logo

Prodloužení vlasů: výhody a nevýhody, recenze, důsledky, cena. Oprava a péče

Hlavním problémem, který prodlužuje páskové vlasy, je kapalina a řídké vlasy. Navíc tento postup pomůže zachránit vzhled neuspěchaného experimentu vlasy. Názory na něj mají jen pozitivní hodnocení.

Jak ovlivňují vlasy

Tento typ rozšíření je naprosto neškodný pro prameny, protože tato technologie nepoužívá škodlivé materiály. Chladný typ postupu zahrnuje přiložení speciálních systémů na vlasy, které udržují umělé kudrlinky.

Ale jakýkoli druh nárůstu je stresující situace, která může negativně ovlivnit kudrlinky. Také dodatečná váha ovlivňuje vlasové folikuly a začnou vypadávat silněji. Je možné průřez hrotu, který vyžaduje následné zotavení.

Podstata technologie a nákladů

Prodloužení pásky na vlasy trvá od 30 do 60 minut, v závislosti na hustotě pramenů a požadované délce, a přijímá mnoho pozitivní zpětné vazby od odborníků, protože nevyžaduje žádné další vybavení, základem je lepící páska.

Jsou vyrobeny z polymerového lepidla, které nemá nepříznivý vliv na vlasy a nezkazí je. Budova tohoto typu je studená, tepelné ošetření vlastních kadeří se nepoužívá. Jeden pramen je dlouhý asi 4 cm.

Účinek tohoto postupu bude trvat asi 1 rok, ale pravidelně bude nutné provádět opravu jednou za 2 nebo 3 měsíce, což eliminuje všechny nedostatky a problémy, které se v průběhu času objevily. Vlasy se neustále rozrůstají a mění délku, v souvislosti s touto tvorbou se odkloní od kořenů, což způsobí neestetický vzhled. Jedná se o přiblížení lepicí pásky k kořenům, že je provedena korekce.

Kabina musí poskytnout záruku na kapacitu, která je platná od 6 do 12 měsíců, v závislosti na úrovni kabiny. Také v salonech nabízí další podobný postup - klouby na prodloužení mikroskopu.

Tento typ se neliší od výše uvedeného: také nepoužívá tepelné a chemické ošetření, ale jediný rozdíl spočívá v tom, že ve směru růstu vlasů vedle kořenů jsou přiloženy průhledné mikročlánky s vlasy na kadeře. Otevírací doba - 30 minut. do 45 let.

Ideální pro ty, kteří nemají čas na plnou výstavbu. Odborníci doporučují používat tento typ rozšíření vlastníků tenké a lehké struktury kadeř. Procedura pro vyjmutí prodloužení mikroskopu trvá pouhých 15 minut. čas, zatímco jejich vlasy současně nemohou trpět.

Prodloužení vlasových vlasů (recenze naznačují, že náklady na takové rozšíření jsou výrazně nižší než náklady na kapsulární) zahrnují náklady na složitost práce a její trvání. Hlavní částka jde na nákup umělých materiálů, jiný druh materiálu bude stát jiným způsobem.

Obal slovanských typů tak bude stát 9 000 rublů, balíček obsahuje asi 40 pramenů, délka může být různá, ale náklady se zvýší s rostoucí délkou vlasů. Náklady na opravu zahrnují pouze práci velitele - od 1000 do 2000 rublů.

Výhody prodlužování pásky

Kadeřníci jsou přesvědčeni, že hlavní výhodou páskování je jeho jednoduchost, práce s tímto materiálem je mnohem jednodušší a příjemnější ve srovnání s kapsulárními. Vytváření zcela závisí na dovednosti a dovednostech specialisty.

Výhody postupu:

 1. Dlouhodobé užívání, díky níž účes udržuje přirozený a čistý vzhled asi 1 g. Ale pouze s náležitou péčí a včasnou korekcí.
 2. Postup rozšíření pásky netrvá dlouho. Při 1 postupu trvá asi hodinu. V závislosti na hustotě může být doba snížena o polovinu.
 3. Rychlý a snadný postup pro opravu a odstranění akrenovaných kadeří.
 4. Přiměřená cena ve srovnání s jinými typy kapacit.
 5. Snadná péče o vlasy.
 6. Skvělá volba pro majitele tenkých a řídkých vlasů, protože neváží své vlastní prameny.
 7. Estetický, přirozený vzhled.
 8. Při stavbě se nepoužívají žádné chemické prvky, nejsou vystaveny tepelnému zpracování.

Nevýhody technologie pásky

Výsledky budování tohoto typu budou zcela záviset na dovednosti kadeřníka, nicméně existuje řada možných negativních důsledků, včetně:

 • nesprávné umístění spojovacích prostředků během prodloužení pásu může způsobit rychlé opotřebení prodloužených pramenů (nebudou trvat ani 2 měsíce);
 • nestandardní materiály nepříznivě ovlivňují jak rozšíření vlasů, tak rozšíření bez vlasů;
 • vzhledem k tomu, že prameny jsou připevněny páskou, jejíž šířka je 4 cm, na zadní straně hlavy je vidět okraje této pásky, což neumožňuje žádné účesy;
 • v případě prodlužování pásky se nedoporučuje používat výrobky s obsahem alkoholu, což je způsobeno tím, že jako základ lepicí pásky se používají polymery, které se rozpouštějí z alkoholu. Výsledkem je, že upevňovací prvky rychle oslabily.

Prodlužování vlasových vlasů (dívky říkají, že nevýhody jsou zcela překryty množstvím výhod tohoto postupu) jsou často poptávané v salonech.

Kontraindikace

Kontraindikace pro použití tohoto typu budovy v malém množství.

Patří sem:

  alergická reakce na lepidlo;

Podle recenzí lékařů je rozšíření páskových vlasů zakázáno při seborrheu hlavy

 • dermatologické problémy, jako je alopécia;
 • rány a jizvy na kůži hlavy;
 • migrény, silné bolesti hlavy, protože prameny budou působit na kořeny.
 • Také se nedoporučuje používat tělové tkáně během těhotenství a laktace, neboť pro tělo to bude další stres, který může negativně ovlivnit zdraví matky i dítěte.

  Výběr materiálu

  Je třeba velmi vážně přistupovat k výběru materiálů pro stavbu, protože barva umělých pramenů se musí zcela shodovat s přirozenou barvou.

  • délka může začít od 20 cm a dosahovat 55 cm.
  • struktura vlasů je zvlněná nebo rovná.

  Existuje několik typů vlasů, které se používají k rozšíření:

  1. Slovanské vlasy;
  2. Jižní ruské vlasy;
  3. Evropské;
  4. asijské vlasy.

  Asijský typ pro výrobu pásky, který je podle recenzí, je nejlevnější a není kvalitní. Jsou obtížné stylovat a vzhled se zhorší po několika měsících nošení. Evropský typ je cennější, protože jejich kvalita a vzhled jsou mnohem lepší. Nejspolehlivější a nejdražší vlasy slovanského typu jsou uznávány.

  Etapy postupu

  Existují následující etapy budování:

  1. vlasy jsou důkladně omyty a vysušeny;
  2. Průvodce hodnotí zdrojová data a dostupné materiály.
  3. proces budování začíná od okcipitální zóny;
  4. část rušivých vlasů upevňuje vlasy nahoru;
  5. ustupující 1 cm od kořenů je na obou stranách připevněna lepicí páska, která zajišťuje umělý pramen;
  6. požadovaná vzdálenost mezi dvěma prodlouženými prameny - 2 cm;
  7. poslední krok je odstranit všechny vlasy na jednu délku.

  Milovníci vysokých účesů by měli varovat své pány před zahájením procedury a ujistěte se, že v zadní části hlavy nejsou žádné pásky viditelné.

  Důsledky

  Prodlužování vlasů na vlasy, recenze, které budou zajímat i ty nejdivočejší příznivce přírodní krásy, pomohou dlouhodobě udržovat řádnou následnou péči a pokud to nebude následovat, mohou nastat následky:

  • vaše vlasy se mohou rozpadat s nesprávnou péčí;
  • pramínky zmizí, pokud se do kloubů dostane balzám nebo šampon obsahující alkohol;
  • prameny vlasových prodloužení mohou být velmi zmatené;
  • s pozdní korekcí a rychlým růstem vlasů, prameny zmizí.

  Správná péče po stavbě

  Důležitým aspektem jakékoli péče je dělení pletenin.

  K dispozici jsou následující funkce, které vyžadují provedení:

  • Měli byste začít s tipy. Opatrně prsty odhalte konce, snažte se nevytahovat vlasy. Odborníci doporučují rozdělit kudrlinky na 2 části a vyčesat je hřebenem se vzácnými zuby.
  • Maximální přípustný počet pletení během dne - 3. Větší číslo může poškodit pásku.
  • V žádném případě nemůže vycpávat a odhalit vlhké nebo vlhké kadeře.

  Umývání hlavy po rozšíření je povoleno pouze v určité poloze - ve svislé poloze. Odborníci zakazují házení zpět, protože slabé vlasové folikuly nemohou vydržet váhu nahromaděných pramenů a začnou aktivně klesat.

  Tam jsou speciální šampony, které jsou vyvinuty pro rozšíření vlasů, takový jako HAIR TALK SHAMPOO od ARCOS, ale oni nevyžadují povinné použití.

  • Vlasy pěstované páskou mohou obnovit hedvábnost a lesk pomocí olejů, které podle odborných recenzí také přispívají k posílení vlastních vlasů.
  • Důležitým aspektem při výběru šamponu je jeho neutrální pH.
  • Balzám se nanáší na prameny odsazené 10 cm od kořenů, nejlépe je použít pouze pro špičky.
  • Je důležité vyhnout se přebytečné vodě na vlasy po umytí. To může nepříznivě ovlivnit sestavení. Nejlepší je sušit kudrlinky přirozeným způsobem, aniž byste se museli uchýlit k vysoušečům vlasů nebo usměrňovačům.

  Zvýšené zámky schnou více času než přirozené vlasy:

  • Nemůžete používat kadeřnické nástroje v oblastech přírodních vlasů a prodloužení.
  • Nemůžete ignorovat zařízení pro tepelnou ochranu.
  • Nepoužívejte vlasové výrobky, které obsahují alkohol a jeho složky.
  • Je zakázáno dělat vlásní chvost, protože oslačí lepené prameny.
  • Je povoleno barvit prameny ve všech dnech ponožek prodloužení vlasů, s výjimkou dnů opravy a samotného prodloužení. Kromě toho se barva nepoužívá na držák.

  Proč je nutná korekce pro výrobu pásky

  Stejně jako u jiných typů rozšíření vyžaduje verze pásky opravu. Je nutné je řídit kvůli tomu, že přirozené vlasy roste a materiál začíná postupně sestupovat od kořenů, je viditelný.

  V nejvíce zanedbávaných případech nemohou vlastní chloupky odolat hmotnosti sestupných pramenů a začnou vypadávat spolu s donorovými materiály.

  Doba délky před korekcí

  Po prvním postupu bude prodloužení vlasů ve vynikajícím stavu asi 1 nebo 2 měsíce v závislosti na jejich péči. Po uplynutí této doby je nutné provést opravný postup. Kumulované prameny lze několikrát lepit, vše závisí na jejich stavu a vzhledu.

  Aby vzhled zvýšených materiálů zůstal co nejdéle bezchybný, odborníci doporučují používat speciální masky a šampony. Profesionální balzámy a ochranné oleje mají vynikající regenerační účinek.

  Pokud se zvlnění malé délky zvýší, např. Prodloužení mikroskopu třesku, pak budete muset navštívit salon k opravě dřív, protože vlasy budou vzrůst za 30 dní. Také během opravy vám kadeřníci doporučují ořezávat kudrlinky tak, aby měli zdravý a dobře upravený vzhled.

  Oprava rozšíření vlasových vlasů

  Oprava zahrnuje následující kroky:

  • master se speciálním postřikem s vysokým obsahem alkoholu změkčuje lepicí pásku, která drží umělý pramen;
  • vlasy před aplikací nových pramenů jsou dobře umyté, takže na vlasy nejsou žádné stopy lepidla;
  • Stará páska je odstraněna a nová je vložena na místo.

  Doba korekce trvá asi 1 hodinu.

  Tipy pro praní vlasů se šamponem pro prodloužení pásku

  Kudrlinky je nutné umýt, protože jsou kontaminovány. Závisí to na metabolismu, podmínkách prostředí a výživě. Pro rozšířené prameny nebude běžný šampon fungovat.

  To je způsobeno skutečností, že lepidlo, které zajišťuje prameny, nevychyluje některé součásti. Odborníci doporučují použití šamponu pro normální a mastné vlasy, avšak v žádném případě nebudou barvené ani suché, což zkazí účes.

  Pro suché kudrlinky se doporučuje použít dodatečně speciální masky a kondicionéry, které je navlhnou, ale nebudou způsobovat škody a prodloužené plenky. Hlavním úkolem šamponu je odstranění nečistot a mazu, které se tvoří na prameni.

  Barvení vlasů

  Prodlužování vlasových vlasů, jejichž recenze způsobují rozdělené stanovisko, mají jednu malou nevýhodu - barva přírodních vlasů se může výrazně lišit od vybraných vlasů. Tento problém lze opravit pouze zafarbením. Chcete-li to udělat, je nejlepší se obrátit na profesionální, než na barvení vlasů sami doma.

  Je důležité sledovat některé funkce, pokud barvicí navazující prameny metodou pásky:

  • Nedoporučuje se tónování asijského typu, stejně jako těch pramenů, které již byly vyčištěny nebo namalovány. To je způsobeno tím, že pásy ztratí jejich zářivost, lesk a krásu pod vlivem chemických prvků.
  • Postup barvení se nejlépe provádí u odborníka, který se zabýval budováním pásek. Už ví, jak nejlépe vyřešit tento typ srsti.
  • Kadeřnictví slovanského typu jsou dobře tolerované postupy pro barvení a tónování, ale pouze za podmínky, že jsou přirozené.

  Proces barvení se skládá z několika kroků:

  1. Je nutné rozdělit vlasy na tenké prameny a opatrně aplikovat barvu do kořenové zóny. V žádném případě nelze na pásku aplikovat barvicí prvky lepidlem.
  2. Poté je kompozice aplikována rovnoměrně po celé délce.
  3. Vlasy se hojně omyjí vodou a na ně se aplikuje speciální složení, které vyživuje prameny a zachovává barvu.

  Pokud se barva dostane na místo lepení, může se vlas začat odlupovat a vypadávat. Mohou být rozdrceny a tvořit kaluže. Aby se zabránilo takovým potížím, jsou prameny okamžitě otřeny ubrouskem.

  Představuje péči o pásky

  Recenze tohoto typu rozšíření vlasů, jako pásky, tvoří závěr, že stejně důležitou stránkou úspěšného nošení pramenů je řádná péče o ně.

  Vlastnosti:

  1. mytí hlavy se doporučuje 1-2 krát týdně, ne více;
  2. umyjte si vlasy jen zahodit vlasy zpátky, nejlepší a nejjednodušší způsob, jak to udělat ve sprše;
  3. vyberte komplexní péči;
  4. při použití masky a výrobky se silikonem, se snažte dostat na kořeny s výrobky;
  5. koupit hřeben se vzácnými zuby, aby méně zranil a vytáhl kudrlinky;
  6. pokud jsou vlasy často zamotané, je nejlepší rozkládat ruce;
  7. při česání, věnovat zvláštní pozornost, protože často tvoří rohože;
  8. je zakázáno jít do postele s suchou hlavou;
  9. kroucení a spřádání pramenů se nedoporučuje;
  10. aby kudrliny nebyly v průběhu spánku zmatené, je nejlepší je, aby se oblékli do drátků nebo nosili speciální klobouk;
  11. od pleyok, usměrňovače, žehličky a vysoušeče vlasů by měly být opuštěny po celou dobu ponoření ponožky.

  Účinnost postupu

  Výsledkem rozšíření je, že díky tomu dokonce tekuté a ne husté kadeře získávají nádherný objem a hustotu. Pokud jsou materiály vybrány jako kvalita a mistr profesionálně provádí práci, umělé vlasy se obtížně liší od přirozených. Hladkost a měkkost budou zachovány po dlouhou dobu s řádnou péčí.

  Četná zpětná vazba od odborníků o rozšíření pásky na vlasy je nejčastěji pozitivní. Rozpoznávají to jako nejbezpečnější pro přírodní stuhy, protože existuje jen minimální riziko, že je zkazí.

  Návrh článku: Mila Fridan

  Video o rozšíření pásky na vlasy

  Prodloužení vlasových pásů nebo kapsulární? Který je lepší:

  Prodlužování vlasů - dlouhé a silné kadeře za hodinu

  Nádherné, dlouhé, husté vlasy za hodinu, to je realita v moderním kadeřnictví. Prodlužování vlasů na vlasy nezhoršují přirozené kudrlinky a nevyžadují úpravu po dobu tří měsíců, je to sen většiny obchodních žen. Můžete si nějakou dobu vyrazit do kosmetického salonu, dostat se odtud dlouhou vlasovou krásou.

  Charakteristiky postupu

  Tato služba získala svou popularitu pro jemnou metodu přichycení pramenů. Když páska staví, prameny zdobené stuhami různých velikostí. To umožňuje veliteli rychle připojit je na správné místo.

  Kapacita pásky:

  • nárůst vzniká díky lepícím páskům od 4 do 6 cm s prameny vybrané délky;
  • způsob upevnění je jemný, jen chladným způsobem;
  • po 2-3 měsících je nutná korekce;
  • Při odstraňování vlasů není vystaveno negativním účinkům.

  Majster zajistí stohovatelný pramen k nativnímu zvlnění takovým způsobem, že jsou upnuty mezi dvěma lepícími pásky, nahoře a dole. Maximální délka vlasů, kterou lze získat pomocí této metody, je 60 cm.

  Věnujte pozornost, aby kadeřnice neležily kořeny, lemovaly lemované prameny ve vzdálenosti jednoho centimetru od nich.

  Typy budování pásky

  Tento typ rozšíření obsahuje několik způsobů provádění tohoto postupu, které vám umožní vybrat nejvhodnější variantu v závislosti na přirozené struktuře vlasů.

  Hair Talk (Německo). Používá se hlavně ke zvýšení tloušťky vlasů. Dárcovské prameny se shromažďují ve stuhách o délce 4 cm, jsou průhledné, vhodné pro tenké nebo krátké vlasy a mohou být také použity na bangy a časové oblasti. Pro takovou stavební techniku ​​je třeba asi 20 pásů. Oprava bude vyžadována nejdříve 9-10 týdnů.

  Lana mohou být znovu použity 3-6 krát. Délka pramenů má rozmezí 5 cm. Například: po koupi pramenů o délce 50 cm obdržíte po zarovnání délku vlasů 50 cm.

  Angelo Hair (Itálie). Použité prameny pásky keratinové sluneční, 3 cm dlouhé pásky, jsou velmi lehké pouhých 1,5 gramu. pro délku 50 cm a šířku 8 mm. Vhodný pro slabé vlasy. V průměru trvá asi 90 pramenů. Délka je standardní, například: pokud jsou prameny 50 cm, po zarovnání délka zůstane 40 cm. Je třeba aktualizovat účes za 6-10 týdnů. Pro opětovnou korekci se prameny nebudou hodit více než 3-4 krát.

  Mikro páska. Pásky s takovým rozmístěním se aplikují z 0,5-1,5 cm a šířky pouze 4 mm. Mají nejnižší hmotnost povolenou pro použití na zředěných vlasech. Vyžadováno od 120 ks. získat průměrné množství vlasů. Oprava během 4-5 týdnů. Pro opakovanou korekci se prameny hodí 3-4 krát.

  Bez ohledu na techniku ​​musíte najít dobrého mistra v kadeřnictví, který byl vyškolen v této oblasti rozšíření vlasů. To je to, co vám umožní zažít všechny výhody této nebo té metody získání drahocenné délky kudrlin.

  Náklady na

  Cena této služby bude zahrnovat náklady na čaroděje a samotné kudrliny. Práce pánů bude levná od 1000 do 2500 rublů, protože to trvá jen málo času a úsilí. Ale umělé pramene v závislosti na délce a původu: slovanské, evropské nebo asijské vybuchne dražší.

  Průměrná cena slovanských vlasů pomocí technologie Hair Talk (1 balení na 40 vláken):

  • 45 cm - 8500 r;
  • 55 cm - 9500 r;
  • 70 cm - 12000 r.

  U tohoto typu výrobku je zaručena lepivá vrstva, která se dlouhodobě uchovává pro opětovné použití vlasů dárce.

  Korekce dlouhých vlasů bude levnější z 1000 až 2000 rublů, práce velitele a náklady na odstranění pramenů 100 až 500 rublů.

  Fotografie před a po

  Kontraindikace

  Postup se provádí na lokální části pokožky, takže kontraindikace se vztahuje pouze na ty dívky, které jsou náchylné k alergickým reakcím. Mohou se objevit na lepidle, složení umělých pramenů.

  Je třeba odložit postup v přítomnosti otevřených ran, vředů na hlavě. Lidé, kteří často trpí bolesti hlavy, by se tímto způsobem měli zdržovat prodlužování kudrlin, a vyhnout se tak dalšímu tlaku na vlasové kořeny.

  Krok za krokem

  Zdá se, že tento postup je dostatečný, snadno se implementuje. Ale toto je práce na šperky, která vyžaduje určité dovednosti, profesionalitu v kadeřnictví. Neměli byste experimentovat a provádět sami doma.

  Etapy postupu

  Rozšíření pásky naznačuje následující postup:

  1. Vlasy se umyjí, suší.
  2. Velitel určuje, které zóny mají umístit donorové prameny, jejich počet. Obvykle začíná z okcipitální zóny.
  3. Část vlasů je upnutá a zbytek slouží jako základ umělých pramenů.
  4. Vezmeme-li dvě stužky, jedna je umístěna pod část přirozených vlasů, odkláněná nejméně 1 cm od kořenů a druhá shora. Někdy se používá metoda "kniha", když se zdá, že páska zachycuje zámek mezi oběma polovinami, jako by se kniha zabila.
  5. Pásky jsou fixovány ve vzdálenosti 2 cm od sebe navzájem, po všech nezbytných linkách.
  6. Posuvný řez zarovná přechod mezi přirozenými a umělými kadeřemi.

  Od 40 minut do 1 hodiny můžete zvýšit délku vlasů až na 60 cm.

  S řádnou a pečlivou péčí zůstane v dobrém stavu od 1,5 do 3 měsíců.

  Rada Pokud často budete muset udělat vysoký účes, měli byste tuto skutečnost předem promluvit s pánem. Položí pásky na zadní straně hlavy tak, aby byly neviditelné.

  Je-li nutná úprava

  Kadeřnice rostou pro každou osobu svým vlastním způsobem, proto když délka od kořenů je 4-5 cm, doporučuje se provést opravu, pokud jde o technologii Hair Talk, protože pásky jsou poměrně široké a rovnoměrně distribuují zátěž.

  Pokud by se nahromadění stalo mikrolenty, pak když kořeny rostou, pásky se začnou kroutit kolem své osy a přinese mnoho problémů, takže je třeba se uchýlit k nápravným opatřením na 3 cm.

  Kadeřník se speciální látkou opatrně odstraní stuhy a znovu je upevní. Trvá 40 až 60 minut.

  Mnoho výrobců poskytuje záruku na své prameny až do 6 měsíců používání. Jak dlouho se prodlužují vlasy pomocí jiných technik, přečtěte si naše webové stránky.

  Péče o vlasy

  Na hlavě jsou upevňovací body vašich dlouhých kudrlin, takže je musíte pečlivě zacházet. Jemný přístup k provádění hygienických postupů:

  • hlavu vypláchnout víc než 2 krát týdně pod sprchou pokud možno 1 čas;
  • netlačte vlasy, nezakládejte je a jemně smažte ručníkem;
  • hřeben s měkkou štětinou ne více než 3 krát denně. Počínaje špičkami se při dosažení upevňovacích bodů pokuste jemně pokládat kořeny bez poškození křižovatky;
  • šampon musí být aplikován bez dalších chemických složek, které mohou rozpouštět lepicí vrstvu pásky;
  • je žádoucí používat speciální výrobky s označením pro rozšíření vlasů, používat je na kloubech, je přísně zakázáno;
  • Nechoďte spát s podsaditými, tekoucími vlasy.

  Tímto pravidlem můžete uložit strukturu umělých kudrlin pro budoucí použití.

  Doporučujeme se dozvědět více o pravidlech péče o rozšíření vlasů na našich webových stránkách.

  Výhody a nevýhody

  Mnoho dívek, kteří volí tuto metodu, se řídí následujícími kritérii:

  • je nejnebezpečnější způsob rozšiřování vlasů. Žádné vystavení vysokým teplotám, přídavné korozivní chemické sloučeniny;
  • trvanlivost účesu je poměrně dlouhá. S řádnou péčí a včasnou korekcí mohou prameny trvat až 12 měsíců;
  • postup nevyžaduje hodně času pro provedení;
  • lze aplikovat na jakýkoli typ kudrlin;
  • může se kroutit, ležet, barvit;
  • rozpočtu ve srovnání s jinými metodami prodlužování.

  Existují určité nevýhody, které je třeba vzít v úvahu při výběru tohoto typu rozšíření:

  • mnoho typů vysokých účesů nebude k dispozici;
  • častá korekce ve srovnání s jinými metodami;
  • nemožnost zbarvení kořenů, pokud existují pásky;
  • bez řádné péče se pásky začnou odlupovat.

  Tato metoda může být vhodná pro těhotné a kojící matky. Dívky, které často chodí volně. Jaké další způsoby, jak můžete zvýšit vlasy těhotných žen, najdete na našich webových stránkách.

  Populární techniky prodlužování vlasů:

  Užitečná videa

  Pokyny pro mikroraschivaniyu pásky od Goodhair.

  Pásky na prodloužení vlasů s doporučeními pro další péči.

  Prodloužení vlasových vlasů: recenze a technologické funkce

  Účesy pro dlouhé vlasy nikdy nevypadají z módy. V dnešní době je kvůli nepříznivému prostředí a dalším negativním faktorům pro ženy stále těžší udržovat zdraví a krásu vlasů. Naštěstí moderní technologie přicházejí k záchraně módních žen. Jeden ze způsobů, jak dostat dlouhé husté vlasy - projít procesem prodlužování vlasových vlasů.

  Dnes existuje zhruba tucet různých způsobů budování. Některé z nich zahrnují přiložení donorových pramenů na přirozené vlasy roztavením kapsle pomocí horkých kleští, zatímco jiné jsou založeny na účincích ultrazvuku, což pomáhá vytvářet spolehlivé spojení. V tomto ohledu je vytváření pásky nejbezpečnějším způsobem, který neposkytuje tepelné účinky na prameny. Upevnění donorových kadeří se provádí chladným způsobem. Dozvíme se více o vlastnostech postupu, jeho výhodách a nevýhodách.

  Prodloužení vlasových vlasů: technologie

  Technologie prodlužování vlasových vlasů je nejvíce vyvážená z hlediska následujících faktorů:

  Foto: Rozšíření vlasových pásů

  • čas strávený řízením;
  • období, během kterého bude prodloužení vlasů sloužit majiteli;
  • náklady na materiál a práci;
  • bezpečnost pro zdraví vlasů.

  Funktem páskování je způsob připojení. Jedná se o studenou techniku, která zahrnuje fixaci umělých pramenů lepicí plochou páskou v oblasti kořenů vašich přirozených vlasů. Postup rozšíření nezajišťuje použití tepla v místě lepení, je tedy zcela bezpečný a nezpůsobuje poškození struktury přírodních vláken.

  Předem připravené donorové prameny jsou rovnoměrně rozloženy na pásce, na jedné straně je aplikováno bezbarvé, bezbarvé, hypoalergenní lepidlo bez zápachu. Lepivá strana je pokrytá ochrannou fólií, která se před použitím pečlivě odstraní, aniž by se dotkla lepicí vrstvy. Místo lepení by mělo být pečlivě připraveno pro tento postup.

  Vlastní vlasy by měly být omyty a kůže by měla být důkladně odmaštěna. Použité lepidlo má vysoké vazebné vlastnosti, ale přítomnost tukových sekretů na pokožce hlavy může vést k oslabení nástavby, úplné ztrátě kontaktu a pádu umělých kadeří.

  Odrůdy technik budování pásky

  Nyní na trhu existuje několik technologií prodlužování vlasových vlasů. V naší zemi se používají dvě z nich: německá technologie pod obchodním názvem Hair Talk a italský Angelohair. Obě technologie mají své využití, výhody a nevýhody, jejich následovníky a fanoušky.

  Foto: Technologie Hair Talk

  Technologie Hair Talk. Vývoj v Německu zahrnuje fixaci vlasů na hlavu páskou, na níž je aplikován jedinečný lékařský polymer. Jeho složení bylo vyvinuto odborníky společnosti po dobu 14 let, otevřený polymer byl patentován a získal světové uznání. Podle obchodníků společnosti byla technologie vyvinutá tak, aby nepříznivě neovlivňovala přirozené vlasy a nezasahovala do jejich dalšího růstu.

  Nepochybnou výhodou technologie je rychlost postupu: prodloužení vlasů trvá pouhých 30 minut. Další výhodou je snadné použití a snadná korekce. Během prodloužení nejsou používány žádné speciální nástroje, topení a chemikálie a v budoucnu je možné okamžitě odstranit a opětovně upevnit prameny bez poškození objemu vlasů.

  Technologie Hair Talk umožňuje používat vlasy pro nepřetržité nošení po celá léta. Pásky jsou bezpečně připevněny a pokud jsou dodržena všechna doporučení, vyloučí se riziko, že zmizí. Chcete-li odstranit umělé kudrlinky, použijte speciální řešení, které je součástí stavebnice. Spolehlivost připevnění je taková, že klient s prodloužením páskových vlasů nemusí změnit aktivní životní styl, zrušit sporty, plavat v moři, bazénu, sauně nebo vanu. Pokud je to žádoucí, můžete rozšířit vlasy v libovolné barvě nebo provádět zvýrazňující procedury, díky čemuž vypadají vlasy více objemné a budou hrát s jasnými světlemi.

  Způsob úpravy

  Jak rostou vaše vlastní vlasy, je třeba provést opravu prodlužování vlasových vlasů pomocí technologie Hair Talk každé 2-3 měsíce. Chcete-li to provést, odstraňte připojené prameny a uspořádejte je blíže ke kořenům vlasů. Lano je rychle odstraněno, bez bolesti, bez nepohodlí a bez poškození živých vlasů. Odstraněné prameny mohou být okamžitě znovu připevněny, což ušetří čas mistra a peníze klienta.

  Významnou výhodou technologie je to, že částice polymerní vrstvy nezůstávají na hlavě a na vlasech. Kadeřníci, kteří pracovali s jinými technologiemi, si jsou vědomi tak nepříjemných vlastností jako zbytky lepkavé hmoty, která zůstala na vlasu po korekci. K odstranění této hmotnosti někdy trvalo několik hodin. Technologie Hair Talk neobsahuje tuto nevýhodu.

  Pásky spojené s technologií Hair Talk nevyžadují zvyknutí si na sebe. Po prodlužování nemá klient pocit tížnosti vlasů. Všechny prameny jsou měkké, příjemné na dotek, neliší se od přirozených vlasů a upevňovací body jsou zcela neviditelné. Na rukou můžete žehlit hlavu a nevidíte přílohu. Musíte se snažit, abyste zjistili klouby mezi umělým a vlastním vlasem. Můžete kombinovat dárcovské prameny spolu s živými i v přísných bodech.

  Foto: Angelohair Technology

  Technologie Angelohair. Italská technika má několik vlastností, které ji odlišují od výše popsané německé rozšiřovací technologie. Je však také neodmyslitelnou odolností vůči vodě a vysokému teplotnímu prostředí (v sauně, v lázních, v posilovně).

  Pro uchycení vlasů pomocí vlastní technologie vyvinuté firmou Angelohair. Na polyurethanové bázi jsou připojeny prameny vlasů a polyesterového filmu, který se aplikuje na akrylovou bázi. Tato technologie je navržena tak, aby upevňovací body byly trvanlivé, pružné a průhledné.

  Akrylátové lepidlo umožňuje získat silné spojení se šířkou pramenu pouze 3 centimetry a výškou lepeného bodu 8 milimetrů. Tento údaj je téměř dvojnásobně vyšší než u nejbližších konkurentů, což vám umožňuje rozšířit oblast aplikace vlasů.

