logo

Vitamíny Perfectil - recenze

Krásné a husté vlasy jsou nejlepší dekorací pro všechny dívky. Ale ne všichni dostáváme takový dárek z přírody, proto mnoho dívek používá různé způsoby při snaze o nádherné vlasy: masky, oleje, spreje. Nesmíme však zapomínat, že hlavní péče o vlasy nezačíná venku, ale uvnitř.

Pokud vaše vlasy postrádají vitamíny a minerály, použití prostředků pro péči přinese jen velmi krátký účinek. Proto by se péče o vlasy zevnitř měla začínat správnou výživou a výběrem vhodných vitaminů pro vás.

Popis vitamínů Perfectil

Vitamíny Perfectil - je prostředkem ke zlepšení stavu vlasů, kůže a nehtů. Vitamíny byly vyvinuty v Anglii a nyní jsou vyráběny farmaceutickou společností Vitabiotiks ve Velké Británii.

Složení vitamínů

Perfectil obsahuje 25 základních vitaminů a stopových prvků, které udržují vaši krásu. Struktura zahrnuje:

 • vitamín D;
 • Vitamíny B (B1, B2, B3, B5, B6, B12);
 • vitamín C;
 • vitamín E;
 • kyselina listová;
 • biotin;
 • jod;

 • chróm;
 • železo;
 • měď;
 • zinek;
 • magnesium;
 • selen;
 • mangan;
 • křemík;
 • rajčatový extrakt;
 • extrakt echinacea;
 • beta-karoten.
 • Všechny tyto látky jsou pro naše tělo nesmírně důležité. V kombinaci pomáhají zastavit vypadávání vlasů, zlepšují stav kůže, zlepšují krevní oběh, obnovují metabolismus těla.

  Perfectil je k dispozici ve formě tobolek. Uvnitř každé kapsle je speciální prášek. V jednom balení 30 kapslí. Cena jednoho balíčku Perfectil je asi 700-900 rublů. V různých lékárnách se mohou náklady na vitamíny výrazně lišit.

  Analogy Perfectil

  Sirup "Dr. Theiss Gerovital" lze přičíst více rozpočtovým analogům těchto vitaminů. Vyrábí se v Německu, průměrná cena je 250 rublů. Dalším analogem je sirup Doppelgerz Energotonik. Tento nástroj je k dispozici také v Německu, průměrná cena je 400 rublů. Složení analogů je téměř úplně podobné složení vitamínů Perfectil.

  Účinek vitamínů na vlasy

  Vitamíny dokonale posilují strukturu vlasů, ztráta je výrazně snížena, objevují se nové folikuly a jejich růst je velmi zrychlen. Také vlasy získávají zdravý přirozený lesk, stávají se hustšími a méně časté. Mezi další výhody patří zlepšení pokožky a zpevnění nehtů.

  Chcete koupit vysavač na vlasy, ale nemůžete si vybrat? Přečtěte si článek, pomůžeme vám.

  Perfectil: návod k použití

  Perfectil se doporučuje užívat jednou denně po jídle denně. Průběh léčby je jeden měsíc, jen 1 balíček. Vitamíny musí být vypláchnuty sklenicí vody. Neexistují alternativní způsoby použití těchto vitaminů. Pokud nedodržíte pokyny a neužívejte vitamíny na prázdný žaludek, může dojít k nevolnosti, zvracení, bolesti žaludku a problémům s stolicí.

  Kontraindikace:

  • hepatitida;

 • selhání ledvin;
 • Pomůcky;
 • autoimunitní onemocnění;
 • tendence k hypertonicitě dělohy u těhotných žen starších 35 let;
 • hypervitaminóza;
 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • věk dětí.
 • Nežádoucí účinky

  Nežádoucí účinky léku zahrnují alergickou reakci, bolest v žaludku, nevolnost, zvracení, zvýšený krevní tlak, nervové agitace. Bolest žaludku se obvykle vyskytuje v důsledku přítomnosti železa v komplexu vitamínů. Dalším významným vedlejším účinkem je nárůst růstu vlasů u některých lidí, a to nejen na hlavě, ale také na pažích, nohách a dokonce i na obličeji.

  Jak zvýšit účinek užívání vitamínů

  Chcete-li zvýšit účinek užívání vitamínů, musíte udělat jídlo, které zlepší stav vašich vlasů. Například. Doporučuje se jíst tučné ryby, ořechy, vejce, drůbež, mléčné výrobky, sýry, zelenou zeleninu. Obsahují mnoho příznivých látek, které zlepšují stav vlasů. Můžete také používat oleje v péči o vlasy, aplikovat různé domácí a nákupní masky. Pít další vitaminový komplex v kombinaci s perfectil rozhodně nestojí za to, protože můžete mít přebytek vitamínů.

  Vitamíny Perfectil - recenze

  Negativní recenze

  Viděl méně než týden, protože začaly bolesti žaludku. Lékárna uvedla, že je to velmi častý vedlejší účinek přípravku Perfectil. Pantogar je obecně považován za jeden z nejúčinnějších léků na vypadávání vlasů. A musíte vypít kurz, jak je uvedeno v pokynech. Vzal jsem ji po dobu 3 měsíců za sebou. Vlasy jsou v pořádku.

  Napil jsem perfekttil, ale po týdnu jsem přestal. Problémy s žaludkem, nevolnost, přetrvávající křeče. Šla jsem k lékaři, byla mi řečena, že přestat, a byl předepsán selencinem. Peel, sledoval reakci těla, ale všechno bylo v pořádku a vlasy přestaly tekoucí.

  Příjem těchto vitaminů má zvýšený tlak, pulz, nervový stav.. Přestal jsem pití. Zdá se, že se vše stabilizovalo. Myslela jsem, že možná ne od nich, ale tak se to shodovalo. Znovu jsem začal pít a všechno se to stalo znovu. A v pokynech o takových vedlejších účincích není slovo. Noční můra! A to je 28 let. A předtím, než začnete užívat tyto zázračné vitamíny, nebyly žádné srdeční problémy a vysoký krevní tlak!

  Nevolné vitamíny. Pít je prostě nemožné. můžete kopnout nahoru. A požádejte, aby žádný lékárník nepohnul rameny. V Anglii se prodávají v tabletách, nikoliv v kapslích, jelikož máme a lišíme se složením. Další trapná velká dávka betakarotenu 5 mg. Dospělá osoba potřebuje 1-1,5 mg denně. A zde se projeví předávkování - je to velmi škodlivé. stejnou chemii. Proto, všechny nemocné, stomps a klobása. Je lepší pít domácí vitamíny než tohle. Měli by být zakázány.

  Způsobil strašnou alergii!

  Pluses: Nenalezeno

  • příliš velké
  • způsobila hroznou alergii

  Dobrý den všem, kteří se podívali!

  Než si koupíte Vitamíny Perfectil, přečtěte si o nich mnoho informací a rozporuplné recenze. Nakonec se rozhodl koupit. Pokyny uváděly, že lék je zaměřen na zlepšení stavu nehtů, kůže a vlasů, navíc jsou vitamíny indikovány k alopecii. Potřeboval jsem je, abych zastavil strašlivou ztrátu vlasů (zhruba 400-500 kusů vypadlo denně). Teď chápu, že bylo nutné okamžitě se obrátit na trichologa, ale pak jsem hledala pantecayu ve formě vitaminů! Formou uvolnění tohoto produktu jsou tmavě hnědé kapsle a poměrně působivá velikost. Bylo pro mě obtížné polykat, ale to není největší mínus. Kurz je určen na 30 dní, musíte vypít jednu kapsli denně - to je velmi výhodné, ale některé jsou také. Musíte užívat vitamíny pouze na plný žaludek, jinak vám je poskytnuta nesnesitelná bolest žaludku, ale to není nejhorší. Nejhorší věc začala 3 dny po zahájení kapslí, když jsem se probudil ráno, všechny byly pokryty červenými tečkami na tváři a krku! Strašně jsem se bál, protože jsem ani okamžitě nepochopil, co to je. Okamžitě jsem se obrátil na dermatologa, lékař na počátečním vyšetření si myslel, že mám ovčí kukuřici, ale když jsem zjistil, že jsem užíval Perfectil, diagnostikoval jsem alergii na léky. Přidala mi antihistaminikum a poslala mě do nemocnice! Tady je takový nepříjemný známý se mi stalo s vitamíny Perfectil. Koupit je, nebo ne, je samozřejmě vaše, ale nedoporučuji to!

  Nevýhody: těžká bolest žaludku

  Po těhotenství a kojení jsem se vlasy změnila na slámu. a mé kosti jsou silně rozvrstvené. Po přečtení dobrých recenzí o perfectil jsem se rozhodl zkusit. Koupil jsem si tyto dražé vitamíny (mimochodem, není to tak levné - 425 rublů), četl jsem pokyny a pokračoval. Slyšel jsem, že mohou způsobit nevolnost a bolesti žaludku, které se po jídle začaly pít, umytí sklenicí vody, jak je uvedeno v pokynech. První den jsem se cítila nakažlivá, ale rozhodla jsem se pokračovat. Druhý den, 40-50 minut poté, co jsem pil tyto zázračné pilulky, nevěděl jsem, kam jít a jak uklidit bolest v mém žaludku. Ale jsem tvrdá dívka a opakovala to třetí den - opravdu jsem chtěl pozitivní efekt. Ale poté, co jsem se "hodil" na lůžko asi hodinu, trpící bolestí žaludku, rozhodl jsem se, že to už nebudu zkusit. Takže teď leží na polici. Obecně jsem nedokázal vyhodnotit jejich účinek na vlasy.

  • způsobit nevolnost
  • žádný výsledek
  • nežádoucí účinky

  Velmi zřídka se rozhoduji o tak radikálních opatřeních, jako je užívání pilulek, ale můj úplný molt, který prošel všemi aspekty přijatelných, mě tlačil do tohoto zoufalého kroku!

  Vyzbrojena veškerou vaší zpětnou vazbou, rozhodl jsem se, že určitě bych neměl žádné vedlejší účinky, šel a koupil tyto prášky!

  Během prvního týdne jsem pro sebe uvědomil jednu pozitivní věc - tato stabilní návštěva dámské místnosti byla jasně současně, i když později se změnily varianty "cesty". a teď mám všechno v pořádku, nějaké nedorozumění)))

  Kdysi jsem měla neopatrnost vypít pilulku ráno na prázdný žaludek - bylo to jako v americkém filmu o těhotných dospívajících! )))) Stojím ve sprše a pak se začínám cítit špatně, že jsem všechen pěna rychle pokryta na záchod a připravím si "oranžovou náladu". 5 minut jsem byl opravdu jistý, že jsem těhotná!

  Dále jsem takové chyby neudělal, vždycky přijímám ovesné vločky s mlékem a vejci. Ale teď během dne stále mám pocit nevolnosti, bolesti břicha a systematické bolest v žaludku)) a to s přihlédnutím k tomu, že mám zdravý žaludek, nejsem jíst smažený, soda, mouku ani sladkou vůni. Absolutně zdravé jídlo.

  Bruises jsou jen pokroky.

  Takže dnes jsem poprvé vzal pilulku. Moje síla stačila na 16 dní.

  Při tom si umyji ruce))

  Mluvení o efektu)

  Nevím, jestli je možné vyvodit závěr za tolik krátkých období užívání, ale vlasy se vylézaly a vylézaly, pupínky zůstaly a zůstaly a nehty se zlomily a zlomily)))

  • rychle rostou nehty
  • vlasy se stávají silnějšími
  • začínají růst nové vlasy
  • způsobit nevolnost
  • nežádoucí účinky jsou opravdu strašné
  • těžká bolest žaludku

  Před nákupem vitaminů se poraďte se svým lékařem.

  Můj příběh je toto: Moje vlasy se v zimě trochu ztenčily, na radu kamaráda, jsem napil kurz a zázrak, vlasy se zesílily a rostly rychleji. Poté jsem byl odhodlaný pěstovat plienku, a tak jsem opakoval kurz ještě 2 krát.

  Současně jsem rozvinula apatii, letargii a začala pokrývat záchvaty deprese. Okamžitě provést rezervaci (není geneticky předisponována, nebyl v životě žádný stres). Nejdříve jsem na to nepřikládal žádný význam, nikomu se to nestane. Ale přestala jsem pil vitamíny. Pak jsem se cítila lehčí a už bylo léto, rozhodla jsem se dokončit nešťastný obal. Večer jsem po jídle hustě (jak je uvedeno v návodu) jsem jedl kapsli. Nejhorší věc se stala později - byla jsem pokrytá panickým útokem, vůbec nic! Musel jsem pít valokordin.

  Od té doby nepiji Perfectil, protože děsivý. Zjevně je to buď individuální nesnášenlivost, nebo (co výrobci nepovolují), pokud je tělo zdravé - a existuje koncentrace látek EXCESS, následky mohou být ne méně nepříjemné než jejich nedostatek.

  • způsobit nevolnost
  • milí
  • chuť železa v ústech
  • žádný výsledek
  • zcela ztratil chuť k jídlu
  • těžká bolest žaludku

  by to bylo 0, kdyby to bylo možné. v úsilí o krásu: do lékárny přišla zářivá hladká kůže, husté vlasy a silné nehty. měla původně koupit vitruskou krásu, ale její přítel ji odrazil, protože jí nepomohli. vzal si perfekt. Výsledek se objevil třetí den. a co! Byl jsem neustálý, bolet žaludek, neustále jsem chtěl spát a plakat. Připouštím, zpočátku jsem se rozhodla, že jsem těhotná. ale doktor mi to všechno vysvětlil. tento vzácný perfekttil měl na mě vliv. Dostal jsem se na tři týdny - ani se nezlepšila pleť ani stav vlasů. datum výroby, mimochodem, bylo docela dostačující. zklamaný. Omlouvám se za vynaložené peníze

  moje vlasy vypadnou špatně, problémová kůže, křehké vlasy. A tyto vitamíny tak nádherně inzerované jako všeléko pro všechny mé problémy, musel jsem si je vzít, abych dosáhl svého účinku. Ale nic se nezměnilo, když vlasy spadly a sypyatsya, kůže se nestála čistá a nehty jsou také rozbité a vrstvené jako dříve, jedním slovem, kompletní odpadky!

  Výhody: NE VŠECHNY PLUSY

  Nevýhody: jedna. kontinuální a.

  výsledek ZERO +, když náhle pili nemožné plné laskavosti, nebo se umyli malým množstvím vody - bolesti žaludku jsou prostě divoké. Nikomu nikdy radím těmto "vitamínům"

  Doplněk: neměl čas si všimnout

  Slyšel jsem mnoho ocenění o vitamínech Perfectil (Perfectil): o zastavení vypadávání vlasů a o odstranění problémů s nehty, někdo chválil o kráse pokožky a snížení obsahu tuku. No, podplatil jsem!

  Snažil jsem se dostatkem vitamínů při hledání "jejich". Viděl a pro krásu, pro zrak a prostě složitý, ale byl tak nemocný. Moje tělo vzalo všechno v pořádku vitamíny, vždycky jsem je vypil po vydatné snídani, Perfectil také pil podle tohoto pravidla.

  Z jedné pilulky jsem byla půl hodiny nemocná a žaludek mě bolel v žaludku. Velmi nepříjemný pocit. O měsíc později jsem se rozhodl dát vitamínům další šanci a vypili druhou tobolku - tentýž příběh.

  A teď ležíme vitamíny, skoro celý balíček a já stále hledám někoho, koho dám - v rodině také každý odmítl pít.

  Celkový dojem: Perfectil neměl ani šanci ukázat mi svou účinnost.

  Neutrální recenze

  Dobrý komplex vitamínů. Druhý rok jsem pravidelně užíval tuto drogu. Zastavila se na tom, protože podle mého názoru je obsah vitamínů v něm největší a musíte ji užívat pouze 1 den denně (pohodlně). Okamžitě řeknu, že pokud někdo dokončí kurz s perfectil, pak je třeba vypít drogu pouze a teprve poté, co sejete těsně, jinak to může být zneklidněno, mluvím z vlastní zkušenosti. Takže pokud je perfectil správně spotřebován, pak výsledky mohou skutečně překvapit. Například jsem se prakticky zastavil a ztratil vlasy a také vypadali živější jako kůže samotná. Nevím, kolik přírodních produktů a co přesně potřebuju k jídlu, abych plně naplnil zásobu vitamínů v těle, takže mi vyhovuje možnost s komplexem vitamínů.

  Bohužel se nemohu chlubit žádným "wow" účinkem po užívání celého balení přípravku Perfectil Tricolodic. Neexistuje podsada, vlasy se lezou o něco méně (ale během této doby jsem snížil 50% délky).

  Posilování nehtové desky, ale vlasy nejsou zvláště postiženy

  • posiluje nehty
  • musíte vypít pouze 1 kapsli denně
  • ne všechny výsledky jsou pozitivní

  Obecně mám pozitivní a negativní účinky ve formě alergické reakce, zaznamenala jsem extrémní nevolnost. Proto i přes odpovědi, kdy se autoři stěžovali na nevolnost poté, co užívali tobolky, rozhodla se napravit pití.

  V zimě se můj nehtový talíř začal zhoršovat, objevily se bouřky a každý den jsem byl unavený otryskáním oleje. Tento výživový doplněk je vhodný v tom, že stačí užívat 1 kapsli denně s jídlem (nebo po něm), to znamená, že je téměř nemožné zapomenout na užívání.

  Kapsule se středním rozměrem, jako hnědo-burgundský odstín. Při problémech s polykáním nebyl vyprázdněn dostatečným množstvím vody.

  Přípravek je určen především k vyplnění nedostatku vitaminu, dermatitidy a suché kůže, křehkých nehtů a zlepšení struktury vlasů.

  Musím říct, že jsem nezaznamenal viditelný účinek na vlasy. Možná je to kvůli tomu, že jsem pravidelně řezal své tipy a vizuálně viděl, jak těžké se jejich vlasy rozrostly. Neříkat, že struktura vlasů se po přidání doplňků stravy zesílala, ale celkový stav se nezhoršil.

  Ale moje nehty začaly vypadat lépe, zdálo se mi to i rychleji a téměř se nerozbije s dlouhou délkou. Počet otřepů se snížil, ale ne úplně, i přes to, že jsem začal používat kutikulový olej a nehtovou talíř pouze jednou týdně. To znamená, že BAA stále hraje roli.

  Po důkladném studiu mnoha recenzí jsem tento doplněk koupil na vlastní nebezpečí, mnozí lidé píšou, že byli po provedení těchto tablet tablet nemocní, a tak jsem se bál, že jelikož trochu jdu ráno a něco se mi může stát, ale očividně jsem měl štěstí Necítil jsem vůbec špatně, jenom když jsem vypil čaj se dvěma sušenkami ráno kvůli malému množství jídla, žaludku, nebo spíš můj žaludek začal ublížit po nějakou dobu, ale po obědě se všechno dělo)) Rozdělte tyto tablety někde před půl rokem.

  Na úkor růstu vlasů, nemohu říci, že účinek byl "WOW", ale na hlavě bylo vidět více malých chlupů, které samozřejmě nemohly jen radovat)) Nicméně! Vlasy jsou, pokud je budete krmit s chybějícími vitamíny, rychle začnou růst. a to nejen na hlavě, ale protože růst vlasů byl vůbec oslabený, nebo vlasy mohly být přirozeně tenké, nebylo mi to příliš obtěžováno, vlasy na rukách se stále nestaly víc než ženy žen))) Nehty se také staly růst rychlejší, jediná věc, která se nezměnila, je kůže, takže nebylo vůbec žádný efekt.

  A přesto, když jsem přestal po 2 měsících přestat pít, byla zbraň na hlavě opět malá, takže nepiju vitamíny, prostě dělám všechny druhy masky a snažím se jíst lépe)

  • efektivní
  • 1 den za den
  • těžké pro žaludek
  • příjem po jídle

  Dlouho jsem si to užil sám, jako obvykle, abych několikrát ročně připravoval přípravky z vitaminového komplexu, zvláště jestliže je jaro. Protože tělo nemá v tomto ročním období dostatek vitamínů a mikroelementů.

  Samozřejmě, že bylo možné lék užít a trochu levnější, ale stále jsem nezachránil a vzal BAA Perfectil kůži, vlasy, nehty.

  Indikace pro použití této drogy jsou poměrně rozsáhlá a jsou vhodné nejen pro ty, kteří chtějí posílit vlasy a nehty, ale také kožní onemocnění.

  Ano, složení tablet správně vybrané nejen pro krásu, ale také pro zlepšení celkového stavu těla

  Stačí, když užíváte lék jednou denně, což samozřejmě potěší (jeden obal stačí na 30 dní příjmu).

  Ale po jídle musíte pil tuto drogu STRICTLY a právě to je husté jídlo, které je ideální čas na oběd.

  Droga je vyráběna ve formě kapslí (samozřejmě nemnoho lidí je může spolknout a pamatovat si na to), ale musí být polykat zcela.

  A musíte si uvědomit, že pokud užíváte tento lék, barva moči a výkalů se změní (to není důvod pro paniku) a výrobci vám toto připomene znovu v pokynech.

  Co mohu říci o účinnosti léku (okamžitě řeknu, že nemám kožní problémy kromě nadměrného tuku)

  NAILS:

  - krásné a zastavené stratifikace a lámání pro žádný důvod (ačkoli já je nechci růst) protože práce na manikúru mohu jen sen.

  Srst:

  Bohužel s nimi mám problém, v průběhu růstu vypadnou a rozpadají se. To je kvůli nim a já jsem začal užívat vitamíny.

  Postupně se jejich ztráta snížila a dokonce i jejich růst vlasů se trochu zrychlil (to je patrné u bangů), když jsem si to střílel asi 1 krát za měsíc a už jsem ho ořezal podruhé, protože to zasáhlo mé oči.

  Ale vědomě v mé hlavě jsem napsal, že droga je těžká.

  Vzhledem k tomu, že je nutné vzít oběd.

  A pokaždé, když jsem vzal pilulku (vzhledem k tomu, že jsem nezměnil své menu), existuje pocit ztuhlosti pilulky a nevolnosti.

  Ale trvá to 40 minut po přijetí. A to není moc dobré, protože místo potěšení z užívání vitaminů se stávám nepohodlí a stresem. Zdá se, že perfektní výživový doplněk slogan "Krása vyžaduje oběti", a pokud jste připraveni na to, pak je tato droga pro vás.

  • Účinně
  • růst nových vlasů
  • posílení nehtů
  • Může způsobit nevolnost a hrozné bolesti hlavy.

  Dobrý den! Moje vlasy byly v žalostném stavu, oddělily se, vypadaly a staly se čím dál tím méně (((oleje nepomohly ani to "Bay" (o něm) budu psát později! Při hledání něčeho, co mi posiluje vlasy a zvyšuje hustotu, jsem se ponořil do internetu ve vyhledávání není "kosmetický" efekt, a to při hledání toho, co by problém zcela vyřešilo! Bylo mnoho tipů

  Ale já jsem pochopil, že tohle není všechno, co by se mohlo třepat bez slabých vlasů a já jsem ji nechtěl posílit ze středu! A pak o zázraku narazil na vitamíny Perfectil číst, co lidé říkají studoval složení

  Žádná tvrzení v ten samý den neběhla k lékárně, kterou nám od nás koupili, náklady z 247 UAH následujícího rána jsem snídal a pil vitamíny večer jsem měl velmi silné bolesti hlavy. Opustil jsem je po dobu 2 týdnů a pak jsem si vzpomněl na něco, co jsem si vzal, možná bychom mohli být přátelé právě teď a myšlenka na "opravu" mi přišla))) a nebylo to všechno, co potřebujete pít na podlaze vitamínu a všechno je v pořádku a všechno je v pořádku již po dobu 2 měsíců. Všechny krásné a dlouhé vlasy.

  Pozitivní recenze

  Neviděl jsem tak dlouho kurzu perfektle na doporučení kosmetologa. Ze sucha a peelingu, vitamíny pomohly výborně i v podzimním a zimním období. Pak zaznamenala další zlepšení stavu nehtů a možná všechno. Jsem rád, že výsledek je uložen dlouho. Nyní se vrátil k dokonalosti, ale ve formě tablet. Funguje dobře - kůže se stává ještě zdravějším, rty se vůbec nevytloukají. Jsem potěšen

  Mám také rád perfectil. Již několik let jsem ji dvakrát ročně pil. A naposledy byl Perfectil Plus z nějakého důvodu zkrácen, než se na to nedá věnovat pozornost, je to vůbec super, nějaký zdokonalený vzorec, výsledek byl velmi potěšen. A aby vlasy nevypadaly, musíte vypít vitamíny alespoň několikrát do roka a stále máte masáž na hlavě, nejlépe každý den, začínají z ní růst rychleji.

  • Dobrá pomoc
  • zlepšit stav vlasů
  • posílit nehty
  • důležité pro zdraví a krásu žen

  Začal jsem věřit v účinku vitamínů poté, co jsem si vzal kurz aevity a zbavil se takového posedlého problému jako suchá kůže.

  Vybral jsem perfekttilové tablety, protože jsem začal pečlivě sledovat zdraví a množství vlasů, které po mytí nebo česání začaly zůstat v mé ruce nebo na hřebenu. Před plešatostí je určitě daleko, ale stále jsem cítil, že je nutné péče o vlasy předem.

  Hledal jsem perfekttilní tablety v lékárně. Stejně tak, mnoho finančních prostředků z lékárny, i když ne všichni, věřím víc než obyčejné nákupní prostředky.

  Tablety jsou vyráběny ve formě vhodných kapslí.

  Vezmu je podle pokynů, umyjte vodou.

  Pilulky opravdu působily pozitivně na mou kůži a hlavně na moje vlasy.

  Obvykle vezmu všechno v komplexu.

  A já jsem pil tyto vitamíny, zálohovat jejich akce pomocí jiné lékárny položky - šampon psoryl.

  Po těchto pilulkách mé vlasy zesílily a ztuhly, přestaly klesat tak nemilosrdně a výrazně posílily.

  Mimochodem, tato droga také ovlivňuje nehty, alespoň jsem silnější.

  Nepoznám kůži, kůže je normální, bez vyrážky a zarudnutí, čistá a poměrně hladká, vždy se o to snažím a používám všechny nové kosmetické výrobky.

  Radím vám vyzkoušet. Takové kurzy nepoškodí zdraví a možná s největší pravděpodobností zlepší stav vašich vlasů a pokožky, protože se musíme stát krásnými nejen zevnitř ovlivněnými, ale také chráněním před kožními a starými problémy ze všech stran.

  • rychlý efekt
  • vlasy rostou rychleji
  • vlasy se stávají silnějšími
  • drahé, ale stojí za to

  S tak silnou ztrátou vlasů jsem se poprvé setkal. Zpočátku jsem se vzdálil tohoto problému, myslel jsem si, že je to sezónní a zmizí za měsíc, ale když po 2-3 měsících se moje vlasy šplhaly a objem se znatelně zmizel, začal jsem zvuk alarmu. Zpočátku si vzala různé masky na vlasy, horké oleje a vitamíny. Ale vůbec žádný výsledek nebyl. Zoufalý, šel jsem do lékárny a lékárník mi poradil "Perfectil", bez váhání jsem koupil tuto drogu. Doma, po přečtení recenzí, nebylo příliš mnoho rozrušených, jak mnoho lidí psalo o nevolnosti a nepříjemných pocitů, ale navzdory tomu začali přijímat.

  A tak, co mohu říci: Nevím, možná je to náhoda, ale vlasy přestaly stoupat! Samozřejmě, ne všechny najednou, výsledek byl vidět někde uprostřed balíčku. O měsíc později, po skončení recepce, jsem si všiml, že se už hodně vlasů neprohánělo a rozhodla se dokončit 2. kurz. Poté to trvalo téměř 3 měsíce, vlasy se nehoupaly ani po zbarvení.

  A co se týče nevolnosti (kterou jsem se nejvíc bála), po celou dobu jsem byla nemocná pouze jednou, kvůli mé vinu jsem vypil prázdný žaludek. Ale to je všechno velmi individuální, komu to vyhovuje, komu to nedělá, ale "Perfectil" mě zachránil před plešatostí!

  Co se týče hřebíků, pro ně bych nebyl "Dokonalý" koupit, nebylo žádné zlepšení, ale s mým problémem to netrápilo mě =))

  • Platí
  • výsledek je rychle viditelný

  Často nakupuji vitamíny, zejména v zimě a na podzim. Tentokrát v lékárně jsem si všiml Perfectila. Na obalu velkými písmeny bylo napsáno, že posilují nehty a urychlují růst vlasů. Rozhodl jsem se koupit a vyzkoušet.

  Balíček obsahuje seznam vitaminů, které jsou zahrnuty. A je zde spousta lidí, což znamená, že výhody a vzhled těla lze zlepšit. Je třeba přijmout pouze jednou denně. Tobolky jsou neprůhledné, hnědé. Jednoduše prohltněte, hlavní věcí je pít spoustu vody. Nemám žádné nežádoucí účinky.

  O dva týdny později jsem cítil výsledek. Nehty se zpevnily, zdravotní stav se zlepšil, pokožka vypadala odpočívána a čerstvá. Tak jsem vypil tyto vitamíny po dobu jednoho měsíce. Nyní musíte udělat přestávku nejméně dva týdny a můžete začít znovu. Lék bez přerušení je nemožné, protože přebytek vitaminů je také špatný.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy