logo

Recenze: Constant Delight Olio Repairing Hair Oil - Můj oblíbený!

Dobrý den odpoledne přátelé!

Moje dnešní recenze vlasových výrobků, ve kterých jsem se zamiloval na první pohled, dobře, nebo spíše používat. Toto oleje Ricostruzione Constant Regenerating Oil.

Stejně jako mnoho jiných majitelů dlouhých vlasů je mým hlavním problémem rozdělené konce a vypadávání vlasů. Jako vždy při hledání kouzelného léku jsem šel do kosmetického oddělení Uniton, aby si koupil tento opravný prostředek. Používal jsem ampule na vlasy, což dalo dobrý výsledek, takže jsem se rozhodl koupit něco podobného. Požádáním o radu od dívčího konzultanta jsem slyšel, že je lepší užít Olio Recovery Oil:

Prodává se v malých láhvích o objemu 10 ml, jeden po druhém, náklady na jednu láhev jsou 80 kormidel:

Poprvé jsem si koupil jen pár kusů a bohužel jsem poslouchal způsob použití, ale nebyl napsán na láhvi. A jako výsledek, to bylo používáno nesprávně, ačkoli výsledek, i přes to, byl ještě rád.
Děkujeme, že příště jsme prodali spolu s krabičkou, na níž je vše podrobně popsáno:

Nevím, z jakého důvodu nápis "pouze pro profesionální použití", ale myslím, že to není často, že jsem unesen s olejem.

Přejdeme k aplikaci.

Je třeba si uvědomit, že Olio obnovující olej není v konzistenci oleje přesně stejný, vypadá spíš jako voda. A když jsem psal, že jsem ji nejprve nesprávně použil, myslel jsem tím, že mi to dávám na vlasy v čisté podobě. Takže nemusíte! Ve skutečnosti se olej zředí vodou v poměru jedna k jedné. To je místo, kde zábava začíná, kouzlo, jinak ne). Obecně mě proces zachytil, teď vám ukážeme proč.

Nalijte olej do jakékoliv nádoby, aby bylo vhodné ředit vodou (mám polovinu láhve).
Obalil jsem si kryt z jiné masky, abych získal jasnost:

Zde, pouze olej, nyní přidat stejné množství vody a míchat:

Voila! S každou minutou míchání kompozice zahušťuje a zahušťuje a v důsledku toho získáme konzistenci podobnou masce:

Rozdáváme vlasy a necháme 5-10 minut. Pokyny uváděly méně, ale pro mě je to 10 minut. Všechno, zůstane jen umýt.

Perfektně česané vlasy, lesk (dokonce i velmi), vypadají zdravější a vůně prostě úžasné. Vůně na vlasy trvá dlouhou dobu, ale je příjemná a nenápadná. Vlasy začaly vypadat méně a rozštěpily se.
Nedoporučuje se neustále používat regenerační olej Olio, stačí to jednou týdně. No, nezapomeňte si dát přestávku, aby se vlasy zvykaly na olej.

Jsem rád, že doporučuji můj oblíbený Olio Ricostruzione Constant Delight Regenerating Oil. Všechny krásné vlasy!

Resení oleje Constant Delight Olio Ristrutturante 10 ampulek 10 ml 5.00 4

Opravný olej s konstantním potěšením je určen k hlubokému obnovení poškozených vlasů. Okamžitý efekt za 60 sekund. Výrazný výsledek po první aplikaci. Keratinový komplex ve složení oleje vyplňuje poškozené oblasti křehkých vlasů a vyrovnává šupinatou vrstvu vlasů. Minerální olej zajišťuje hladkost a hedvábnost nepoddajných vlasů. Pohodlný formulář pro uvolnění pro jedno použití. Obnovení poškozených vlasů se používá dvakrát týdně. Když je velmi dehydratovaný - je to možné častěji.

Jedinečný koktejl aktivních biologických extraktů (červené řasy), minerální doplňky a keratinový komplex pro těžce oslabené vlasy. Obnovuje poškozené oblasti vlasů, zlepšuje lesk a zvyšuje elasticitu. Poskytuje hlubokou obnovu na celulární úrovni.

Složení: propylenglykol, denaturovaný alkohol, chlorid amonné soli, myristylalkohol, parfém, pálený cukr, C.I. 47005, voda, butylenglykol, extrakt červených řas.

Aplikace: na 10 ml regeneračního oleje se přidá 10 ml teplé vody. Směs se aplikuje přímo na vlasy. Udržujte na vlasy 60 sekund. Při velmi poškozeném - zvýšení doby expozice na 5 minut.

