logo

Magic Leverage Curler

Ženy mají neuvěřitelnou zátěž a schopnost dramaticky se měnit. Přímé vlasy dnes mohou být zítra nahrazeny zábavnými kudrlinky a za pár dní se změní na měkké ženské vlny. Samozřejmě, vlasy samy o sobě nemohou změnit strukturu, a proto zasnění experimentátoři potřebují málo pomocníků v tomto obtížném úkolu vytvořit krásu. Magic Leverage Curler - rychlý a snadný způsob, jak vytvořit zvuk z kudrnatých zámků na hlavě.

Návrhové prvky a princip činnosti

Kouzelný pákový efekt se sotva může nazývat klasickými kolečky, protože v mnoha z nich je to válcová tuhá struktura, na které jsou vlasy navíjeny z kořenů a upevněny elastickým páskem nebo plastovým držákem. Kuličky, nazvané "magie", nemají takový základ, mají ve svém arzenálu pouze netkaný materiál a háček.

Takže křivky nové generace ve své struktuře připomínají potravinářský silikon, i když ve skutečnosti jsou vyrobeny z umělého materiálu, který je pozoruhodný svou lehkostí a tkanou strukturou. Kouzelné kolečka jsou jakousi měkkou dutou trubičkou zakřivenou ve spirále. Pásky vlasů budou mít formu spirály, protože budoucí kudrlinka je umístěna v této trubici, aby získala tvar. Vlákna jsou tlačena do koleček pomocí plastového háčku, který vytváří smyčky z vlasů. Tento hák může být dlouhý nebo krátký, v závislosti na délce cívky a vlasů, tak či onak, jeho konec by měl přesahovat trubku.

Takové kolečka se z nějakého důvodu nazývají kouzlem, protože s jejich pomocí nejsou vlasy zmatené a nejsou zraněny nadměrným protahováním, jak by to mohlo být u běžných typů. Naopak, v kouzelném kousku Magic Leverage se nenacházejí žádné nepohodlí, které se volně usadí v trubkách, což mimo jiné neumožňuje zaměnit prameny mezi sebou.

Důležité je v zásadě působení koleček a jejich odstraňování z hlavy. Vytáhnutím konce trubky dolů, pramen se postupně uvolňuje a záměrně se přesně umístí. Volné kudrnaté vlasy se nemusí vyrovnávat správným směrem, protože spirální forma neznamená.

Výhody a nevýhody

Výhody vlasových kadeřníků jakéhokoli druhu v mnoha kadeřnických žehličkách a dalších zařízeních s teplotním účinkem jsou zřejmé - nerozrušují strukturu vlasů a nevysušují je při přímém vystavení vysokým teplotám. Nicméně, kouzelné kolečka jsou také měkké, což je zvláště dobré pro ženy, které dávají přednost tomu, aby se kudrlinky natočily v noci přirozeně bez použití vysoušeče vlasů. Flexibilní a měkké spirály se rychle přizpůsobují tvaru hlavy, aniž by přinutily majitele hledat pohodlnou polohu pro spaní.

Navíc stojí za zmínku, které kudrlinky jsou získány pomocí Magic Leverage. Za prvé, jejich roztříštěnost v procesu curlingu vám umožní získat dokonale hladké kudrlinky na povrchu. S další styling, mohou být ponechány beze změny, a mohou být kombinovány vytvořit luxusní účes. Kudrlinky současně nemají záhyby, jako z curlingu, vytvářejí neuvěřitelně přirozený a atraktivní obraz.

Nemůžeme říci o výhodách polymerního materiálu. Dýchá a prochází vzduchem, což znamená, že mokré vlasy mohou rychle uschnout i bez použití vysoušeče vlasů. A materiál je odolný a na rozdíl od standardních koleček se v něm nemůže stát zbytečnými uzávěry a gumou, protože v tomto modelu neexistují. Umělé suroviny neumožňují, aby prameny vypadly z koleček, což zcela eliminovalo prokluzování v průběhu kroucení.

Ženy po celém světě milují tyto syntetické spirály pro vzrušující barvy a atraktivní pohled na hlavu i v době perm.

Navzdory všem výhodám má Magic Leverage nevýhody. Ve většině balíků je tedy nedostatečný počet spirál, který dokáže pokrýt celý obvod hlavy s kudrlinami, a proto, pokud chcete získat dobrý výsledek, budete muset zakoupit dva nebo více balíčků.

Vyjádřete některé nároky na délku spirály. Obvykle obsahuje standardní sada vlasové kadeře, rovnající se v rozložených 25 cm, které se shodují s délkou vlasů na ramenou. Je neuvěřitelně těžké najít co nejdéle pokrýt délku vlasů do pasu nebo lopatky a je možné pouze na některých místech internetových obchodů.

Stojí za zmínku, že kouzelné natáčky nabízejí mnoho firem na webu a v maloobchodních prodejnách. I zde je jejich nevýhoda, protože mnozí bezohlední dodavatelé prodávají svou levnou podobnost pod záminkou kvalitního výrobku.

Hlavní odrůdy

Chcete-li koupit kouzelné kolečka, nepouštějte do nejbližšího obchodu. V maloobchodním prodeji mohou být chyceny padělky, a proto je důležité studovat typy a velikosti skutečného Magic Leverage, které jsou nabízeny na oficiálních stránkách výrobce.

Druhy obalů Magic Leverage:

 1. malé 18 kusů;
 2. standardní 18 kusů;
 3. průměr 18 kusů ve velikosti 25 cm;
 4. 18 ks;
 5. standardní 26 kusů;
 6. průměr 35 cm;
 7. kruhový podlouhlý;
 8. průměr 44 cm;
 9. průměr 48 cm;
 10. extra dlouhé 62 cm;
 11. Průměr 44 cm;
 12. široký 54 cm dlouhý;
 13. extra široké 40 cm;
 14. vlna 30 cm;
 15. vlna 50 cm;
 16. super široký 48 cm.

Je zřejmé, že zde může být závislost různých poddruhů. V sortimentu dodavatele jsou kadeře pro každou délku vlasů, a proto nemá smysl hledat jiné výrobky od pochybného dodavatele.

Takže každý z výše uvedených poddruhů se vyznačuje nejen délkou spirály, ale také velikostí zvlnění a šířky. Například první odrůda představuje nejkratší šroubovice. Jejich délka je pouze 14-15 cm a množství v balení je 18 kusů. U hustých kadeří doporučuje dodavatel koupit dvě sady malých koleček, protože průměr kadeří a šířka zvlnění je 2 cm.

 • Standardní špirálové kolečka jsou sady špiček 15 a 25 cm ve výši 18 nebo 26 kusů. Tyto sady jsou skvělé pro majitele vlasů různých délek, a proto jsou velmi oblíbené.
 • Pokud je délka vlasů stejná kolem obvodu hlavy a kadeře se dostanou do ramen nebo lopatek, dodavatelé doporučují věnovat pozornost průměrným páskům. Tato sada obsahuje 18 kusů spirál s možnou délkou od 25 do 48 cm.
 • Kulaté kolečka a podlouhlé kolečka vytvářejí klasický tvar pružných kadeří a vln. V sadě můžete vidět rozměry 14 a 24 cm, stejně jako 16 a 29 cm.
 • Nejdelší cívky představují kolečka o délce 62 cm a průměru kadeří 2 cm. Háček pro tuto kategorii má tři složkové bloky, což způsobuje, že proces kadeření dlouhých vlasů je pohodlnější.
 • Široké kuličky - další typ v sortimentu firmy. Šířka zvlnění zde se pohybuje od 2,2 do 3,7 cm. Takové velké rozměry umožňují vytvářet pomazání vlasů bez přesného kreslení kudrlin. Měkké vlnité kudrlinky bez spirál snadno zpracovávají díky vlnkovým kulmům vhodným pro vlasy o délce 30-50 cm.

Jak používat?

Navzdory četným hodnocením jednoduchosti a elementární povahy postupu pro curling kouzelných peří, je skutečně obtížnější je používat osobně, a proto je nutná určitá obratnost.

Takže než začnete curling vlasy by měly být umýt. Lehké čisté vlasy udrží vaše vlasy nakloněné. Výrobci některých curlers doporučují vinutí mokré kudrlinky, a pak důkladně vyschnout s fénem. Tak zásadně špatný přístup způsobí, že postup při vytváření kudrlin je co nejbolestivější a s největší pravděpodobností první a poslední.

Vlhké vlasy se uvíznou ve spirále ještě na samém bázi, aniž by se roztahovaly háčkování. To je důvod, proč je důležité sušit kadeře před zvlněním, takže je jen třetina vlhká.

Když jsou vlasy vysušeny na požadovanou úroveň, můžete zahájit samotnou akci. Nicméně v tomto kroku, pro větší účinek, odborníci doporučují použití styling agentů, například lehká pěna nebo sprej. Na masážní kartáček se stlačuje malé množství pěny, po kterém je pečlivě rozloženo do vlasů. Tím se dosáhne vysoké trvanlivosti budoucích účesů

Dalším krokem je pečlivě pokořit vlasy a rozložit je podél pramenů. Začněte zde pergamen ze zadní části hlavy, abyste si to ujistili, poté, co jste zbývající prameny zbavili. A teď, když je vše připraveno, musíte vybrat háček požadované délky a vložit jej do spirály.

Algoritmus akce perm:

 • požadované tloušťky háčku s háčkem v závislosti na typu koleček;
 • vyrovnejte špičku silikonového kroužku, což jí dá oválný tvar;
 • opatrně vytáhněte hák dolů do spirály a přetáhněte pramen;
 • trvale vyjměte háček ze šroubovice;
 • opakujte všechny kroky se zbývajícími prameny.

Po odstranění háčku se spirála prodloužená páska znovu stává původním zkrouceným tvarem.

Když všechny prameny byly oblečeny do jasných spirál, začínají proces sušení. A tady můžete jít dvěma způsoby. V první, rychlejší verzi vlasy suší sušičem vlasů, ve druhém - je přirozeně vysušený, nejčastěji opouští přes noc. Pro lehké vlny stačí 20 minut suchých vlasů v kadeřnicích pro více pružných spirál - asi hodinu.

Odstraňte magický pákový efekt tím, že jednoduše zatáhněte za konce spirály. Elastické kudrlinky se nemohou hřebovat a jemně ležet v složitém účesu s kudrlinky, ale můžete použít hřeben a vytvořit jemné bujné vlny. Pro konsolidaci účinků na silné a silné vlasy doporučují kadeřníci vlasové spreje se střední fixací. Tento účes vytvořený podle všech pravidel potěší svého majitele od rána do večera, aniž by ztratil své kouzlo a bez poškození vlasů.

Jak udělat krásné kudrlinky, podívejte se na další video.

Jak se liší od falešného?

Magie Leverage - populární komoditou, ale proto, že obrovské množství prodejců, kteří chtějí vytvořit kopii jeho levné a dát prototyp originálu. Chcete-li tomu zabránit, pomůžete si koupit kolečka na oficiálních stránkách, kde cena soupravy není menší než 600 rublů. Sada obsahuje nejméně 18 vícebarevných spirál, určených pro obvod všech vlasů.

Pokud není možné objednat na oficiálních webových stránkách, můžete se pokusit o nákup zboží v maloobchodních prodejnách, ale pouze po pečlivé předběžné prohlídce. Takže "magické" originály a falešné materiály mají silikonové špičky, které drží vlasy v pevném stavu na vlasy. Stojí za zmínku, že kopie jsou často prováděny bezstarostně, špičky se neuzavírají, mají nerovné hrany a otřepy. V originálech je silikon těsně přitisknut proti sobě, což způsobuje, že působení Magic je dlouhé, šťastné a bezbolestné.

Při nákupu kadeřníků v maloobchodních a internetových obchodech je také důležité dozvědět se o zárukách. Dodavatel, který dodává originální výrobky, vždy vrací produkt s nízkou kvalitou a oceňuje jeho pověst. A upřímní dodavatelé vždy nahrávají své vlastní fotografie výrobků, aniž by je zředily obrázky ve vyhledávačích.

Bohužel, podle mnoha uživatelů je nalezení originálů v obchodech dnes problematické a téměř nemožné, protože ceny originálních koleček jsou vysoké a bez prémie za prodej. Prodej skutečného zboží se ziskem je obtížný, protože vysoké náklady dělají zákazníky. Prodejci rádi kupují kopie penny, někdy nemají nic společného s tímto vysoce kvalitním produktem. Objednávka od oficiálního dodavatele v internetovém prostoru - to je jediný prostředek pro čítače plnění kopií.

Kadeřnické tipy pro lepší efekt

Profesionální účesy se také podařilo vyhodnotit inovace při dosahování cíle kadeřnictví. Mnoho kadeřníků souhlasí, že Magic Leverage může být alternativou k curlingu za určitých podmínek.

Prvním a hlavním kritériem pro profesionály je přirozenost vlasů. Aby byl přechod z rovných vlasů na kadeře hladký, doporučuje se protahovat pramen spirály co nejblíže ke kořenům. To vám umožní vytvářet objemné kadeře bez vlasů v kořenech, protože s kolečky by účinek curlingu měl být co nejjemnější.

Další tajemství v rychlé práci kadeřníků v kouzelném tandemu Magic Leverage spočívá ve stylingových produktech. Pěna nebo sprej by měly být světlé a neměly by mít lepivý efekt, o kterém jsou známi výrobci produktů styling budget. Hladké předení je důležitým faktorem pro rychlou a bezbolestnou proceduru.

Užitečné doporučení odborníků o sušení vlasů. Doporučují se, aby opustili přirozené vysychání, upřednostňovaly vysoušeč vlasů. Faktem je, že v poslední verzi kudrlinky netlačují kořeny a vysychají mnohem rychleji.

Po odstranění koleček libovolného tvaru nebo šířky se můžete dostat kudrlinami nebo vlnami. Kudrna vypadá vážněji a slavněji, aniž by ji musel hřebovat. Pokud potřebujete každodenní módní luk, odborníci doporučují, aby se kadeřily, k sobě je kombinovaly a pak je opravily lakem.

Recenze

Zázračné kolečka nepřestávají explodovat internetový prostor a způsobují nebývalé vzrušení. Navzdory vysokým nákladům na pečení, mnozí se již rozhodli vyzkoušet. Někdo současně použil kopie a někdejší originální produkty.

Jedna nebo druhá cesta, většina žen se shoduje, že 18 špirál nestačí na střední hustotu vlasů, zvláště pokud kombinují standardní kolečka s krátkými kolečky. Uživatelé považují malý kolečko za nepotřebný prvek vůbec, protože kaskádovité účesy nejsou dnes příliš oblíbené, a proto na skříňce zůstávají krátké spirály. Některé dívky stále najdou pro ně použití, propichnou háček najednou dvěma krátkými spirály, čímž nezničí celistvost a krásu kudrlinky.

Standardní sestavy s několika délkami spirál zůstávají pro uživatele v pozadí, jestliže v jejich rukou jsou originální kolečka správné délky a šířky, ideální pro konkrétní vlasy. Dívky, které se naučily ze zkušeností a utrácely peníze na několika souborech, důrazně doporučují měřit délku vlasů před nákupem a výběrem správné délky nebo vyšší, protože růst vlasů je přirozená věc.

Dalším tipem od majitelů Magic Leverage je držet odnímatelné části háku s superglue, aby se zabránilo pádu v rozhodujícím okamžiku. Stojí za to říkat, že háček v kopiích je opravdu slabým bodem všech výrobků a často kvůli špatné kvalitě jsou recenze znečištěny negativními emocemi. Mimochodem, původní produkty tohoto nedostatku jsou zbaveny a uživatelé dělají bez lepidla, lepicí pásky a dalších experimentů.

Proces mávání je mnohostranné téma, které je plné rozporů a sporů. Takže většina dospěje k závěru, že reklamy nejsou tak pravdivé a proces likvidace trvá déle než půl hodiny. Nuance zde spočívá v silikonových špičkách, které zabraňují sklouznutí pramenů do spirály a samotný smyčkový plát nepřispívá k vysoké rychlosti postupu. Přizpůsobené dívky sdílejí tajemství toho, že dávají plochému špičce oválný tvar při vláčení vlasů.

A na rozdíl od reklamy, uživatelé jednomyslně tvrdí, že spí v polymerních spirálech není nejlepší věc, kterou je třeba udělat. Samozřejmě, že jsou pohodlnější než tvrdé natáčky, ale je také nepravděpodobné, že v nich budou moci spát. Vysoušeč vlasů - to je hlavní pomocník v ženských experimentech s Magic Leverage. Dívky vysychají vlasy, přičemž zvláštní pozornost věnuje oblastem, kde prameny suší déle. Nedostatečně vysušený pramen se rychle a trvale rozpadá na základně.

Shrnutí mnoha recenzí, je těžké říci, že Magic Leverage se stal ideálním a jednoduchým způsobem, jak vytvořit roztomilé kudrlinky. Některé dámy je odstraní na vzdálené police šatny, aniž by se naučily, jak se s těmito syntetickými dutými stužkami dostat. Jiní majitelé sdílejí luxusní fotky s lesklými atraktivními kadeřníky, a proto je možné se přizpůsobit a získat účesy salonu bez opuštění domova. Trpělivost, kvalitní výrobky, správné stylingové produkty jsou hlavními ingrediencemi pro skvělý výsledek s Magic Leverage.

Magic Využijte vlasy pro vlasy: jak si vybrat a používat

Spirálovité kolečka (nazývané také Magic Leverage magic curlers or magic curl) - novinka mezi zařízeními pro curling vlasy.

Jedná se o spirálovité pásky z měkké, ale trvanlivé polymerní vlákno s průchozí štěrbinou, ve které je zakřiven závit. Na okrajích pásky jsou zpravidla zarámovány silikonovými špičkami, díky nimž mohou kolečka vydrží déle a vlasy nebudou pokazit.

Druhy kuliček

Existuje mnoho variant sady kouzelných kuliček. Hlavní charakteristiky, jimž je třeba věnovat pozornost při výběru, jsou:

 • Křivky délky.
 • Kolečka s průměrem.
 • Počet koleček v sadě.

Délka kolečka

V závislosti na délce vlasů můžete zvednout vlasy z 15 až 75 cm.

Pokusme se podrobněji zjistit, které vlasové kolečka, za jakou délku vlasů se nejlépe hodí:

Šířka kolečka

Vyberte průměr v závislosti na tom, jaký efekt chcete dosáhnout.

 • U malých špinavých kudrlin se hodí kolečka o průměru 1-2 cm.
 • Křivka průměrného objemu získaného při použití kuliček o průměru 2,5-4 cm.
 • Pro velké "hollywoodské" kudrlinky se hodí nejširší možnosti koleček - 5 cm v průměru.

Sady koleček

Nejběžnější verze sady obsahuje 18 koleček. Ale pokud si přejete, můžete si koupit soupravu obsahující 6 až 48 kusů.

Malé sady lze zakoupit, pokud chcete do hlavní sady přidat kolečka s jiným průměrem nebo délkou.
Velké soupravy budou vyhovovat majitelům velmi hustých vlasů, kteří chtějí luxusní chlupatý účes z různých kadeř.

Kromě standardních sad spirálového tvaru je několik konkrétnějších:

 • Kruhové podlouhlé kolečka - kouzelný váleček, které jsou zkroucené ve tvaru šneku. Jsou určeny k vytváření kudrlin na konci vlasů.
 • Tenké zvlněné kuličky. Mají tvar cikcaku a používají se k vytvoření účinků hrbů ve vlasech. Dříve byla taková permeta možná pouze za pomoci železa, které spálilo a zkazilo vlasy.

Kromě samotných koleček obsahuje sady také skládací hák, kterým jsou vlasy navlečeny do spirály. V závislosti na délce kolečka je háček sestaven ze dvou nebo tří částí. To je provedeno tak, že je kompaktní a netrvá mnoho místa.

Některé kity také dodávají kosmetickou tašku pro snadné skladování a přepravu.

Další způsob, jak číst na této stránce. Vytváření kudrlin pomocí papíru - cenově dostupný a snadný způsob

Náklady na magické kuličky

V průměru se cena křivky pohybuje od 600 do 2000 rublů.

Můžete je zakoupit v kosmetických nebo internetových obchodech. V druhém případě bude mít výběr mnohem více a můžete si vybrat sadu, která je vhodná pro vaše vlasy.

Pokyny pro použití curler Magic Leverage

 1. Nejprve je třeba připravit vlasy. Měly by být čisté a mírně vlhké.
 2. Pokud jsou vlasy příliš suché, kudrlinky se mohou trochu otáčet a pokud jsou příliš mokré, po dlouhou dobu vysuší.

Pokud je to žádoucí, můžete použít vlasovou pěnu nebo pěnu, abyste zvýšili efekt.

 • Začněte léčit vlasy lépe od krku.
 • Vyberte malý pramen o šířce 1 až 2 cm. Pro pohodlí můžete zkroucit vlajkou tak, aby vlasy nebyly vyřazeny.
 • Zacvakněte háček skrz spirálovou stuhu a zavěste pramen vlasů na kořeny.
 • Pak jej projděte skrz kolečka.
 • Udělejte totéž se zbytkem vlasů.
 • Pokud máte dostatek času, můžete nechat vlasy přirozeně vyschnout, nebo je vysušit, pokud máte spěch.
 • Chcete-li vyjmout kolečka, opatrně vytáhněte šroubovice.
 • Když odstraníte všechny kolečka, položte vlasy rukama a opravte lak.
 • Pokud nevíte, jak používat magické kuličky, můžete vidět vizuální pokyny v tomto videu:

  Video: Jak vítr na spirálovitý kolečko

  Výhody kouzelných kuliček

  • Kouzelné vlasové kadeře Magic Loss neprohazují strukturu a stav vlasů, na rozdíl od tepelných prostředků k curlingu. Mírně působí na kudrlinky, aniž by způsobily křehkost nebo rozštěpení. Jsou naprosto bezpečné, i při neustálém používání.
  • Vzhledem k různým možnostem jsou kuličky vhodné jak pro krátké, tak pro dlouhé účesy. Jedná se o univerzální curling nástroj, který lze použít pro všechny typy vlasů.
  • Pomocí těchto koleček můžete vytvořit mnoho účesů. Jsou vhodné pro každodenní použití a pro sváteční příležitosti.
  • Měkký tvar kouzelných koleček pomáhá vyhnout se záhybům při navíjení. Kudrna vypadá přirozeně a čistě.
  • Jsou velmi snadno použitelné a nejdůležitější jsou bezpečné. Takové kolečka lze zakoupit i pro děti.
  • Za poměrně malou cenu se můžete podívat každý den, například po návštěvě salonu.
  • Magic Pákové kolečka zabírají velmi málo místa, takže jsou snadno skladovatelné a můžete je bez problémů vzít na výlety.
  • Jednoduchá konstrukce a trvanlivost materiálu umožňují jejich dlouhou životnost.

  Pokud chcete vytvořit elegantní účes s kudrnatými vlasy na dlouhých vlasech, přečtěte si o možných způsobech v tomto článku.

  Pokud máte krátké vlasy, ale sníte o romantických kadeřích, všechny potřebné informace najdete na tomto odkazu: http://lokoni.com/strizhki-pricheski/korotkie/kudri-na-korotkie-volosi.html - různé způsoby stylingu pro kudrnaté vlasy a další.

  Nevýhody

  • Ne všechny sady háčků pro závitové vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, takže se mohou zlomit. Pokud je to možné, věnujte pozornost své síle při nákupu koleček.
  • K dlouhodobému uchovávání je lepší nechat vlasy přirozeně vyschnout, ale je to poměrně dlouhé. V on-line obchodech, které prodávají špirálové kolečka, často píšou, že stačí strávit 20 minut na permu.
   Ve skutečnosti to není. Poté, co se kudrnaté kudrnaté vlasy, budete muset trávit čas sušením hlavy.
  • Magické natáčky se neprodávají ve všech obchodech a při objednávání přes internet můžete získat zboží, které není v nejvyšší kvalitě. Buďte pozorní a přečtěte recenze od zákazníků.

  Tipy pro použití kouzelných kuliček

  Kouzelné natáčky lze na vlasy navinout, a to jak v noci, tak na chvíli, a pak vysušit pomocí vysoušeče vlasů. Vše závisí na požadovaném účinku a typu vlasů.

  Pokud se vaše vlasy obtížně natáčí a rychle se vyrovnávají, je lepší se točit v noci a používat stylingové výrobky.

  Pokud je vaším hlavním cílem přidat do vlasů další objem, bude stačit rychlá sušička vlasů. V takovém případě nebude celková doba strávená na vlasu delší než hodina.

  Zajímavý efekt může být dosaženo, pokud vítáte vlasy ne od kořenů, ale ze středu vlasů. Na koncích získáte půvabné kudrlinky, které jsou ideální pro každodenní účely. A díky měkké struktuře kuliček budou vlny bez záhybů.

  Magic Curler Recenze

  Julia, 23 let
  Mnohokrát jsem viděl reklamu na tyto kolečka na internetu, ale na dlouhou dobu se neodvážil objednat. Když jsem se rozhodl koupit - byla mi potěšením. Nejsou vůbec obtížné a kudrlinky jsou velmi objemné.
  Jenže raději je přes noc přeměňuji, pak efekt trvá celý den. Mám jen špinavé vlasy, takže když je usušíme s vysoušečem vlasů, všechno se za pár hodin roztočí.

  Anya, 19 let
  Mám krátké vlasy a ne moc husté, takže jsem se vždycky snažil točit, takže to byl objem. Častěji jsem použil curling, ale vlasy se začaly zhoršovat. Nejprve jsem se pokusil pěnové kaučukové kuličky, ale nějak se mi to nelíbilo. A bylo to nepříjemné a zůstaly nějaké záhyby. Přítel navrhl magické spirály a teď je používám po celou dobu. Líbí se mi, že účinek je velmi podobný krolingu, ale nepoškozuje vlasy.

  Sonya, 24 let
  Koupil jsem si sadu 18 dlouhých peří. Viděl jsem na internetu spoustu krásných obrázků kudrlin. Ale nejsem tak krásná. Proces samotného navíjení není pro mě vhodný, prostě to nedokážu chytit. Ačkoli moje sestra vždy používá a všichni jsou šťastní. Pravděpodobně musí být individuálně vybrány.

  Alla, 27 let
  Moje vlasy jsou zcela přímé. Vždy jsem se bál spálit je, takže jsem nepoužíval perm, kadeřník nebo termální válečky. Ačkoli vyzkoušet nový obrázek s kudrnatými kudrlinky byl vždy lákavý. Rozhodl jsem se vyzkoušet spirálovité kolečka, teď je neustále používám, když potřebuji vypadat chytře, ale nechci vynakládat peníze na stylování v kabině.

  Díky široké škále tvarů a velikostí vám Magic Leverage magic curlers vám pomůže vytvořit luxusní účesy pro každou příležitost.

  Pokud nechcete trávit čas a peníze na drahých salonech, měli byste tuto metodu určitě zkusit, protože její pozitivní aspekty daleko převažují nad negativními.

  Kouzelné kouzelné kuličky - dobývejte z prvních minut používání

  Pro mnoho, nádherný účes vyžaduje obrovskou investice času, úsilí. Pro dosažení efektu zvlněných kadeří je nutné použít nástroje pro uložení silné fixace různých zařízení. Konstantní používání žehličky pro styling, curling může velmi poškodit vlasy. Originální magické pákové kolečka jsou účinným nástrojem pro vytváření přirozených a trvanlivých kadeří.

  Co je

  Magic Využívejte jedinečnou sadu dobývání od prvních minut používání. Při otevírání obalu objeví jejich majitel soubor světlých spirálních stuh různých barev.

  Každá jednotka koleček vypadá jako polymerní páska, která má spirálovitý tvar, na jehož konci jsou připojeny silné špičky ze silikonu. Pro vytváření kudrlin je třeba použít speciální háček, který je součástí balení.

  Na rozdíl od tradičních kuliček, na které jsme zvyklí, jsou prameny v magické páce zašroubovány uvnitř s hákem. Poté, co je pramen umístěn uvnitř, samotná konstrukce se zvedá a má tvar spirály. Po vysušení vlasů se magické kudrlinky objeví jako vlna kouzelné hůlky.

  Je to důležité! Každý si může udělat kudrlinky pomocí Magic Leverage curlers, a to i bez předběžné přípravy. Stačí, abyste si trochu cvičili a každá žena bude schopná rychle sešroubovat celou hlavu.

  Typy kuliček

  Kadeřnice na vlasy Kouzelné páky jsou vhodné pro vlasy jakékoli délky, jakéhokoli typu. S jejich pomocí, můžete udělat jak malé kudrlinky a velké elegantní kadeře.

  Při nákupu kouzla Magic je třeba vyhodnotit tři funkce najednou:

  • délka produktu;
  • průměr;
  • počet jednotek v balení.

  Pokud mluvíme o délce koleček, měla by to plně odpovídat délce vlasů. Pro dívky a ženy, které mají vlasy s délkou ramen, vyberte velikost kolečka - 15-25 cm. Majitelé vlasů až po lopatky by si měli vybrat výrobky v rozmezí 35-45 cm, pokud délka vlasů dosáhne pasu, můžete se rozhodnout pro kolečka o velikosti 55 -75 cm

  V závislosti na formátu lze rozlišit:

  výrobky ve tvaru spirály;

  produkty kouzelných rolních šneků;

  produkty pro vytvoření zvlnění.

  Nejvíce obyčejný model je považován za magický pákový efekt, který má tvar spirály. Snail-tvarované kolečka jsou používány tvořit hravé kudrlinky na samém konci vlasů. A kolečka vytvářejí zvlnění a pomáhají vytvářet nádherné, vzrušující vzhledové vlny.

  Jaké kudrlinky jsou získány

  Velikost a tvar budoucího zvlnění závisí na průměru produktu. Pokud je cílem získat malé a křupavé kadeře, je lepší zvolit šířku výrobků o 1 až 2 cm. Vytváření kudrlin standardní velikosti je možné pomocí výrobků o průměru 2,5-4 cm.

  Chcete-li získat velkou a elegantní hollywoodskou vlnu, můžete použít kuličky s průměrem 5 cm. Pro co nejpřesnější použití dnes můžete najít kolečka různých průměrů v prodeji.

  Optimální průměrná sada se skládá z 18 jednotek koleček. Ale můžete také najít 6 nebo 48 balení na prodej. Malá sada je užitečná pro ty, kteří by chtěli přidat stávající sadu kuliček s balíčkem s dodatečným průměrem. Kompletní balíček je nejlepší k výběru spravedlivého sexu, jehož vlasy jsou silné a dlouhé.

  Náklady na

  A pokud se domníváte, že původní magický pákový efekt je používán po velmi dlouhou dobu, poměr nákladů na perm a náklady na kolečka bude směšný. Koneckonců, aby se vlasy každý den v salonu budete muset strávit mnohem větší částku. Proto je nákladová výhoda zázračné spirály zcela zřejmá.

  Náklady na produkt budou záviset na:

  • úplná sada (přítomnost sady háčků);
  • délka pramenů, pro které byla souprava zakoupena;
  • volba průměru pro velký, obyčejný a úzký obal.

  Průměrné náklady:

  • sada 12 jednotek (pro 55 cm a háček) - 450 rublů;
  • sada 18 jednotek (pro 55 cm a háček) - 660 rublů;
  • sada 18 jednotek (15 a 30 cm a hák) - 190 rublů;
  • sada 18 jednotek (45 a 58 cm a háček) - 340 rublů;
  • náhradní hák.

  Sadu Magic Leverage můžete zakoupit v internetových obchodech oficiálních zástupců značky.

  Rada Nejlepší je vybrat si zdroje s dobrou pověstí. Chcete-li to provést, můžete prostě přečíst recenze dívky, které se již podařilo koupit a použít zázraky.

  Jak používat

  Na balení s kolečky naleznete podrobné pokyny, které popisují, jak je používat. Postup použití je velmi jednoduchý:

  1. Kuličky musí být navinuty pouze na mokrých vlasech, jinak by obtížně procházely prameny.
  2. Pomocí spirálového pletiva ze soupravy můžete pomocí háčku vyzdvihnout vlákno vlasů 3-5 cm od kořenů a nití. Pokud se špirála nevyrovnala, opravte ji.
  3. Podobně větrujte celý objem vlasů.
  4. Poté, co jsou všechny vlasy zabalené do kadeřníků, je nutné vlasy vyschnout vysoušečem vlasů, vysušit přirozeně po dobu půl hodiny nebo jít do postele, pokud budete potřebovat účes ráno.
  5. Odstraňte kuličky. Jsou rychle a snadno odstraněny.
  6. Chraňte vlasy rukama, vlasy fixujte pomocí speciálních nástrojů.

  Vlastnosti použití

  Nádherné vlasy a dramatické kudrlinky lze vytvořit poměrně snadno pomocí Magic Leverage curler. Na internetu můžete někdy najít negativní recenze. Při zjištění důvodů se ukázalo, že férový sex, který už použil kadeřníky, to prostě udělal špatně.

  Abyste se ujistili proti chybě, musíte postupovat podle několika doporučení:

  1. Ujistěte se, že vlasy před použitím vlasů sušíte. Ideální procento vlhkosti je od 65 do 75%.
  2. Tenké a slabé vlasy by měly být ošetřeny pěnou nebo jemnou stylovou pěnou. Díky tomuto účesu bude mít dlouhou dobu perfektní tvar.
  3. Čím tvrdší jsou vlasy, tím vyšší vlhkost by měla být pro styling. Na nezbedných pramenech je třeba aplikovat speciální kompozice pro styling.
  4. Bezprostředně před akvizicí požádejte konzultantů, kolik spirál bude potřebovat pro určitou tloušťku, délku vlasů.

  Je to důležité! Neměli byste zachránit a pokusit se o účes s pomocí 10 spirál, na vlasy, které potřebují mnohem více koleček. Nic z toho nebude.

  Výhody a nevýhody

  Výhody magických pákových koleček:

  • schopnost vytvářet každý den jedinečné účesy;
  • Magický pákový efekt pohodlný, snadno ovladatelný. Stačí si koupit kolečka této značky a nemusíte používat drahé stylové nástroje;
  • Sada je lehká, kompaktní a odolná při použití.

  Nevýhody kouzla Magic:

  • Kouzelná páka nepříjemná pro spaní;
  • musíte si pečlivě vybrat místo nákupu, abyste se nedostali k falešnému;
  • od prvního okamžiku je obtížné dokončit proces curlingu, potřebujete čas a cvičení;
  • Curling pro nezbedné vlasy může trvat hodně času.

  Kouzelné magické zvonky by mohly získat spoustu pozitivní zpětné vazby. Oni se objevili na trhu ne tak dávno, ale v poměrně krátké době se jim podařilo získat lásku mnoha milovníků krásných účesů.

  Magický pákový efekt je pohodlný a bezpečný produkt pro vytváření jednoduchých a poměrně složitých účesů. Jejich použití nepoškozuje vlasy, mají šetrný účinek a zároveň vytvářejí pro mnohé žádané kudrlinky.

  Jiné typy koleček, zejména jejich použití:

  Užitečná videa

  Kudrlinky bez poškození vlasů - na kolečkách Magic Leverag.

  Magické pákové kolečka: popis, funkce a aplikace

  Vlhké vlasy jsou často považovány za znak žen atraktivity, takže stylové kudrlinky jsou vždy oblíbené. Za tímto účelem se používají curlingové žehličky různých tvarů a ne méně početných typů koleček.

  Na rozdíl od teplotních přístrojů jsou vlasové zvlhčovače proslulé méně traumatickými účinky a proto nepoškozují vlasy. Existuje spousta různých typů koleček, ale papilotky (kolečka bumerangů) a kolečka magického pásu jsou považovány za jednu z nejúspěšnějších a originálních verzí.
  Co je to a jaká je výhoda použití, stejně jako vlastnosti a nuance aplikace jsou popsány v informacích v našem článku.

  Magické pákové kolečka: funkce

  Chcete-li tyto věci označit tradičním natáčením, tak těžké. Nejprve se objevují asociace se spirálami - těstovinami různých barev. Materiál, ze kterého jsou takové kuličky vyrobeny ze syntetického původu, podle charakteristik silikonu potravinářského typu.

  Tvar peří je spirálovitý a uvnitř jsou duté a jsou splétané trubky zkroucené do takových spirál.

  Vlastnosti vzhledu jsou velmi důležité pro vytváření krásných kudrlin - spirál. Pro snadné použití je součástí balení speciální hák.
  Abychom pochopili, proč je zapotřebí, je prezentován algoritmus pro provádění vlny.

  Prohlížení videa a vizuální použití

  O příčinách vrásek a jak se je zbavit napsaných v tomto článku.

  Jak zvlhčovat vlasy

  • Umyjte si vlasy a pokořte ručníkem. Pokud se perm provádí na suché vlasy, je třeba jej navlhčit vodou nebo vhodným stylingovým prostředkem.
  • Na jednom konci "trubky" je třeba háček protáhnout.
  • Předběžně česané prameny jsou rozděleny do sektorů v náhodném pořadí.
  • Háčkování je třeba chytit jeden prvek na kořeny, pak se protáhnout přes slámu.
  • Opakujte tyto kroky pro všechny zbývající prameny.
  • Chcete-li urychlit kroucení, můžete použít vysoušeč vlasů, vlasové kadeřnice dokonale odolávají tomuto teplotnímu efektu. Kudrlinky lze vysušit přirozeným způsobem.
  • Po vysušení vlasů můžete odstranit zkosené trubice a jemně uvolnit prameny.

  V důsledku toho budete mít horlivé spirály, které vydrží dlouhou dobu.

  Délka a směr vlny lze nastavit jako průměr kudrlin. Řada má magický pákový efekt různých délek, který je velmi vhodný pro nestandardní perm.

  Podívejte se na video srovnání magických curlers s klasikou

  Výhody a nevýhody

  Použití tohoto typu koleček je velmi opodstatněné, protože vlasy jsou prakticky nepoškozené a dokonale si udržují svůj tvar.
  Chcete-li se dozvědět více o tomto úžasném vynálezu, musíte se také seznámit s hlavními výhodami nákupu.

  Profesionální využití magických pákových koleček:

  • Rychlost a snadnost perm. Po sledování videa - instrukce, můžete udělat curling sami.
  • Vlasy nejsou zraněny a nejsou vystaveny teplotám. Sušení přirozeným způsobem trvá méně času, protože vzduch po celé délce vlasů volně proudí.
  • Široká škála barev, průměr a délka výrobků.
  • Neporušujte chůzi a během spánku. Samotný design je tak lehký, že se vůbec necítí na hlavě.
  • Nestříkejte se spontánně. Na rozdíl od běžných vlasových kadeřníků prostě nebudou moci vyklouznout vlasy.
  • Při odstraňování se nezaměňujte. Konečná fáze curlingu bude trvat několik minut.
  • Pokud potřebujete použít vysoušeč vlasů, porézní konstrukce umožní dobře protékat vzduchem a zároveň ji chránit před nadměrným přehřátím.
  • Vezměte si s sebou na silnici, nezacházejte s velkým úložným prostorem, aniž byste potřebovali zvláštní péči.

  Většina žen také zaznamenává atraktivní vzhled vytvořený těmito zábavnými spirály.

  Dokonce i ten nejpovolanější člověk nemůže mít rád takový ostrý obraz milované ženy.

  Tato možnost však není bez vad.
  Především je to problematický nákup. Objednejte si magické páky je možné pouze od oficiálního zástupce společnosti. Nyní můžete najít takové kolečka ve velkých metropolitních obchodech, ale v regionech je to stále novinka.

  Druhou vážnou nevýhodou lze označit jako velké množství padělání. Rychle rostoucí popularita kouzelného pákového efektu způsobila bezprecedentní vzrušení mezi bezohlednými výrobci.
  Používáním špatně kvalitního materiálu a slepým kopírováním konfigurací skutečné kouzelné pákové efekty často padou dojem použití krátké životnosti.

  Jak rozlišovat falešné?

  Nejlepší je koupit kouzelný pákový efekt na oficiálním místě. Cena originálních produktů se bude pohybovat od 300 do 800 rublů.
  Nízká cena nebo nedostatek potřebného vybavení by měly být upozorněny, protože již bylo provedeno mnoho falešných chyb.

  Původní magický pákový set obsahuje:

  • Dlouhé natáčky 11,5 "(24,5 cm) - 9 kusů.
  • Krátké kolečka 8,5 "(15 cm) - 9 kusů.
  • Háček na vlasy - 1 ks.

  Souprava musí být prodávána v původním obalu a s návodem k použití.

  Pokud kupujete zboží v obchodě, nezapomeňte sami ověřit kvalitu komponentů.

  Kadeřníci vlasů kouzlo využívají dlouhé vlasy

  Vlastnosti použití

  Použití této metody curlingu je opodstatněné pro tenké a slabé vlasy. Ve skutečnosti nejsou pro sebe vystaveny škodlivým účinkům, ale v tomto případě je nutné vlasy vyschnout pouze přirozeně.
  Chcete-li výsledek opravit, můžete použít speciální stylové nástroje a další funkce použití tohoto zařízení jsou popsána níže.

  Nuance použití magických pákových koleček:

  • Prameny nemohou být úplně zašroubovány, přičemž pouze hroty zachycují na určitou délku.
  • Upravením směru zvlnění můžete dosáhnout neobvyklého efektu.
  • K výsledku bylo vyslovováno, můžete použít pěnu nebo pěnu bezprostředně před kroužením a rovnoměrně rozložit nástroj nad prameny.
  • Mírně vlhké vlasy by měly být přirozeně vysušeny po dobu nejméně 20 minut.
  • Chcete-li zajistit, aby vlasy byly zcela suché, můžete odstranit jednu cívku. Pokud jsou prameny ještě mokré, můžete snadno zapnout magický pákový efekt.
  • Neodstraňujte kolečka před konečným vysycháním vlasů, jinak nebude trvat dlouho.

  Magické vlasové páky pro krátké vlasy

  Možná vás zajímá: o barvení na tmavých vlasech doma zde, o tom, jak vlasy narovnat bez žehlení a vysoušeč vlasů.

  Recenze

  Marina:

  Kouzelný pákový efekt mi dal přítelkyně. Miloval neobvyklý vzhled takových koleček, stejně jako snadné použití. Moje vlasy jsou středně dlouhé, poměrně poslušné. Obtížnost s obvyklým curlingem spočívá v tom, že můj účes v kaskádě neumožňuje použití běžných koleček. Vlasy se pořád rozcuchaly a úhledné kudrlinky nefungují. Nyní neexistuje žádný takový problém, protože prameny jsou zachyceny z kořenů. Účes se provádí rychle a jednoduše, obvykle se mi to podaří za půl hodiny.

  Anastasia:

  Koupil jsem magický pákový efekt přes internet, zpočátku jsem se velmi obával, že produkt bude vysoce kvalitní. V tomto ohledu jsem měl štěstí, všechno bylo neporušené a úplné. Poprvé jsem se snažil udělat perm, všechno fungovalo. Teď už vím, jak mě transformovat do několika minut. Kromě snadného používání, chci si zvláště uvědomit atraktivní vzhled, když je nosíte na hlavě. Nikdo nebude hádat, že se jedná o známé kadeřníky vlasů, a ne nějaký nový hairpin.

  Tatyana:

  Koupil jsem takové kadeře pro svou dceru. Ona se s námi vážně zabývá vokálem, takže vzhled by měl odpovídat "hvězdnému obrazu". Dívčí vlasy jsou poměrně dlouhé, ale nechci používat kadeřnictví po celou dobu, protože je velmi špatná pro kudrlinky. Pomocí magické páky se získávají krásné kudrlinky a nepoužíval jsem celou sadu. Skvělá alternativa ke škodlivému tepelnému natáčení, zvláště pro tenké vlasy pro děti.

  Curlers magic leverage - inovativní vývoj v oblasti krásy. Pečlivé kadeření vlasů jakékoli struktury a poměrně snadné použití poskytly tuto možnost se stabilní popularitou.
  Můžete se naučit, jak provést perm sami na tématických video lekcích.
  Popis a vlastnosti, stejně jako všechny nuance použití kouzelných pákových koleček jsou popsány v našem článku.

  Magic Pákové kolečka pro různé typy vlasů

  Pro skutečnou ženu je všechno jednoduché - krátké vlasy musí být pěstovány, dlouze řezané, kudrnaté - narovnávat a rovné - kudrlat. Existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout kudrlin - perm, biowave, curling s curling, curlers a dalších technik. Podle oblíbené poptávky redaktoři provedli studii a dnes Vám předkládáme malý přehled o široce propagovaném Magic Leverage zákrutu.

  Vlastnosti Magic Leverage curler

  Reklamace těchto kuliček nám slibuje, že:

  • hodnou alternativou ke kroucení v salonu;
  • snadné použití;
  • nepoškozujte vlasy;
  • umožňují vytvářet jedinečné kudrlinky za hodinu;
  • kadeře budou pružné a bez záhybů.

  Samotné pece jsou v různých velikostech a jsou spirála čistého polyethylenu. Nejvíce na dotek, materiál kolečka se podobá mřížce používané k ochraně oken, pouze hrubší konstrukce. Síťová struktura navíječů dovoluje proniknout vzduch dovnitř, aby se vlasy vysušily lépe a můžete také použít vysoušeč vlasů k urychlení tohoto procesu.

  Jaké jsou modely a typy kuliček pro kadeře Magic Leverage

  Studovali jsme nabídky různých webů a internetových obchodů s Magic Leverage curlers. Ceny jsou velmi odlišné a tyto weby při hledání originality jasně přicházejí s názvy a svazky samotných souborů. Tam jsou také sady "Rainbow", modely "Julia", soubory "Elite" a podobný zmatek.

  Pokud se pokoušíte klasifikovat Magic Leverage curlers pro pohodlí, můžete vybrat následující typy:

  • Magic Pákové kolečka pro krátké vlasy - délka produktu od 15 do 25 cm;
  • Magic Využívejte kadeřníky pro středně dlouhé vlasy - jejich průměrná délka je 30 - 45 cm;
  • Magic Páka pro dlouhé vlasy - délka 55 cm a více.

  Podle typu výsledného zvlnění:

  • pro úzké ovíjení - zvlnění získáte průměr cca 1,5 cm;
  • pro standardní zábal - zvlnění asi 3 cm v průměru;
  • pro velký zábal - zvlnění o průměru 4 - 5 cm.

  Vlastnosti použití na různých typech vlasů

  Metoda použití Magic Leverage curlers na krátké, střední a dlouhé vlasy se příliš neliší a samotný proces je vidět na fotografii níže.

  Fotografické pokyny pro použití Magic Leverage curlers (Rainbow set).

  Krok 1. Opatrně umyjte vlasy šamponem a osušte jej ručníkem. Jemně česněte vlasy s netraumatickým hřebenem s širokými zuby.
  Krok 2. Zvolte kolečka, kterou budete používat, a sklopte háček (pokud je ve dvou částech).
  Krok 3. Rozbalte kolečko a zasuňte háček směrem dovnitř. Oddělte pramen vlasů, zavěste je pomocí háčku a vytáhněte ho přes kolečka. Jemně uvolněte - výrobek se sám otočí zpět.
  Krok 4. Proveďte totéž se všemi prameny.
  Krok 5. Namočte kadeřníky do sucha. K sušení můžete použít sušičku. Pečlivě vyjměte kolečka.
  Krok 6. Užijte si výsledek.

  Recenze na použití kouzelných kuliček Magic Leverage na středně dlouhé a dlouhé vlasy

  Naši čtenáři, kteří se doma pokoušeli používat Magic Leverage curlers k získání krásných kudrlin, sdíleli s námi své dojmy a opustili jejich zpětnou vazbu.

  Antonina, 25 let

  Už jsem viděl Magic Leverage reklamní vlasové opony. Ale rozhodl se je vyzkoušet až nedávno. Dlouho jsem se nemohl rozhodnout, který z nich si vybere. Ceny některých z nich jsou velmi odlišné. Jako výsledek, koupil kadeře na vlasy ve střední cenové kategorii v osvědčené online obchod. Co mohu nakonec říci? Jedno balení pro více nebo méně silné vlasy nestačí. A proces vinutí není tak jednoduchý, jak je popsáno v reklamě. Stále je třeba se přizpůsobit tak, aby jemně protáhla vlákna vlasů skrz pečence a poté je opatrně odstraňte. Osobně jsem vytrhl více vlasů, než jsem se naučil, ačkoli vlasy po balzám byly měkké, dobře česané a bylo s nimi výhodné pracovat. Kudrlinky se ukázaly opravdu krásné, ale po pár dnech si udržely vlasy.

  Yarin, 30 let

  Moje sestra mě vyrazila, abych použila Magic Leverage curler. Neustále přitahuje vlasy kadeřavým železem, již je trpělivě vyděsila a nakonec se rozhodla přejít na méně traumatické způsoby, jak se kudrnat a kudrnat. Já sám zřídkakdy vítám vlasy, ale rozhodl jsem se vyzkoušet tyhle zázraky. Koupili jsme tři balení kadeřníků různých velikostí a velikostí a věnujeme večer krádeži. O samotném procesu. Mám dlouhé vlasy, takže mohu říci hned - v mokrém stavu není vůbec snadné je protáhnout přes kolečka bez zranění. A hák není moc vhodný. Nemluvě o tom, že během používání se snaží rozpadnout. Sesterské vlasy jsou kratší, takže proces navíjení je snazší. Ale netrvalo mu ani půl hodiny, jak to slíbilo v reklamě, a ne za hodinu. Moje kudrlinky neměly čas ani půl hodiny vysušit. A to i přes použití vysoušeče vlasů v procesu. Proto můžeme s jistotou říci, že potřebujete strávit nejméně dvě hodiny, abyste získali krásné kudrlinky pomocí Magic Leverage curlers.

  Tamara, 29 let

  Vždycky chtěli mít šikmé kudrlinky. Ale mé vlasy jsou jen lehce zvlněné a na nádherné vlny a prsteny jsou vůbec daleko. Proto mi ublížila reklama Magic Leverage curlers a já jsem se okamžitě rozhodl vyzkoušet je. Mé dojmy - pokud máte volný čas a jste milovníkem kudrlinky - pečivo stojí za peníze, které na ně vynaložíte. Kudrlinky se opravdu ukázaly velmi krásné, trvaly na mých vlasech téměř týden. Během této doby jsem se podařilo poslouchat spousty komplimentů. Jediná věc, která mě zmatela, byla vůně plastu z pečení, když jsem je během sušení zahřál sušičem vlasů.

  Video o tom, jak používat Magic Leverage curler

  Video o procesu vytváření kudrlin pomocí Magic Leverage curler. Malá nuance - majitel se nezvlne na vlhké vlasy, ale používá pěnovou pěnu. Tato metoda je lepší použít jako rychlou volbu pro jeden večer, protože vlasy po kůži pak poměrně rychle rostou tuky.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy