logo

Perfectil Vitamin Series pro vlasy, kůži a nehty

Je dobře známo, že nepříjemné důsledky nedostatku mnoha vitaminů a minerálů zahrnují různé kožní onemocnění, problémy s vlasy a nehty. Často jsou tyto nedostatky živin hlavní příčinou závažné dermatitidy. Abychom zabránili takovým patologickým stavům, je v mnoha případech nutno vzít komplexy vitamin-minerální, které tělu dodávají dostatečné množství životně důležitých složek. A jeden z velmi populárních specializovaných komplexů pro udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů v naší zemi jsou vitamíny Perfectil, o kterých budeme hovořit podrobněji později.

Perfectil je vitamin-minerální komplex s přídavkem rostlinných výtažků, určených pro komplexní prevenci hypovitaminózy, různých dermatologických onemocnění, pro ochranu proti vypadávání vlasů a zhoršení jejich struktury. Léčivo obsahuje složky, které se přímo podílejí na práci a regeneraci kožních buněk, v procesu vytváření nových vlasových folikulů, růstu vlasů a nehtů, výživy vlasů a kůže a poskytování kyslíku.

Množství recenzí o Perfektním obecně ukazuje, že tento nástroj opravdu pomáhá mnoha ženám udržovat zdraví a dobrý stav vlasů a pokožky v obdobích, kdy je tato podpora obzvláště důležitá. A proto i přes poměrně vysokou cenu je nástroj velmi populární dnes.

Vitamíny Perfectil vyrobené anglickou firmou "Ltd. Vitabiotics "a v současné době již nejsou jediné drogy, ale řada produktů, z nichž každá má svou specifickou a specifickou oblast působnosti. Všechny výrobky řady jsou prodávány v Rusku a jejich cena se poněkud liší.

Zjistíme, jaké jsou vitamíny Perfectil ve všech vyráběných formách, jaký vliv mají na tělo a jak jsou efektivní v praxi.

"Dokončím první kurz Perfectil. Velmi se bála vedlejších účinků, každou sekundu o nich hovoří. Ale byl jsem nesen přátelským způsobem. Obecně žaludek nereaguje na tyto kapsle. A výsledek je zřejmý nebo spíše na obličeji: ve třech týdnech se nám podařilo zbavit se neustále suché pokožky a seborrhy na obočí, kůže se zřejmě stala pružnější, vrásky nejsou tak nápadné. Obecně jsem zcela a zcela spokojen. "

Řada léčiv Perfectil

Vlajkovým produktem linky je vitamin-minerální komplex Perfectil Original (Perfectil Original) - nejuniverzálnější a nejdelší na trhu. Lze jej předepisovat nejen prevenci různých hypovitaminóz, ale i komplexní léčbě dermatitidy, alopecie a jiných trichologických onemocnění a při použití s ​​jinými prostředky - pro normalizaci kůže a nehtů.

Jiné léky z řady jsou:

  Perfectil Plus. Má složení, která se mírně liší od souboru komponentů hlavního komplexu Perfectil. Léčivo obsahuje zejména koenzym Q10, omega-3 polynenasycené mastné kyseliny a lykopen, kvůli kterému deklaruje dodatečný fyziologický účinek na tělo;

Perfectil Platinum, která má ještě celou strukturu, včetně obsahu mnoha rostlinných extraktů, ale umístěné v návodu k použití nejen jako vitamíny pro vlasy a kůži, ale jako potravinový doplněk pro společné zásobování těla pestrá paleta stopových prvků;

 • Perfectil Tricholodzhik - specializované vitamíny pro vlasy.
 • Hlavní lék Perfectil Platinum a Trichologic jsou k dispozici v kapslích a Perfectil Plus v kapslích a tabletách.

  Perfectil Platinum je možné zakoupit v baleních po 30 a 60 tabletách (cena je asi 1 200 a 1 700 rublů), přípravek Perfectil je prodáván v balení po 30 tabletách (cena je asi 700 rublů), přípravek Perfectil Tricolodic je balen v 60 tabletách - asi 2000 rublů) a Perfectil Plus - v balení 28 tablet a 28 tobolek (cena - asi 900 rublů).

  Jelikož složení všech těchto léků je jiné, mají různé účinky na tělo.

  "Saw Vitamins Perfectil Tricholodzhik. Dobré kapsle, výsledek je viditelný a poměrně rychle. Ale kurz jsem nedokázal dokončit. Velmi nemocní z nich, a bez ohledu na to, že s jídlem přijata, bez jídla, opilý nebo ne. Pět tobolek nedokončilo, přešlo na Ladysův vzorec. Nevím, jestli bude výsledek stejný, ale normální trávení je pro mě důležitější. Podle hodnocení všechny typy Perfectilu hřeší - někdy jsou lidé nemocní. "

  Ira, z korespondence na fóru

  Co je součástí složení léčiv Perfectil a jaký je rozdíl mezi nimi?

  V následující tabulce jsou uvedeny složky různých vitamín-minerálních komplexů přípravku Perfectil, které udávají množství každé látky v jedné tabletě nebo tobolce:

  Perfectil

  Popis k 23. květnu 2014

  • Latinský název: Perfectil
  • ATH kód: A11AA04
  • Aktivní složka: komplex vitaminů a mikroelementů
  • Výrobce: Ltd. Vitabiotiks, Spojené království

  Složení Perfectil

  Kapsle přípravku obsahuje sadu vitamínů a stopových prvků:

  Složení vitaminů a excipientů zahrnuje (želatina, voda, E172, E171).

  Formulář uvolnění

  Vitamíny Perfectil se vyrábějí ve formě kapslí želatiny tmavě hnědé barvy, uvnitř - žlutého prášku. V obalech s blistry, 15, v balení po 2 blistrech.

  Farmakologický účinek

  Antioxidant, regenerační, dermatoprotektivní.

  Farmakodynamika a farmakokinetika

  Vitamíny Perfectil pozitivně ovlivňují pokožku a vlasy a naplňují tělo nezbytnými stopovými prvky zevnitř. Nástroj zrychluje regeneraci buněk a mikrocirkulaci. Také lék má schopnost zvyšovat hladiny hemoglobinu, rany a řezy na kůži se léčí rychleji.

  Perfectil přispívá k odstranění toxinů z těla, chrání před slunečním zářením a dalšími faktory škodlivými pro pokožku. Vitamíny a stopové prvky se aktivně podílejí na syntéze esenciálních aminokyselin.

  Indikace pro použití

  Komplex vitaminu je předepsán pro:

  Kontraindikace

  • alergie na vitaminy, stopové prvky, excipienty v komplexu;
  • těhotné a kojící ženy;
  • hypervitaminóza;
  • renální selhání, leukémie, roztroušené sklerózy;
  • tuberkulóza a revmatismus;
  • autoimunitní onemocnění, AIDS, novotvary.