Produkce: Itálie.

Značka: Oficiální webová stránka společnosti Constant Delight

Neustálé potěšení z opravy olejů

Opravný olej s konstantním potěšením je určen k hlubokému obnovení poškozených vlasů. Okamžitý efekt za 60 sekund. Výrazný výsledek po první aplikaci. Keratinový komplex ve složení oleje vyplňuje poškozené oblasti křehkých vlasů a vyrovnává šupinatou vrstvu vlasů. Minerální olej zajišťuje hladkost a hedvábnost nepoddajných vlasů. Pohodlný formulář pro uvolnění pro jedno použití. Obnovení poškozených vlasů se používá dvakrát týdně. Když je velmi dehydratovaný - je to možné častěji.

Aplikace: na 10 ml regeneračního oleje se přidá 10 ml teplé vody. Směs se aplikuje přímo na vlasy. Udržujte na vlasy 60 sekund. Při velmi poškozeném - zvýšení doby expozice na 5 minut.

Objem: 10 x 10 ml
Výrobce: Itálie, Constant Delight

Recenze (1)

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Oprava komplexu pro poškozené vlasy Constant DELIGHT Olio Ricostruzione - Obnova oleje - přehled

Opravný olej s konstantním potěšením

Ráda bych zaradila oleje pro péči o vlasy - kokos, lopuch, kůra a některé další)) Dělám jejich plné délky masky, často v noci, takže olej mi dobře zvlhčuje vlasy. Jsem spokojen s výsledkem! Ale vždycky chci zkusit něco nového, a tady na internetu čtu o ampulkách Dixon. Ale bohužel jsem ho nenalezl v obchodech profesionální kosmetiky v mém městě. (jak často se to děje.).

A pak dívka - prodávající mi nabídl regenerační olej z Constant Delight. A proč to nezkusit? Navíc jsem nedostal to, co jsem chtěl! Takže pro vzorek jsem vzal jednu malou láhev o objemu 10 ml. Tento olej se prodává v sadě i samostatně. U jedné láhve jsem zaplatil 65 p. Olej je určen pro poškozené vlasy. Kompozice oleje, kterou jsem moc neřekla, jsem si uvědomila jednu věc a to i když není zcela přirozené, hlavní věcí je pomoci mým vlasům! Doporučuje se udržovat na vlasy po dobu 60 vteřin, zůstal jsem tak skoro 2 hodiny.)) Moje vlasy se nezhoršily. A jaký by byl účinek, kdybys to držel tak málo?) Jak mi vysvětlil prodejce, měl by být tento olej zředěn vodou 1: 1. Zředěte olej vodou. nějak to nezní příliš, protože mají jinou hustotu, nemyslel jsem, že by se promíchali!

Nejdřív jsem se rozhodl použít poloviční láhev a přidám tolik vody, ale zdálo se mi, že je to tak málo pro vlasy, že jsem je použil najednou a přidal tolik vody! Rozložil jsem to na malou mísu, když jsem začal míchat výslednou ústavu, bělil se šamponovitou pěnou))). Bylo to poměrně snadné jak na kořenech, tak na délce, potřáslo svazek, sprchový uzávěr a teplý klobouk, aby lépe pronikl hluboko do vlasů))) Olej se snadno vypral, ale jen v případě, že jsem dvakrát promyl šamponem! Když jsem umyla šamponem, byla mi ruka už přes vlasy a to bylo bez použití balzámu.

Takže, teď o účinku: vlasy jsou měkké, poslušné, lesklé, lze říci, že se ožil. Líbilo se mi máslo. V příští kampani v Mazazinu budu koupit sadu 10 ampulí, která není tak drahá, ale efekt je úžasný, zejména proto, že nepotřebujete moc oleje a můžete si ho nechat na minutu)) Držel jsem ji dvě hodiny)) Takže dívky, radím vám) ).

Konstantní DELIGHT regenerační vlasový olej "60 sekund"

Olej se otáčí, otáčí, otáčí.... v pěně!)))) A pokud je v podstatě výsledek! Podrobné obrázky obalu, stejně jako konzistence před a po transformaci

Jsem velkým fanouškem profesionálních vlasových výrobků, a proto jsem nemusel ignorovat konstantní vlasový olej od firmy Constant Delight. Přiznám se, že prostředky jako tento olej předtím nekupovaly a nevěděly, jak je používat. A nejdřív jsem se trápil těmito džbány! Ale všechno se ukázalo jako mnohem jednodušší. Říkám.

Vzhledem k tomu, že moje vlasy jsou dlouhé a samozřejmě se mi nelíbí mi krása))). Navíc nejsem jedním z těch, kteří čekají na zázrak a okamžitý efekt z fondů, prostě se to nestane. Abyste měli výsledek, musíte nástroj pravidelně používat a samozřejmě po jednom použití nebude mít žádný výsledek. Proto jsem si okamžitě koupil 4 krabice tohoto oleje, které stačily asi měsíc a půl. Já bych si vzal víc, ale v obchodě to byly poslední balíčky.

Balení po 10 injekčních lahvičkách z pevného plastu, každá po 10 ml. Také přidal něco jako tip, zřejmě pro větší pohodlí. Ale nikdy jsem to nepotřeboval.

Samotný olej je nažloutlý, trochu tenčí než slunečnicový olej. Vůně je příjemná, ale jasně vydává alkohol. Pak, po smíchání, zmizí alkoholová vůně a zůstane spíše příjemná, ne ostrá vůně.

Nyní o samotné aplikaci. Zde v příštím přehledu dívka napsala, že lék je špatný a nefunguje. Ale také napsala, že nemohla správně zředit, aby vyrobila pěnu, jak je uvedeno na obalu. A jsem si jistá, že kvůli tomu neměla žádný vliv. I já jsem nejprve trpěl svou neschopností správně zředit olej vodou s pěnou. Všechno tam stál, něco na špičku hřebenu několik minut zasáhlo silou a v důsledku toho se nástroj jednoduše rozptýlil, ale zůstal ve velmi tekutém stavu. Myslela jsem si, že by to mělo být tak aplikováno na vlasy v této podobě. Samozřejmě bylo použití tohoto použití nulové.

A všechno by nebylo nic a já bych pokračoval, takže všechny čtyři balíčky by byly zbytečné, kdyby po několika žádostech by na mě nebyla skutečně geniální myšlenka. Rozhodl jsem se, že to zkusím! Ano, ano, nehýbejte se, konkrétně se otřesete. Od krému našla prázdnou nádobu, umyla ji, vylila do ní olej a pak voda. K udržení poměru 1: 1 přidávejte vodu do lahvičky a odtamtvejte ji do nádoby. Poté jsem pevně zavřel víko a jemně otřásl. Jen pár vteřin světelných pohybů a voje! Otevři nádobu a tam je pěna! Obecně jsem s tímto olejem vzpomněl na mé hodiny školní chemie)))).

Konzistence pěny je opravdu jako pěna a trochu jako gel. Bílá, jemná, měkká, příjemně vonící, jako mrak!

Aplikujeme směs na vlasy a udržujeme je tak dlouho, jak potřebujeme. Za minutu ji můžete vypláchnout, pokud někam pospícháme. Někdy jsem si udržovala vlasy jako masku, to znamená přesně 5 minut, někdy i více. Z toho, kolik držíte, efekt nebude slabší, což je velmi výhodné. To znamená, že i když to budete držet po dobu jedné minuty, pak během této doby bude pěna stále mít čas jednat. Pokud však máte špatně poškozené vlasy a máte malý čas, držte je 5 minut.

Poté se důkladně umyjte. Pěna se lehce umyje.

Pro své dlouhé vlasy jsem použil dvě bubliny najednou, ale pokud máte kratší vlasy, bude stačit jedna bublina a dokonce i polovina.

Mimochodem doporučuji zředit studenou nebo mírně teplou vodou. Z teploty vody se vzhled pěny také mírně změní a jak se domnívám, užitečnost pěny se také mění od smíchání oleje s teplou nebo horkou vodou. A změna v nejhorším směru. T. h. Chcete-li z tohoto nástroje využít co nejvíce, zředte studenou vodou.

A nyní o hlavním výsledku. Vlasy po dobu 1,5 měsíce aplikace se staly živější, lesklé, poslušné, měkké. Jednoduché hřebenování, nezamotávejte se, nehromažďujte a nelepte se v různých směrech. Olej vůbec nevysychá vlasy, lehce je vyhladí a narovná.

Kde, kolik. Koupili jste si v profesionálních kadeřnicích. Se slevou mi ropa stála za balení 358 rublů.

Chci vám poradit hlavní věc: Neměli byste přikládat příliš mnoho naděje tomu, že 60 minut obnoví olej, jako každý jiný lék, a očekává zázrak. Děvčata, všichni pochopíme, že v péči o sebe nejsou žádné zázraky. Krása a péče se objevují, když se neustále staráme o sebe, a pak se objeví výsledek. Ale mohu s jistotou říci, že tento olej stojí za to vyzkoušet. To opravdu funguje a výsledek jeho použití je.

Vysvětlení o fotografii:

1-3 fotografie s can-olejem bez vody;
4-5 fotografií s plechovou vodou a reakce začala (bez mého zásahu);
6 a pod fotkou s kanyzou, která se získá po mírném míchání.

Také vás vyzývám, abyste si přečetli další možnosti značky Constant Delight:

Restorativní maska ​​na vlasy se zeleným čajem.

Šampon proti lupům.

Balzám na vlasy Snadno hřeben.

Úspěšný nákup vám a být vždy neodolatelný!

Konstantní potěšení obnovení oleje a kapalných krystalů - přehled

WHITEROSE
BOTTOM NOVGOROD Aktivní člen

Chci s vámi podělit o své dojmy o obnově ropy prof. kosmetické řada konstant. V krabici 10 lahví tzv. Oleje. Každá lahvička by měla být zředěna objemem vody z lahve - je šlehavá do pěny a nanáší se na vlasy. můžete trvat až 5 minut Nemohu říci, že kompozice má vysoký obsah užitečných olejů, ale moc se mi to líbilo! Vlasy se stávají hladké a snadno se hřebčí!

Tekuté krystaly z konstant: navržené pro dělené konce, aby usnadnily česání a hladkost. V oblasti nedávných dobrodružství s mými vlasy (kteří četli můj blog chápou, co tím myslím), tato věc pomáhá zkrotit vlasy přilepením v různých směrech. V zázračném zásahu ze spletitých cílů, určitě tomu nevěřím, vzal jsem to jako doplněk. péče.. má příjemnou vůni

Recenze z "Yanochka-Polyana" na konstantním DELIGHT vlasovém oleji obnovení "60 sekund"

Jméno: Yanochka-Polyana. Typ přehledu: neutrální
Hodnocení: 0 z 5 hvězdiček. 02-09-2018 20:49:48

Mám rád použití ampulí na vlasy, protože intenzivně obnovují strukturu. Poté, co jsem aplikoval ampule Constant Delight, který se mi líbil a pomohl mi dát vlasy do pořádku po řezbě, rozhodl jsem se zkusit pouze olej u té samé společnosti.

Balení stojí 500 rublů. 10 ampulí po 10 ml.

Obal je vyroben s vysokou kvalitou, uvnitř je něco jako pipeta, ale nepoužívám ji. Konzistence je mastná, tekutá jako voda.

Jeden-k-jeden prostředky se zředí: nalijte ampuli do misky, pak zapijte tolik vody do prázdné nádoby a přidejte do oleje. Všichni pečlivě promícháme Doslova za pár vteřin a minut (nedetekuji, ale rychle), nástroj začne houstnout. A změní se na něco jako kapalný balzám.

Před tím, než si umyji hlavu, namočíme vlasy ručníkem a rozdělíme produkt přes vlasy, aniž bychom se dotýkali kořenů, věnujeme zvláštní pozornost špičkám. Od jsou nejvíce poškozené a vyžadují pečlivé zacházení.

Poté je agent ponechán po dobu 5-15 minut (60 minut - 5 minut určených výrobcem rozhodně není pro poškozené vlasy), někdy jej nechám 30 minut a získám nejlepší výsledek.

Výsledek oleje mi vůbec nevyhovuje. Vlasy jako po použití prostředního balzámu, ani dobré, ale běžné.

Co máme dostat, pokud je ponecháno 5-15 minut:

GlitterHair se špatně odhalí => špatně česané vlasyBílé vlasyBílé skvrny na koncích vlasů nikam nepovolujíPokud jsou suché a tak vyčnívající a zůstanou, i když se s nimi dobře dá maska ​​snadno zvládnout Dojem z vlasů nevyplachuje

Všechny výše uvedené tipy + jsou měkčí a hodí se dobře

Moje vlasy a zásluha jejich stavu nepatří tomuto oleji!

Nástroj je velmi průměrný pro "prof", nestojí za peníze ani za pozornost.

Dobré balzámy dávají ještě více než tento nástroj a masky se ukáží mnohem lépe. Přestože tento olej pro opravy, jak tvrdí výrobce, se nedokáže vyrovnat ani se základním rozmazáním vlasů.

Popis různých druhů vlasového oleje "Constant Delight" pro obnovení pramenů

Každá žena sní o šikovných vlních. Ne každý však ví, že tento výsledek může být dosažen.

Pomocí olejů Constant Delight ("konstantní potěšení") můžete dosáhnout obnovení vlasů a dát jim prvotřídní lesk.

Tento článek vám řekne, podrobně o složení, výhody a nevýhody Konstantní Delight řadě olejů, a také naučit se aplikovat na vlasy, aby se pozitivní výsledek.

Olio Ricostruzione

Výrobce slibuje výrazný účinek za pouhých 60 sekund a viditelný výsledek po prvním použití. Kompozice zahrnuje:

 1. propylenglykol;
 2. denaturovaný alkohol;
 3. chlorid amonný;
 4. myristylalkohol;
 5. parfém;
 6. spálený cukr;
 7. voda;
 8. butylenglykol;
 9. červený extrakt z mořských řas.

Je nutné zředit 10 ml oleje s 10 ml teplé vody a aplikovat na vlasy po dobu jedné minuty, opakovat 1-2 krát týdně. Balení obsahuje 10 plastových lahviček o objemu 10 ml.

Výhody:

 • Neváží, vyhlazuje.
 • Vlasy se snadno hřebčí.
 • Přináší lesk.

Nevýhody:

 • Silný pach alkoholu.
 • Výsledek závisí na správné přípravě.

Cena ropy je asi 800 rublů.

V prostředku usušte argan a med

Zevnitř je to malá láhev bílého plastu o objemu 250 ml. Samotný olej je tekutý, jednotný, žluto-oranžový, nelepí se na ruce. Výrobce doporučuje, aby malé množství přípravku bylo aplikováno na délku a rovnoměrně rozložilo vlasy.

Složení: Aqua (voda), hydroxyethylcelulóza, Cetrimonium chlorid, PEG-7 gliceril, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, imidazolidinylmočovina, Parfum (vůně), skořicový alkohol, amyl CINNAMAL, Citronellol, kumarin, Argania spinosa jádrový olej, Cl 47005 (Žlutá 10), Glicerin, Cl 16035 (červená 40), Mel extrakt.

Výhody:

 • Neváží vlasy.
 • Přináší lesk.
 • Neleží spolu, nenechává raid.
 • Má příjemnou vůni.

Nevýhody: Má pouze kosmetický efekt.

Cena je asi 250 rublů.

Výborný lesk

Venku je to vysoká tenká láhev tmavého neprůhledného plastu s pohodlným dávkovačem. Objem 80 ml. Samotný olej je čirý, bez zakalené sraženiny. V dlaních je nutné třepat malé množství produktu a aplikovat na špičky a délku vlasů a poté pokračovat ve stylingu.

Výhody:

 • Příjemná vůně.
 • Snadné použití.
 • Ekonomická spotřeba.

Nevýhody:

 • Vysoká cena
 • Malá hlasitost
 • Arganový olej, který je ve složení výrobku, je velmi lepivý. Chcete-li jej vyčistit od vlasů, je nutné několikrát si vlasy umyt.

Olej stojí asi 500 rublů za 80 ml.

Výhody a nevýhody

Stejně jako jakýkoli výrobek mají oleje s konstantními lahůdky své výhody a nevýhody. Je třeba je znát "v obličeji", aby nedošlo k poškození vlasů.

Výhody:

 • Díky běžným lahvům jsou oleje z CD ekonomicky spotřebovány.
 • Nejen, že nevážíte, ale také svítíte na vlasy.
 • To dělá žehlení ještě jednodušší, ne matoucí.
 • Existují finanční prostředky pro jakoukoli peněženku, zatímco za přijatelnou cenu se kvalita nezhoršuje.

Nevýhody:

 • Malá hlasitost
 • Nejčastěji mají pouze kosmetický efekt, který trvá až do prvního mytí hlavy. A pak, abyste viděli stejný výsledek jako to bylo, musíte znovu použít olej.
 • Některé oleje mají štiplavý zápach alkoholu.
 • Umyjte lak, který je nejdůležitější u žen, které si v poslední době namalovaly vlasy.

Musíte začít používat olej z špiček, postupně se pohybovat výš. Efekt se projeví mnohem rychleji, pokud před použitím zahalíte produkt v dlaních na pokojovou teplotu. Stačí, když používáte olej 1x nebo dvakrát týdně, protože zneužívání nebude mít na vlasy co nejlepší účinek, takže je těžší nebo dokonce slepí.

Majitelé mastnou typ vlasů se nedoporučuje používat olej příliš často, a to i lepší vzdát se využívání finančních prostředků na kořenech, vzdalující se o několik centimetrů.

Výše uvedené nástroje Constant Delight se nemusí vypláchnout a po nanesení můžete okamžitě začít stylovat vlasy.

Kadeřníkům doporučujeme, aby před aplikací oleje k rozptýlení krve provedli lehkou pětiminutovou masáž hlavy. Olej snižuje regenerační procesy, takže po prvních postupech mohou vlasy vypadnout, ale nebojte se: tento problém je dočasný.

Chcete-li mít zdravé kudrlinky, které nejen že dokonale doplní váš obrázek, ale také se stane vaší vizitkou, musíte se o ně postarat, dát jim přirozenou, kvalitní péči. Nechte své vlasy potěšit svou brilantností a krásou, milujte sebe a milujte se!

Konstantní potěšení regenerace oleje

Kód produktu: 1683

Objednací bonusy: + 19

Vhodné pro suché, křehké a poškozené vlasy.
Vyživuje a obnovuje vlasy.
Obsahuje minerální olej a keratinový komplex.
Působí na šupinatou vrstvu vlasů.

Způsob použití:
Následující směs se aplikuje na čisté vlhké vlasy: 10 ml oleje + 10 ml teplé vody.
Používejte 2 krát týdně (v případě potřeby - častěji).
Okamžitá akce (60 sekund)

Doba trvání:
Až 5 minut na velmi poškozené vlasy

Konstantní potěšení recenzí kadeřníků na kosmetice

V Krasnodaru máte dokonce zastoupení společnosti Constant Delight.
Kvalita není lepší než Estel, ale zatím není podporována. Neustále nové položky. Pracuji s CD po dobu půl roku.

Molekula barviva je hustá, přímá depozice (což znamená, že technik nerozuměl, jedna věc je jasná, že barva je docela koncentrovaná)
Barvení vlasů bez šedých vlasů:
Hladina barviva 1-9 při 3%, 6%, 9% v poměru 1: 1,5 35 min
Hladina barviva 10 o 6%, 9% v poměru 1: 1,5 35 min
Hladina barviva 12 (blond) při 9%, 12% 1: 2 9% - 45 min, 12% - 55 min
. Nuance X / 4, X / 6, X / 68, X / 67 jsou rozvedeny v poměru 1: 2
Například: při barvení s odstínem 5/4 v poměru 1: 1 sestoupíme do pěti úrovní (od blond až po čokoládu), v poměru 1: 1,5 až 1 tón tmavší, v poměru 1: 1 tónu na tón.

Šedé vlasy:
Barvení o 6% v poměru 1: 1 45 min
až 45% - o jednu úroveň vyšší, než je požadováno
45% -70% tón až tón
Více než 70% - jedna úroveň nižší, než je požadováno
Například: klient TK má 50% šedých vlasů a CD 20%. S vybraným barvivem namalujeme TZ o 6% a Z3 o 9%

Tonery:
Hladina barviva je 9,5 x 3%, 1,9%
1: 1 dolů
1: 1,5 tónu
1: 2 světlý odstín

Mix tón podle pravidla deseti

0/00 korektor amoniaku
1. Jako samostatné barvivo pro zvýraznění 1: 1 o 3%, 6%, 9%
. neaplikujte na pokožku hlavy

2. Je přidán k nátěru pro zvýšení 1-2 úrovní (není přidán do 12. úrovně).
Na 60 g korektoru barviva 10 g (1 úroveň), 20 g korektoru (2 úrovně); nezohledňujte oxidační činidlo pro korektor (pokud je použita oxidační činidla, potom je barva mírně rozmazaná)

Zesvětlující prášek:
Obsahuje v jejím složení mátou, která mírně ochlazuje pokožku hlavy, čímž snižuje hoření. Puda Deluxe (plastový kbelík) navíc obsahuje mentol, který dává vhodný zápach
1: 1,5 nebo 1: 1 o 3%, 6%, 9%

Poloměrné barvivo:
barvy až 80% šedých vlasů
čas 10 - 30 minut při 3% nebo vývojáři (měkké nebo pro módní odstíny)
1: 1, 1: 1,5 - šedá, po chemii, pro větší saturaci červených a měděných odstínů
1: 2 - tón ​​na tón

Pro Více Informací O Suché Vlasy