logo

Vitamíny Revalid pro vlasy: složení, návod k použití a recenze

Když začnou vypadat vlasy, stává se to problém pro každou dívku a problém univerzální škály. Někdy dokonce i sezónní vypadávání vlasů není možné normalizovat bez vnitřní podpory těla. A jedním z prvních pomocníků pro vypadávání vlasů je příjem komplexních vitamínů, proč jeden? Protože vypadávání vlasů vyžaduje integrovaný přístup k řešení problému. Navrhuji dnes diskutovat zajímavé maďarské vlasové vitamíny - Revalid.

Vlastnosti vitamínů

Co slibuje výrobce: Revalid - kombinovaná léčiva ke zlepšení stavu vlasů. Struktura obsahuje látky, které mají příznivý účinek na obnovu a vývoj nehtů a vlasů, normalizující optimální růst vlasů a jejich obnovu. Zlepšuje strukturu vlasového folikulu a vlasů, eliminuje lupy, seborrheu a svědění pokožky hlavy. Extrakt z pšenice trávy obsahuje velké množství lecitinu, sterolu, kyseliny linolové a vitamínů D, A, E. Výtažek z jáhly obsahuje významné množství křemíku, které je prezentováno v biologicky aktivní formě. Křemík podporuje biosyntézu keratinových a pojivových tkání. B vitaminy a lékařské kvasinky jsou bohaté na biokatalyzátory, které se podílejí na růstu buněk.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Složení přípravku Revalid zahrnovalo také minerální složky, které jsou důležitými faktory pro vývoj, regeneraci a růst nehtů a srsti.

Hlavní účinek léčiva - normalizace stavu vlasů, zpomalení jejich ztráty, zlepšení trofismu vlasových folikulů a nehtů.

Pokyny pro použití vitaminů Revalid

Droga se používá při onemocněních zahrnujících narušení struktury vlasů, nehtů a vypadávání vlasů.

Vzít přípravek Revalid by měl být 1 kapsle najednou nebo před jídlem 3krát denně. Pokud je ztráta vlasů výrazná, zvyšte dávku na 2 tobolky třikrát denně po dobu 30 dnů po přepnutí na příjem v obvyklé dávce. Doba léčby je obvykle 2-3 měsíce. Nejčastěji se nefyziologická ztráta vlasů zastaví po 30 dnech užívání přípravku Revalid. Chcete-li změnit strukturu vlasů, je nutné lék užívat 2-3 měsíce. Postup léčby, je-li to nutné, lze opakovat nebo zvýšit.

Pokud užíváte vitamíny déle než dva měsíce, nezapomeňte konzultovat s lékařem, lékařem, dermatologem nebo tricholožkou.

Pokud jsou hormonální poruchy přípravkem Revalid kontraindikovány. Nepoužívejte přípravek Revalid během těhotenství a kojení.

Složení léku Revalid

Revalid Jedna kapsle obsahuje: účinnou látku: DL-methionin 100 mg, L-cystin 50 mg, 50 mg pantothenátu vápenatého, thiamin hydrochloridu, 1,5 mg pyridoxin-hydrochloridu 10 mg p-aminobenzoová kyselina, 20 mg, mikroživiny ve helatokomplekse 65 mg, železo 2 mg, 2 mg zinku, 0,5 mg mědi, 50 mg proso, 50 mg extraktu z pšeničných klíčků, 50 mg kvasnic.

Neaktivní látky: anhydrid kyseliny křemičité, želatina, barvivo E104, barvivo E132.

Za prvé, řeknu o nedostatcích: stejně jako všechny multivitaminové komplexy, Revalid - syntetické vitaminy, a to je těžké říct, kolik jejich vysoká stravitelnost našeho těla určitě na jejich stravitelnost je ovlivněna řadou faktorů, ale přesto... Druhým důvodem je poměrně vysoká cena vitamínů, rychlost vstupné 2-3 měsíce, a jedno balení stačí na 10 dní, je nutné do 6 baleních minimálně průběh léčby, a na celém - 9. za třetí, vitamíny nejsou příliš snadné, musíte mít více než jednou denně, většina vitamínů a třikrát denně, často zapomíná pít tabla ku v odpoledních hodinách, protože při práci.

Recenze

Nyní o výsledku jsem se rozhodl položit body:

 • nehty byly posíleny a dokonce mírně přeměněny, i když s nimi nebyly žádné zvláštní problémy;
 • Nevšimla jsem si žádných změn na úkor pokožky, ačkoli se výrobce na to nezaměřuje;
 • že když jsem vypadl, někde na konci druhého měsíce jsem si všiml, že mé vlasy začaly vypadávat méně, ale nemohu říci, že to bylo jen od Revalida, protože jsem pracoval tímto směrem na všech stranách;
 • bohužel se také nemohu chlubit růstem vlasů, ale můj přítel Revalid mi hodně pomohl při pěstování vlasů, ačkoli je pila šest měsíců, s přestávkou dva týdny;
 • celkový stav vlasů, protože došlo ke zlepšení, na první pohled se mi zdálo, že tam je, ale pak se po ukončení příjmu, jsem šel na stříhání vlasů k veliteli a řekl, že konce jsou v dobrém stavu a samotná struktura vlasu se zlepšila, ale opakuji, že mi to pomohlo nejen vitamíny;
 • a v neposlední řadě je lék dobře snášen, nevyvolává bolest žaludku nebo nevolnost, i když jsem je vypil na prázdný žaludek.

Závěry

Shrneme-li, můžeme říci, že Revalid je cenný vitaminový komplex, jehož výsledek je patrný. Chcete-li vyléčit vypadávání vlasů pomocí REVALID, to je docela možné, pokud je příčinou vypadávání vlasů je nedostatek vitamínů a minerálů, ale pokud vypadávání vlasů důvod spočívá ve štítné žláze, nebo gastrointestinálního traktu, nebo gynekologii, tady vám nepomůže.

Pochopil jednu věc, můžete najít "vaše vitamíny" pouze pokusem a omylem a může jich být mnoho. Postarejte se o vlasy!

Revalid: návod k použití, analogy a recenze, ceny v lékárnách v Rusku

Revalid je multivitaminový přípravek, který obsahuje vitamíny, stopové prvky, složky rostlin a aminokyseliny nezbytné pro zdraví a krásu vlasů, kůže a nehtů.

Aktivita je způsobena účinky vitamínů, makro- a mikroživin, které tvoří její složení - má multivitaminový, metabolický účinek.

Zabraňuje fenomén Nedostatek vitaminu A, normalizuje sacharidů, bílkovin a metabolismus tuků, stimuluje imunitní obranyschopnost organismu, urychluje operace obnovy po únavě, snižuje škodlivé účinky faktorů životního prostředí.

Aktivní složky v kompozici 1 kapsle:

 • Hydrochlorid thiaminu (vitamin B1) - 1,5 mg;
 • Kyselina parainaminobenzoová (vitamin B10) - 20 mg;
 • Hydrochlorid pyridoxinu (vitamin B6) - 10 mg;
 • Pantotenát vápenatý (vitamin B5) - 50 mg;
 • Stopové prvky (jako součást chelátového komplexu) - 65 mg;
 • Železo (Fe) - 2 mg;
 • Zinek (Zn) - 2 mg;
 • Měď (Cu) - 0,5 mg;
 • L-cystin - 50 mg;
 • D, L-methionin - 100 mg;
 • Jogurtový extrakt - 50 mg;
 • Extrakt z pšeničných klíčků - 50 mg;
 • Lékařské droždí - 50 mg.

Přípravek obsahuje: aminokyseliny methionin a cystein (chrání před volnými radikály, prevenci stárnutí buněk, konverzi tuků na energii, syntetizovat protein nezbytný pro rohové vrstvy vlasů, kůže a nehtů), vitamínů skupiny B (vyživují vlasy, hydratuje a chrání pokožku ), vápník, železo, měď, zinek a další stopové prvky (posílení imunitního systému, boj proti akné, zastavení vypadávání vlasů, poskytnutí buněk kyslíkem).

Vitamíny obnovit přirozenou barvu šedivých vlasů, chrání pokožku před spálením, extrakt z pšeničných klíčků (obsahuje některé vitamíny, chromu a selenu, oživuje krev, odstraňuje lupy a svědění), proso extrakty a křemíku (aby se zabránilo vypadávání vlasů, dodává lesk, brání štěpení hrotů, posílení pokožky), lékařské droždí (snížení křehkých nehtů a vlasů).

Indikace pro použití

Co Revalid pomáhá? Podle pokynů je lék předepsán pro léčbu onemocnění zahrnujících vypadávání vlasů a narušení struktury vlasů a nehtů s cílem:

 • Zlepšený trofismus vlasových folikulů a nehtů;
 • Zlepšení vzhledu a struktury povrchu vlasů, snížení jejich křehkosti;
 • Zpomalení ztráty vlasů;
 • Zlepšení odolnosti vlasů a nehtů proti nežádoucím účinkům (mechanické a chemické poškození, nepříznivé environmentální faktory, expozice rentgenovým paprskům / ultrafialovým paprskům).

Vzhledem k složení aktivních složek léku:

 • normalizuje metabolické procesy v těle;
 • zlepšuje povrchovou strukturu a vzhled vlasů;
 • snižuje poškození vlasů;
 • zlepšuje trofismus vlasových folikulů a nehtů;
 • zpomaluje vypadávání vlasů;
 • zvyšuje odolnost vlasů proti účinkům nepříznivých faktorů prostředí a dalších nežádoucích účinků, jako je mechanické poškození a účinky chemické povahy - barvení, vystavení ultrafialovému záření a rentgenovému záření.

Návod k použití Revalidní dávkování

Multivitamíny se užívají perorálně při jídle nebo těsně před jídlem.

Standardní dávka pro dospělé podle návodu k použití Revalid - 1 tobolka 3krát denně. Průběh léčby je 2-3 měsíce. Na doporučení lékaře může provádět opakované kurzy.

V závažných případech (difúzní nebo intenzivní vypadávání vlasů) mohou získat v prvním měsíci lék 3x denně 2 kapsle, pak můžete jít k obvyklému průběhu léčby.

Vitamíny se nedoporučují používat u dětí.

Nežádoucí účinky

Pokyn upozorňuje na možnost vzniku následujících nežádoucích účinků při předepisování přípravku Revalid:

 • alergické reakce na složky léčiva;
 • malé poruchy při trávení (při použití vysokých dávek léčiva).

Kontraindikace

Je třeba konstatovat, že přípravek Revalid je kontraindikován v následujících případech:

 • se ztrátou vlasů nebo poškozením oblastí pokožky hlavy způsobených hormonálními poruchami;
 • se zánětlivými a houbovými onemocněními nehtů;
 • přecitlivělost na léčivo.

Předávkování

Případy pokynů k předávkování nejsou popsány. Možné zlepšení nebo projevy vedlejších účinků.

Analogy Revalid, cena v lékárnách

V případě potřeby je možné nahradit přípravek Revalid analogickým léčebným účinkem - jde o multivitamíny:

Při výběru analogů je důležité si uvědomit, že pokyny pro použití přípravku Revalid, ceny a recenzí se nevztahují na léky podobné léčby. Je důležité poradit se s lékařem a nečinit nezávislou náhradu drogy.

Cena v ruských lékárnách: Revalid kapsle 30 ks. - od 490 do 532 rublů, náklady na 90 tobolek - od 1281 do 1600 rublů, podle 742 lékáren.

Skladujte na suchém místě, které není pro děti vystaveno teplotnímu režimu 15-25 ° C. Doba použitelnosti - 3 roky.

Vitamíny Revalid - instrukce, recenze, analogy

Problémy s vlasy jsou určitým ukazatelem zdraví celého těla, takže je třeba přistupovat k léčbě komplexně: použití speciálních šamponů spolu s použitím stopových prvků, vitamínů uvnitř. Skvělý spojenec, který bojuje za luxusní hlava vlasů, může být oprávněně považován za Revalid.

V tomto článku zvážíme, proč lékaři předepisují přípravek Revalid, včetně pokynů pro použití, analogů a cen léku v lékárnách. REÁLNÉ PŘEZKUMY lidí, kteří již Revalid používali, si je můžete přečíst v komentářích.

Složení a formulář pro uvolnění

Lék je dostupný ve formě kapslí. Složení léku:

 • Hydrochlorid thiaminu (vitamin B1) - 1,5 mg;
 • Kyselina parainaminobenzoová (vitamin B10) - 20 mg;
 • Hydrochlorid pyridoxinu (vitamin B6) - 10 mg;
 • Pantotenát vápenatý (vitamin B5) - 50 mg;
 • Stopové prvky (jako součást chelátového komplexu) - 65 mg;
 • Železo (Fe) - 2 mg;
 • Zinek (Zn) - 2 mg;
 • Měď (Cu) - 0,5 mg;
 • L-cystin - 50 mg;
 • D, L-methionin - 100 mg;
 • Jogurtový extrakt - 50 mg;
 • Extrakt z pšeničných klíčků - 50 mg;
 • Lékařské droždí - 50 mg.

Klinicko-farmakologická skupina: komplex vitaminů s mikroelementy a složkami přírodního původu, které přispívají ke zlepšení struktury vlasů.

Indikace pro použití

Revalid vitamíny jsou předepsány pacientům, kteří čelí problému nadměrné ztráty vlasů. Lék pomáhá zlepšit stav pramenů a výskyt osoby s chronickými nemocemi, vyčerpání těla. Lékaři doporučují užívat vitamíny ženám, jejichž tělo je obnoveno po porodu a laktaci.

Nástroj se účinně vyrovná s problémy pokožky hlavy a vlasů, které se objevily jako důsledek dlouhodobého užívání jakýchkoli léků. Také byste měli užívat vitaminy, pokud často čelíte stresovým situacím.

Návod k použití

Podle pokynů pro použití komplexu vitaminu Revalid byste měli užívat perorálně bezprostředně před jídlem nebo během jídla.

 • Dospělí - 1 kapsle 3krát denně s jídlem nebo bezprostředně před jídlem. Průběh léčby je 2-3 měsíce. Možné opakované kúry po doporučení lékaře.

V závažných případech (s intenzivní nebo difúzní ztrátou vlasů) je nabízen zlepšený léčebný postup: 2 kapsle 3krát / den během prvního měsíce a poté můžete pokračovat v obvyklém průběhu léčby: 1 tobolka 3krát / den podle doporučení lékaře.

Nalezeno příslib nepřítele hřebík hřebík! Nehty budou vyčištěny za 3 dny! Vezměte to.

Jak lze rychle normalizovat krevní tlak po 40 letech? Recepty jsou jednoduché, zapisují je.

Unavený z hemoroidů? Existuje cesta! To může být vyléčeno doma za pár dní, budete potřebovat.

O přítomnosti červů říká vůně z úst! Pijte vodu jednou kapkou jednou denně.

Kontraindikace

Nepoužívejte lék v takových případech:

 1. Hubová a zánětlivá onemocnění nehtů;
 2. Individuální přecitlivělost na složky přípravku Revalid;
 3. Poškození oblastí pokožky hlavy nebo vypadávání vlasů v důsledku hormonálních poruch.

Údaje o účinnosti a bezpečnosti užívání přípravku Revalid během těhotenství a kojení nejsou uvedeny.

Nežádoucí účinky

Při léčbě multivitaminu přípravkem Revalid se mohou objevit vedlejší účinky:

 1. Barvící výkaly v černé barvě. To je normální reakce těla na železo.
 2. Barvení moči v nasycené žluté barvě při použití dvojnásobných dávek. Volal část léku riboflavin. Nezastavujte užívání komplexu vitamínů.
 3. Urtikaria, pálení a svědění pokožky hlavy. Možné poruchy trávení. K tomu dochází s tendencí k alergiím a individuální intoleranci k jednotlivým složkám léku. Vyžaduje zrušení drogy.

Analogy Revalid

Pokud jste z nějakého důvodu tento lék nenašli nebo pokud lékař nedoporučuje užívání tohoto léku kvůli vaší individuální nesnášenlivosti, přečtěte si náhradní přípravek Revalid:

 • Pharmaton Vital;
 • Perfectil;
 • Ginvit;
 • Jeriton;
 • Livolin Forte;
 • Vitrum;
 • Vitamax;
 • Aerovit s ženšenem;
 • Biovital Elixir;
 • Pantovigar.

Pozor: užívání analogů by mělo být dohodnuto s ošetřujícím lékařem.

Průměrná cena REVALID, kapsle v lékárnách (Moskva) 500 rublů.

Podmínky prodeje

Aplikované vitaminy pro růst vlasů Revalid po kojení, protože vlasy byly hrozné. Nezaznamenal jsem kolosální růst vlasů, ale vlasy se znatelně zesílily, vypadalo se lesk, křehkost a suchost zmizely, vypadávání vlasů zaniklo.

Revalid

Popis k 22. září 2014

 • Latinský název: Revalid
 • ATC kód: A11AB
 • Aktivní složka: multivitamíny
 • Výrobce: TEVA Pharmaceutical Works Private (Maďarsko)

Složení Revalid

Složení přípravku Revalid je následující:

 • účinnými látkami jsou hydrochlorid thiaminu, hydrochlorid pyridoxinu, železo, zinek, L-cystin, výtek z jáhlu, lékařské droždí, pantothenát vápenatý, kyselina para- aminobenzoová, měď, stopové prvky v chelátovém komplexu, DL-methionin, extrakt z pšeničných klíčků;
 • další komponenty - koloidní oxid křemičitý;
 • obal tobolky - želatina, chinolinová žluť, indigokarmin.

Formulář uvolnění

Lék je dostupný ve formě kapslí.

Farmakologický účinek

Multivitaminová příprava, která zlepšuje strukturu vlasů a nehtů.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Složení přípravku Revalid určuje účinek léčiva. Jeho složky zlepšují metabolické procesy v těle. Hlavní účinek léčiva - normalizace stavu vlasů, zpomalení jejich ztráty, zlepšení trofismu vlasových folikulů a nehtů.

Indikace pro použití

Revalidní vitamíny se používají pro vlasy a nehty. Tento nástroj slouží k normalizaci struktury povrchu a vzhledu vlasů, což snižuje jejich křehkost. Pomáhá vyrovnat se s jejich ztrátou v důsledku nežádoucích účinků vnějšího prostředí (mechanické a chemické), pomáhá zlepšovat trofismus vlasových folikulů a nehtů.

Kontraindikace

Lék není užíván, pokud:

 • přecitlivělost na jeho složky;
 • onemocnění zánětlivých nehtů;
 • vypadávání vlasů způsobené hormonálními poruchami.

Nežádoucí účinky

Při užívání léku mohou způsobit alergie. Navíc může dojít k poruchám trávicího systému. V tomto případě je nutné dávku snížit.

Návod k použití Revalid (metoda a dávkování)

Vitamíny se užívají ústy. Pokyny k hlášením o revalidech, že dospělí užívají jednu kapsli 3krát denně během jídla nebo před jídlem. Léčba se provádí po dobu 2-3 měsíců. V případě potřeby lze kurz opakovat.

U osob, které užívají přípravek Revalid vitamíny, pokyny pro použití v těžkých případech, například s intenzivní ztrátou vlasů, doporučuje užívat 2 kapsle 3krát denně po dobu jednoho měsíce, poté pokračujte v obvyklém léčebném režimu popsaném výše.

Předávkování

Případy předávkování nejsou popsány.

Interakce

Tento nástroj snižuje účinnost sulfonamidů.

Podmínky prodeje

Podmínky skladování

Léčivý přípravek by měl být uchováván na suchém místě nepřístupném malým dětem. Optimální teplota je 15-25 ° C.

Doba použitelnosti

Uchovávejte drogu by nemělo trvat déle než 3 roky.

Analogy Revalid

V lékárnách získáte následující analogy přípravku Revalid:

Který je lepší - Pantovigar nebo Revalid?

Jedním z nejběžnějších analogů drogy je Pantovigar. Zvláštní hodnota posledního léku v keratinu. Pro ty, kteří postrádají převážně vitamíny, odpověď na otázku: "Který je lepší: Pantovigar nebo Revalid?" Je zřejmé. Odborníci to doporučují. Jedná se o bohatý multivitamínový komplex, který dodává vlasům a nehtům potřebnou výživu.

Recenze Revalid

Recenze společnosti Revalid uvádějí, že tento nástroj je účinný především pro nehty. Normalizuje jejich stav na začátku kurzu. Přehled vitamínů Revalid pro růst vlasů je také zpravidla pozitivní. Pouze několik z těch, kteří se o tento prostředek pokusili, stěžují na takový vedlejší účinek jako nauzea.

Pro recenze vlasů od lékařů o Revalidu jsou také pozitivní. Mnoho odborníků doporučuje tento nástroj svým pacientům.

Některé recenze týkající se společnosti Revalid, které lze nalézt na internetu, obsahují fotografie výsledků. Zde jsou některé z nich.

Fotografie výsledku po použití léků na růst vlasů.

Další dívka vydala fotografii po měsíci užívání drogy.

Na místě vypadávání vlasů po 4 týdnech se objevují nové.

Cena Revalid, kde koupit

Koupit tento nástroj za různé náklady v závislosti na počtu kapslí v balení. Cena vitamínů pro 30 kusů v balení je asi 340 rublů. Náklady na tento nástroj činí 90 kapslí na balíček - asi 800 rublů. Cena Revalid pro vlasy na Ukrajině - v průměru 115 hřivny.

Revalid

Revalid: návod k použití a recenze

Latinský název: Revalid

Aktivní složka: multivitamíny + jiné léky (multivitamíny + jiné léky)

Výrobce: TEVA Pharmaceuticals Plant Private (TEVA Pharmaceuticals Works Private) (Maďarsko)

Aktualizovat popis a fotografii: 07/04/2018

Ceny v lékárnách: od 495 rublů.

Revalid je komplexní multivitaminový přípravek se složkami přírodního původu a stopovými prvky, který zlepšuje strukturu vlasů a nehtů.

Forma uvolnění a složení

Forma dávkování - kapsle: velikost č. 0, tvrdá želatina s průhledným tmavě zeleným víčkem a průhledným světle zeleným tělem; obsah je žlutavě hnědý až hnědožlutý prášek s tmavšími a lehčími náplastmi, má specifický zápach (v blistrech 10 kapek, v krabičce 3 blistry).

Účinné látky v kompozici každé kapsle:

 • D, L-methionin - 100 mg;
 • Stopové prvky v chelátovém komplexu - 65 mg;
 • Pantotenát vápenatý (Vitamin B5) - 50 mg;
 • Extrakt z pšeničných klíčků - 50 mg;
 • L-cystin - 50 mg;
 • Lékařské droždí - 50 mg;
 • Jogurtový extrakt - 50 mg;
 • Kyselina para- aminobenzoová (vitamin Bx) - 20 mg;
 • Hydrochlorid pyridoxinu (vitamin B)6) - 10 mg;
 • Zinek - 2 mg;
 • Železo - 2 mg;
 • Hydrochlorid thiaminu (Vitamin B1) - 1,5 mg;
 • Měď - 0,5 mg.

Jako pomocná látka se používá koloidní oxid křemičitý.

Obal kapsle sestává z želatiny, indigokarminu (E132) a chinolinového žlutého barviva (E104).

Farmakologické vlastnosti

Revalid má doplněný nedostatek aminokyselin, vitamínů a mikroelementů.

Farmakodynamika

Vzhledem k složení aktivních složek Revalid:

 • normalizuje metabolické procesy v těle;
 • zlepšuje povrchovou strukturu a vzhled vlasů;
 • snižuje poškození vlasů;
 • zlepšuje trofismus vlasových folikulů a nehtů;
 • zpomaluje vypadávání vlasů;
 • zvyšuje odolnost vlasů proti účinkům nepříznivých faktorů prostředí a dalších nežádoucích účinků, jako je mechanické poškození a účinky chemické povahy - barvení, vystavení ultrafialovému záření a rentgenovému záření.

Farmakokinetika

Údaje o farmakokinetice přípravku Revalid nejsou uvedeny.

Indikace pro použití

Podle pokynů je přípravek Revalid používán při nemocech zahrnujících vypadávání vlasů, porušení struktury nehtů a vlasů.

 • Zlepšuje trofismus nehtů a vlasových folikulů;
 • Zlepšuje povrchovou strukturu a vzhled vlasů, snižuje jejich křehkost;
 • Zvyšuje odolnost proti negativním faktorům a zpomaluje ztrátu vlasů při jejich vystavení (mechanické poškození, chemické účinky (barvení, perm, atd.), Expozice ultrafialovému záření a rentgenovému záření).

Kontraindikace

 • Poškození oblastí pokožky hlavy nebo vypadávání vlasů v důsledku hormonálních poruch;
 • Hubová a zánětlivá onemocnění nehtů;
 • Individuální přecitlivělost na složky přípravku Revalid.

Pokyny pro použití přípravku Revalid: metoda a dávkování

Revalidní vitamíny by měly být podávány perorálně bezprostředně před jídlem nebo během jídla, 1 tobolka 3krát denně po dobu 2-3 měsíců. Pokud je to nutné, přestávky mají opakované kurzy.

V těžkých případech - s rozptýleným a intenzivním vypadáváním vlasů - lékař doporučuje zvýšenou léčbu: po dobu 1 měsíce - 2 kapsle 3krát denně, pak jako obvykle 1 kapsle 3krát denně.

Nežádoucí účinky

 • Na straně gastrointestinálního traktu: při užívání nejvyšší denní dávky (6 tobolek) - poruch zažívacího traktu (v tomto případě snížení dávky na 3 tobolky denně);
 • Jiné: alergické reakce.

Předávkování

Zvláštní instrukce

Používejte během těhotenství a kojení

Neexistují žádné údaje týkající se bezpečnosti používání přípravku Revalid během těhotenství a kojení.

Použití v dětství

Revalidní vitamíny se nedoporučují používat v dětství.

Léková interakce

Revalid snižuje účinek sulfonamidů.

Analogy

Analogy Revalidu jsou: Pentovit, Teravit Antistress, Selmevit, Pontovigar, Okhitovit, Odigovit, Triovit, Revit, Complivit, Fenyuls, Kombilipen, Centrum, Angiovit, Neyrobion, Unviwit, Quadovit, Hexavit, Perfecti Supradin, Vitrum Beauty, Multi-Tabs, Mulgamma, Fitoval, Kiddi Pharmaton, Adivit, Elevit Pronatal, Vitrum Prenatal, Duovit.

Podmínky ukládání

Skladujte na suchém místě, které není pro děti vystaveno teplotnímu režimu 15-25 ° C.

Doba použitelnosti - 3 roky.

Podmínky prodeje lékáren

Prodává se bez předpisu.

Recenze Revalid

Hodnocení Revalid většinou pozitivní. Pacienti, kteří používají multivitaminový přípravek na vlasy, píší, že zabraňují ztrátě, výrazně zlepšují růst, strukturu a vzhled, vlasy září. Při hodnocení podle recenzí je Revalid účinný také proti nehtům: posiluje je a urychluje růst. Další přínosy léku zahrnují dobře vyvážené vyvážené složení a jeho dobrou snášenlivost, nevýhodou jsou vysoké náklady na tobolky potřebné pro plný průběh léčby.

Některé recenze popisují nedostatečnou účinnost přípravku Revalid: droga měla pozitivní účinek na nehty, ale neovlivnila vlasy nebo naopak. To je podle většiny žen nevýhodou, protože chtěli najít komplex vitaminů pro nehty a vlasy.

Samostatné negativní recenze obsahují stížnosti buď na vývoj nežádoucích účinků nebo na úplnou nepřítomnost účinku užívání přípravku Revalid.

Cena za revalid v lékárnách

Přibližná cena přípravku Revalid pro balení 30 tobolek činí 477-574 rublů.

Revalid: ceny v on-line lékárnách

Revalid kapsle 30 ks.

Revalid 30 caps

Revalidní čepice číslo 30

Revalid kapsle 90 ks.

Revalidní čepice číslo 90

Revalid 90 caps

Vzdělání: Rostovská státní lékařská univerzita, specializace "Všeobecné lékařství".

Informace o léčivém přípravku jsou obecné, jsou poskytovány pro informační účely a nenahrazují oficiální pokyny. Samoléčba je nebezpečná pro zdraví!

Lidé, kteří jsou zvyklí na pravidelnou snídani, jsou mnohem méně pravděpodobné, že jsou obézní.

Dřív to bylo, že zívání obohacuje tělo kyslíkem. Toto stanovisko však bylo vyvráceno. Vědci prokázali, že při zívání člověk ochladí mozek a zlepšuje jeho výkon.

Padající z osla, je pravděpodobné, že zlomíte krk, než padající od koně. Jen se nesnažte toto prohlášení vyvrátit.

Léčba kašle "Terpinkod" je jedním z nejlepších prodejců, vůbec ne kvůli jeho léčivým vlastnostem.

Kariéra je nejčastější infekční onemocnění na světě, s níž ani chřipka nemůže konkurovat.

Při pravidelných návštěvách solária se zvyšuje pravděpodobnost rakoviny kůže o 60%.

Mnoho léků původně prodávalo jako drogy. Heroin, například, byl původně uváděn na trh jako lék na dětský kašel. Kokain doporučovali lékaři jako anestezie a jako prostředek ke zvýšení odolnosti.

Vědci z Oxfordské univerzity provedli řadu studií, ve kterých dospěli k závěru, že vegetariánství může být škodlivé pro lidský mozek, protože vede k poklesu jeho hmotnosti. Vědci proto doporučují vyloučit z stravy ryby a maso.

Lidská krev "prochází" přes nádoby pod obrovským tlakem a v rozporu s jejich celistvostí je schopná střílet na vzdálenost až 10 metrů.

Průměrná délka života leváků je nižší než pravá.

Pokud se usmíváte pouze dvakrát denně, můžete snížit krevní tlak a snížit riziko srdečních záchvatů a mrtvice.

Známé léky "Viagra" byly původně vyvinuty pro léčbu arteriální hypertenze.

Žaludek člověka dobře zvládne cizí předměty a bez lékařského zásahu. Je známo, že žaludeční šťáva může dokonce rozpustit mince.

Nejčastější chorobou je Kourová nemoc. Pouze zástupci kmene Fur v Nové Guineji jsou nemocní. Pacient umírá smích. Předpokládá se, že příčinou onemocnění je konzumace lidského mozku.

Ve Velké Británii existuje zákon, podle kterého může lékař odmítnout provést operaci pacienta, pokud kouří nebo má nadváhu. Člověk se musí vzdát špatných návyků a pak možná nebude potřebovat operaci.

Osteochondróza je degeneračně-dystrofická onemocnění spojená s oděrem meziobratlových disků, postupným narušením integrity strukturních prvků.

Vitamíny Revalid: složení, návod k použití

Aby vlasy leskly se zdravím a krásou, nutně potřebují další výživu. Za tímto účelem se hodí masky, vitamíny a zábaly. Jeden z dobře známých vitamínů je Revalid, pomáhají obnovit stav vlasů a nehtů.

Indikace pro použití přípravku Revalid je značné zhoršení nehtů. Revalidní vitamíny by měly být užívány v těchto případech:

 1. Zlepšení vzhledu kůže, zvýšení křehkosti kudrlin a vrstvených talířů nehtů.
 2. Potřeba stimulovat sílu vlasových folikulů. Potřeba zdokonalených nehtů na výživové tabulky.

Zahrnuté do vitamínů a minerálů stimulují regeneraci kadeř a nehtů, což zajišťuje jejich urychlený růst. Stejně jako lék ovlivňuje příčinu plešatosti a dalších problémů s vlasy, které jsou způsobeny častým znečištěním, používání chemikálií pro curling a styling, stejně jako mechanické poškození.

I když je lék absolutně bezpečný, před použitím byste si měli přečíst pokyny výrobce.

Návod k použití

Výrobek: Revalidní vitaminový komplex je dostupný ve formě želatinových tablet. Tělo kapsle má světle zelenou barvu a uzávěr je tmavě zelený. Každá pilulka obsahuje žlutohnědý prášek s inkluzemi světlého nebo tmavého odstínu a specifickým zápachem. Kapsle jsou baleny v blistrech s 10 kusy. V lékárnách je lze zakoupit v krabičkách obsahujících 3 blistry po 30 skořápkách nebo 9 tablet po 90 tabletách.

Revalidní složení vitamínů:

 1. Vitamíny zahrnují bylinné extrakty.
 2. Prvky obsažené ve složení léčiva normalizují metabolické procesy, mají příznivý vliv na stav zámků a nehtů.

Složení vitamínů Revalid zahrnuje riboflaviny skupiny B:

 1. Kyselina para-aminobenzoová, B10. Zabraňuje předčasnému šedění a obnovuje přirozené barvy kudrlin.
 2. Pyridoxin hydrochlorid B6. Pomáhá posílit prameny. Zabraňuje vzniku lupů a chrání pokožku hlavy před zánětem. Také zmírňuje svědění a zarudnutí.
 3. Pantotenát vápenatý, B5. Ukazuje dobrý účinek na celé lidské tělo. Stimuluje tvorbu hormonů produkovaných nadledvinami. Dobře posiluje imunitní systém. Zpomaluje stárnutí. Zvyšuje růst kudrlin, zabraňuje jejich křehkosti. Vzhledem k účinku pantothenátu vápenatého je struktura nití posílena a jsou chráněna před vypadáním. Prvek dodává vlasům pomp, hedvábnost a krásný lesk.
 4. Thiamin hydrochlorid, B1. Existuje regulace metabolismu lipidů, díky čemuž jsou buněčné membrány chráněny před toxiny, které se uvolňují během peroxidace.

Minerály jsou také zahrnuty do přípravku Revalid:

 1. Metionin. Alifatická aminokyselina, která zvyšuje produkci epinefrinu a kreatininu.
 2. Chistin. Aminokyselina, která vede tělo v čistícím procesu a chrání proti ultrafialovému záření.
 3. Stopové prvky v chelátu, intrakomplexní forma. Jedná se o směsi minerálů s kyselinami a organickými prvky, které zvyšují absorpční výkon nevýznamných iontů stopových prvků tenkou částí střeva.
 4. Zinek Jedná se o jedinečnou látku, která dokáže prodloužit mládí buněk. Formuje práci pohlavních a pankreasových žláz, ovlivňuje hypofýzu.
 5. Měď. Je to součást, která je nezbytná pro tvorbu kolagenu a elastinu ze železa. Poskytuje kyslík různým tkáním těla.

Kromě toho přípravek Revalid pro vlasy obsahuje následující prvky:

 1. Extrakt z pšeničných klíčků. To zahrnuje vitaminy A, B12, B2, E, D. Mají pozitivní vliv na stav pokožky. Všechny alantoin, glykolipid, fosfolepid, selén, triglyceridy, které chrání zdraví nehtů a vlasů, jsou zahrnuty do přípravku Revalid.
 2. Jahodový extrakt. Obsahuje obrovské množství křemíku v aktivní formě a kyseliny polynenasycené omega-3. Existuje tedy podpora elasticity a elasticity pokožky. Prvek přispívá k obnově buněčné kompozice kůže. Aktivní buněčné rozdělení vlasových folikulů.
 3. Lékařské droždí. Chrání strukturu vlasových folikulů před ničením.
 4. Komplex vitaminů se zvyšuje pomocí koloidního oxidu křemičitého. Základem pláště je želatina. Jako senzitizátory se používá indigokarmin a chinolinová žluť.

Indikace pro použití

Vitamínový komplex Revalid užívá:

 1. Se zhoršením vlasů a nehtů v důsledku negativního vlivu vnějších faktorů.
 2. Se ztrátou kudrlin během těhotenství.
 3. Při léčbě alopecie způsobené chemickou nebo radioterapií nebo hypovitaminózou.
 4. V rozporu se strukturou kudrlin.
 5. S patologií barvy srsti vlasů a vlasů.
 6. Se ztrátou vlasů bez jizev.
 7. V případě nespecifikované nemoci vlasových folikulů a nehtů.

Směr použití:

 1. Lék se užívá třikrát denně, jedna tableta.
 2. Průběh léčby vitaminem je dlouhý, trvá až 3 měsíce.
 3. Na doporučení ošetřujícího lékaře může být kurz rozšířen.
 4. Při intenzivní ztrátě kadeří se dávkování zvyšuje současně na 2 tobolky.

Léčebný průběh je obvykle jeden měsíc, pak by měl pacient přejít na obvyklou dávku.

Zvýšení doporučené dávky

S rostoucími dávkami se může vyvinout hypervitaminóza různých typů. To zahrnuje:

 1. Hypervitaminóza D. Je doprovázena zvýšením sleziny a jater, hepatosplenomegalií, poruchou srážení krve a sníženým zrakem.
 2. Průjem
 3. Bolest kostí
 4. Anorexie.
 5. Bolesti hlavy
 6. Alopecie, což je patologická ztráta vlasů.
 7. Gastralgie.
 8. Zvýšená únava.
 9. Anémie
 10. Zvracení.

Léčba je zrušení léku.

Hypervitaminóza, charakterizovaná:

 1. Bolesti hlavy.
 2. Zvracení.
 3. Smrdí.
 4. Polyuria.
 5. Kalcifikace měkké tkáně.
 6. Nefrolitiáza.
 7. Nefrokalcinóza.

Léčba je zavedení nadhodnoceného počtu glukokortikosteroidů a elektrolytů, zvýšení příjmu tekutin, s výjimkou produktů s vysokým obsahem vápníku, stejně jako zrušení léku.

Hypervitaminóza B6 je:

 1. Při periferní neuropatii.
 2. Ataxie.
 3. S poruchou motility.

Léčba:

 1. Symptomatická.
 2. Přerušení léčby.

Nadměrné železo doprovázené:

Léčba:

 1. Terapie s deferoxaminem.
 2. Indukce zvracení.
 3. Zčervenání žaludku.

Interakce s jinými léčivými přípravky

Biologicky funkční prvky obsažené v komplexu vitaminu mohou snížit nebo zvýšit terapeutický účinek některých léků. Zejména se vitamíny neodpovídají při léčbě nemocí s následujícími léky:

 1. Morfin, protože jeho analgetický účinek je lepší.
 2. Sulfonamidové léky, protože obsahují vitaminy B10 antagonisty.
 3. Streptomycin a benzylpenicilin, protože destrukce antibiotik.

Nežádoucí účinky

Při léčbě multivitaminů se mohou objevit vedlejší účinky, které jsou následující:

 1. Barvení moči v bohaté žluté barvě, pokud se používá dvakrát dávka. To je způsobeno riboflaviny, které tvoří tento lék. Přestaňte užívat vitamínový komplex není nutné.
 2. Barvící výkaly v černé barvě. To je považováno za normální reakci těla na železo.
 3. Pálení, kopřivka, svědění pokožky hlavy. To je možná reakce na trávení. K tomu dochází tehdy, když se jedná o tendenci k alergické reakci a individuální intoleranci jednotlivých prvků léku. V tomto případě je potřeba zrušit vitamíny.

Kontraindikace

Přípravek je kontraindikován u následujících pacientů:

 1. Při mykózních nehtových deskách.
 2. Při hormonálních poruchách, které jsou doprovázeny ztrátou kadeřnic na určitých částech hlavy.
 3. Při hypervitaminóze.
 4. Pacienti s urolitiázou.
 5. S amnesií.
 6. Při anémii s deficiencí B12.
 7. Lidé s osobní nesnášenlivostí ke složkám drogy.

Vitamíny během těhotenství

Vitamíny jsou bezpečné pro těhotné ženy. Ale oni by měli užívat s péčí pacienty, které otěhotní po 35 letech, pokud:

 1. Tato diagnóza byla "obvyklým potratem".
 2. Zvýšený tón dělohy.

Léčba léčby během kojení může být příčinou přebytku retinolu u malého dítěte a vede k nadhodnocení tlaku mozkomíšního moku s pramenem prostaření a hydrocefalu - to je tzv. Mozkový pseudotumorový syndrom.

Podmínky skladování:

 1. Balení s vitaminem Revalid by měla být skladována v uzavřených prostorách při pokojové teplotě v suché formě. Je nezbytné omezit přístup k léčivům pro malé děti.
 2. Při správném skladování je doba skladovatelnosti 3 roky od data výroby. Datum uvedení na razítku na blistrech a balení.
 3. Vitamíny jsou vydávány z lékáren bez předpisu.

Průměrná cena vitamínů Revalid v ruských lékárnách je:

 1. 800 rub. v balení s devíti puchýři.
 2. 300 rub. v balení s třiceti kapslemi.

Analogy vitamínů Revalid

Rozpočtová verze léku jsou vitaminové komplexy Hexavit a Undevit. Poptávkový výrobek Pantovigar s vysokým obsahem keratinu. Koncentrace a složení aktivních prvků jsou nejvhodnější:

Recenze

Vitamíny pro vlasy Revalid, podle doktorů, jsou považovány za jeden z nejúčinnějších s řadou problémů s kudrnatými, šedivými, křehkými, ztrátami, což zahrnuje následující problémy: křehkost, oddělení. To je potvrzeno hodnocením pacienta. Vitamíny jsou užitečné pro ty, kteří často barví kudrlinky, používají chemické prostředky pro curling, neustále používají vysoušeče vlasů, zařízení na rovnání vlasů nebo kadeřníky.

Vlasy po podání drogy se stávají načechraně, získávají lesk a hedvábnost, problémy s nehty zmizí. Podle názoru pacientů se Revalid dobře vyrovná se ztrátou kudrlin po ozařování nebo chemoterapii.

Závěr

Revalidní vitamíny jsou vynikajícím nástrojem pro nehty a vlasy. Jsou účinné při ranném šednutí, alopecii a dalších problémů s kudrlinami. Vitaminy jsou předepsány pro oddělení nehtů, nehtů a dalších chorob. Přípravek Revalid je k dispozici v kapslích, které jsou baleny v balení po 10 kusů. Lék je prodáván v krabičkách o objemu 9 nebo 3 blistry.

Nástroj je předepsán pro onemocnění nehtů a vlasových folikulů, vypadávání vlasů, intenzivní ztráta barvy pramenů a další problémy. Vitamíny musí být aplikovány 3x denně před jídlem nebo během jídla. Jediná dávka je: jedna kapsle, která zabraňuje intenzivní ztrátě kadeřav. Dávka by měla být zvýšena dvakrát, pokud lék nemá požadovaný účinek. Vitamíny jsou v případě osobní intolerance kontraindikovány. Nežádoucí účinky se objevují, když děti užívají léky, které jsou náchylné k alergiím. Vitamíny mohou být užívány během těhotenství a kojení.

Nekontrolované a dlouhodobé užívání léku může vést k hypervitaminóze. Informace o předávkování lékem nejsou fixní, ale příliš velká dávka může zvýšit riziko nežádoucích účinků. Nástroj je zakázán ve spojení s alkoholem. Je nezbytné, aby se týkaly alkoholových přípravků týden před začátkem léčby a po stejném časovém intervalu po něm.

Přípravek Revalid snižuje nebo omezuje přínos léků obsahujících sulfonamidy a levodopu. Před použitím tohoto léku byste si měli pečlivě přečíst návod k použití, poraďte se s lékařem. Tím se můžete chránit před nepříjemnými následky, zlepšit stav vlasů.

Revalid Teva Vitamíny

Křehké nehty a vypadávání vlasů jsou častými jevy naší doby, kdy jsou problémy s prostředím, s kvalitou potravy, když stres je nedílnou součástí moderního života. Dnes je na trhu mnoho léků, které pomáhají zlepšit strukturu, kvalitu vlasů, urychlit jejich přirozený růst. Jedním z těchto léků je Revalid-Teva. Nástroj optimalizuje všechny indikátory vlasů, zlepšuje stav nehtů, odstraňuje řadu tak nepříjemných jevů, jako je seborrhea, svědění, lupy.

Pokyny pro použití přípravku Revalid

Složení léčivého přípravku obsahuje kromě vitamínů stopové prvky, aminokyseliny, rostlinné extrakty. Tobolky se užívají perorálně, s jídlem nebo před ní, se stlačenou tekutinou. Doba trvání léčby a léčebný režim jsou stanoveny lékařem nebo samotným pacientem na základě pokynů.

Složení a formulář pro uvolnění

Kapsle jsou k dispozici v průhledném, světlezeleném obalu s vnitřním práškem. Podrobné složení jedné tablety:

Stopové prvky v chelátovém komplexu

DL-Methionin - 0,1 g

Koloidní oxid křemičitý - 4,5 mg

Želatina - 0,098 g

Pantotenát vápenatý - 0,05 g

Indigo Carmine - 0,05 mg

Thiamin hydrochlorid - 1,5 mg

Zeleninový extrakt - 0,05 g

Chinolinová žluť - 0,11 mg

Hydrochlorid pyridoxinu - 0,01 g

Extrakt z pšeničných klíčků - 0,05 g

Kyselina p-aminobenzoová -0,02 g

Farmakodynamika a farmakokinetika

Uvnitř těla se lék rychle vstřebává, normalizuje metabolické procesy. Lék snižuje poškození vlasů, zpomaluje ztrátu, eliminuje lupy, ovlivňuje zachování struktury, funkci vlasových folikulů a nehtů s negativními faktory prostředí:

 • dlouhodobé vystavení slunci;
 • teplotní expozice;
 • mechanické poškození;
 • barvení vlasů;
 • expozice rentgenovým paprskům, UV záření.

Přípravek obsahuje stopové prvky a složky přírodního původu, jako je například proso, extrakt z pšenice, kvasnice, které přispívají ke zlepšení struktury vlasů. Extrakt z pšeničných klíčků, který obsahuje velké množství sterolu, lecitinu, kyseliny linolové, chrómu, selenu a vitamínů D, A, E, má pozitivní vliv na vývoj a obnovu vlasů, nehtů, zmírňuje svědění, zabraňuje lupům, nevyvolává seborrheu.

Jahodový extrakt obsahuje velké množství křemíku, který je zastoupen v přirozené biologicky aktivní formě. Křemík je nezbytný pro biosyntézu prvků pojivové tkáně, keratinu, přispívá k lesku a zdraví vlasů, obnovuje kůži zevnitř. Kvasinky a vitamíny B se podílejí na růstu buněk, protože jsou bohaté na biokatalyzátory, vyživují, poskytují přirozený lesk na vlasy, snižují zlomení a zpevňují destičku na nehty.

Indikace pro použití

Nástroj je určen nejenom pro nemoci spojené s vlasy, nehty, ale také pro nasycení těla vitamíny. Používá se pro komplexní léčbu nebo profylaxi následujících onemocnění:

 • plešatost;
 • vypadávání vlasů v důsledku různých fyzických zranění, nemocí;
 • vypadávání vlasů během těhotenství vzhledem k kontraindikaci;
 • nedostatek vitamínů a minerálů v důsledku nerovnováhy výživy;
 • seborrhea;
 • lupy;
 • problémy s nehty;
 • křehké, bez života;
 • hypo a avitaminóza;
 • deprese, nervových poruch, jako prostředku proti stresu;
 • rozdělené konce.

Dávkování a podávání

Kapsule jsou určeny pro děti a dospělé starší 12 let. Přijímat uvnitř před nebo během příjmu potravy podle níže uvedeného schématu.

1 kapsle 3krát denně

2-3 měsíce (možné opakované vyšetření po doporučení lékaře)

Intenzivní vypadávání vlasů

První 2 kapsle 3krát denně, pak 1 kapsle 3krát denně.

První měsíc, pak 2-3 měsíce (opakovaný průběh je možný po doporučení lékaře)

Změna struktury vlasů

1 kapsle 3krát denně

2-3 měsíce (kurz lze opakovat nebo zvýšit podle potřeby)

Léková interakce

Revalidní vitamíny snižují aktivitu léčiv obsahujících sulfanilamidy, protože obsahuje kyselinu para-aminobenzoovou (PABA). Sulfonamidy jsou konkurenty, které tlumí působení kyseliny para-aminobenzoové nezbytné pro syntézu kyseliny listové. Vitamín B10 (PABK), obsažený v léku, zvyšuje růst vlasů, chrání je před brzkými vlasy. Pokud pacient užívá sulfonamidy, je třeba přerušit finanční prostředky. Nedoporučuje se kombinovat s užíváním určitých léků:

 • Angiovit (vitamin B6 a kyselina listová v přípravku Revalid výrazně snižují účinnost angiovit);
 • Hexavit (současné užívání tablet s jinými multivitamínovými komplexy může vést k předávkování vitamínů);
 • Neurobion (interakce léků ničí vitamin B1, může vést k předávkování).

Nežádoucí účinky a předávkování

Tento nástroj ve vzácných případech způsobuje alergické reakce na složky léku. Po konzumaci více než šesti kapslí po celý den byly pozorovány zažívací potíže, bolest v hlavě, známky podráždění, vyrážka, svědění, pálení pokožky. Při vývoji nežádoucích účinků by měla dávka snížit o polovinu, přičemž projev alergických reakcí by měl přestat užívat lék. Nezpůsobuje závislost.

Kontraindikace

Droga je povolena pro děti a dospělé nad 12 let. Během těhotenství věnujte pozornost. Kontraindikace u žen během laktace, osoby s individuální nesnášenlivostí, alergie, přecitlivělost na drogu. Nedoporučuje se k poranění hlavy, vypadávání vlasů, na pozadí hormonálních poruch, přítomnost houby na nehty.

Podmínky prodeje a skladování

Vitamíny jsou k dispozici bez lékařského předpisu. Doporučuje se uchovávat na suchém, tmavém místě, které není pro děti přístupné při teplotě 15-25 ° C. Doba použitelnosti je tři roky.

Analogy

Existuje mnoho analogů drogy, které se liší cenou a složením. Všichni kompenzují nedostatek vitamínů v těle. Patří sem:

 • Revit - multivitaminový komplex obsahující vitaminy B, B1, B2, vitamín C, se prodává za velmi nízkou cenu. Doporučuje se pro silný fyzický a duševní stres, podvýživa, špatná ekologie.
 • Perfectil je antioxidant, který doplňuje chybějící vitaminy a minerály, které stimulují regeneraci. Obsahuje beta karoten, vitamíny C, E, B, selen, železo, zinek, křemík, rostlinné výtažky. Používá se k posílení vlasů, nehtů, zpomaluje stárnutí pokožky.
 • Pantovigar je multivitaminový přípravek, podobný složení jako původní. Doplňuje tělo chybějícími vitamíny, mikroelementy, podporuje růst vlasů, nehtů. Nejvíce podobný ekvivalentu Revalid.
 • Vitrum - lék, který kompenzuje nedostatek vitamínů a minerálů. Obsahuje vitaminy A, B, C, D, E, K, draslík, jod, draslík, fosfor, železo, hořčík, měď, zinek apod. Doporučuje se pro nedostatečnou a nevyváženou výživu pro prevenci a léčbu deficitu vitamínů.
 • Dekamevit - multivitaminový lék používaný při léčbě nebo prevenci nedostatku vitaminu a hypovitaminózy. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, PP, účastní se téměř všech biochemických reakcí těla, kyseliny listové, rutinu.
 • Duovit je kombinovaný komplex, který obsahuje 11 vitaminů a 7 minerálů, které jsou důležitou součástí metabolických procesů. Používá se jako prostředek prevence v podmínkách se zvýšenou potřebou vitamínů a minerálů.
 • Kvadevit - multivitaminový přípravek s přísadami. Obsahuje všechny potřebné vitamíny, kyselinu listovou a glutamovou, rutin, fytin, methionin. Zlepšuje strukturu a celkový stav srsti.
 • Complivit je kombinovaný komplex obsahující 12 vitaminů a 8 minerálů vyvážených potřebami těla. Používá se k prevenci nedostatku vitaminů a minerálů.
 • Oligovit je vitamin-minerální komplex obsahující vitaminy skupiny B, A, C, D. Používá se při prevenci nebo léčbě hypovitaminózy, nedostatku vitamínů a nedostatku minerálů.

Vitamíny Pantovigar a Revalid na vlasy mají podobnou, ale ne identickou kompozici, u obou produktů je komplex vitamínů, který podporuje léčbu a prevenci onemocnění nebo poruch souvisejících se strukturou nehtů a vlasů. Kompozice obou léčivých přípravků obsahují droždí, ale v Pantovigaru je dvakrát tolik, jelikož v něm je přítomen keratin, který ovlivňuje růst vlasů. A přípravek Revalid obsahuje extrakt z prosa - vynikající zdroj křemíku, který je ve svém přirozeném, přirozeném stavu.

Cena Pantovigaru mírně přesahuje cenu společnosti Revalid - rozdíl nepřesahuje 100 rublů na 90 tobolek. Podle hodnocení jsou obě léky účinné v boji proti vypadávání vlasů, jak zlepšit jejich kvalitu, strukturu, zmírnit lupy, seborrhea, obecně poskytnout tělu vitamíny. Lékaři také mluví pozitivně o každé z těchto léků. Který z nich si vyberete, je na vás.


Cena revalidů

Výrobce kapslí - Maďarsko, dostupný v 10 kapslích v balení, 3 nebo 9 baleních v krabičce. Ceny jsou pro město Moskva.

Pro Více Informací O Suché Vlasy