  Nežádoucí účinky

  Zpravidla se vyskytují zřídka. Nevolnost, problémy s zažívacím traktem, zvracení, alergické reakce na kůži, změny krevního tlaku, nervové agitace nebo apatie jsou možná.

  Pokyny pro perfectil

  Před podáním léku se poraďte se svým lékařem.

  Podle pokynů k použití se doporučuje užít jednu kapsli denně. Vitamíny nekouří po jídle žvýkat, polknout, stlačit velkým množstvím tekutiny. Doba přijetí je stanovena individuálně.

  Předávkování

  Může se vyskytnout, když se užívá současně s jinými vitamíny a doplňky stravy nebo užíváte velké dávky léku. Symptomy se liší v závislosti na složce komplexu, u něhož došlo k předávkování. Nejčastěji se jedná o nevolnost, zvracení, bolest hlavy a průjem, porušení krevního tlaku a srdeční frekvence.

  Mělo by přerušit léčbu. Terapie - podle příznaků.

  Interakce

  Nedoporučuje se kombinovat s potravinami, což snižuje účinnost absorpce účinných látek a antacid.

  Perfectil se nedoporučuje kombinovat s nosiči a přípravky z cholesterolu, rifampicin, barbituráty, fenytoin, vápníkové přípravky, protože účinnost zvládnutí komplexu se sníží.

  Mezi podáním komplexu a tetracyklinu, dikumerolu, fluorochinolonů, digoxinu, cimetidinu, diflunisalu, methyldopy, indometacinu, aspirinu, antacidů a penicylaminu je nutno sledovat 3 hodiny.

  Buďte opatrní u estrogenu, retinoidů a thiazidů (hypervitaminóza možná), neomycinu, srdečních glykosidů, karbamazepinu, rifampicinu, cholestyraminu, cholestipolu.

  Možná snížení léků, které mají imunosupresivní účinek, hormonální antikoncepce.

  Podmínky prodeje

  Protože lék není lékem, předpis se nevyžaduje.

  Podmínky skladování

  V dosahu dětí není teplota vyšší než 30 stupňů.

  Doba použitelnosti

  Analogy Perfectil

  Co si vybrat: Revalid nebo Perfectil?

  Podle recenzí na internetu má originál širší škálu účinků, zlepšuje nejen kůži a vlasy, ale i nehty. Ale analog má méně nežádoucích účinků, vyskytují se méně často.

  Který je lepší: Pantovigar nebo Perfectil?

  Mnoho lidí zaznamenává nízkou účinnost a nedostatečný obsah vitamínů a stopových prvků v pantovigaru. Obsahuje však keratin. Potravinový komplex vyžaduje dlouhou dobu (až šest měsíců), na rozdíl od Perfectilu. Analog je poněkud dražší než originál.

  Hodnocení Perfect

  Recenze vitamínů Perfectil dobře. Ženy, které užívaly kapsle, zaznamenaly zlepšení kvality vlasů a stavu kůže, rychlý růst nehtů. Některé jsou zmateny vedlejším účinkem - nevolnost po požití. Často se na fórech píše, že v těle nebude na škodu a nauzea, pokud je skutečně nedostatek vitamínů. S pomocí drogy rostou vlasy, často dívky postávají fotky před a po podání drogy.

  Recenze lékařů u společnosti Perfectil jsou pozitivní. Komplex se používá k léčbě ekzému, obnovení kůže po popáleninách.

  Cena Perfectil (Kde koupit)

  Cena vitamínů Perfectil na Ukrajině je asi 150 UAH. pro 30 kusů.

  Kolik jsou pilulky v Charkově? Koupit Perfectil možné za cenu kolem 130 UAH.

  Vitamíny Perfectil pro vypadávání vlasů - kompletní přehled prostředků

  Nežádoucí situace nastává u žen a mužů, bez ohledu na věk a roční období - vypadávání vlasů. Může se jednat o nepříznivé klima, stres, hormonální poruchy, nevyváženou stravu a nedostatek vitamínů. Vitamínový komplex Perfectil proti vypadávání vlasů se osvědčil dobře. Podívejme se blíže na tyto "zázračné vitamíny".

  Účinek aplikace

  Komplex multivitaminu Perfectil má příznivý účinek zevnitř, a proto ovlivňuje vzhled člověka. Komplex je dokonale navržen, všechny komponenty se navzájem doplňují. Po napití léku Perfectil, vlasy přestanou vypadávat, struktura a kořenová žárovka se zpevní a vlasy začnou růst intenzivněji a objeví se nové vlasy. Vzniká nádherný lesk a houževnatost, díky tvorbě nových folikulů.

  Perfectil by měli užívat muži a ženy, které mají následující příznaky:

  • suché a křehké kudrlinky;
  • suchá kůže hlavy;
  • alopecie;
  • seborrhea a kožních onemocnění.

  Složení

  Komplex zahrnuje téměř celou periodickou tabulku. Složení léčiva je vyvážené - každý mikro a makroekonomický prvek jsou propojeny navzájem, což zvyšuje jejich působení.

  1. Vitamíny:

  • C - 31,2 mg;
  • D - 2,6 mcg;
  • B6 - 20 mg;
  • E - 40 mg;
  • B2 - 5 mg;
  • B1 - 10 mg;
  • B12 - 9 mcg.

  2. Mikro a makroživiny:

  • zinek - 15 mg;
  • nikotinamid - 18 mg;
  • pantotenát vápenatý - 40 mg;
  • kyselina listová - 500 mikrogramů;
  • železo - 11,9 mg;
  • mangan - 2 mg;
  • cystin - 10 mg;
  • jód - 200 mcg;
  • měď - 2 mg;
  • křemík - 3 mg;
  • chrom - 49,9 mcg;
  • hořčík - 50 mg;
  • Echinacea extrakt - 194,9 mg;
  • selen - 100 mikrogramů;
  • beta karotén - 5 mg;
  • kyselina para-aminobenzoová - 30 mg;
  • Extrakt z hedvábí - 80 mg.

  3. Pomocné látky.

  Výrobci vyrábějí různé série multivitaminových komplexů Perfectil. Jejich složení se poněkud liší od sebe, ale účinek všech vitaminů je stejný, bezpečně bojují proti alopecii a působí také jako profylaktické činidlo.

  Perfectil Classic

  Univerzální komplex, protože nejen posiluje nehty, zlepšuje stav epidermis a bojuje s alopécií, ale také je obecným tonikem. Tonický účinek je způsoben tím, že lék obsahuje extrakt echinacea, který posiluje imunitní systém. Přípravek také obsahuje vitaminy C, D, B, jod, vápník, hořčík a další stopové prvky.

  Pozor! Denní příjem léku je 1 kapsle. Během jídla nebo po jídle je třeba vypít malé množství vody. Recepce je určena na 1 měsíc.

  Cena za multivitaminový komplex Perfectil Classic bude od 490 rublů za kurz vypočítaný na 1 měsíc.

