logo

Levné a účinné vitamíny pro růst vlasů a nehtů


Zdravé vlasy a nehty jsou ukazatelem celkového stavu těla, včetně jeho nasycení užitečnými minerály a vitamíny. Pokud orgány a tkáně postrádají živiny, vlasy a nehty se stanou suchými, křehkými a bez života, přirozená krása je zcela ztracena. Pomoci sami v tomto případě mohou být dobré vitamínové komplexy, které obsahují velké množství minerálů a vitamínů. Ale dobré nejsou vždy drahé. Teď vám pomůžu zjistit nejlevnější a nejúčinnější vitamíny pro růst vlasů a nehtů.

Expertní vlasy, Rusko

Dobrý vitaminový komplex, který ovlivňuje vlasy a nehty, stejně jako Merzovo inzerované dražé. Složení léčiva zahrnuje takové účinné látky jako extrakt přesličky, taurin a cystin.

Chcete-li získat odpovídající terapeutický výsledek, doporučujeme užívat jednu tabletu ráno a večer půl hodiny před jídlem. Doba trvání terapie komplexem vitamínů je minimálně jeden měsíc, pokud je Hair Expert užívána k profylaxi a tři měsíce v případě vážného poškození vlasů a nehtů. Průměrná cena jednoho balení se 60 dávkami činí 460 rublů.

Pacienti s použitím vitamínů zaznamenali výrazné zlepšení stavu vlasů, kudrlinky se staly pružnější, jasnější a lesklé. Hřebíky se také zpevnily, folie se zastavila, bílé skvrny zmizely.

Pozor! Odborníci trvají na tom, že tento komplex je nejbezpečnější, vzhledem k jeho přirozenému složení a velkému množství aminokyselin. Zároveň však Expert Hair není vhodný pro zpevnění stratum corneum během těhotenství a laktace.

Abeceda Classic, Rusko

Unikátní komplex vitamínů a minerálů, který je navržen tak, aby splňoval požadavky lidského těla. V tento den musíte užívat tři tablety v pravidelných intervalech. S tímto schématem se více než 70% všech živin absorbuje a současně užívá celou dávku, je to pouze 30%.

Po týdnu pravidelného užívání zaznamenali pacienti výrazné zlepšení vlasů a nehtů. Kromě toho se výrazně zlepšilo psycho-emocionální pozadí, intelektuální a fyzická podoba.

Průměrná cena vitamínů pro vlasy a nehty Abeceda Classic je 300 rublů. Tento komplex nelze použít pro problémy se štítnou žlázou.

Pozor! Odborníci doporučují konzumovat tento komplex vitamínů v březnu a září, kdy je tělo nejvíce náchylné na nežádoucí účinky, které také ovlivňují stav nehtů a vlasů.

Vitasharm, Rusko

Nejlevnější vitamíny pro vlasy a nehty, které stojí za celý kurz 180-250 rublů. Vitasharm bojuje s několika problémy, včetně ztráty vlasů, jejich křehkosti, otupělosti a bez života, stejně jako silné laminování a zožltnutí nehtů.

Léčebný režim je jednoduchý a zahrnuje užívání jedné pilulky denně bez ohledu na jídlo. Doporučuje se pít vitamín s malým množstvím čisté vody nebo šťávy. Doba trvání léčby je striktně čtyři týdny, vhodná k profylaktickému použití.

Pacienti, kteří zkoušeli Vitasharm pro vlasy a nehty, byli rozděleni do dvou táborů. Jeden komplex vitamínů pomohl a kompletně obnovil strukturu vlasů a nehtů v jedné cestě podání. Jiní pacienti, dokonce i opakovaní, nepřinesli žádný výsledek. Současně se u přibližně 15% pacientů vyskytly alergické reakce ve formě vyrážky a svědění.

Pozor! Odborníci doporučují konzultovat s trichologem nebo dermatologem před použitím tohoto komplexu, protože lék je částečně terapeutický a může způsobit řadu vedlejších účinků. Vitasharm vitamíny jsou zakázány používat až 16 let.

Komplivit Shine, Rusko

Kompletní komplex, který má příznivý účinek na všechny tělové systémy, je obzvláště užitečný při použití žen. Přípravek obsahuje více než 10 vitaminů, stejné množství minerálů a extrakt ze zeleného čaje.

Je nutné užít lék do jednoho měsíce v dávkování jednoho vitamínu s jídlem denně. Překročení dávky je zakázáno, protože často vede k vzniku alergické vyrážky, svědění a intestinálního rozrušení. Nepoužívá se k léčbě vlasů a nehtů u osob mladších 15 let.

Pacienti samotní reagovali dvěma způsoby na léčbu přípravkem Complivit Radiance a zaznamenali zlepšení celkového stavu, ale vlasy a nehty se zlepšily na předchozí úrovni pouze u 45% celkového počtu spotřebitelů. Cena jednoho balíčku se pohybuje od 350 do 550 rublů.

Pozor! Odborníci porovnávají účinek Shine Complivit s účinkem Alphabet Classic, ale díky mnohem přemýšlivějšímu složení a režimu recepce vykazuje druhý komplex lepší výsledky.

Sofya, Rusko

Tento komplex obsahuje pouze minerály a zeleninové komponenty. Vitamíny ve své čisté podobě v Sofii č. Pro léčbu se doporučuje užít jednu kapsli s jídlem. Trvání užívání vitaminových komplexů je jeden měsíc. Náklady na jeden balíček se pohybují od 150 do 250 rublů.

Názory pacientů jsou velmi kontroverzní. Někteří lidé pomohli vitamínům, zatímco nejen stav vlasů a nehtů se výrazně zlepšil, ale jejich růst se také zrychlil, psychoemotický stav a fyzická kondice se zlepšily. V některých případech však pacienti čelí tak nepříjemným příznakům, jako je závažné svědění a alergická vyrážka. Někdy bylo nutné provést úplnou symptomatickou léčbu.

Pozor! Odborníci doporučují použití těchto vitaminů pro profylaktické ošetření vlasů a nehtů, protože droga není dostatečně silná, aby zcela obnovila strukturu stratum corneum.

Jedná se o nejslavnější a nejúčinnější vitamínové komplexy pro vlasy a nehty, které jsou ve svém složení podobné zahraničním, ale zároveň se liší v přijatelné ceně.

Při použití vitamínů byste měli dodatečně udržovat svou krásu správnou výživou. Zahrnutí do stravy potravin s velkým množstvím vitamínů A, PP a B vám umožní konsolidovat výsledek získaný z léčby a udržet ji po dlouhé měsíce.

5 nejlepších lékáren pro posílení a růst vlasů

Aby vlasy rostly dobře a byly silné, musí být živeny zvláštními prostředky. V moderním sortimentu lékáren jsou pilulky a ampulky krásy, zůstává jen vybrat drogu pro sebe.

Kyselina nikotinová

Věrnou asistentkou pro posilování a růst vlasů jsou ampulky kyseliny nikotinové, kterou si vždy můžete koupit v lékárně a za malou cenu. Používá se jako součást domácí masky a ve své čisté podobě. V druhém případě je jeho účinnost vyšší.

Kyselina nikotinová se aplikuje na čisté kořeny vlasů po každém šamponování. Kurz je 30 dní, a poté je tu stejná částka. Kyselina nikotinová není vypláchnutá, protože nezhoršuje vlasy.

Pro celou pokožku hlavy nepotřebujete více než dvě ampule, protože kyselina rychle proniká do krevních cév a šíří se krevním řečištěm. Proto je nutné rozdělit se na přírůstky o 6 cm a přípravku otřít.

Panthenol

Panthenol je pro-vitamín B5, který pomáhá chránit délku vlasů před lámavostí a posiluje ji. Nástroj lze použít uvnitř kapslí nebo ve formě krému nebo spreje. Krém se přidává do domácí masky a sprej se po umytí ošetří mokrými vlasy. Panthenol dobře hydratuje a na vlasy zanechává tenký ochranný film.

Essentiale

Lék na léčbu jater lze použít k posílení vlasů. Essentiale je k dispozici nejen v tabletách, ale i v ampulích. Že by měly být použity k obnově vlasových folikulů. Produkt obsahuje speciální fosfolipidy, které mají příznivý účinek na vlasy. Obsahuje také velké množství nenasycených mastných kyselin, které jsou skutečným elixírem vlasů.

Biotin

Vitamín B7 má nejlepší účinek na pokožku, vlasy a nehty. Mnoho dívek bojuje o dlouhé vlasy, pije své kurzy. Biotin je také součástí speciálních terapeutických vlasových maskách.

Nácvik

Repevit je olejový přípravek obsahující mnoho užitečných složek. Mezi ně patří esenciální oleje, bylinné extrakty, lopuch a ricinový olej, stejně jako extrakt z červeného pepře a vitamíny. Repev se vtírá do čisté pokožky hlavy. První výsledky jsou viditelné za měsíc: vlasy se stávají silnějšími a silnějšími.

Vitamíny pro vlasy a nehty, levné, ale účinné. Jak vybrat to nejlepší?

Stav kůže, vlasů a nehtů přímo závisí na stavu celého organismu. A to se přímo projevuje v celém vzhledu lidí. Proto je třeba pečlivě sledovat jejich stav a množství vitamínů, které vstupují do našeho těla.

Definice pojmů

Pokud jde o kůži, je to vnější obal našeho těla, považuje se za největší orgán a skládá se z otvoru, které jsou neustále aktualizovány. Ale vlasy a nehty jsou kožní přísady a deriváty epidermis. Všechny vnitřní nemoci a infekce se odrážejí na stavu pokožky, vlasů a nehtů. To platí zejména u onemocnění, které souvisejí se štítnou žlázou, střevem, srdcem a plícemi.

Zvláště na nehty a vlasy ovlivňuje:

 • Ekologie;
 • Škodlivé sluneční záření a spáleniny;
 • Stres;
 • Léčba antibiotiky a podobnými těžkými léky;
 • Malnutriční nezdravé jídlo;
 • Nadměrné fyzické a sportovní zatížení;
 • Kouření, užívání drog a alkoholu;

Vlasy se skládají z několika prvků, ale je třeba si uvědomit, že mazové žlázy mohou vyschnout nebo naopak uvolňovat příliš mnoho sekrece. Rostou ne více než 1,5 cm za měsíc. A s věkem je tato hodnota výrazně snížena. Pokud jde o nehty, v zimě rostou mnohem pomaleji než v létě.

Zajímavé: Křehké nohy od kolena po nohu - co dělat?

Jaké vitamíny jsou potřebné pro dobrý růst vlasů a nehtů?

V podstatě je nedostatek vitaminu A zodpovědný za dobrý stav nehtů a vlasů. Zároveň si můžete všimnout, že se nehty odlupují a vlasy se stávají střízlivějšími a stratifikovanějšími. Je také zodpovědný za růst nových odvětví a míru stárnutí. Proto by neměly existovat žádné otázky, proč jsou vitamíny pro vlasy a kůži tak důležité pro naše tělo. Největší množství vitaminu A se nachází ve vepřové a hovězí maso a musí být nepřetržitě dodáváno našemu tělu.

Je také nutné poznamenat, že vitamín E, který vyživuje vlasový folikul, obnovuje jejich strukturu, je odpovědný za lesk, zabraňuje rozbití. V takovém případě si okamžitě nevšimnete jeho nedostatku, často se to stane za měsíc, ale pak bude mnohem obtížnější nahradit ho. Dospělý potřebuje asi 10 mg, zatímco je obsažen téměř ve všech produktech, takže nemusíte kupovat další komplexy vitamínů.

Nehty v bílých skvrnách a padajících vlasech vám povědí o akutním nedostatku vitamínu C, takže stejná kyselina askorbová vám může s takovými problémy výrazně pomoci. Zvláště mnoho tohoto vitaminu je obsaženo v zelených, zeleninových, pomerančových, granátových jablečkách a citronu.

Zvláště důležité pro normální vzhled vlasů, kůže a nehtů jsou vitamíny skupiny B, které vám mohou pomoci při ztrátě vlasů, jejich otupě. Všechny vitamíny této skupiny jsou zodpovědné za jejich část, například zpevnění nehtů, zdravý vzhled nehtů a vlasů.

Velmi důležité a přítomnost stopových prvků a látek v těle, jako je zinek, vápník, železo, měď a další. Proto je třeba, aby jejich nedostatek byl naplněn léky.

Zajímavé: Jak nemocí kůže na rukou?

Jaké komplexy vlasů a nehtů jsou považovány za nejlepší?

Nyní najdete v lékárnách řadu různých vitamínů a mikroelementů, které se prodávají ve formě pilulek, tablet, kapslí a prášků. Ale který ze vitaminů pro vlasy a nehty je nejúčinnější? Pokud se podíváte na recenze, můžete vybrat následující seznam.

Perfectil je považován za multivitaminový komplex, který obsahuje všechny výše uvedené vitamíny, minerály a rostlinné extrakty. Komplex se používá nejen pro prevenci, ale i pro léčbu vypadávání vlasů, křehkých nehtů a kožních problémů ve formě vyrážky. Před přijetím musíte studovat. Máte nějaké kontraindikace nebo alergie na složky léku. Protože tento nástroj není vhodný pro osoby trpící problémy se štítnou žlázou.

Revalid se týká kombinované drogy. Skládá se z takových skupin vitamínů jako jsou A, E, B. Keratin a křemík, které často během těhotenství zacházejí se ztrátou vlasů. Je také vhodný pro ty, kteří se snaží vyřešit problém špatných nehtů, protože lék je rychleji regeneruje. Je však třeba si uvědomit, že je vhodný pouze pro děti starší 12 let a kurz by neměl být kratší než jeden nebo dva měsíce.

Ale takový komplex vitaminů, jako je Alphabet Cosmetics, nemá žádné léky na léčení nemocí a problémů, ale je vhodný pro všeobecnou profylaxi a nedostatek vitamínů. Protože obsahuje úplný rozsah.

Pokud hledáte multivitaminový komplex, který obsahuje nejen základní vitamíny, ale také excipienty jako karoten, retinol a další. Používá se k léčbě poškozených vlasů a nehtů, pokud byly způsobeny akutním nedostatkem živin. Současně však existuje určitý počet kontraindikací tohoto léčiva, které se týkají problémů s játry, štítnou žlázou, akutní pankreatitidou. Ošetřovatelka by měla nejdříve konzultovat s lékařem, než začnete užívat.

Vitrum Beauty Elite může být považován za další důstojný komplex. V jeho složení najdete pouze plné složení vitamínů a minerálů. Díky tomu můžete rychle vylepšit strukturu vlasů a nehtů. Ale pouze pod podmínkou, že pacient je již 18 let a není těhotná, nedojde. Ale trvání kurzu lze určit individuálně a pouze po konzultaci s lékařem.

Zajímavé: Nehtová houba na rukou

Závislost vitamínu a vzhledu kůže, vlasů a nehtů

Chcete-li jednodušeji určit, co přesně chybí ve vašem těle, použijte následující informace:

 • Pokud se kůže stane nudnější a nejtmavší, pak má tělo málo vitamínu C;
 • Pokud kůže vysuší a zapálí se, přidejte více vitaminu A do vaší stravy;
 • Bledá kůže, ztráta vlasů a pomalé uzdravení naznačují nepřítomnost biotinu v těle;
 • Bez života, klesající vlasy vám řeknou o nedostatku kyseliny listové;
 • Bradavky a vypadávání vlasů naznačují, že potřebujete více zinku;
 • Vápník je zodpovědný za stav nehtů, jejich sílu, vlhkost pokožky a lesk vlasů;
 • Pokud jsou nehty tenčí a křehčí, budete muset do stravy přidávat další potraviny s obsahem hořčíku.

Co říkají nehty o nedostatku vitaminů?

Změny v nehtové desce hovoří o špatné výživě nebo mechanickém namáhání. Patří sem:

 • Vrásky na pokožce rukou a suchý hřebík mohou naznačovat nedostatek vitamínů A, E a C;
 • Slabé nehtové destičky naznačují nízký obsah vitaminu B, křemíku a jódu;
 • Pokud má kůžička bílý půlměsíc nebo skvrnu vertikálních drážk, okamžitě zaplňte nedostatek železa;
 • Předispozice k hubě huby se vyskytuje u lidí, kteří nemají dostatek pozitivních bakterií. Je způsobeno dlouhodobým užíváním antibiotik;
 • Pokud je vaše tělo špatně absorbováno vitamíny, vápník a fosfor, může to mít vliv na odlupování pokožky, slabé a měkké nehty;

Zejména věnovat pozornost stavu nehtů, kůže a vlasů by měly být těhotné ženy. Ale je třeba vyplnit nedostatek pomocí vitamínů, ovoce, zeleniny, masa, ale ne vitamínové doplňky. Pokud nejste budoucí matka, stačí sledovat dietu, používat pouze kvalitní kosmetiku, provést osvědčené postupy, kontakt s vodou méně.

Proto je třeba dodržovat tato pravidla:

 • Vždy používejte zvlhčovač;
 • Pokud se vaše narostlé nehty začaly vyvíjet, odstraňte je pouze od specialisty a ne nezávisle;
 • Nepoužívejte odstraňovače laku na bázi acetonu;
 • Podle výzkumu konstantní příjem biotinu pomáhá posílit nehty a zabraňuje jim rozštěpení. Efekt však není trvalý, pokud jej přestanete používat;
 • Mastné kyseliny nejen snižují zarudnutí a vyživují pokožku, ale mají také dobrý účinek na pokožku rukou, nehtů. Většina z nich se nalézá v rybách a maso, ale můžete jednoduše koupit rybí tuk a vzít pár kapek před spaním;

Poskytněte výživě k hřebíkům velké množství bílkovin, které jsou zodpovědné za všechny stavební procesy. Nejlepší ze všeho je, jestli právě jíte správné jídlo a nekoupíte další léky. A aby byly nehty lépe upravené a elegantní, používejte při mytí nádobí rukavice, nepleťte ovoce a nezanedbávejte masky, krémy a misky. Teprve pak budete vždy vypadat dobře a nemějte strach o nic. Pokud se problém stává výraznějším a začíná způsobovat nepříjemné pocity, obraťte se na svého lékaře, který zjistí příčinu a předepíše léčbu. Křehkost hřebíků a rozkrojené vlasy jsou jedna věc, ale jejich ztráta, žloutnutí talíře už mohou hovořit o vážnějších nemocech.

Domů> Problémy s nehty> Vitamíny pro vlasy a nehty, levné, ale efektivní. Jak vybrat to nejlepší?

Výběr levných a účinných vitaminů pro nehty a vlasy

Krásné, husté vlasy a dobře upravené nehty jsou jedním z hlavních cílů každé ženy. Vzhledem k nedostatečnému množství užitečných prvků se nehty zlomí, rostou pomalu, vypadnou vlasy, rozdělují a mají matnou barvu. Abychom znovu získali sílu a znovu získali růst, je třeba je podporovat zevnitř, vybírat vitamíny pro udržení vlasů a nehtů, levné a efektivní.

Tělo musí trvale přijímat všechny chybějící vitamíny a minerály. Především je nutné určit, které mikroživiny nestačí pro vaše tělo a vybrat potřebný komplex vitamínů.

Obecným požadavkem je dostupnost:

Vitamíny pro růst vlasů a nehtů

Ne všechny kosmetika se dokáže vypořádat s problémy nadměrného vypadávání vlasů a pomalého růstu nehtů. Speciální vitamíny vám pomohou normalizovat růst, zabránit vypadávání vlasů a křehké nehty.

Alerana

Ruská droga ke zlepšení růstu vlasů.

Vyrábí se ve dvou vzorcích:

 1. Noc - podporuje růst, stimuluje vývoj chloupků, regeneruje buňky, zpomaluje ztrátu.
 2. Den - chrání, obnovuje vlasy z kořenů.

Vitamíny Alerana se ve formě vitamín-minerální po dobu 2-3 měsíců.

Evalar

Vitamíny Evalar je přírodní přípravek pro výživné vlasy zevnitř. Složky léku přispívají k růstu, posilují, zajišťují elasticitu a pevnost pokožky hlavy. Doba použitelnosti až 3 měsíce, 2 tablety denně.

Je to důležité! Opakovaný příjem je povolen po 2 týdnech přestávky.

Fitoval

Speciálně vyvinutý vzorec pro rychlý růst vlasů a nehtů. Je vhodný nejen pro léčbu nadměrné ztráty, ale i pro prevenci. Posiluje oslabené, křehké vlasové folikuly a nehty.

Látky v přípravku přispívají k uvedení důležitých metabolických procesů do těla. Vrací zdravý vzhled a krásu. Můžete použít od 15 let věku, kurzy 2 měsíce.

Pantovigar

Komplex vitaminu s terapeutickým účinkem. Doporučuje se užívat s vážnými problémy spojenými se ztrátou vlasů a pomalým růstem vlasů. Při změně struktury vlasových folikulů pod vlivem ultrafialového záření a chemického poškození.

Je to důležité! Pantovigar zlepšuje a stimuluje všechny metabolické procesy, díky čemuž je dosaženo pozitivního účinku. Doba léčby do 6 měsíců.

Systém 4

Přírodní lék působí na vlasové folikuly, léčí pokožku hlavy a urychluje růst vlasů. Jedna z nejdražších léků, průměrná cena 2 200 rublů. Kurz 2 měsíce, platí 2krát týdně.

Selentsin

Homeopatický přípravek sestávající výhradně z přírodních složek. Selentsin komplexní posilovací prostředky, padá na pokožku hlavy skrz krev reguluje mazové žlázy, snižuje počet latentních žárovek vlasů, zvyšuje počet aktivních. Normalizuje krevní oběh a pomáhá vyživovat kořeny.

Nástroj se používá jako individuální nebo komplexní léčba vypadávání vlasů. Pro maximální účinnost užívejte 30 minut před jídlem nebo po jídle, 3x denně, po dobu 60 dnů.

Je to důležité! Opakované podávání léku je povoleno pouze na lékařský předpis, 1-2 týdny po prvním léčení.

Vitamíny pro posilování vlasů a nehtů

Výrazně sníží ztrátu vlasů a křehké nehty pomůže posílit komplex. Vyvážené složení komplexních vitamínů účinně působí na zdravý vzhled, chrání před poškozením a ztrátou.

Vitrum krása

Komplexní lék pro zvýšení vitality celého těla a imunitu. Amerických vitamínů speciálně pro ženy, s přihlédnutím ke všem strukturálním vlastnostem ženského těla a jeho potřebám. Vyvážená kompozice zajišťuje vylepšenou strukturu vlasů, destiček na nehty.

Kompozice zahrnuje:

 • vitamíny;
 • aminokyseliny;
 • minerální látky.

Pro dosažení maximálního účinku může být dávka zvýšena z 1 tablety denně na 3.

Vitasharm

Zlepšete strukturu vlasů, nehtů a kůže. Lék působí přímo na vlasové folikuly, neumožňuje kolaps a stimuluje růst. Přijměte po jídle po dobu 30 dní, pokud je to nutné, kurz se může opakovat.

Revalid

Lék pomáhá zlepšit přeměnu struktury vlasů a nehtů. Snižuje křehkost, vyživuje, obnovuje nehty a vlasové žárovky. Vezměte lék třikrát denně 1 kapsli.

Perfectil

Komplexní lék na odstranění zvýšené suchosti kůže, posílení vlasů a nehtů. Struktura obsahuje 25 účinných látek, které se navzájem doplňují, což vám umožní vyřešit všechny problémy těla.

Účinek je patrný po prvním týdnu použití. Pro konsolidaci výsledků kurzu se koná 2 krát. Potřebujete pít jednu kapsli denně, nejlépe po jídle.

Mertz Beauty

Kombinace vitamínů krásy. Účinně odstraňte poškozené vlasy, obnovte po trvalém a častém používání vysoušečů vlasů. Díky žláze, která je součástí výrobku, jsou nehty silné, neodlupujte a nerozlomujte.

Účinek léčiva je patrný po několika dnech podání a trvá dlouhou dobu. Potřebujete užít 2 pilulky denně po dobu jednoho měsíce.

Duovit

Kombinované a vyvážené léky pro každodenní použití. Používá se k udržení zdravé pokožky hlavy, zabraňuje předčasnému stárnutí buněk.

Pravidelné nasávání vám umožní osvětlit vlasy, posílit je, chránit je před lámavostí a vypadat. Nejlepší vitamíny pro udržení zdraví ženského těla.

Ladys Formula krása

Nástroj se užívá pro komplexní léčbu vypadávání vlasů. Ladys vzorec umožní vlasům a nehtům vrátit se do zdravého stavu. Chrání před nepříznivými účinky vnějších faktorů na tělo. Složení Ladys Formula obsahuje 29 užitečných látek pro tělo. Povoleno používat adolescenty od 12 let.

Aevit

Levné vitamíny schopné zlepšit celkový stav vlasů a nehtů. Můžete užívat pouze tak, jak to předepsal lékař, léčbu až 40 dní, jednu tabletu denně.

Supradin

Švýcarské ženy vyrobené vitamíny. Stimuluje metabolické procesy a podporuje energetickou bilanci těla. Přispívá k posílení. Kompozice obsahuje makro a mikroživiny. Vezměte 1 tabletu denně po dobu nejméně jednoho měsíce, v případě potřeby opakujte kurz po několika měsících.

Komplexní léky

Doppelgerz

Vitamíny doppelgerts komplexní řešení všech problémů ženské krásy. Optimalizuje metabolické procesy, podporuje růst a posiluje. Pomáhá obnovit strukturu, chrání před agresivními vlivy prostředí. V den, kdy potřebujete jednu kapsli drogy. Délka léčby do 2 měsíců.

Solgar

Americký výživový doplněk. Lék je určen speciálně pro ženy. Účinně posiluje, podporuje růst a utlumuje pokožku. Výsledek je patrný po měsíci pravidelného užívání, můžete použít až 3 měsíce, 1 tablet denně.

Complite

Vitamíny kompletu základ bazénu pro krásu, vlasový lesk, zdravé, silné nehty. Nástroj je navržen tak, aby obohatil celé tělo potřebnými minerály a vitamíny. Vyvážené chemické složení komprimu vyplňuje denní potřebu těla. Jako preventivní opatření užívají 1 tabletu denně s akutním nedostatkem užitečných látek, dávka se zvýší dvakrát.

Je to důležité! Pro dobrou asimilaci složek drogy potřebujete kompletní a správnou výživu.

Femikod

Příprava vitamínů a minerálů k udržení krásy a zdravého vzhledu pokožky hlavy a kůže. Optimální výsledky jsou dosaženy při komplexním užívání léků s vnějšími účinky. Není drahé, ale efektivní. Užívejte 1 kapsli denně po dobu maximálně 4 týdnů.

Priorin Extra

Finské vitamíny pro obnovení hormonálních poruch a stabilizaci všech procesů v těle. Pomáhá posilovat vlasy a nehty. Je povoleno užívat až 3 měsíce, jednu kapsli denně.

Jak vybrat potřebný komplex vitamínů?

Co vitamíny pít, závisí na příčinách problémů s pokožkou hlavy a nehty. Drahé prostředky neúčinné. Mnoho levných léků dokáže rychle a přesně obnovit krásu a zdraví žen.

49 levných vitamínů: účinné doplňky pro zdraví celé rodiny

Každý organism potřebuje vitamíny pro normální vývoj a fungování. V moderním rytmu života lidé nemají vždy správně a plně jíst, což způsobuje nedostatek vitamínů v těle.

V tomto případě je vhodné uchýlit se k užívání vitaminových komplexů, mnoho lidí si myslí, že základním faktorem při výběru vitamínů je cena, že čím dražší produkt, tím lépe to je.

Ale to je daleko od případu, existuje množství individuálních levných lékárenských vitaminů a multivitaminů, které jsou dostupné a účinné.

Takže se setkáte: efektivní levné vitamíny (komplexy a komplexní doplňky, šumivé tablety)!

Levné a efektivní

Pro vlasy

Jaké levné vitamíny budou účinné pro růst vlasů? Hlavní a nejlevnější vitamíny pro růst silných, zdravých a krásných vlasů, stejně jako jejich ztráty jsou A a E. Oni mohou být užívány nejen perorálně ve formě kapslí, ale také výhodně aplikovány přímo na pokožku hlavy.

Vzhledem k tomu, že jsou vyráběny ve formě želatinových kapslí, uvnitř kterých je tekutý olejový obsah, mohou být tyto stejné kapsle propíchnuty a aplikovány na pokožku hlavy místo masky. Vitamíny E a A se podílejí na probuzení vlasových folikulů, stimulují růst vlasů, posilují, vyživují a obnovují poškozenou strukturu.

Co jsou dobré vitamíny pro růst vlasů za výhodnou cenu, kterou si můžete koupit u lékárny:

Abecední kosmetika

Efektivní a levný komplexní přípravek, který má zlepšit stav kůže, posilovat a růst nehtů a proti vypadávání vlasů obsahuje účinné vitamíny. Jedná se o dobrou kombinaci vitamínů a minerálů, které jsou rychle absorbovány.

Čip tohoto komplexu je tvořen třemi typy tablet různých barev a různými složkami v kompozici: zelená - vápník D3 +, žlutá - antioxidanty +, oranžová - železná +. Měly by být užívány podle barvy: ráno, oběd a večer 1 tableta.

Cena - 110 s.

Revalid

Dostatek levných vitamínů proti vypadávání vlasů. Tento komplex kombinuje vitamíny a aminokyseliny, pomáhá urychlit růst vlasů a zabraňuje jejich ztrátě. Nevyvolá žádné vedlejší účinky. Uvolnění formy - kapsle. Dávkování - 1 tabletu třikrát denně. Složení vitaminů B, železa, mědi a zinku.

Cena - 400 s.

Perfectil

Tato lék výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy, bojuje se projevy seborrhy. Lék je zcela absorbován tělem, výsledek užívání je patrný měsíc po zahájení příjmu. Denní dávka - 1 tobolka. Složení: vitaminy skupiny B, E, C, D3, železo, hořčík, zinek, mangan a bór.

Cena - 500 s.

Complit Shine

Komplex obsahuje kosmetické vitamíny jako: E, A, C, B skupiny, nikotinamid, měď, selén, zinek, hořčík, bór a kyselina listová. Tato kombinace umožňuje udržovat a stimulovat výrobu přírodních keratinových vláken a chránit vlasy před agresivními faktory prostředí a povětrnostními podmínkami: přímým slunečním světlem, silným větrem a tvrdým mrazem.

Cena balení (30 ks) - 271 stran.

Supradin

Tato lék je dodáván v několika formách: rozpustné šumivé tablety, kapsle, sirup a žvýkací pastilky. Obsahuje vitamíny: A, B9, B12, B6, C, E, stejně jako koenzym Q10. Tento vitaminový komplex je nepostradatelným atributem krásy ženských vlasů. Koneckonců, látky obsažené v něm nejen urychlují růst kudrlin, ale také jim poskytují bezkonkurenční lesk, lesk a dobře upravený vzhled.

Cena za 10 tablet - 250 p.

Mertz Beauty

Droga k obnovení poškozených vlasů. Složení L-cysteinu, zinku a methioninu. V komplexu tyto látky doplňují vlasovou strukturu a přispívají k její rekonstrukci na buněčné úrovni.

Cena - 700 s.

Pro nehty

Hlavní příznaky nedostatku vitaminů (které jsou viditelné ve vnějším stavu nehtové plotny) jsou:

 • křehkost (nedostatek vitamínů C a D);
 • jemnost (nedostatečné množství zinku, jódu a vitamínů skupiny B);
 • křehkost (nedostatek bílkovin);
 • bílé pruhy na nehtové desce (nedostatek železa a kyseliny listové).

Pro silné, silné a krásné nehty byste měli denně užívat následující účinné vitamíny a minerály:

 • Vitamin D (posiluje destičku na nehty);
 • vápník (dělá nehty elastické, zabraňuje křehkosti);
 • zinek (zahušťuje vrstvu nehtů);
 • jód (zabraňuje vzniku žlutých skvrn na nehty);
 • železo (dává hřebíky hladkou barvu);
 • vitamín C (reguluje produkci a zničení melaninu).

Pro kůži

Potřebné vitamíny pro pokožku jsou následující:

A (zlepšuje obranyschopnost těla před vlivem přírodních faktorů, zvyšuje elasticitu, zabraňuje předčasnému stárnutí, vyživuje a hydratuje, podporuje rovnováhu vody a tuku v pokožce).

E (obnovuje přírodní rovnováhu vody a tuku v pokožce, zabraňuje odlupování, hrubnutí a praskání).

Tyto vitamíny se prodávají odděleně v každé lékárně a stojí za penny (do 30 p). Mimochodem, tyto levné vitamíny jsou vhodné pro pokožku na obličeji, vlasy a nehty! Ale můžete je koupit již ve formě hotového komplexu:

Aevit - na bázi vitamínů E a A, které se navzájem doplňují, vyhlazují vrásky a vyživují všechny vrstvy pokožky. Látky z komplexu mají posilující účinek na subkutánní cévy, specificky snižují hladinu cholesterolu, kvůli kterému tmavé kruhy pod očima zmizí a samotná kůže se stává měkkou a elastickou. Droga se používá jak uvnitř, tak i zvenčí.

Cena - 50 s.

Vezměte nejlevnější: nejsou naprosto odlišné od drahých! Veškerý rozdíl bude v balíku.

Vitrum Beauty - obsahuje nejen vitamíny, ale také přírodní antioxidanty. Pomáhá zbavit se akné, blackheads, kožních nepravidelností. Zjemňuje pleť, dodává přirozenou ruměnu, hydratuje pokožku a udržuje rovnováhu vody a tuku. Obsahuje vitaminy E, C, skupiny B, D, A a také minerály: jód, bór, selén, křemík, hořčík, železo a zinek.

Cena - 450 s.

Kompatibilita - složení je obohaceno o 11 vitaminů a 8 minerálů: kyselina listová, zinek, extrakt ze zeleného čaje a měď, stejně jako vitamíny A, B1, B6, B12, C, E a PP. Tyto látky přispívají k tvorbě kolagenu a výrazně zlepšují proces regenerace buněk, obnovují pleť, hladce napodobují vrásky.

Tento komplex vitamínů je obzvláště dobrý po absolvování kurzu antibiotik, protože jejich působení není nejlepší způsob, jak ovlivnit stav kůže.

Cena v řetězci lékáren - 200 s.

Pro imunitu

Kategoriím lidí, kteří jsou ohroženi, podle jejich náchylnosti k nemocem, patří:

 • ženy kojené a nesoucí dítě;
 • děti;
 • sportovci;
 • starší lidé;
 • žen a mužů s vysokou pracovní zátěží a obtížnými pracovními podmínkami;
 • lidé, kteří již trpí chronickým onemocněním.

Slabá imunita - příznivé prostředí pro útoky virov a bakterií. Proto by měla být posílena užíváním vitaminů lékáren. První volání těla, které mu chybí vitamíny, jsou:

 • ztráta a křehkost vlasů (mluví o nedostatku vitaminů B2, PP a B6);
 • suchá kůže a praskliny (nedostatek vitamínů A, C, P);
 • krvácení zubů (nedostatek vitamínů P, kyselina listová, nikotinamid a C).

Nejprve je vhodné uchýlit se k vylepšené výživě (zvýšit každodenní stravu, diverzifikovat ji novými zdravými produkty). Nejlepším přírodním zdrojem vitamínů pro imunitu jsou: červená ryba, kaviár, mrkev, luštěniny, ořechy, telecí maso, česnek, koření, citrusové plody, jahody a jahody, jablka, kiwi, rajčata a granátové jablko.

Nicméně, pokud není čas na vaření, můžete si koupit hotové farmaceutické komplexy vitamínů. Imunitní obranu těla podporují následující komponenty:

 • B1 (thiamin) - zpracovává tuky a sacharidy a přeměňuje je na energii;
 • B2 (riboflavin) - normalizuje stav sliznic, kůže, se podílí na syntéze hemoglobinu;
 • B3 (kyselina nikotinová) - poskytuje syntézu tuků a bílkovin;
 • B4 (cholin) - pomáhá při hubnutí, normalizuje metabolismus tuků;
 • B5 (kyselina pantothenová) - uvolňuje energii z potravy;
 • B6 (pyridoxin) - přispívá k normální termoregulaci;
 • B9 (kyselina listová) - podporuje tvorbu červených krvinek;
 • B12 (kobalamin) - stimuluje nervový systém;
 • C (kyselina askorbová) - přírodní antioxidant - posiluje imunitní systém, urychluje proces hojení, ovlivňuje syntézu hormonů, podílí se na růstu tkání a buněk;
 • P - zabraňuje stárnutí těla;
 • PP - zodpovídá za kompetentní práci gastrointestinálního traktu.

Pro dospělé

Uvádíme seznam nejúčinnějších a nejlepších a nejdůležitějších levných vitamínů pro imunitu dospělých s cenami:

Do 30 let - "Laura" je lék od známého podniku Evalar. Produkt se týká biologických přísad, které se užívají během jídla. Složení vitamínů, které dokáží udržet krásu a bojovat s prvními známkami stárnutí (vrásky na obličeji, suchá kůže a bledost tváře).

Mezi ně patří: kyselina hyaluronová, vitamíny C, E, D3. Pro svou třídu je to poměrně levné a zároveň velmi účinné vitamíny pro imunitu!

Cena - 320 s.

Od 45 let - "Vitrum Beauty Suite" - kompenzuje nedostatek minerálů a vitamínů, posiluje kosti, cévy a chrupavky. Složení extraktu z ginkga biloba (zabraňuje migrénami) a luteinu (chrání pokožku před ultrafialovým zářením). Tento komplex má diuretický účinek, poskytuje antibakteriální účinek.

Cena - 400 s.

Také vhodná linka "Elite"

Po 50 letech - "Centrum Silver" - jako součást komplexu 24 názvů minerálů, vitamínů a aminokyselin. Tato léčiva zlepšuje blaho ženy během menopauzy, inhibuje její projevy: návaly horka, nadměrné pocení, bolesti hlavy.

Látky obsažené v centru mohou zlepšit imunitu, zvýšit ochrannou funkci těla. Zabraňují vývoji nervozity, odstraňují stres a zvyšují náladu.

Cena - 700 s.

Pro děti

Efektivní a dobré, a především levné vitamíny pro děti a jejich imunitu a růst by měly být vybrány podle věku: pro nejmenší suspenze a sirupy budou dělat, po roce si můžete vyzkoušet ve vodě rozpustné vitamíny - prášky a po 3 - žvýkací pastilky ve formě medvědů. U školáků a dospívajících mají také své vlastní vitamínové komplexy, ale ve formě tablet a kapslí.

Abeceda "Naše dítě" je dětský minerální vitaminový komplex, který je rozdělen do skupin spotřebitelů zaměřených na věkové kategorie: od jednoho do tří. Je k dispozici ve formě prášku a obsahuje vápník, vitamin D3, které jsou nepostradatelnými látkami v prevenci rachit.

Cena - 397 s.

VitaMishki Multi + - vyrobené ve formě marmeládových medvědů, složené z jódu a cholinu, které zvyšují paměť, koncentraci a stimulují aktivitu mozku. Vhodné pro děti od 3 do 7 let.

Cena - 750 s.

 • Multi-tabs Junior - mají tvar žvýkacích pastilků s ovocnou chutí, jsou určeny pro děti do 12 let. Podporují imunitní systém, zvyšují adaptační schopnosti týmu, doplňují nepravidelnou a nedostatečnou výživu. Složení vitaminů B, železa, vápníku, vitamínů D3 a C.
  Cena - 290 str.
 • Pikovit (složení: vitamin C, vápník, fosfor) - tvoří hustotu stěn cév, stimulují zvýšení imunity, jsou zodpovědné za růst a posílení kostí, zubů a vlasů. Cena - 270 str.
 • Analogy

  Ultra D 3

  Vitamíny "Ultra D3" stojí asi 750 rublů na balení. To je slušná cena a samozřejmě mnoho lidí chce najít kvalitní a kvalitní protějšek. Někteří museli vynaložit mnoho úsilí, aby ho našli ve svém městě.

  Ve všech přípravcích musí být účinná látka "Colecalciferol (Colecalciferol)" a cena není důležitá!

  Názvy levných analogů drahého léku D3 nebo D v lékárnách:

  Akvadetrim. Lék upravující výměnu vápníku a fosforu. Cena - 180 s.

  Vigantol. Doplňuje nedostatek vitaminu D3. Zvyšuje vstřebávání vápníku ve střevech. Cena - 180 s.

  Vitamin D3. Olejový roztok pro orální podání. Cena - od 40 str.

  Cholecalciferocaps.

  Cholekalciferol.

  S vápníkem a hořčíkem pro srdce

  Nejlevnější způsob, jak získat vápník: jíst skořápku kuře nebo křepelčích vajec. V křepelkách 2krát více vápníku, zinku, fosforu. Můžete to udělat takto: omyjte 2 skořápky křepelčích vajec, nechte je vyschnout, rozdrvíte na prášek a nalijte citrónovou šťávu 1-2 minuty. Bude se to bobtnat, nebojte se: vytváří se uhličitan vápenatý.

  Mimochodem, v lékárnách bude lektvar stát od 400 do 600 rublů!

  A jako zdroj hořčíku, váš nejlepší přítel pro srdce (a také nejlevnější) je samozřejmě Aspark!

  Jeho plus, kromě faktu, že je to velmi levné lék, spočívá v tom, že účinné látky v něm jsou ve formě, která tělu umožňuje absorbovat je téměř 100%. Tyto vitamíny mají pozitivní účinek na kardiovaskulární systém a svalové tkáně, zmírňují křeče. Cena - 60 ruských rublů.

  Téměř všechny recenze na Asparkam (více než 95%) jsou pozitivní! Tento doplněk skutečně zlepšuje celkový stav a řeší problémy způsobené nedostatkem hořčíku s vápníkem!

  Skupina B

  Jak levné komplexy skupiny B (b) v tabletách nebo kapslích lze zakoupit v lékárnách - jména a ceny jsou přiloženy:

  Angiovit

  Ruský komplex vitaminů obsahuje vitamíny B6, 9, 12. Zabraňuje rozvoj aterosklerózy a trombózy, mrtvice, srdečního záchvatu, je účinný u diabetes. Pomáhá zmírnit poruchy cerebrální cirkulace a průběh onemocnění koronární arterie. Postup: 1 tableta po dobu 1 měsíce.

  Cena - 250 s.

  Blagomax

  Další domácí vitamíny s nádherným složením: má téměř všechny prvky skupiny B! Skvělá a rozumná volba pro celou rodinu. Užívejte pouze 1 kapsli na měsíc za měsíc. Nejlevnější komplex skupiny!

  Cena - 190 s. V balení po 90 kapslích souhlasíte příznivě?

  Pentovit

  A opět z Ruska! Lék obsahuje následující vitaminy B: B1, B6, B12 a kyselinu listovou. Zlepšuje stav kůže, posiluje vlasy a nehty. Jak užívat: 2-4 tablety po jídle 3krát denně po dobu 3-4 týdnů.

  Cena - 130 s.

  Analogs Supradin

  Jaký levný analog šumivé supradiny byste si měli vybrat:

  Doplňková látka "Multivitamin s minerály"

  Léčivo obsahuje komplex minerálů a vitamínů (vitamín E, PP, C, D, hořčík, jód, fosfor a draslík), které jsou nezbytné pro normální fungování těla. Komponenty mají pozitivní vliv na biosyntézu kolagenu, hrají roli antioxidantu, zabraňují vývoji aterosklerózy a chrání kardiovaskulární systém.

  Cena - 200 s.

  Berokka "vápník a hořčík"

  Také šumivé vitamíny. Složky komplexu zajišťují přenos nervových impulzů do svalů, účastní se enzymatických reakcí, podílejí se na vývoji kostí a zubů. Vápník a hořčík v kompozici tohoto komplexu se podílejí na buněčném metabolismu, optimalizují práci orgánů a systémů, snižují nervovou excitabilitu. A vitamin C zvyšuje krevní oběh a posiluje stěny cév.

  Cena - 230 p.

  Vitaneyron

  Kompozice je doplněna vitamíny skupiny B (kyselina nikotinová, kyselina listová, kyanokobalamin a riboflavin), aminokyseliny a minerály, které se v komplexu podílejí na metabolismu sacharidů, stabilizují střeva, stimulují krevní oběh a podílejí se na tvorbě membrán nervových buněk.

  Cena - 210 s.

  Pro ženy

  Na základě věku se mění tělesné potřeby vitamínů a minerálů. Takže s přechodem do dospělého věku může ženské tělo dostat méně vápníku, křemíku, zinku, selenu, stejně jako vitamíny D3 a E (zejména v zimě).

  Tyto komplexy vitamínů a minerálů pro ženy v pilulkách budou levné, efektivní a dobré:

  Beresh "Calcium + D3" - vitamíny zabraňují zničení zubů, posilují muskuloskeletální systém, zabraňují nervovému stresu a depresi.

  NUTRILITE "vápník a hořčík Vitamin D +" - přispívá k ochraně zdravých kostí, k fungování svalů a nervového systému, zvyšuje srážení krve.

  Doppelgerts Activ Magnesium B6 je komplex, který zvyšuje podpůrné síly těla jako celku, zvyšuje účinnost, zabraňuje vzniku bolestí hlavy, stabilizuje hladinu glukózy v krvi.

  BioTech "ONE-A-DAY" - aktivuje metabolické procesy v těle, posiluje imunitní systém, zlepšuje růst vlasů a nehtů, zvyšuje ochranné funkce těla.

  Při plánování těhotenství

  Kyselina listová (vitamin B9) je hlavní složkou, která je nezbytná pro vysoce kvalitní zdraví žen. Tato látka zabraňuje tvorbě nádorů, cyst, normalizuje činnost srdce a cév, podílí se na syntéze aminokyselin.

  Tento vitamin je nezbytný pro tvorbu krve, má příznivý vliv na fungování nervového systému, zlepšuje náladu a výkon. Vezměte si to za to na základě jmenování gynekologa. Kyselina listová je velmi levný lék (cena - 40 p. Pro 20 tablet).

  Pro těhotné ženy

  Dokonce i nejlevnější vitamíny pro těhotné ženy jsou vybrány výhradně na trimestru:

  První trimestr: tělo dítěte právě začíná tvořit, potřebuje různé látky, zejména kyselinu listovou. Jedná se o jediný vitamin, který gynekologové předepisují na počátku těhotenství.

  Tento vitamin pro těhotné ženy je velmi dobrý, ale zároveň levný. Podílí se na syntéze hemoglobinu a zabraňuje vzniku anémie. Příjem kyseliny listové může být zahájen dlouho před plánováním těhotenství a během prvních tří měsíců čekání na dítě. Dávku zvolí ošetřující lékař.

  Ve druhém trimestru je důraz kladen na vápník, protože v tomto období dochází k aktivnímu růstu malého muže a mateřské rezervy nemusí být dost. Přijetí kyseliny listové není zrušeno, přidávají se vitamíny A, E, C a skupiny B.

  Třetím trimestrem je zvýšená potřeba těl vitamíny C, A, D a železo. Tyto prvky v tandemu - vynikající prevence anémie, které eliminují tón v děloze, se podílejí na vývoji kardiovaskulárního systému dítěte.

  Kromě toho je třeba připravit se na narození dítěte, tělo by mělo dostávat všechny potřebné látky, které jsou v složení multivitamínových komplexů, aby proces dodání byl snadný.

  Pro ošetřovatelky

  Laktovací organismus podléhá vnějším změnám (štěpení a pádu vlasů, odlupování hřebíků, zuby se rozpadají). Abyste se ochránili před touto chorobou, je nutné, abyste tělu dodali potřebné vitamíny (PP, B9, B6, B2, B1, E, C, A, D) a stopové prvky (hořčík, vápník, a žehlička).

  V období nošení dítěte bez kyseliny listové je nemožné, protože se podílí na struktuře placenty a snižuje riziko hypoxie. Může být užíván před začátkem těhotenství, protože se tento vitamin hromadí v těle a podporuje hnojení. Nejlepší připravené komplexy pro budoucí matky jsou:

  1. Elevit pronatal.
  2. Pringavit.
  3. Vitrum Prenatal Forte.
  4. Abeceda - Máma zdraví.
  5. Complivit - máma.

  S menopauzou

  Během klimakterických změn se tělo ženy výrazně mění a potřebuje podporu pomocí multivitaminu, protože je napadeno návaly horka, hormonálními změnami, změnami nálady a rizikem rakoviny.

  Abyste tomu zabránili, měli byste se zaměřit na následující vitamíny: D, E, C, A, skupinu B (zejména kyselinu listovou) a minerály: železo, vápník a hořčík.

  Ruské levné vitamínové komplexy v období menopauzy lze koupit v obvyklé lékárně:

  Doppelgerts aktivní - Menopauza (snižuje klimakterické poruchy v těle, zlepšuje náladu a pohodu, snižuje suché sliznice, snižuje pocení, brání bolestem hlavy, posiluje kosti a chrupavku.) Kromě toho má tento komplex perfektní kombinaci vitaminů v tandemu s hořčíkem - stopové prvky během menopauzy);

  Ladys formula - Žena 40+ (snižuje podrážděnost, snižuje počet hormonálních změn, zabraňuje tvorbě nádorů v děloze a vejcovodu).

  Pro muže

  Muži potřebují dobré vitamíny, protože s fyzickým a emočním stresem je obtížné udržet se v dobré kondici. Komplexy vitamínů by měly obsahovat následující látky: vitamíny E, C, skupiny B, A, D, stejně jako stopové prvky: hořčík, fosfor, zinek, vápník a železo.

  Celý obrázek je doplněn aminokyselinami: L-cystein. Multivitamínové komplexy stimulují růst svalové hmoty, podporují zvýšení tělesné hmotnosti, zvyšují odolnost těla vůči všem druhům infekcí a virů, navíc zvyšují libido a zvyšují sexuální zájem.

  Levné doplňky pro muže:

  Multivitamín pro muže - BioTech.

  Komplex je určen pro muže, kteří často chodí do posilovny a otřásají svaly. Tento produkt je založen na rostlinných složkách, neobsahuje barviva a konzervační látky. Jako součást kyseliny nikotinové, pyridoxinu, železa, vápníku, fosforu a zinku.

  Duovit pro muže (vitamíny A, E a C, minerály: vápník, hořčík, fosfor, měď, jod).

  Tento komplex chrání tělo před negativním vlivem na životní prostředí, zpomaluje proces stárnutí, stimuluje metabolické procesy, zvyšuje krevní oběh a odstraňuje krevní cévy z cholesterolu.

  Cena - 480 s.

  Velman

  Obsahují potřebné minerály, které se každému člověku projevují po celý den. Jako součást vitamínů B, L-cystein, křemík, jod, hořčík. Tento komplex pomáhá tělu vybudovat linii obrany proti virovým a bakteriálním infekcím, normalizuje aktivitu genitourinálního systému.

  Cena ^ 510 str.

  Seznam nejlepších 5 nejlevnějších v lékárně

  Drahé nemusí být nutně dobré. Existuje několik multivitamínů, které mají nízké náklady, ale obsahují všechny nezbytné látky pro normální fungování těla. Tyto vitamíny budou vyhovovat všem: dospívající, dívky, muži, ženy po 30, 40 a 50 letech - jejich plus v přístupnosti a všestrannosti!

  Představujeme seznam 5 známých domácích vitamínů:

  Undedev.

  Dobře dost vitamínový komplex, který obsahuje vitamín C, A, E a skupinu B. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Zvyšuje imunitu a tělesnou odolnost proti virovým a bakteriálním infekcím. Zlepšuje krevní oběh, zlepšuje náladu, předchází předčasnému stárnutí těla.

  Cena v lékárně 40 p /

  Duovit

  Komplex vitamínů, který dokáže kompenzovat nedostatek živin se zvýšeným duševním a fyzickým stresem. Tyto levné pilulky mají v příjemném množství vitamín C!

  Dále obsahuje tabletu v barvě - červená obsahuje vitamíny: D, A, C, B1, B2, B6, B12 - pomáhají snižovat riziko vzniku anémie a osteoporózy a modré tablety obsahují stopové prvky: mangan, Vápník - sodík - přispívá k ochraně tělních buněk před oxidačními procesy a předčasným stárnutím.

  Cena - 150 s.

  Revit

  Preventivní činidlo proti SARS posiluje lidský imunitní systém. Jako součást vitaminů B (B1, B2) - normalizuje činnost gastrointestinálního traktu, C - zvyšuje srážení krve a urychluje vstřebávání riboflavinu do krve, A - podporuje sacharidovou a proteinovou rovnováhu. Také komplex ochraňuje tělo avitaminózou.

  Cena - 35 str.

  Hořčík SupraVit.

  Chutné šumivé a levné vitamíny. Vhodný pro apatii, depresi, únavu a lenost. Zvyšuje srdeční tep, zvyšuje krevní oběh, pomáhá při nespavosti, normalizuje metabolismus a vrací chuť k jídlu. Hořčík, vápník, vitaminy skupiny B (thiamin, riboflavin, kyanokobalamin), A, PP a C.

  Cena - 110 s.

  Doppelgerts aktivní.

  Obsahuje kyselinu listovou, vitaminy skupiny B a hořčík a také vitaminy D, A, PP, K, E a polynenasycené mastné kyseliny. Tyto látky podporují rovnováhu hydrolipidů, posilují srdeční svaly, obnovují poškozené části buněk, zvyšují účinnost, zlepšují náladu, podporují metabolismus a zlepšují funkci gastrointestinálního traktu.

  Cena - 175 s.

  Užitečné video

  Závěr

  Vitamin-minerální komplexy jsou obrovské množství, všechny jsou efektivní svým vlastním způsobem, vyrovnávají se s úkolem a uspokojují jakýkoli rozpočet. V období fyzické námahy a nepravidelné výživy je příjem multivitaminu povinný, takže tělo nepracuje pro opotřebení. Sdílejte své připomínky k prezentovaným vitamínům: kdo se snažil, co se vám líbilo, je očekáván příjem z příjmu?

  Pro Více Informací O Suché Vlasy