  Metoda nastavení pevných pramenů v tomto případě je použití speciální sady korekčních pásek.

  Dnes výrobní společnosti nabízejí svým zákazníkům různé typy vlasů: evropské, jižní ruské a slovanské. Z této široké řady můžete vždy najít nejlepší volbu, která je ideální pro přirozené prameny v odstínu, struktuře a typu srsti. Volba profesionálního stylistka vám pomůže, kdo provede rozšíření procedury.

  Pravidla péče o rozšíření vlasů

  Navzdory skutečnosti, že moderní technologie vám umožňují získat silnou, trvanlivou a nenápadnou vlasovou vazbu, není na místě dodržovat několik jednoduchých, ale důležitých pravidel při nošení vlasů aplikovaných pomocí postupu prodlužování pásky.

  Ujistěte se, že vlasy po sestavení kapely se navzájem nesplékají. Pro pokoření vlasů použijte speciální hřeben se vzácnými zuby. Postup česání začíná od konců vlasů ke kořenům. Nevytahujte prameny příliš často, celkem dost třikrát denně.

  Adhezivní složení upevňovacích pásů je odolné vůči vodě, nikoliv však chemickým sloučeninám, zejména na bázi alkoholů. V žádném případě nedovolte, aby takové vlasy spadly na vlasy. Použijte šampon s jednoduchým složením bez dalších chemických složek. Po aplikaci šamponu pečlivě opláchněte velkým množstvím vody. Zkuste si vybrat šampony s neutrální úrovní kyselosti. Lze použít balzámy a masky na tučné bázi. Jen se ujistěte, že složení kosmetického přípravku nespadá na upevnění vlasů.

  Nechoďte do postele s mokrými vlasy a nepouštějte s volnými vlhkými vlasy. Přídavná zátěž z těžkých vlasů nepříznivě ovlivňuje pevnost spojení. Z téhož důvodu nečistěte vlhké vlasy. Nechte je vyschnout přirozeně a teprve pak hřebenem, postupně se sbírají ocasy. V noci se doporučuje provlékat dlouhé prameny v opletení. Spánek s vlasy se nedoporučuje.

  Odborníci nedoporučují vysoušet vlhké vlasy pomocí vysoušeče vlasů. Při stylingu však můžete použít vysoušeč vlasů, kleště a kadeřnice. Zajistěte, aby nedocházelo k přímému kontaktu mezi horkými povrchy kleští nebo proudem horkého vzduchu v bodech spojení pramenů. Budete si muset zvyknout na mytí vlasů tím, že je nakloníte zpátky nebo vzpřímeně, pod sprchou. V opačném případě, když je hlava nakloněna dopředu, mokré prameny pod vlivem vlastní gravity se mohou oddělit.

  Výhody prodlužování pásky

  Vzácná žena si popře příležitost nosit dlouhé vlasy. Mezi mužskou populací existuje silný názor na vysokou sexuální přitažlivost majitelů svěžích a dlouhých účesů. Proto je postup prodlužování vlasů obzvláště oblíbený u krásné poloviny lidstva. Navzdory poněkud působivému množství omezení jsou výhody prodlužování vlasových vláken zřejmé:

  • Příprava hlavy na prodloužení vlasů a samotný postup trvá 30-40 minut, což je velmi důležitým faktorem při zohlednění moderního rytmu života.
  • Během upevnění pramenů není hlava klienta vystavena agresivnímu chemickému prostředí a vysokým teplotám.
  • Při řádném a včasném přizpůsobení je životnost přetočených pramenů několik let.
  • Rozmanitost typů vlasů, které nabízejí výrobci, umožňuje, aby si vlasy zvedla každá žena, která si přeje provést postup prodlužování pásky.
  • Náklady na materiály jsou poměrně nízké a cenově dostupné.
  • Kompletní neviditelnost lepení, což vede k vypadávání vlasů přirozeně.
  • Dárcovské vlasy, je-li to nutné, rychle a snadno odstraňte.
  • Pásky jsou určeny pro opakované použití.
  • Živé vlasy nejsou zraněny. V souladu s pravidly úpravy nejsou negativně ovlivněny, což přispívá k jejich růstu a schopnosti mít vlastní dlouhé vlasy.
  • Moderní lepicí materiály jsou hypoalergenní, bezbarvé, bez zápachu a nepříjemné pro dotykovou strukturu.

  Technologie prodlužování páskových vlasů vyvinutá odborníky firem vyrábějících sady, dokonalé. Jejich webové stránky obsahují podrobné pokyny, tréninkové semináře a webové semináře. Obrovské množství kadeřníků, kosmetických salonů a individuálních stylistů nabízí jejich služby v prodloužení vlasových vlasů.

  Nevýhody technologie pásky

  Technologie výroby pásky má nejen pluses, ale i mínusy:

  • Zpočátku, po vybudování, mnoho klientů si stěžuje na pocit napjatosti u upevňovacích bodů umělých pramenů. Někdy pocit cizího materiálu na hlavě může vyvolat bolesti hlavy a zvýšení krevního tlaku. Pokud se však postup provádí podle pravidel, pak po několika dnech zmizí nepohodlí.
  • Vysoká cena procedury je možná jediným významným mínusem nahromadění pásky. Cena procedury může dosáhnout několika desítek tisíc rublů. Tato cena zahrnuje služby majora, cenu sady umělých pramenů a náklady na spotřební materiál.
  • Po rozšíření není možné provádět některé typy účesů (například sbírat vlasy v koši nebo je hřebetat zpět, protože stužky se stanou viditelnými na upevňovacích bodech pramenů).

  Kontraindikace

  Existují určité omezení pro postup rozšiřování kazety. Takže se nedoporučuje dělat to v následujících situacích:

  • Se silnou ztrátou vlastních vlasů;
  • U některých onemocnění pokožky hlavy (houbové infekce, seborrhea);
  • Při užívání některých léků (antibiotika, hormony);
  • Během chemoterapie.

  Navíc existují omezení věku, podle kterých rozšíření vlasů nedělají mladistvé klienty.

  Náklady na proceduru

  Ceny pracovních míst se liší v poměrně širokém rozmezí. Proto si každý klient může zvolit pro sebe nejlepší možnost. A ačkoli náklady na práci začínají známkou 1000 rublů, neměli byste honit upřímně levné. Existuje obecné pravidlo pro odvětví služeb: příliš nízká cena může naznačovat nedostatek kvalifikací pana mistra a jeho touhu přilákat zákazníky tímto způsobem nebo úspory na spotřebním materiálu, které negativně ovlivňují kvalitu služby. V tomto případě se náklady na vlasy v zásadě nakupují a platí zvlášť. Průměrná cena prodlužování vlasových vlasů ve velkém průmyslovém městě v centrálním Rusku se pohybuje v rozmezí 2-3 tisíc rublů (pro 50 pramenů) na 7-10 tisíc (pro 150 až 200 pramenů vlasů dárců).

  Náklady na soupravy pro prodlužování vlasových vlasů se také liší v širokém rozmezí. Zde hrají roli faktory jako délka vlasů, barva a národnost dárce. Například výše zmíněné přírodní slovanské vlasy německého výrobce Hair Talk o délce 70 centimetrů lze zakoupit za 12 tisíc rublů. Balení obsahuje 40 pramenů vlasů na lepicích pásech o délce 4 centimetrů.

  Stejné balení, ale s délkou vlasů 55 centimetrů bude stát 9,500 rublů, 45 centimetrů - 8,500 rublů. Výrobce zaručuje možnost opakovaného použití lepicí pásky. Pokud z nějakého důvodu je lepicí vrstva zničena, můžete si navíc zakoupit kazetu pro postup pro opravu pramenů. Cena setu je pouze 500 rublů.

  Několik doporučení

  Popularita technologie studené pásky vedla k nasycení kadeřnického trhu se speciálními rozšiřovacími soupravami. Koupit vlasy pro pásku budování požadované délky, barvy a struktury nebude těžké ani pro obyvatele velké metropole nebo krásy z ruského vnitrozemí.

  Velký výběr vlasů je k dispozici v kadeřnických salonech, na pultech specializovaných prodejen a samozřejmě i na internetových stránkách, kde získáte veškeré informace, které vás zajímají. Je nutné přistupovat k nákupu vlasů o to méně zodpovědně a zamyšleně než výběru odstínu umělých pramenů a rozšiřovací technologie.

  Pokud uvažujete o rozšíření pásky na vlasy poprvé, kontaktujte odborníka v této oblasti, nejlépe zaměstnance certifikovaného centra. V takovém případě můžete počítat s tím, že vaše očekávání se shoduje s konečným výsledkem a nebudete muset litovat ztraceného času a peněz. Aby bylo neoprávněné nebo negramotné využívání moderních technologií v oblasti krásy, nezatváří dveře do světa radosti z toho, že nosí dlouhé vlasy, kontaktuje pouze zkušené profesionály a vybírá si kadeřnické salóny s dobrou pověstí.

  Sledujte video: Rozšíření vlasových pásů

  Podívejte se na video: Opravy vlasových prodloužení vlasů

  Přehled postupů prodlužování vlasových vlasů

  Nedávno jsem vyzkoušel nový typ rozšíření vlasových vlasů pomocí technologie Hair talk. Samozřejmě, to je nejlepší a nejbezpečnější způsob. Postup trvá poměrně dlouho, po zhojení nebyly žádné nepříjemné pocity (utahování, závažnost). Z mínusů mohou být zaznamenány nepohodlí při mytí hlavy a potřeba nákupu speciálních výrobků, které by se staraly o nahromaděné prameny. Celkově ale výsledek je docela spokojený, nyní mám celou hromadu dlouhých, zlatých kudrlin.

  Prodloužení pásky - velmi cool a moderní technologie! Pásky jsou velmi lehké, sotva vnímatelné na hlavě a proto jsou pohodlné. Klouby jsou zcela neviditelné. Pruhy vypadají jako živé, z přírodních vlasů nelze rozlišit. Samozřejmě existují zvláštní nuance v péči, ale jsou docela možné. Takže se nebojte experimentovat, užívejte výsledek!

  V loňském roce jsem se snažil provést rozšíření pásky, ale narazil jsem na některé problémy. Nemohl jsem zvyknout na pocit napjatosti na mé hlavě, neustále jsem se ocitl, že chci odstranit tyto cizí lepící pásky. V důsledku toho stála 2 měsíce, a když to bylo čas na opravu, požádala o odstranění všeho. Po odstranění dárcovských pramenů se z nějakého důvodu začaly rozpadat vlastní vlasy, takže se musely zacházet s různými maskami a balzámy.

  Výhody a nevýhody rozšíření páskových vlasů a péče o ně

  Každá osoba má vlastní kritéria pro atraktivitu žen. Ale když se zeptáte někoho, ať je to muž nebo žena, popsat obraz ideální dívky, téměř jistě zmíníte dlouhé a krásné vlasy. Svěží vlasy jsou silně spojeny s mládeží a sexualitou.

  Ne všechny dívky se mohou pochlubit zdravými vlasy. Rozdělení končí, pomalý růst a ztráta - to jsou jen některé z problémů, kterým čelí ženy. Je to kvůli těmto onemocněním, mnozí raději nosí krátké účesy. Ale naštěstí existuje alternativa.

  Nedávno bylo mýtus, že sestavení může být škodlivé. Údajně se vlasy stávají slabšími, zpomalují růst nebo dokonce vůbec spadnou. Taková obvinění byla již vyvrácena, ale mnoho dívek stále má iracionální strach z tohoto kosmetického postupu.

  Chcete-li rozptýlit tyto obavy, má smysl uvažovat o samotné technologii rozšíření vlasů. Zejména - metoda páskování budov, protože to doporučují odborníci.

  Kdy nemáte růst vlasy?

  Za prvé, řekněme, že tento postup má své vlastní kontraindikace. Rozšíření pramenů o více než sedmdesát centimetrech má velmi silné zatížení a může způsobit oslabení a křehké vlasy. Je také třeba odmítnout tento postup, pokud máte dokonce menší poranění hlavy, psoriázu, seborrheu, alopecii a různé houbové nemoci kůže.

  Ženy, které jsou náchylné na časté bolesti hlavy, alergické reakce a migrény, by také měly přestat používat umělé prameny. Různé léky, například antibiotika a hormonální léky, mohou při budování způsobit smutné následky. A konečně těhotenství také negativně ovlivňuje stav pokožky hlavy, takže dámy "v pozici" by se neměly uchýlit k této kosmetické chirurgii.

  Technologie procesů

  Jak se vlasy prodlužují na stužkách? Tento proces lze popsat takto. Donorové prameny jsou připevněny ke speciálním páskům o šířce nepřesahující tři centimetry. Pak je mistr přilepí k vlasům ve vzdálenosti 5 milimetrů od kořenové zóny. Pro tento postup použijte bezpečné lepidlo, které je založeno na akrylu. Současně nejsou vlasy ovlivněny ani vysokou teplotou ani chemikou, což je plus pro bezpečnost této metody.

  Není však nutné ukončit aktivní život po postupu budování? Samozřejmě že ne. Při správné péči o umělé kudrlinky zůstávají vlasy tlusté a zdravé až po dobu tří měsíců. Dokonce i když je dívka milenkou výletů do sauny nebo parašutismu, nemusí se jí bát vlasů.

  Pravidla péče

  Podívejme se podrobněji na pravidla péče o vlasy na rozšíření vlasů. Začneme s obecnými pravidly. Vlasy mohou být česané více než třikrát denně a pro tento účel se doporučuje měkký hřeben a směr pohybu by měl být od konců ke kořenům. Nemůžeme dovolit zmatení upevňovacích bodů pásky. Tyto oblasti jsou také nepřijatelné pro vystavení balzámům a maskám. Pro mytí můžete použít pouze šampon bez nečistot a oplachování vlasů by mělo být bohaté. Nesejdejte do postele s mokrými vlasy, stejně jako je vysušujte.

  Prodlužování vlasů

  Laky mohou být barveny, ale pouze pokud jsou přirozené nebo vyrobené z lafiny. Tento postup je nejlépe svěřen pánovi, protože může kvalitě namalovat kadeře předtím, než jsou připevněny k vlasům. Ovšem tento postup můžete zvládnout sami, pokud znáte nuance. Barvivo musí být profesionální a nesmí obsahovat více než 7% oxidantu. Potřebujete začít s vlastními vlasy a poté, co začne barvivo "uchopit", plynule přejděte na donorové prameny a zároveň se vyvarujte upevňovacích bodů pásky. A nepotřebujte pěnu, jako v obvyklém zbarvení.

  Udržování fit

  Oprava rozšíření vlasů se provádí za dva a půl až tři měsíce. S pomocí kapaliny na bázi alkoholu mistr odstraňuje připojené prameny a transplantuje je blíže ke kořenům. Kvalitní donorové kadeře mohou podstoupit až čtyři transplantace. Ale téměř každá korekce na pásku přidává trochu vlasů, aby kompenzovala jejich ztrátu při česání.

  Chtěli byste si barvit vlasy sami? Ty tady

  Pokud nechcete poškozovat vlasy tepelným ošetřením a vaše kudrlinky jsou velmi důležité příští den, přečtěte si, jak kudrlat vlasy bez kudrlin a vlasů, na: http://weylin.ru/pricheski/zavivka/prostye-sposoby-kak- zavit-volosy-bez-bigudi-i-plojki.html

  Náklady na proceduru

  Ceny za výrobu pásky závisí na různých faktorech. Typ vlasů (například slovanský nebo asijský); délka (můžete zvýšit a čtyřicet centimetrů a sedmdesát); počet použitých stužek (mezi čtyřicet a osmdesáti kusy) je jen několik věcí, které ovlivňují náklady. Pokud budeme považovat ceny kapitálu za standardní, pak rozšíření čtyřiceti centimetrů jižních ruských vlasů s použitím šedesáti stuh bude stát přibližně 15 000 rublů. A například dárci slovanské kudrliny třicet centimetrů dlouho budou stát 10.000.

  Vlasy pro výrobu pásky

  Expresní vlasy jsou moderní moderní technologie prodlužování vlasových vlasů.
  Charakteristickým rysem pásků AngeloHair je bezpečnost, pohodlí a snadné upevnění!

  Ženy se vždycky pokoušejí vypadat atraktivně a dobře upravené. Hlavní ženská ozdoba je zdravá, dlouhá a luxusní kudrlinky. Neexistuje pro nic, co říká: "Spit - dívčí krása." Ale co kdyby příroda podváděla elegantní šikmo do pasu? Je to možné jednoduše a jednoduše, stačí koupit vlasy pro prodloužení pásku a přihlásit se k postupu. Technologie prodlužování pásky samozřejmě není všelékem řídkých vlasů, ale současný způsob, jak vizuálně zpřísnit vlasy a prodloužit. Přijďte do našeho studia v Moskvě nebo objednejte v našem online obchodě přírodní prameny za atraktivní cenu.

  Sortiment

  V prodloužení vlasů je důležité zvolit kvalitní materiál. Základem materiálu jsou srst. Je důležité, aby byly přirozené, krásné s dobrou hustou strukturou, stejně jako spousta důležitých metod upevnění. Nabízíme zákazníkům velký výběr vysoce kvalitních přírodních pramenů za rozumnou cenu. Páskové zámky pro prodloužení vlasů v našem katalogu jsou prezentovány ve formě dvaceti stínů. Nejtemnější je 1B "Černá" pro vášnivé a smrtelné ženy a nejlehčí - 20 "Velmi světlá blond" pro romantickou a jemnou povahu. V našem sortimentu nabízíme přírodní vlasy pro budování kapely slovanského, jihoevropského a evropského typu. Délka se pohybuje od 30 do 70 cm, proto není možné zvolit požadovanou délku a odstín. V balení je 20 kazet. Před zakoupením souhlaste s velitelem o tom, kolik musíte zvýšit objem a délku vlasů. Cena a sortiment našich výrobků Vás příjemně překvapí.

  Proč AngeloHair

  Ti, kteří udělali tento postup, alespoň jednou vědí, že kvalita materiálu hraje roli ne méně než profesionalita pána. Proto nabízíme vlasy pro výrobu pásky různých typů, ale vždy vysoké kvality.

  Každý prvek má následující charakteristiky:

  • Měkké, pružné, hladké;
  • Výjimečně přirozená;
  • Montáž je pro vaše vlasy neškodná;
  • Tenký, ale trvanlivý;
  • Pohodlné použití;
  • Každá páska může být několikrát rozšířena;
  • Velký výběr odstínů;
  • Prodloužení pásky se provádí rychleji než jiné typy.

  Můžete také vybrat typ podle vašich financí. V sortimentu najdete takové vlasové linie jako:

  • Rozpočet (evropský typ);
  • Apartmá (slovanský a jihomorský typ).

  Koupit

  Pokud hledáte, kde je levné a levné nákupy přirozených vlasů pro vysoce kvalitní rozšíření pásky - vybrali jste si ten správný internetový obchod. Každému klientovi zacházíme opatrně a pozorně. Pomáháme při výběru a zodpovídání všech vašich otázek. Kromě pásových pásů nabízíme našim zákazníkům související produkty naší vlastní výroby, jako jsou:

  Pro pravidelné zákazníky slevy a bonusy. Sledujte naše novinky, účastníte se propagačních akcí a nakupujte naše produkty za přijatelné ceny.

  Chcete-li produkt zakoupit, přidejte jej do košíku na internetovém obchodě, napište zprávu na e-mail nebo volejte číslo uvedené na hlavní stránce. Sklad se nachází v Moskvě, ale doručení je možné do jakéhokoli města v Rusku, v SNS. Přečtěte si další informace o způsobu platby a doručení v příslušné části. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte prosím našeho manažera.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy