po celé délce - to zajistí dokonalou hladkost. Nezapomeňte nejdříve použít tepelnou ochranu.
 3. Na samém čele oddělujeme poměrně široký prvek a zatím na to zapomínáme.
 4. Zbytek vlasů je vázán do koníku.
 5. Přiložte volné prameny podél uší a omotávejte pružinu. Špička je připevněna pomocí čepu.
 6. Rozdělte ocas na čtyři stejné části.
 7. Každá sekce je zkroucená v těsném lanu, zabalena kolem podstavce ocasu a připevněna na vlasovou kůži - to vypadá, že je to čistý chléb.
 8. Stříkací lak na sprej.

Účes pro večer za 5 minut

1. Mou hlavou nanášejte pěnu na objem v kořenové zóně a vysušte prameny pomocí vysoušeče vlasů.

2. Rozdělte vlasy bočním dělením.

3. Na jedné straně jsme na samotném čele přerušili ne příliš tenký pramen a zabalili jej do těsného postroje a zajistili ho pomocí knoflíků po celé délce. Chcete-li využívat přirozený vzhled, lehce jej protáhněte rukama.

4. Proveďte stejný postroj na druhé straně a také jej upevněte kolíky.

5. Skryjte špičky obou pramenů uvnitř účesu a skryjte se pod krásnou vlásenkou.

Elegantní houska se srdíčkem

Večerní účesy s vlastními rukama nevypadají horší než profesionální styling. Tuto pravdu můžete ověřit sami.

Krok 1. Kombinovat a vázat vlasy gumovým pásem v zadní části hlavy.

Krok 2. Vytvoříme obrácený ocas.

Krok 3. Zvedáme vlasy a vlasy je upevňují uprostřed. Ukázalo se, že banda, jehož špičky volně visí.

Krok 4. Tady z nich vytvoříme srdce nebo číslo "8" - to je někdo, komu se vám líbí lépe. Zbývající tip je rozdělen na dvě části. Nejprve vytvoříme smyčku z jedné části, současně fixujeme všechno s kolíkem a pak od druhého.

Další zajímavé možnosti účesu za 5 minut:

Ženský ocas na boku

 1. Mou hlavu aplikujte prostředky pro tepelnou ochranu a sušení pramenů pomocí vysoušeče vlasů.
 2. Rozdělte vlasy na samostatné prameny a zkadeřte každé curlingové žehličky.
 3. Chraňte vlasy na boční straně.
 4. V oblasti koruny vyrábíme lehký bouffant.
 5. Sbíráme prameny v bočním ocasu a zanecháváme tenký pramen na čele.
 6. Zahalte jí gumu a upevněte špičku pinem.
 7. Stříkací lak na sprej.

Romantický spikelet

 • 1. Dobře pokořte vlasy zpět.
 • 2. Na samotném čele oddělíme tenkou sponu, rozdělíme ji na tři části a začneme tkát trojlistý oplet.
 • 3. Postupně přidejte boční prameny do tkaní, jděte do francouzského kužele.
 • 4. Přitiskněte ho na konec vlasů.
 • 5. Upevněte špičku pomocí speciálního uzávěru.
 • 6. Krásně položený obvod kolem něj, je-li to nutné, protažením sekce, aby byl otevřený.
 • 7. Připojte plivku dolů a zajistěte ji zátkou nebo barretou.

Nevíte, jak vytvořit elegantní účes?

Večerní účes v řeckém stylu

 1. Pečlivě česané vlasy sbírají v koni, zanechávají po stranách dva volné prameny.
 2. Doporučuje se, aby se kadeřily vlasy, pokud se samy nekroužou.
 3. Zvedněte ocas a položte je ve volné objednávce, pomáháte vlasům a silnému laku na vlasy.
 4. Zvedáme z čela přední prameny a také je připevníme k objemu.
 5. Zakryjte hlavu stuhou nebo dekorativní páskou. Děláme to dvakrát a děláme malou odchylku mezi otočením.


Velkolepý pletenek na boku
1. Chraňte vlasy na boční straně a házíte všechny vlasy na jedné straně.

2. Vyberte tři tenké prameny a začněte tkát francouzský oplet, postupně se pohybující ve směru ucha. Další prameny musí být umístěny přísně horizontálně - viz obrázek.

3. Po dosažení úrovně krku jděte na obvyklý třídílný pletet. Svázáváme její špičku gumovou kapela, aby odpovídala její barvě vlasů.

4. Oslabení pramenů ve spodní části opletení a fixování všech laků.


Dovolená styling s hřebenem
Krok 1. S mou hlavou a vysušte vlasy a zvedněte kořenovou zónu štětcem.

Krok 2. Boční dělení rozdělujte vlasy na dvě části. Postříkejte každý lak.

Krok 3. Otočíme prameny na široké tepelné válce.

Krok 4. V oblasti hlavy tvoříme tři řádky - to udělá stylový objem. Ujistěte se, že prameny nejsou příliš široké.

Krok 5. Sejměte kuličky po 10-20 minutách, ošetřete každý zvlnění lakem.

Krok 6. Jakmile se kadeře ochladí, načistěte je vzácným hřebenem.

Krok 7. Na straně, kde jsou vlasy menší, vybereme tenký pramen a otočíme ho do svazku. Připojte jej ke zbytku vlasů pomocí neviditelného. Begin postroj zdobí krásný hřeben.


Večerní styl s ocasem

 • 1. Chraňte vlasy na boční části.
 • 2. Zakrouťte je železem.
 • 3. Vytvoříme obrácený ocas a přesuňte jej na stranu.
 • 4. Oddělte tenký pramen z ocasu a obalte gumovou podložku.
 • 5. Krásně správné tresky.

Jsme si jisti, že nyní každý z vás bude mít vlastní účes pro střední vlasy s vlastními rukama.

Pro Více Informací O Suché Vlasy