  Perfectil Trichodolic

  Komplex vitaminů pracuje účelně k odstranění onemocnění, jako je vypadávání vlasů. Přípravky obsahují mořský kolagen (to je to, co pomáhá zvlhčit vlasy, takže kadeřiny jsou méně křehké a pružnější), L-cystin a hroznové semena (bojují s působením volných radikálů, chrání pokožku před předčasným stárnutím a plešatostí), L-methionin, inositol další důležité stopové prvky.

  Všechny výše uvedené vitamíny aktivně bojují proti plešatosti, přispívají k výskytu nových folikulů vlasových folikulů, zachovávají přirozenou barvu kudrlin a živí tělo důležitými mikro a makro prvky.

  Denní příjem drogy - 1 tobolka, s jídlem nebo ihned po jídle. Kapsle musí být omyta malým množstvím vody. Průběh léčby se vypočítá od 1 do 3 měsíců.

  Cena za komplex Perfectil Tricholic multivitamin bude od 1600 rublů pro 60 tobolek.

  Výhody a nevýhody

  Po prozkoumání složení komplexu je zřejmé, že v používání přípravku Perfectil existuje více výhod než mínus. Vzhledem k tomu, že 1 kapsle obsahuje každodenní denní obsah základních vitamínů, lék živí celé tělo vitamíny: bojuje proti vypadávání vlasů, posiluje nehty a zlepšuje stav kůže. Další výhodou je, že pouze 1 kapsle by měla být spotřebována denně, což je velmi výhodné, protože pravděpodobnost, že chybí příjem, je minimální.

  Z mínusu lze rozlišit náklady na lék a přítomnost vedlejších účinků.

  Jak opravit výsledek

  Pro léčbu alopécie je nutné se přiblížit k komplexu - spotřeba vitamínů nebude postačující, pro konsolidaci výsledku bude zapotřebí další opatření. Pro pokožku hlavy a vlasy je nutné používat výrobky bohaté na příznivé vlastnosti. V komplexní léčbě budou užitečné regenerační a výživné masky pro vlasy a pokožku hlavy. Mohou být prováděny doma, jako s pomocí zakoupených prostředků a pomocí lidových prostředků, nebo v kosmetických salonech s pomocí odborníků.

  Je to důležité! V žádném případě spolu s přípravkem Perfectil byste neměli užívat jiné vitamínové komplexy - což může vést k nadbytku mikro a makroekonomických prvků v těle.

  Bezpečnostní opatření

  Lék je kontraindikován u:

  • hypervitaminóza;
  • individuální intolerance ke složkám léčiva;
  • selhání ledvin;
  • leukemie;
  • těhotenství;
  • autoimunní onemocnění a roztroušená skleróza.

  S nesprávně zvoleným komplexem vitaminů nebo s nevhodným vzorkem spotřeby jsou pravděpodobné vedlejší účinky:

  • alergické reakce;
  • nevolnost;
  • sucho v ústech;
  • bolest břicha.

  Komplex vitaminů se vybírá individuálně s přihlédnutím k vlastnostem vašeho těla. Je to kompetentní k výběru, které vitamíny z řady Perfectil jsou nejvhodnější pro vaše tělo, dokáže to jen tricholog. Nezapomeňte konzultovat s odborníkem.

  Užitečná videa

  Zdraví: vitamíny pro vlasy, nehty a kůži.

  Jsou perfectilové vitamíny účinné pro posilování a růst vlasů?

  Moderní tempo života vám vždy neumožňuje správně postarat se o vaše vlasy. Tento problém je spojen nejen s nedostatkem kosmetické péče, ale také s nedostatečností těla esenciálních vitaminů, minerálů a aminokyselin.

  Britští vědci vyvinuli specificky pro ženy biologicky aktivní komplex vitaminu Perfectil, který obsahuje všechny potřebné látky v dokonale vyváženém poměru.

  Tento lék byl testován na amerických modelech, což vedlo k aktivnímu životnímu stylu. Šest týdnů po zahájení recepce zaznamenaly nejen zlepšení vlasů, nehtů a kůže, ale také zvýšení celkového tónu těla.

  Složení přípravku a příznivý účinek na vlasy

  Složení původního vitamínového komplexu obsahuje látky, které mohou být uvedeny v následující tabulce:

  V přípravku jsou také obsaženy excipienty - želatina, oxid titaničitý, voda, potravinářské barviva na bázi železa. Všechny mikro a makro prvky v přípravku Perfectil jsou ve formě solí, které tělo nejlépe absorbuje.

  Typy vitaminů Perfectil

  Výrobce drogy je britská firma Vitabioks. Vyrábí čtyři typy produktů:

  1. Klasický vitaminový komplex (kapsle 30 nebo 60 kusů v balení). Tyto vitamíny jsou vhodné pro všechny ženy, které vedou životní styl spojený s nervovým napětím a stresem.
  2. Perfectum Platinum (podobně v kapslích 30 nebo 60 kusů). Obsahuje také kolagen, koenzym, kyselinu lipoovou a extrakční látky s vysokou biologickou aktivitou (výtažky z černého rybízu a hroznových semen, zelený čaj). Tyto vitamíny jsou určeny pro ženy starší než 40 let, aby zastavily proces stárnutí.
  3. Perfectil Plus je k dispozici ve formě 28 tablet klasické kompozice a 28 kapslí, které obsahují omega-3 nenasycené mastné kyseliny, lykopen a koenzym. Tento nástroj úspěšně léčí suchou pokožku hlavy, obnovuje vlasy po trvalém a neúspěšném postupu barvení. Tento vitaminový komplex je nezbytný pro ženy náchylné k časnému kvetení.
  4. Perfectil Trichologic žena (v tobolkách 30 nebo 60 kusů) je zaměřena na léčbu alopecie. Obsahuje kromě základního složení biotin, kolagen a niacin.

  Indikace pro použití

  Přípravek Classic Perfectil se doporučuje, pokud jsou přítomny následující příznaky a nemoci:

  • poškození vlasů a zhoršení jejich struktury;
  • suché skalp;
  • vypadávání vlasů;
  • seborrhea;
  • dermatitis;
  • psoriáza.

  Perfectil Platinum je určen pro ženy, které potřebují omlazení a podporu těla po plastické chirurgii, dlouhodobých onemocněních a chirurgických zákrocích. Tento vitamín je také doporučován pro:

  • brzké šednutí;
  • vadnutí kůže v důsledku stresu, věku a špatného životního stylu.
  • Snižuje obranyschopnost těla.

  Lék vede k stavu rovnováhy celého těla, který pozitivně ovlivňuje psycho-emoční stav ženy, zejména během menopauzy.

  Vitamíny Perfectil Plus jsou ideální pro majitele suché pokožky a vlasů. Zobrazuje se pro:

  • hluboká hydratace pokožky hlavy a vlasů na úrovni buněk.
  • Ochrana před nepříznivými vnějšími vlivy.
  • Normalizace metabolismu.

  Po léčbě léky se zlepšuje nejen ve vlasech, ale také v kůži a nehty.

  Perfectil Trichodol je nezbytný pro léčbu intenzivní ztráty vlasů. Normalizuje syntézu melaninu v těle, která zastavuje tvorbu šedých vlasů.

  Obecná doporučení a kontraindikace

  Vezměte si vitamíny, bez ohledu na typ by měl být jednou denně po jídle, jedna kapsle po dobu jednoho měsíce. Pokud je to žádoucí, může se kurz opakovat po šesti týdnech.

  Při užívání léku na prázdný žaludek se může objevit nevolnost.

  Droga obsahuje následující kontraindikace:

  • hypervitaminóza;
  • těhotenství a kojení;
  • patologii endokrinního systému, včetně štítné žlázy.
  • Individuální nesnášenlivost.
  • Přítomnost infekčních onemocnění.

  To děti nemohou vzít.

  Po užívání přípravku Perfectil se mohou objevit následující nežádoucí účinky:

  • nevolnost;
  • průjem;
  • alergické vyrážky;
  • bolest břicha.

  V tomto případě je nutné zastavit používání vitamínů, dokud nezmizí nepříjemné následky.

  Recenze

  Světlana, 24 let
  Po těžkém rozvodu od jejího manžela se její vlasy staly suchými, rozděleny, spánek a chuť k jídlu zmizela. Lékař mi předepsal klasický Perfectil. O měsíc později se stát stal mnohem lépe: vlasy se staly velkolepějšími, objevila se zdravá podsada. Teď spím bez nočních můr, normálně jsem jíst. Po dvou měsících nezapomeňte léčbu zopakovat.

  Vitalina, 42 let
  Vždycky byla hrdá na její vlasy, ve kterém začaly zesílat a vypadávat. Odvolal se k trichologovi. Informovala mě o Perfectil Platinum. Během dvou týdnů začaly vlasy na hřebenu výrazně menší. Po dvou kurzech se vlasy úplně zotavily, začaly svítit, snadno se stylovaly. Šedé vlasy jsou, ale už se to nestane.

  Alena, 30 let
  Dlouhý trpěl lupy a svědění na hlavě. Nakonec jsem šla k dermatologovi. Předepsala mi Perfectil Plus kromě hlavního ošetření. Velmi šťastný! Nyní můžu nosit tmavé šaty! Neuvěřitelný účinek po měsíci léčby!

  Prohlížení videa komplexu vitamínů:

  Perfectil je komplexní vitaminový přípravek s vysokou biologickou aktivitou. Doporučuje se užívat po konzultaci se svým lékařem. Kromě toho je třeba věnovat pozornost přítomnosti kontraindikací a pokud se objeví nežádoucí účinky, je nutné ukončit léčbu.

  Každá žena může mít krásné zdravé vlasy. K tomu je třeba nejen péče o vlasy pomocí kosmetiky, ale i doplnění zásob těla vitamíny a minerály včas. Tento nástroj se s tímto úkolem dokonale vyrovná.

  Vitamíny pro vlasy Perfectil

  Zdraví pokožky a srsti závisí především na příjmu nezbytných látek. Komplexy vitamínů, které jsou speciálně navrženy tak, aby se zbavily těchto problémů, pomohou vyřešit problém s nedostatkem. Mezi nejrůznější oblíbené vitamíny Perfectil.

  Jaké druhy vitamínů Perfectil existují?

  Všechny komplexy vitamínů Perfectil jsou určeny k udržení mladosti a krásy pokožky, vlasů a nehtů. Navíc nejsou to jen hlasité slova, kvalita a účinnost přípravků potvrzuje kompozice, která se mírně liší od jejich typu. Celkové perfektní vlasové vitamíny jsou k dispozici ve 4 typech.

  Classic Perfectil

  Jedná se o univerzální variantu, jejíž účelem je podporovat a posilovat vlasy, kůži a nehty. K dispozici ve formě kapslí, 15 kusů v blistru, 30 nebo 60 kusů v balení. Obsahuje vitaminy skupiny B, C, D, PP, mědi, hořčíku, železa, zinku, jódu, kyseliny listové. Zahrnuje také extrakt echinacea, který je považován za nejsilnější imunostimulant a který vytváří odolnost proti virům a infekcím.

  Perfectil Platinum

  Tato lék bojuje s prvními známkami stárnutí. K dispozici je také v 30 nebo 60 kapslích. Kromě standardní vitamín-minerální kompozice obsahuje Perfectil Platinum: kolagen, koenzym, extrakty a extrakty různých rostlin a ovoce. Mezi nimi jsou rajčata, hrozny, černé rybí kosti, zelený čaj. Lék je bohatý na kyseliny: lipoovou, pantothenovou, folikovou.

  Tato unikátní kompozice má pozitivní účinek na celé tělo, zlepšuje fungování systémů, zpomaluje procesy zvlhčování pokožky, snižuje zánět a přispívá k rychlé obnově pokožky po kosmetických procedurách. Může být použita k posílení imunitního systému, obnovení závažných onemocnění a chirurgických zákroků.

  Perfectil Plus

  Obsahuje 28 tablet klasických vitamínů a 28 tobolek, které obsahují omega-3, lykopen, koenzym.

  Účinek výživně dermálních kapslí Perfectil Plus:

  • Zlepšení zdraví a vzhledu kůže, vlasů a nehtů;
  • Hluboká hydratace pokožky zevnitř;
  • Ochrana volných radikálů, vnější vliv agresivních faktorů;
  • Udržování normálního metabolismu na úrovni buněk.

  Komplex Perfectil Plus je skvělý pro lidi, kteří mají suché vlasy a kůži. Rovněž dokonale bojuje se známkami stárnutí, vyplňuje tkáně vlhkostí zevnitř a vyhlazuje vrásky. Často se používá při ošetřování vlasů po permeabilním zákroku.

  Perfectil Trichodolic

  Příprava vitamínu Perfectil Tricholodik je speciálně navržen pro ošetření vlasů a odstraňování problémů, jako je ztráta. K dispozici v kapslích o objemu 30 nebo 60 kusů v balení. Obsahuje vitaminy, silné, zinek, biotin, měď, kolagen a niocin. Kompenzuje nedostatek potřebných látek v těle a poskytuje dobrou výživu pro vlasy, nehty a pokožku. Speciální komponenty zajišťují normální pigmentaci a zabraňují časným šedým vlasům, předčasnému stárnutí vlasů a jejich zvýšené suchosti.

  Používá se při komplexní léčbě vypadávání vlasů, seborrhy a dalších onemocnění pokožky hlavy. Nežádoucí účinky jsou možné: sucho v ústech, nevolnost, žaludeční nepohodlí.

  Pokyny pro použití vitamínů Perfectil

  Jedna tobolka vitamínů Perfectil obsahuje denní obsah základních látek. Je nutné přijmout včas nebo po jídle, umýt vodou. Při užívání na prázdný žaludek se může objevit nevolnost a zvracení. Jedná se o normální reakci těla na syntetické vitamíny. Pokud se po ranním příjmu objeví nepříjemné jevy, můžete během obědových jídel užívat kapsle. V těžkých případech vyčerpání těla nebo u některých onemocnění je možné přijmout 2 denní dávky.

  Kontraindikace:

  • Věk dětí;
  • Přecitlivělost na složky;
  • Hypervitaminóza.

  Možné nežádoucí účinky:

  • Kopřivka;
  • Svědění;
  • Nepohodlí a těžkosti v žaludku.

  Průběh užívání vitamínů Perfectil 1 měsíc. V případě potřeby můžete trvat déle. Při léčbě kožních onemocnění můžete trvat dlouhou dobu a užívat si přestávky mezi 2-4 týdny.

  Perfectil Plus, Platinum a Trichologic by neměly být užívány během těhotenství a kojení. Klasický vzhled je povolen v těchto obdobích života. Ale vzhledem k rozsáhlému seznamu komponentů a vysoké koncentraci je třeba být velmi opatrní. A je lepší upřednostňovat specializované drogy během těchto období.

  Jaká je průměrná cena za Perfectil v Rusku?

  Průměrná cena přípravku Perfectil závisí na jeho typu:

  • Classic Perfectil v Moskvě lze zakoupit od 320 rublů za balení 30 kapslí, ve Volgogradu cena je od 350 rublů.
  • Perfectil Plus v Moskvě stojí od 630 rublů, v Volgogradu od 610 za složité balení tablet a kapslí s 28 kusy.
  • Perfectil Platinum v Moskvě stojí od 650 rublů a ve Volgogradu od 720 za balení 30 kapslí.
  • Perfectil Trikholodzhik v Moskvě lze zakoupit za cenu 1 161 rublů a Volgograd z 1 200 rublů na balení po 60 kapslích.

  Co říkají lékaři o PerfectFile?

  Vitamíny Perfectil recenze lékařů trichologists:

  Vladimir Grigorjev, lékař tricholog, onkodermatolog:

  Vitamíny Perfiktil se vyznačují mimo jiné také složením léků. Neexistují žádné takové prostředky, které by obsahovaly takovou rovnováhu minerálů, výtažků užitečných rostlin, koenzymů a esenciálních mastných kyselin. Předepisuji je pacientům s onemocněním pokožky hlavy, bez ohledu na typ a povahu jejich původu. Jak ukazuje praxe, Perfectil výrazně urychluje proces hojení.

  Larisa Safonová, tricholog, doktor nejvyšší kategorie:

  Mnoho žen s výskytem problémů s vzhledem dělá stejnou chybu - začínají externí léčbu. Současně se vynakládá velké množství úsilí, času a peněz. Předepisuji terapii vitaminem pro všechny své pacienty. Perfectil je jedním z pokročilých léků, které pomáhají zvládat různé nemoci. Tato kombinace ceny a kvality už není.

  Recenze na použití vitamínů Perfectil

  Po narození mého třetího dítěte jsem začal mít spoustu ztráty vlasů, které jsem sám nedokázal zvládnout. O rok později jsem šla u doktora pro trichologa a byla mi diagnostikována difúzní alopecie. Předpokládaly stresující původ, protože v mém životě bylo mnoho tvrdých obratů. Byly předepsány sedace a vitamíny. Poté, co jsem si přečetl recenze vitamínů Perfectil Tricholodik, vybral jsem si je a nemýlil se. Na obrázku je uveden výsledek 14 měsíců léčby.

  Vitamíny Perfectil po neúspěšném permu. Také keratin rovnání. Nikdo jim to nedoručil, prostě přišel do lékárny a koupil. Předtím jsem na některých stránkách četl pozitivní recenze Perfectilu, a proto byl název uložen v mé paměti. Nyní jsou moje vlasy v dokonalém stavu.

  Vitamíny mohou být dobré, ale nemohl jsem s nimi spolupracovat. Neustále jsem bolela žaludek. Odřízněte asi týden. Také jsem se snažil pít z oběda, cítil jsem se v žaludku těžký a nepohodlný. Koupil jsem další komplex - a všechno je v pořádku. Možná, že jsou pro někoho vhodné, ale rozhodně ne pro mě. Marně vyhodila peníze a posmívala se jí žaludek.

  Perfectil - nejlepší vitamíny, které mohu být! Péče Perfectil Plus, abyste se zbavili suchých vlasů, protože externí prostředky nepomohly a každý měsíc musely ukončit konce. Rozdíl mezi fotografiemi je přibližně 5 měsíců. Během této doby jsem úplně odřízl celý řez a dokonce mi trochu zvětšil. Písek po 28 dnech a 2 týdnech udělal pauzu. Vedlejší efekt: na tváři se objevily pupínky a nehty se staly velmi silnými, nikdy jsem neměla takovou manikúru jako teď.

  Dobré vitamíny, vlasy přestaly vypadávat. Zdá se, že se trochu zesílilo. Ale kombinoval jsem je s vylepšenou venkovní výživou, pálením hořčicových masek a také přešel na zdravou výživu. Básník neví přesně, co pomohlo. Ale zatímco jsem nadále pít, koupil jsem další balíček. Piju jeden měsíc - po měsíci si odpočinout.

  Vitamíny se neliší od jiných léků a nedbalé užívání může způsobit vážné následky. Perfectil není výjimkou. Navzdory bohaté a vyvážené kompozici, přítomnosti užitečných složek, před zahájením příjmu je vhodné konzultovat s lékařem.

  Recenze vitamínů na kůži, vlasy a nehty Perfectil

  Perfectil je léčivý komplex pro vlasy a nehty, který je obohacen minerálními mikročočkami. Účinkem vitamínů tohoto léčiva je zlepšení výkonnosti regeneračních a ochranných funkcí lidského těla, jakož i normalizace práce kůže, hřebíků a vlasů.

  Složení a forma perfectilu

  Složení vitamínů obsahuje velký komplex stopových prvků užitečných pro člověka, včetně:

  • vitamíny D3, C, B, B1, B2, B3, B6, B12, E;
  • Kyselina listová;
  • biotin;
  • železo;
  • zinek;
  • magnesium;
  • jod;
  • měď;
  • chróm;
  • mangan;
  • křemík;
  • selen;
  • beta-karoten;
  • extrakt echinacea;
  • rajčatový extrakt;
  • želatina;
  • vody

  Lék je dostupný ve formě želatinových kapslí tmavě hnědé barvy se žlutým práškem uvnitř.

  Indikace pro použití

  Perfectil se používá k léčbě výrazného deficitu vitamínů, mikro- a makronutrientů u následujících onemocnění a stavů:

  • olupování kůže;
  • popáleniny;
  • řezy;
  • striže;
  • narušení integrity kůže;
  • alopecie;
  • psoriáza;
  • akné;
  • ekzém;
  • křehké vlasy a nehty;
  • věkové změny.

  Kontraindikace a vedlejší účinky

  Lék se nedoporučuje používat u následujících onemocnění:

  • hypervitaminóza;
  • alergická reakce na látky, které jsou ve složení komplexu vitamínů;
  • individuální intolerance ke složkám léčiva;
  • revmatismus;
  • selhání ledvin;
  • leukemie;
  • roztroušená skleróza;
  • tuberkulóza;
  • novotvary;
  • autoimunitní patologie;
  • Pomůcky

  Těhotenství a kojení jsou absolutní kontraindikace užívání přípravku Perfectil.

  Při užívání komplexu někdy dochází k nevolnosti, problémům s gastrointestinálním traktem, zvracení, alergickým projevům, svědění, skokům krevního tlaku, nervovému agitování nebo apatii.

  Pokyny k aplikaci

  Před použitím jakéhokoli léku konzultujte odborníka.

  Doporučený denní příjem přípravku Perfectil je 1 kapsle po jídle, která musí být spolknutá bez žvýkání a mytí velkým množstvím tekutiny.

  Standardní průběh je obvykle 30 dní, ale častěji je předepsán pro každého pacienta individuálně.

  Předávkování

  Vyskytuje se současně s jinými vitamíny a doplňky stravy, stejně jako s užíváním velkých dávek léku.

  Mezi příznaky předávkování patří nevolnost, zvracení, bolest hlavy, průjem, problémy s krevním tlakem a abnormální tepová frekvence.

  Analogy Perfectil

  Strukturní analogy účinné látky:

  • Perfectil Trilodzhik - určen pro ženy. Je zaměřen na posílení a zlepšení celkového vzhledu, struktury vlasů, kůže a nehtů.
  • Perfectil Plus má pozitivní vliv na nehty, kůži, vlasy, stejně jako na celkový stav těla kombinací dvou léčiv Perfectil a Nutridermalnyh kapslí.
  • Perfectil Platinum je zaměřen na zlepšení celkového stavu pokožky.

  Pro levnější ruské protějšky patří:

  • Supradin;
  • Kaltsinova;
  • Revalid;
  • Elevit Pronatal;
  • Pikovit;
  • Pharmaton;
  • Menopace;
  • Vitiron Susaps;
  • Pantovigar;
  • Univit.

  Přehled vitamínů

  Perfectil pro vlasy, kůži a nehty obdrží většinou pozitivní zpětnou vazbu od těch, kteří ji používají.

  Pokud užíváte vitamíny na prázdný žaludek, pak některý z nich způsobuje nevolnost a dokonce i zvracení. Proto je nutné přísně dodržovat přiložené pokyny a nebudou se vyskytovat žádné vedlejší účinky. Vezmu jednu kapsli, jednou denně a vždy po jídle. Nezapomeňte pít současně téměř plný pohár vody. Výsledek užívání přípravku Perfectil je výborný - kůže, nehty a vlasy jsou v dokonalém stavu. Rozdíl mezi mým vzhledu před a po užívání vitamínů je obrovský!

  Mám ekzém a lékař předepisoval tento komplex vitaminů, aby obnovil tělo. Nejsem fanouškem pilulky na pití, jako každý člověk, ale tu nebyla žádná volba - ekzém mě rozčiloval. Takže kůže začala vypadat docela snesitelná, vlasy přestaly vypadávat a rychle se mastné. Nemohu říkat nic o nehty, protože jsem jim nevěnoval moc pozornosti, ale všeobecná podmínka těla je potěšená, nejlépe se cítí nějaká vitalita.

  Perfectil mi způsobuje jen pozitivní emoce. Začal jsem užívat tyto vitamíny, když se moje vlasy začaly rozpadat na pozadí velkého stresu. Vzala ji podle pokynů bez konzultace s terapeutem, ale nenalezla žádné vedlejší účinky. A také vedla k potěšením hřebíků po průběhu léčby. Stali se stratifikací a zlomením, ani nebylo nutné stavět na Nový rok. Skvělá droga!

  I Perfectil jmenoval endokrinologa. Moje zkušenost naznačuje, že tyto vitaminy kombinují ideální komplex, který podporuje endokrinní systém. Zlepšení stavu pokožky, vlasů a nehtů je velmi pěkný bonus.

  V mém případě je užívání těchto vitaminů nezbytné po celou dobu, ale podle speciálně vyvinutého schématu. Lékař označil měsíce, ve kterých tělo zvláště vyžaduje podporu vitamínů a doporučuje, abych v této době užíval drogu. Ale už nepiji další tablety a mohu být hrdý na svůj vzhled!

  Dlouho očekávané těhotenství a krmení dítěte způsobily, že mé nehty jsou velmi křehké a moje vlasy se zastavily a začaly vypadávat. Nejprve jsem koupil jiné vitamíny za propagační cenu a údajně originální od výrobce, ale byl jsem velice mylný. To vedlo ke slevě! Neměl žádný vliv na ně, je dobré, že mi neublížili. Ale co se stalo, je hotovo. Z Tala hledat další nástroj a zastavil se u Perfect. Vynikající vitamíny, podle pokynů, minimální nežádoucí účinky a maximální užitek.

  Odřízněte, jak to má být jeden kurz. Během této doby prošla křehkost nehtů, vlasy se staly mnohem živějšími a přestaly vypadávat. Jeden problém je, že se nezačaly kroutit, musíte použít různé balzámy a emulze, abyste jim dali krásný vzhled a bývalý pomp.

  Při nákupu léku na křehké nehty a vypadávání vlasů jsem měl možnost volby mezi komplexy Perfectil Platinum multivitamin a Perfectil. Faktem je, že mezi těmito vitamíny jsem neviděl velký rozdíl. Ale v návodu k použití Perfectil Platinum uvádí, že lék je schopen vyhlazovat obrysy obličeje a zastavit stárnutí pokožky spolu se zlepšením struktury vlasů a nehtů. Právě tato skutečnost se mi při nákupu finančních prostředků rozhodla.

  Nemohu říci, že jsem byl po dvou krocích užívání těchto vitaminů mnohem mladší, ale existují znatelné zlepšení ve vzhledu. Kůže je mnohem příjemnější na dotek, malé pupínky a drsnost jsou pryč. Vynikající lék působil na nehty a vlasy, který se stal mnohem silnějším a trvalejším.

  Všichni moji těhotní přátelé říkají, že po porodu a krmení budou velké problémy s nehty, vlasy a kůží. Můj manžel a já jsme chtěli mít dítě a abychom se nesetkali s problémy později, obrátili jsme se na doktora, který nás radil, abychom pijali vitamín před koncepcí.

  Volba byla zastavena na Perfect, protože obsahovala obrovské množství vitamínů a stopových prvků, které jsou pro ženu nezbytné při nosení dítěte. Takže jsem začal kombinovat příjem komplexu s správnou výživou a fyzickou námahou, a tak jsem se blížil k počati ve výborné podobě. Těhotenství probíhalo bez problémů, bez komplikací a také při porodu. Nyní je dítě staré téměř rok, stále ho kojím a nemám problémy s hřebíky, vlasy a kůží. Pravděpodobně v tom hrály významnou roli vitamíny a byly přijaty včas!

  Je hezké, že složení tohoto léčiva je tak bohaté na vitamíny. V lékárně mi bylo doporučeno, aby Deacrou. Tyto vitamíny také pomohly, ale obsahovaly pouze biotin, a v Perfektní, kromě tohoto stopového prvku, existuje také mnoho užitečných pro člověka. Potvrzuji, že se společnost Perfectil vypořádá s uvedenými výsledky. Moje nehty jsou ve výborném stavu, nikdy se nevrátí k takové délce a vždycky se odtrhly. Když mluvíme o srsti, neměli jeden kurz. Účinek se objevil až po druhé dávce léku, ale výsledek byl ušetřen více než rok. Vlasy vypadají velmi zřídka, v normálních mezích a ve vzhledu jsou nyní živé a silné.

  Perfectil: charakteristika vitamínů a recenzí trichologů

  Krásné a husté vlasy jsou nejlepší dekorací pro všechny dívky. Ale ne všichni dostáváme takový dárek z přírody, proto mnoho dívek používá různé způsoby při snaze o nádherné vlasy: masky, oleje, spreje. Nesmíme však zapomínat, že hlavní péče o vlasy nezačíná venku, ale uvnitř.

  Pokud vaše vlasy postrádají vitamíny a minerály, použití prostředků pro péči přinese jen velmi krátký účinek. Proto by se péče o vlasy zevnitř měla začínat správnou výživou a výběrem vhodných vitaminů pro vás.

  Popis vitamínů Perfectil

  Vitamíny Perfectil - je prostředkem ke zlepšení stavu vlasů, kůže a nehtů. Vitamíny byly vyvinuty v Anglii a nyní jsou vyráběny farmaceutickou společností Vitabiotiks ve Velké Británii.

  Složení vitamínů

  Perfectil obsahuje 25 základních vitaminů a stopových prvků, které udržují vaši krásu. Struktura zahrnuje:

  • vitamín D;
  • Vitamíny B (B1, B2, B3, B5, B6, B12);
  • vitamín C;
  • vitamín E;
  • kyselina listová;
  • biotin;
  • jod;

 • chróm;
 • železo;
 • měď;
 • zinek;
 • magnesium;
 • selen;
 • mangan;
 • křemík;
 • rajčatový extrakt;
 • extrakt echinacea;
 • beta-karoten.
 • Všechny tyto látky jsou pro naše tělo nesmírně důležité. V kombinaci pomáhají zastavit vypadávání vlasů, zlepšují stav kůže, zlepšují krevní oběh, obnovují metabolismus těla.

  Perfectil je k dispozici ve formě tobolek. Uvnitř každé kapsle je speciální prášek. V jednom balení 30 kapslí. Cena jednoho balíčku Perfectil je asi 700-900 rublů. V různých lékárnách se mohou náklady na vitamíny výrazně lišit.

  Analogy Perfectil

  Sirup "Dr. Theiss Gerovital" lze přičíst více rozpočtovým analogům těchto vitaminů. Vyrábí se v Německu, průměrná cena je 250 rublů. Dalším analogem je sirup Doppelgerz Energotonik. Tento nástroj je k dispozici také v Německu, průměrná cena je 400 rublů. Složení analogů je téměř úplně podobné složení vitamínů Perfectil.

  Účinek vitamínů na vlasy

  Vitamíny dokonale posilují strukturu vlasů, ztráta je výrazně snížena, objevují se nové folikuly a jejich růst je velmi zrychlen. Také vlasy získávají zdravý přirozený lesk, stávají se hustšími a méně časté. Mezi další výhody patří zlepšení pokožky a zpevnění nehtů.

  Chcete koupit vysavač na vlasy, ale nemůžete si vybrat? Přečtěte si článek, pomůžeme vám.

  Perfectil: návod k použití

  Perfectil se doporučuje užívat jednou denně po jídle denně. Průběh léčby je jeden měsíc, jen 1 balíček. Vitamíny musí být vypláchnuty sklenicí vody. Neexistují alternativní způsoby použití těchto vitaminů. Pokud nedodržíte pokyny a neužívejte vitamíny na prázdný žaludek, může dojít k nevolnosti, zvracení, bolesti žaludku a problémům s stolicí.

  Kontraindikace:

  • hepatitida;

 • selhání ledvin;
 • Pomůcky;
 • autoimunitní onemocnění;
 • tendence k hypertonicitě dělohy u těhotných žen starších 35 let;
 • hypervitaminóza;
 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • věk dětí.
 • Nežádoucí účinky

  Nežádoucí účinky léku zahrnují alergickou reakci, bolest v žaludku, nevolnost, zvracení, zvýšený krevní tlak, nervové agitace. Bolest žaludku se obvykle vyskytuje v důsledku přítomnosti železa v komplexu vitamínů. Dalším významným vedlejším účinkem je nárůst růstu vlasů u některých lidí, a to nejen na hlavě, ale také na pažích, nohách a dokonce i na obličeji.

  Jak zvýšit účinek užívání vitamínů

  Chcete-li zvýšit účinek užívání vitamínů, musíte udělat jídlo, které zlepší stav vašich vlasů. Například. Doporučuje se jíst tučné ryby, ořechy, vejce, drůbež, mléčné výrobky, sýry, zelenou zeleninu. Obsahují mnoho příznivých látek, které zlepšují stav vlasů. Můžete také používat oleje v péči o vlasy, aplikovat různé domácí a nákupní masky. Pít další vitaminový komplex v kombinaci s perfectil rozhodně nestojí za to, protože můžete mít přebytek vitamínů.

  Perfectil pro vlasy, složení, návod k použití a recenze

  Pravděpodobně před každým z nás, dříve či později existuje otázka, zda byste měli užívat minerální vitaminový komplex, který by udržoval zdravé vlasy a nejenom. A když jsme se již rozhodli, stojíme před další otázkou: které vitamíny si vybrat? Koneckonců, existuje tolik, že to není tak snadné vybrat. Dnes navrhuji diskutovat o Vitamins Perfectil a jejich účinku na vlasy, nehty a kůži.

  Nedávno jsem pochopil jednoduchou pravdu, chcete-li, aby byly vitaminy lépe absorbovány, ujistěte se, že upravíte práci gastrointestinálního traktu (zkontrolujte, zda máte červy, dysbakteriózu nebo zvýšenou kyselost žaludku, to je část faktorů, které negují použití vitamínů).

  Perfectil je komplex minerál-vitamín, který je bohatý na prvky na pokožku, vlasy a nehty.

  Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

  Perfectil obsahuje 25 životně důležitých živin s přihlédnutím k jejich nejlepšímu využití buňkami epidermis, což ji odlišuje jak kvalitou jednotlivých složek, tak jejich kvantitativním obsahem. Původní vyvážená kombinace umožňuje efektivní péči, která zlepšuje kvalitu nehtů, posiluje strukturu vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů, zlepšuje stav kůže a zpomaluje její stárnutí. Droga je určena pro použití jak u žen, tak u mužů. Perfectil se doporučuje zejména při onemocněním spojeným se změnami v normálním stavu pokožky, nehtů nebo vlasů, jako je suchá kůže, seborrhea, neurodermatitida, ekzém, psoriáza, akné, alopécia a další.

  Složení a vlastnosti vitamínů Perfectil

  Přípravek obsahuje vitaminy skupiny B, kyselinu askorbovou, tokoferol acetát, aminokyseliny, minerály a rostlinné extrakty rostlin. Perfectil má antioxidační, hojivé a dermatologické ochranné vlastnosti. Lék urychluje regeneraci buněk, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje hladinu hemoglobinu a přispívá k normalizaci buněčného metabolismu. Vitamíny pomáhají chránit buňky a tkáně před negativními účinky volných radikálů, ultrafialových paprsků a dalších nepříznivých faktorů. Perfectil zrychluje vylučování toxinů z těla, podporuje syntézu biologicky aktivních látek v těle a tvorbu kolagenových vláken. Při pravidelném užívání drogy se zlepšuje stav a funkce malých cév, zlepšuje se krevní oběh v dermis a epidermis. Kromě toho rostlinné extrakty, které jsou součástí přípravku, přispívají k rychlému hojení ran. Sliby řekněme tak inspirativní.

  1 perfaciální želatinová kapsle obsahuje: beta-karoten a vitamín B2 na 5 mg, 2,5 mg vitaminu D (cholekalciferol 100 IU), 40 mg vitaminu E (42 mg D-alfa-tokoferolu), vitamín B5(pantothenát vápenatý) 40 mg, vitamín B1 10 mg (thiamin mononitrát 12 mg), vitamín B6(pyridoxin hydrochlorid) 20 mg, vitamín B12 9 mikrogramů, kyselina listová 500 mikrogramů, biotin 45 mikrogramů, niacin (nikotinamid, vitamín B3) 18 mg, vitamin C (kyselina askorbová 31,2 mg) a PABK 30 mg, železo 12 mg (železitý fumarát 37,9 mg), zinek 15 mg (hydrát síranu zinečnatého 41,3 mg), hořčík 50 mg oxid 82,9 mg), 2 mg manganu (6,15 mg hydrátu síranu manganatého), 2 mg mědi (5,6 mg hydrátu síranu měďnatého), jod 200 μg (jodid draselný 261 μg), křemík 3 mg, selén 100 μg (seleničitan sodný 240 mikrogramů), chróm 50 mikrogramů, cystein 10 mg, extrakt prášku Radix bardanae (6,5: 1) 80 mg, extrakt prášku Echinacea Purpurea (4: 1) 195 mg.

  Pomocné látky obsažené v přípravku Perfectil obsahují bezpečné složky.

  Pokyny pro použití vitamínů Perfectil

  Lék by měl být užíván 1 kapsle denně a ujistěte se, že užíváte po jídle ráno. Tobolka by měla být polknutá celá, ne žvýkaná, vytlačená velkým množstvím vody (odborníci říkají: jednu kapsli - jednu sklenici vody) a po celou dobu užívání vitamínů byste měli vypít dostatek (až 2 litry) čisté vody.
  Doba trvání léčby je jeden měsíc, takže je určeno jedno balení vitaminů. Pokud je to nutné, po určité době může být léčba opakována po konzultaci s lékařem.

  Použijte Perfectil po vydatné snídani a vypijte sklenici čisté vody a můžete se setkat s nevolností a bolestí břicha.

  Léčba a prevence stavů

  • hypo-avitaminóza a nedostatek minerálních látek;
  • křehké nehty, poškozená struktura vlasů, plešatost;
  • kožní onemocnění, včetně ekzémové dermatitidy a psoriázy;
  • porušení integrity kůže včetně řezů, poškrábání, popálenin;
  • suchost a olupování kůže, kousání, trhliny v rtech.

  Recenze na vitamíny Perfectil

  Nyní mluvte o výsledku, když dokončíte celý kurz, počítaný na měsíc. Prvním, kdo reagoval na Vitamins Perfectil, byly nehty, rostly takovou rychlostí, že jsem každý týden měnil šelak, jinak se nehty prostě neměly podívat. Na úkor posílení hřebíků jsem s tím neměl žádné problémy, ale pokud bychom hovořili o celkovém stavu nehtů, zlepšili se (zrychlil jsem růst rychlosti jejich růstu, i když jsem pil mnoho vitaminů, včetně "zámoří").

  Druhou věcí, kterou jsem si všiml, bylo zlepšení pokožky, a to nejen na obličeji, skoro jsem zapomněla na suchost pokožky rukou, která mě doprovázela každou podzim a žádné krémy mi nepomohly, neřekl bych, že moje ruce byly vlhké a nic nepotřeboval Prostě si mohu umýt ruce a nehnat se okamžitě, aby je rozmazal smetanou, ale stačilo je rozmazat před spaním nebo ráno před odchodem z domu. Perfectil mi pomohl vyřešit další problém, s nástupem na podzim mám velmi suchou pokožku na zádech a to trvá až do jara a kdekoli se mi podprsenka někdy svědí a uchýluji se k různým krémům, mastím a z použití vitamínů jsem skoro zapomněla o mém problému, i když nevím jak dlouho. Stav kůže obličeje se také zlepšil, ale pečlivě se o ni starám, takže tato práce není jen vitamíny.

  Nyní o vlasy, pro které jsem tyto vitamíny skutečně koupil. A na vlasu to nejmenší činily vitamíny. Podotýkejte se hlavního důvodu, proč jsem je koupil - vypadávání vlasů nefungovalo, příčinou ztráty vlasů - v pooperačním období, které trvá déle než rok, i když při příjmu vitamínů se ztráta mírně snížila, a také jsem udělal Plasmolifting. Dobře vitamíny ovlivňovaly rychlost růstu vlasů a také struktura vlasů se trochu zlepšila, staly se hustší (pokud to může být tak vyjádřeno), poslušné a ještě méně tučné. O měsíc později si myslím, že i nadále užívám Perfektil.

  Dívky říkají, že psycho-emoční pozadí se mění, to znamená, že pomáhá se stresem, stavy zvýšené podrážděnosti, ale nějak jsem si nevšiml.

  Pokud porovnáme vitamíny Perfectil a Pantovigar, které jsou oba uvedeny v alopecii (ztráta vlasů), pak se mi líbí více vitamínů Perfectil a pokud také bereme v úvahu náklady na Pantovigar, je to mnohokrát více.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy