logo

Vystupte z tmavých vlasů

Černá barva vlasů je módní a velkolepá, ale nyní, v době módního barvení, mnoho dívek chce dosáhnout zajímavější barvy zředěné lehkými prameny. Je možné, aby se jedno zbarvení změnilo z bruneta na blondýnu? Nic není nemožné, ale pokud je otázka, jak se dostat z temnoty, aby se zachovalo zdraví a kvalita vlasů, pak tento článek je pro vás.

Abychom objasnili nebo neřešili, je to otázka

Ne každý pán může vymanit z temnoty, tento úkol vyžaduje vysokou profesionalitu a hluboké znalosti v barikářství. Koneckonců, černý pigment je jedním z nejtrvalejších. Kromě toho má barvivo dvě úkoly: dosáhnout požadovaného tónu a udržet kvalitu vlasů.

Výstup obvodu salonu z tmavé barvy:

- diagnostika stavu vlasů a stanovení požadovaného výsledku
- Výběr způsobu bělení
- Volba barevného tónu
- Doporučení pro další péči o vlasy

Černé odstranění pigmentu

Osvětlení pramenů je velmi individuální proces, pro který jsou v jednom postupu objasněny na 2 úrovních, na někoho o 5 let. To závisí na mnoha faktorech, jako je: barvivo, s nímž se předtím tonizovalo, množství nahromaděného černého pigmentu ve vlasech nebo Jak dlouho jsi maloval brunetku?

Používáte-li přirozené barvy, jako je henna nebo basma, pak je téměř nemožné vyjet v ušlechtilém tónu. S chemickou interakcí profesionálních a přírodních barviv může být barva nepředvídatelná. Výsledkem je zelený nebo šedý odstín myši. Proto většina stylistů neprovádí odstranění henny a basma.

Velitel je důležitý nejen k odlehčení kadeří, ale také k dosažení požadované úrovně a tónu. To ovlivňuje výběr metod vyjasnění: praní nebo dekapitace.

Metody odstraňování černého pigmentu

Wash

Jedná se o relaci k odstranění kosmetického pigmentu z vlasů. To je považováno za prakticky neškodné a působí pouze na malované kudrlinky. Tato metoda je vhodná pouze pro ty, kteří dávají přednost monochromatickému zbarvení a chtějí zesvětlit kudrlinky na čokoládové teplé odstíny.

V podstatě se po tomto zasedání vlasy dostávají načervenalý odstín, protože se odbarví černé barvivo a ve vlasech zůstává hodně červeného pigmentu. Praní je proto často doplněno ozdobením.

Odkapávání

Odpojení je použití lesklého prášku v několika krocích. Tento způsob přemístění černého barviva má hlubší efekt než předchozí metoda a je vhodný pro ty, kteří chtějí drasticky změnit.

Bělící prášek pomáhá eliminovat nežádoucí barvu, zcela nebo částečně přinést barvu.
Pro jemné zbarvení stylisté dělají malování na malém procentu okysličovadla. To vám umožní udržet kvalitu vlasů, takže přístup k lehčímu by měl být proveden v několika etapách.

Během postupu lze použít olaplex - nástroj, který pomáhá chránit vlasy před chemickým poškozením a obnovuje již poškozené vlasy.

Chcete-li se dostat z temnoty do blond, musíte udělat 3-4 stupně objasnění s intervalem 1,5-2 měsíců.

Trendová technologie je jedním z nejlepších způsobů barvení, protože ne všechny vlasové hmoty jsou zesvětlené, ale částečné kudrlinky.

Tónování

Vyčištění zámků na několika úrovních, vyčištěné prameny jsou zbarveny v čokoládových nebo karamelových tónech. Při dramatickém objasnění si mistr zvolí nejchladnější odstín, aby se žlutá při vypláchnutí barvy nezobrazovala.

Při bělení vlasů se barvivo omývá mnohem rychleji, takže měsíc po depigmentaci se doporučuje provést tónování, aby je vyživovalo. Také průvodce doporučuje použít tonizující šampon k udržení barevného bohatství.

Následná péče o kadeře

Je známo, že jakékoliv bělení vlasů vysychá, ale pokud to děláte postupně a použijete přiměřenou péči, můžete se tomuto problému vyhnout.

V profesionálních salonech si mistr stylista vyberá prostředky pro péči o bělené vlasy ve formě masky, balzámu a oleje a poradí vám o dalších činnostech. Je také velmi důležité používat tepelnou ochranu k ochraně vlasů před negativními účinky vysokých teplot žehlení a vysoušeč vlasů.

Vzhledem k tomu, že odstranění černých barev odkazuje na řadu těžkých procedur, může být doplněno salonními rituály, jako jsou:

Úprava a ozdoba vlasů - olaplex

Systém Olaplex obnovuje suché a poškozené vlasy, regeneruje kořeny, odstraňuje statické, obnovuje elasticitu, vyživuje suché dělené konce. Olaplex lze přidávat k nátěru, můžete provádět intenzivní ošetření nebo zakoupit domácí linku.

Botox pro vlasy

Tento nástroj je nejnovější lék, který obsahuje botulotoxin a aminokyseliny, bílkoviny a vitamíny. Směs zcela obnovuje i nejvíce poškozené kudrlinky, dává jim hladkost a hedvábnost bez vážení a lepení.

Existují dva typy botoxu: studený Botox má účinek lehké masky, jejíž účinek trvá měsíc. Thermo botox je intenzivnější postup, jehož cílem je zlepšit nejen stav vlasů, ale i jejich vzhled.

Dramaticky odlehčit prameny není tak obtížné, je mnohem obtížnější pak vrátit svou nedotčenou krásu a zdraví. Proto kontaktujte pouze profesionální salony a neprovádějte rychlé změny, protože krása vyžaduje nejen oběti, ale někdy i čas.

Znovu se uvidíme a buďte krásní!

Necháme ze soumraku: jak se zbavit černých vlasů po mnoha letech basma? Můj příběh o změně barev ve fázích.

Dobrý den, dámy!

Po velmi dlouhou dobu jsem tentokrát shromáždil své myšlenky, abych nakonec uspořádal celou svou zkušenost do jednoho velkého článku. Nechtěla jsem na nic zapomenout a postupně si všimla všech svých kroků v procesu změny barvy vlasů, protože je to dlouhé a časově náročné.
Vystupování z černé je vždy obtížné, obzvláště z vytrvalých a získané ne s něčím, ale s bylinnými barvivy. Jsou slavní svými vytrvalostmi a rozvahou!

Dneska půjdeme společně od barmské brunety k dívce s měděně hnědými vlasy. Co je zvláště pěkné - neztratil jsem ani centimetr vlasů, i když jsem se bál zůstat s krátkým účesem.
Takže

Pokud už nejste trýzniví otázkami "Jak dosáhnout černé s Basma?", "Jak hromadit pigment a stát se jasnou brunetkou?". A začal jste se stále více zajímat: "Je možné vypláchnout basma a stát se lehčí? Vyrůstají přirozené vlasy nebo umýt? Jak se dostat z černé s přírodními barvivy? ", Pak je řešení!

Pro lepší pochopení situace (jak byly vlasy, kolikrát byly a kolikrát byly barvily, jejich stav před změnou barevných kardinálů), udělám trochu odbočku do historie mých experimentů.

Kdybych ve věku 15-17 let jsem snil o blond dlouhých kudrlích a dosáhl je vytrvalostí, pak jsem nikdy nepomyslel na černé barvy vlasů.
Nesnažil jsem se na sobě a byl úplně spokojen s červenými, hnědými a červenými vlasy. Měl jsem rád oheň. V kurzu byla henna, obvyklé odstíny "Mango", "Paprika", "Red Volcano".

Nepamatuji si důvod, proč jít do klanu brunet. Pokud nic nezaměním, po bolavém krku by vypadala dobrá část vlasů. Dělal jsem pro mě "bob" účes, který byl spíše krátký a rozhodl jsem se "dát vizuální hustotu" vlasům velmi netriviálním způsobem - změnit jasně červenou barvu vlasů na tmavší barvu, která podle obecně přijímaného názoru může přidat objem k tenkým a tenkým vlasům.
Mimochodem, tato recepce skutečně funguje! Jsem neustále zeptal, jak dosáhnout tloušťky a lesk vlasů? Jak je učinit silnými a elegantními na špičkách? Dívky, mám docela běžné evropské vlasy. Pravděpodobně jsou to triky černé barvy a specularity henny a basmy. Zdá se vám, že mám kosu s pěstí! Omlouvám se, ale není to tak!))

To bylo to, co jsem byl, když jsem začal aktivně používat basma.

Celkem jsem byla bruneta na přírodních barvách po dobu 4 let. Vlasy potěšily: jasné, měkké, elastické, velmi lesklé, s dobrým růstem a bez průřezu. Samotná barva však nezpůsobila emoce.
Nikdy jsem nechtěla být brunetka, ačkoli obraz smrtelné krásy je velkolepý a jasný. Na rozdíl od obecně přijatých "džentlmenů dávají přednost blondům!" Pozornost z mužské strany výrazně vzrostla.
A pořád mě navštívili pochybnosti. Myšlenky na změnu odstínu vlasů pravidelně navštěvované. Ale jejich kvalita mi zcela vyhovovala a neustále mě zabraňovala experimentovat. Byla to škoda. Vlasy zdravé, krásné, náhle neodvolatelně zničené?

Opakovaně jsem se snažil splet Basma, zkrátka zkráceně. Poslední pokus byl v loňském létě. Skoro jsem se rozhodl pro krátké auto. A už se nedotkla basma, používala jen hennu.

Když jsem se konečně vyčerpal otázkou: "dostat se z černé, nebo přesto zůstat v této barvě?", Šedivé vlasy začaly otravovat.
Její počet se zvětšil. A malovat šedé vlasy s přirozenými barvivy, a dokonce i v jednotné tmavé barvě - úkol je velmi časově náročný! Dlouhá, tvrdá a marka. Čas pro sebe s malými dětmi je vždy malý.
V naději, že henna bude časem překrývat basmu a vyrovnávat hranice barev, začala jsem ji používat sama a záměrně po dobu 9 měsíců (celé gestační období) natřená celou délkou jasně červenými odrůdami. Ale nebylo to tam!
Horní část měla červeně oranžovou barvu. A délka, jak byla černá a zůstala, získala pouze fialově růžový odstín. Krásné, ale ne rovnoměrně.

Vlasy jsou však škoda. Jsou živé a měkké. Nechtěla jsem to znovu odříznout. A po porodu jsem na jaře bezpečně spadl a dvakrát jsem je maloval čistým Basma. Ukázalo se to samozřejmě velkolepě. Ale po týdnu (ha-ha!) Jsem chtěl umyt vše!))

Další vývoj mě zabraňoval proniknout do fatálních experimentů na vlasy. Jazyk se neříká slovy: "Díky Bohu!" Protože příští dva jarní měsíce jsme byli s celou rodinou velmi nemocní as nejmladší dcerou jsme šli do nemocnice. Ale pro vlasy to bylo všechno spasení. Jsem si jist, že kdybych se pak rozhodl rychle zbavit nepříjemného černého, ​​teď bych seděl se stejným zatraceným "Bobem".

V tu chvíli jsem neměla čas na vlasy. Zapomněl jsem na balzám. Ano, a použití šamponu není zvláště poskytováno. V nemocničním prostředí s nemocným, rozmarným dvouměsíčním dítětem v náručí nemáte co dělat starosti. Podařilo se mi spěchat. Můj obvyklý účes byl úhledný francouzský proužek. Jak včas! Možnost tkaní pletenců se ukázala jako velmi užitečná.
Jen jsem si umyl hlavu šamponem. Barva je dobře vybledlá. Ovlivněna téměř rok na čistou henu. Už jsem nebyla černá, ale špinavě hnědá. Všechna jarní basma z kořenů je dobře umyta a zůstává pouze na hlavní délce vlasů.

Po příjezdu domů jsem začal odstraňovat pigment maskovými oleji. Zředěný alkohol byl aplikován na délku a potom teplý (dobře dobře vyhřívaný, ale teplotně tolerantní) olej. Měl jsem avokádo, mango a kokos. Můžete použít libovolné. Později jsem použil olivový olej. Měl jsem tlustší v naději, že důkladně omyje temnotu. Ačkoli se všechny, samozřejmě, nezmyjí. Ani se na to neopírejte, pokud je natřeno roky! Pigment je již spojen s keratinem. Ale barva se ztrácí špatně. Tak jsem udělal masky 6 nebo 7. Ne spěchám. Jeho kořeny jsou již pár centimetrů otterova a všechno vypadalo prostě "nádherné".

Po všech tanech s tamburinou jsem se poradil s mistrem přítele. Znám mé vlasy velmi dobře. Oni odmítli umyt před rokem, v době stříhání. Argument: Bylinné pigmenty nebudou brát, a vlasy pokazí duha duhy. Reshin se rozjasnil.
Je lepší provést postup na malém množství oxidu. Ale my jsme se báli, že moje dlouhodobá temnota, zvláště z rostlinných barviv, prášku jen 3%, se nezjistí.
Estelle použila prášek a 2krát ji rozjasnila s přestávkou několik dní při 6%.

Vlasy se přirozeně stávají těžkými a matnými. Na koncích rovně křikla. U kořenů se zesvětlil výrazně silněji, i když nejprve jsem použil prášek do tmavších oblastí a teprve později na kořenovou oblast. To je proto, že je čerstvý keratin, méně černá a henna. Po odstínění jsem použil šampón a balzám s nízkým pH Kapous.
Po několika dnech jsem si zbarvila vlasy s barvivem Indola 8,44x. Jak můžete vidět, bylo to velmi jasné, i když ne rovnoměrné.

Můj barva rychle zmizela. A zbarvené skvrny. Jak jsem byl naštvaný! ((
Naprosto jsem zapomněl, že umělý vlasový pigment (a ještě více červený) je okamžitě vymyt z bělených vlasů! A ona nebyla připravena k ošuchnutí jen po 2-3 výplachů.

A tady jsem udělal chybu!

Dříve jsem úspěšně kombinoval obvyklé barvy a hennu, aby udržoval jasný odstín. Barva byla omývána z bělených vlasů mnohem rychleji. Henna však byla pečlivě fixována, i když ne tak účinně jako na přirozených vlasech. Vypadaly méně lesklé, nudné, ale udržovaly stíny poměrně snesitelné. Přemýšlel jsem o tom, že nemám co ztratit, a v každém případě bych musel po všem šikaně krmit vlasy, rozhodl jsem se, že všechno s hennou a basma drahé iránské odrůdy pro mehendi bude barvit. Henna je velmi jemná, když se rozptýlí, jako zakoupená maska ​​na pasty. Neměla sušit a zamotala si vlasy. Basma byla marocká s přesně stejným jemným broušením na prach.

Nechtěla jsem vůbec být oranžová. Jen měděný gaštan nebo čokoláda mi zcela vyhovovaly. Zkušenosti, henna, spolu s Basma, vždycky mi dělala zrzka v různých variacích. Potřebovala jsem i měkčí hnědou barvu. Po zvolení optimálního zabarvení bylinkami jsem zahájil proces. Ale nezohlednil pozadí objasnění! Po henně jsem se zjevil žlutavě oranžově. Okamžitě, bez ztráty času, vložte Basma. A skoro jsem říkal, abych pochopil svou vlastní hloupost! (((Modrá až žlutá mi dává zelenou!) S hrůzou si uvědomila, jakou chybu jsem udělala, rychle jsem začala rozvolávat turban na hlavu a umyt si make-up z vlasů Představte si, jak jsem se bála podívat do zrcadla! )) A byly jasně zelené, žábrové kořeny a délka červené kaštany!) Omlouvám se za nepodložené, protože nemám fotografii této krásy. Pak jsem se jen rozbušil. Nejstarší dcera mě ujišťovala: "Mami, neplač! Máte ty nejkrásnější, i se zelenými vlasy! No, jsou samozřejmě malá žába. "Všechno, záclona!)))

Samozřejmě jsem se neodvážil hrát více amatérských aktivit a zavolal kamarádovi žádost o opravu toho, co jsem udělal.
Zkusil jsem docela přijatelný výsledek! To byl výsledek. To, co jsem dosáhl světlem a tónováním Indola 8,44x světlemodré extra měď po letech basma, bylo v zásadě celkem úspěšné. Ale teď jsem se musel zbavit zeleně.

Je potřeba tmavší tón a červený korektor, jinak se při mytí neustále objeví zelená. Vzali další odstín indoly Profession PCC 5.66X světle hnědé extra červené o 3%.

Vlasy se stávají výrazně suchější a tvrdší. První týden jsem byl velmi rozrušený. Při umývání se zasekly dohromady v neporušitelném tuhém rameni. Kdybych je dřív mohl umýt jen šamponem a balzám se ne vždy aplikoval, pak po všech těchto manipulacích jsem začal potřebovat masky, silné balzámy na bílkoviny a nezapomínejte, že se střídají na česání. Samozřejmě, nikde bez nesmazatelné péče! Nikde bez krému, tekutiny! Z minulé elasticity nezůstává žádná stopa.

Teď se po nějaké době znovu vrátila do henny. Není univerzálně prodáván íránský. Vyschne vlasy v křehké tupé koště. Mám mnoho odrůdových částí pro malování.

Henna je měkká, jemná a velmi pohodlná. Vlasy po středně tvrdém. Ovlivňuje použití výživné kosmetiky, masky s oleji, ochranné neprůhledné látky. Ale vlasy udržují barvu, objemné, elastické a lesklé. Vlasy bez zelených. Samozřejmě, že není jednotná v barvě. Ale to je, řekněme, ta nejlepší věc, která by se mohla po Basma ubírat, když jsem vzala v úvahu můj nezávislý povyk (protože jsem neudělal fotografii všech balíků barev a prášků, nebojí se bavit a zůstat bez vlasů).

Basma už nepoužívám. Možná teď. Příliš jasné plátno. Příliš mnoho úsilí se dostat z černé. Ale 5 balení s Aroma zónou je pečlivě uchováno u mě)))

Abych shrnul, chtěl bych opět poradit a opatrně:

1) pokud máte změnu povahy a netolerujete monotónnost ve svém vzhledu, nedívejte se na přirozená barviva!
Vlasy s nimi, s řádným používáním a kvalitou samotných bylin, jsou velmi elegantní, měkké a zdravé, ale změna barev po nich je úplná nepředvídatelnost, riziko, většinou neodůvodněné, založené pouze na silné touze změnit. Krájení vlasů a kořist! Skutečnost, že jsem nezůstala s krátkým účesem, je spíše výjimkou než pravidlem. A to až do tohoto bodu, prakticky všech čtyři roky jsem udělal jen to, že jsem se snažil dostat pryč od černých. Řekl jsem si vlasy, splétal jsem je, ale znovu jsem se vrátil k Basma, protože je neuvěřitelně odolný!

2) Změna barvy mě zasáhla na peněženku. Důvodem je zhoršení kvality vlasů. Mé masky v péči byly opět těžké masky, balzámy, kondicionéry, krémy, tekutiny. Minulý rok jsem to všechno zanedbala, aniž bych ztratila vlasy na vzhledu.

3) Vlasy ztratily významnou část pigmentu. Stal se lehký, tenký, porézní. Jejich struktura byla poškozena.
Byla zde tuhost, křehkost, zvýšené střílení. Spolu s barvou ztratila měkkost a pružnost. Vlasy musí být nasycené, aby se nezlomily a vypadaly slušně. Je možné, že nastavím délku. Chci uniformní odolný odstín. Po henně a basma to nemusí sen.

Přesto jsem spokojen s výsledky a nepovažuji je za smrtelné pro mé vlasy. Z nálady se můžete dostat pryč. Nechte v řadách blondýnek. Ale dostaneš čokoládu. gaštan a dokonce i jasně červená je docela možná! Hlavní věc je realisticky zhodnotit stav vlastních vlasů, všechna možná rizika a jednat jasně, s vědomím toho, co děláte, co a jak.

Opravdu doufám, že informace, které mi poskytnete, jsou pro vás značným přínosem. To není návod k akci, ale pouze moje zkušenost, která je popsána jako krok za krokem. Vezměte prosím na vědomí, že všichni máme různé vlasy a starší barevné experimenty nejsou stejné. Bohužel vám nemohu zaručit 100% úspěšný výsledek. Pokud však máte nějaké dotazy, rád jim odpovíme!

Pěkný den a nádherné vlasy!

Rozjasněte vlasy po pěti letech černé

Styl a vzhled každé ženy jsou důležitým okamžikem každodenního života. Pokud chce něco drasticky změnit, pak se nejprve týká vlasů a jak dramaticky, ale bez ztráty vlasů, vystupuje z černého vlasu a překresluje se v jiném odstínu.

Problémy při osvětlení tmavých vlasů

V takovém přechodu od temnoty se rozlišují nejtěžší problémy:

Není těžké umýt černá barva z vlasů, ale mělo by to být tak, aby tvář a tvář vypadala krásně a ti, kteří jsou zvyklí vidět, nejsou s přechodem zklamáni. Ukázalo se, že než začnete pracovat na změně obrázku, budete muset vybrat správné nástroje pro toto. Doporučuje se, abyste se dostali z černé vlasové barvy aplikací přírodních produktů, které jste vyrobili sami. Proto jsou vhodné lidové recepty, které jsou plné na internetu, ale budeme věnovat pozornost mírně odlišným aspektům této záležitosti.

Bělidlo černé: lepší udělat doma nebo v kabině?

Chcete-li zesvětlit a přestat být brunetkou, budete muset tyto prvky:

Chcete-li se dostat z černého vlasu, bezbolestně prošel, musíte nejprve zničit tmavý pigment ve stávající barvě. Profesionální kadeřníci doporučují bělení postupně. Pokud se sami sebe bojíte použít zjasňovač, pak se spoléhat na kadeřnictví v salonu. Všimněte si, že tmavé vlasy se ve skutečnosti snadněji odlehčují než umělá blondýnka, pro kadeře je méně škodlivá. Přerušení mezi postupy se provádí nejméně týden, a je lepší udělat dva, takže kudrlinky mají čas se zotavit.

Po začátku odbarvování v požadovaném tónu připravte barvu předem tak, aby nedošlo k poškození poškozených vlasů. Zvolená barva trvá déle po barvení a opláchne kadeře slabým roztokem kyseliny octové.

Červené vlasy: barvivo bez poškození

S tímto odstínem trochu jednodušší, chcete-li se stát brunetkou, pak neváhejte začít okamžitě aplikovat barvu přes vrchol. Na červené je dobře aplikovatelná a pak ještě není žádná stopa.

Ano, často můžete slyšet, jak se dívka naopak dostala z černé do červené pomocí peroxidu, ale tato volba způsobí vážnou ránu pro zdraví jejích vlasů. Proto doporučujeme provést praní v dvou nebo třech krocích, výsledek postupu bude kvalitativní.

Současně si uvědomte, že pokud jsou vaše barvy zbarveny a zbytek tónu je přirozený, aplikujte na lakovanou část zjasňovač, pokud padne na zbývající kadeře, dostanete nerovnoměrný tón. V tomto případě se čerstvé barvy aplikují ihned po objasnění, stejně jako v předchozích případech.

Barvení vlasů rozjasňující barvu

Pokud jsou vaše vlasy blond a chcete světle hnědé, vyberte si odstín, který bude mít několik odstínů tmavší než tvoje, aby nedošlo k odlehčení a neznášení dalších nákladů na tento proces.

Všimněte si, že levné světle hnědé barvy často vybírají zelený odstín, takže se při výběru nestarávejte, takže si to nelitujte. Zbytek procesu malování nepředstavuje potíže a vypořádá se s ním pod silou každé dívky doma.

Při zbarvení ve světle hnědém tónu věnujte zvláštní pozornost oxidačnímu činidlu, zvolte alespoň 9%, aby se barva bez problémů dostala na vlasy. Proto je čím větší procento, tím vyšší je koeficient odolnosti barvy. Pokud je přirozený odstín světlý, pak je 4% variantu dostačující, pokud máte hnědou srst, pak 6% a zůstaňte dlouho. Ale po takovém zbarvení nezapomeňte, že kadeře vyžadují odpovídající péči.

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Barvení» Jak se dostat z černého vlasu

Jak se dostat z černého vlasu

Jak se dostat z černého vlasu

Barvení černé vlasy do jiné barvy je problematické. Není možné vždy získat požadovaný výsledek poprvé. Zvláště byste neměli doufat v nádhernou bílou barvu, můžete ji dosáhnout pouze 3-4 barvením. Vše je mnohem jednodušší v červených odstínech, ale zde jsou i některé nuance. Než drasticky změníte barvu vlasů, přemýšlejte, zda je skutečně potřebujete.

Pokyn

 • Pokud vaše vlasy nebyly dříve natřeny, můžete změnit jejich barvu na červenou nebo čokoládu doma. Aplikujte barvivo na vlasy po celou délku a držte tolik, kolik je uvedeno v pokynech. Samozřejmě, ideální barva nemusí fungovat poprvé, ale odstín se změní z černého na načervenalý.
 • Pokud jste dříve barvili vlasy černě, je lepší počkat asi dva měsíce nebo předblehnout vlasy. Pak je namalujte jinou barvou. K dispozici je také kadeřnický servis, který za pomoci speciálního nástroje udělá "praní" v černé barvě. Poté si můžete vlasy bezpečně přebarvit.
 • Barevnost ve světle nebo bílé barvě bude trvat déle. Černá nelehčí snadno, ale to se nevztahuje na přirozené barvy vlasů. Pokud jste nikdy nepoužili barvu, můžete doufat, že výsledek, který je uveden na zadní straně balení s barvou. Ale v ideálním případě bílá barva nebude s největší pravděpodobností fungovat.
 • Pokud jste barvili vlasy černě, pak byste měli být trpěliví, změna barvy trvá přibližně tři měsíce, protože nemůžeme namařit více než jednou měsíčně. Toto pravidlo se vztahuje zejména na světelné prostředky. Po každém zbarvení se barva vlasů zesvětlí o 2-4 tóny. A samozřejmě, že v kadeřnictví k provedení takového postupu je mnohem bezpečnější než doma. Profesionální barvy jsou lehceji poražené jako černé než ty, které jsou uloženy na regálech.

Jak z černé, aby se znovu objevila ve vesmíru? Čtyři snadné způsoby

Je velmi obtížné najít alespoň jednu ženu, která v životě nikdy nezakryla vlasy. Téměř každá žena měla čas vyzkoušet různé barvy, dokud nenalezla to nejvhodnější. Někdy však přijde doba, kdy barevná schéma, se kterou jste chodili déle než rok, se jednoduše stává nudným. A vyvstává otázka, jak vrátit přirozenou barvu vlasů. Ne každá dívka má dostatečnou trpělivost, aby přirozeně rostla vlasy. Existuje několik jednoduchých způsobů jak přebarvit z černé do hnědé.

1 způsob. Existují speciální přípravky založené na blondoraranu, které umožňují umýt barvu z vlasů. Prostřednictvím takových prostředků můžete postupně obnovit přirozený barevný režim. Někdy to bude trvat více než jeden postup na barvu z vlasů úplně pryč. Je však třeba si uvědomit, že mytí je spíše nezdravý postup. Poté je nutné pravidelně používat strukturu, která obnovuje kadeře masky a balzámy, aby vypadaly zdravě a živě.

2 způsoby. Je vhodný pro ty, kteří se zajímají, jak změnit barvu z tmavých vlasů na světlo. V tomto případě je třeba znovu vyčistit odstraňovač speciální dekolorant a pak zvýraznit. Tak získáte velmi krásnou světelnou barvu, ale vaše vlasy budou stále vyžadovat léčbu. Takže nezapomeňte na použití regeneračních balzámů a masky.

3 způsoby. Další možností je přebarvení z černého na světle hnědý - použijte šampon, který hluboce čistí vlasy. Jedná se o speciální nástroj, který funguje na principu mytí předchozích metod. Postupuje se postupně, po několika mycích postupech se barva výrazně ztmavne, po níž můžete aplikovat laky co nejblíže přirozené barvě. Tento šampon může být použit před umytí v holičství nebo na vlastní pěst.

4 způsoby. Existuje názor, že pomocí mycího prostředku můžete odmastit barvu z vlasů. A to všechno bez použití různých umělých drog. Tento lidový lék však není vhodný pro všechny typy kůže a vlasů. Takže než si zbarvíte vlasy z černé barvy tak neobvyklým způsobem, měli byste otestovat vlasovou pokožku na alergii.

Pokud se umyjete sami, musíte dodržovat některá pravidla. Praní se provádí od konců vlasů, nikoliv od kořenů, což se obvykle provádí při barvení.

Vzhledem k tomu, že je téměř nemožné dostat světle hnědou z tmavé barvy hned, před změnou z černé do světle hnědé, je lepší nejdříve přepnout na červenou. Obvykle po promytí jakékoliv tmavé barvy získává samotné vlasy měděný odstín.

Aby vlasy šly z černé do blond, aby se nestaly nežádoucím zeleným odstínem, je po opláchnutí lepší vylepšit. A po objasnění můžete přebarvit potřebný přirozený odstín.

Jak se dostat z černých vlasů, bez velkého ublížení?

Odpovědi:

Vyrůstají - řez každý měsíc o cm 2. Do té doby rostou kořeny a ošle je tónovaným šamponem - nějakým hnědým - něco mezi barvou a černou! post-černá černá bude odplazena zase hnědá.
tonik bude přechod z kořenů na černou hladší. nicméně tonikum se postupně vymyje. Budete co nejblíže vaší barvě.
Hlavním úkolem je postupné krájení vlasů.
a je lepší odstranit všechny barvené - udělat krátké účesy - pro které je nepravděpodobné, že se někdy rozhodnete v jiné situaci. Udělal jsem to, ale pak jsem byl zdravý a krásný. a teď vím - jako já s krátkým účesem

Marina

Dlouho jsem se zajímal o podobné otázky
opusťte bohužel jen růst vlasů

Anna Kotkina

ne, vůbec žádné škody, kdybyste jen měsíc zbarvili 2 tóny světlejší, ale před blondýnou, znáte sebe, nic jiného než mytí, ale není nic strašného, ​​příliš mnoho barvy, jsou už mrtví, jaký je rozdíl, čím levnější je služba, tím tvrdší budou vlasy

Maria Matveyeva

Měl jsem stejný problém sám před dvěma lety, měl jsem barvu černé barvy, měl jsem vlasy na rameni, udělal jsem dva výplachy - to mi pomohlo, a jakmile to bylo zbarveno, teď mám vlasy na rameni (po tom všem se to stalo nesnesitelné) a co pak tmavě hnědý s nádechem červené a zacházet s nimi špatný lopuchový olej a masochkami všech druhů! ! Moje rada k vám je buď černá, nebo počkejte, dokud se nerozmůže (je pochopitelné, že to není moc dobré.).

VERAE

bude muset růst! V opačném případě nic (pokud je to bez poškození).

Doplňte

přijďte do salonu. Uděláme to!
Jeden se podařilo odvrátit z černé na blondýnu 1 krát.
Bez umytí nemůžete, bohužel

Jak se dostat z černého vlasu?

Odpovědi:

Grace B.

Odstraňovač vlasů, který jsem koupil, koupil jsem před dvěma lety, stačí se ptát, jaký druh umývání, když jsem umyla, barva nebyla moje, ale načervenalá, ale velmi krásná. pak, samozřejmě, můžete ji barvit v hnědé nitě, nebo v tom, co chcete, jediná věc, kterou vás žádám, je ne zbarvit vlasy přímo z blondýnky, rozloučit se s vašimi vlasy.

DJ aux

Stánek vypadá přísně na sever a říká třikrát:

Jeden dva tři pikaču!
Černý už nechce!

A zachytit ocas.

Helga

tam je odstraňovač barvy

Maria Sizová

na své vlastní zkušenosti: dělat časté jasné upozornění, prostě neužívejte snadné k osvětlení! ! zničte vlasy. Zvýraznění na černé vlasy vypadá nádherně! Postupně, černá barva zmizí a budete přebarveni v jakékoliv barvě. Nepoužívejte mycí prádlo! vlasy budou spálené!

Kristy

Značte nebo zvýrazněte nebo vyperte pouze v kabině. ne tak vlasy budou poškozeny...
Pokud uděláte zvýraznění, musíte udělat 2-3 krát.

Elena Kulakova

změní barvu a barvu v jiné barvě

To je lepší udělat v kabině. Praní, pak malování v požadované barvě, ale po tomto postupu, budou vlasy na nějakou dobu suché, bude nutné vytvořit masky.

Dmitrij Shapotkin

umytí v kabině, sami byste neměli dělat, výsledek může být upřímný

Jak se dostat z černých vlasů?

Odpovědi:

† ŽЖ Varyaniel † ŽЖЖ

zesvětlete speciální barvou

Popov Igor

Začněte tónovat jednu vlnu a podívejte se na reakci ostatních

Nadezhda Morari / Kravčenko

Aby nedošlo ke zkažení struktury vlasů, kontaktujte odborníka! Postup se nazývá praní, prochází několika stupni, vše závisí na tom, jak silný je pigment vlasů a na tom, jaký je směr požadované barvy! Od 3 do 8 postupů se provádí každý, s přerušením měsíce.

Alina Menshova

Jděte do profesionálního kadeřníka) a nechte tam alespoň 3 kusy))

Alenka

iana sandu

aby jim neublížili
mít trpělivost a počkat, dokud se samotná barva nevymaže
pomůže tento proces, po každém mytí, opláchněte vlasy odvar z heřmánku nebo citronové šťávy

Jak se dostat pryč od černých a neškodit vlasům

Každá žena s tmavými vlasy někdy chce změnit vlastní barvu vlasů. Pokud je přirozeně brunetka, pak nejjednodušším způsobem, jak vyřešit, je chemické zbarvení pramenů v jiné barvě, která se od počáteční barvy liší o několik tónů. Pokud byla barva křídla vrany dosažena pravidelným zbarvením a pigment byl po dlouhou dobu absorbován do struktury vlasů, je potřeba trpělivost, aby se ho zbavil. Současně bychom neměli zapomenout na obnovu výživných mask, které musí být používány nejméně jednou týdně. Takže všechny postupy pro odstranění černé barvy budou udržovány v jemnějším jemném režimu a nevedou ke ztrátě vlasů.

Kvalita výsledku je ovlivněna takovými faktory, jako je celkový stav pokožky hlavy a vlasů, jejich struktura, trvání, četnost a intenzita černého zbarvení. O pár hodin po aplikaci černé barvy bude mnohem snadnější dosáhnout výsledku ve srovnání s situacemi, kdy paní v průběhu let obarvila vlasy v určených barvách.

jak získat černé vlasy

Obecně platí, že následující metody se vyznačují tmavou barvou:

Osvětlení

Pro objasnění prováděné v kosmetických salonech se obvykle používají speciální chemické sloučeniny. Hlavní rozdíl od ostatních metod je zesvětlení základní tmavé barvy o 4 tóny. Majitelé hořící černé vlasové barvy se změní na červenou, což nemusí být pro každého. Nicméně, pokud jeden postup tohoto typu nebyl dost, je lepší počkat pár týdnů, dokud nebude obnovena poškozená struktura tyčí a kořenů. Odbarvení se objevuje pod vlivem amoniaku a jeho derivátů, které mají extrémně agresivní účinek na strukturu vlasů, jejich křehkost a uvolnění.

Bezpečnější alternativou jsou domácí metody, které budou popsány později v tomto článku.

Wash

Vyrábí se v salonu i v domácích podmínkách. Vyrábí se s použitím speciálních nástrojů obsahujících kyseliny ve své bázi nebo peroxid vodíku v kombinaci s supra nebo blonddoranem. Nicméně, pro mírnější účinek na strukturu vlasů, lidové prostředky mohou být použity pro praní, například med, sodu, citrónovou šťávu, směs brandy a lopuchového oleje. Umytí peroxidem vodíku odstraňuje černý pigment, čímž dochází k odbarvení vlasů. Pokud dvojí léčba s takovou sloučeninou nevedla k normálnímu výsledku, pak ztráta barvy po třetí, nemá smysl.

Praní kyselinou se provádí pomocí různých profesionálních nástrojů nabízených zákazníkům značkovými výrobci. Je třeba poznamenat, že ani peroxid ani kyseliny neumožňují dosažení požadovaného odstínu, ale mohou způsobit výrazné poškození vlasů. Existují také sloučeniny, které odstraní umělý barvivový pigment z vlasů. Chcete-li získat požadovaný efekt, musíte přísně dodržovat pokyny pro použití, ale ani to neposkytuje 100% záruku úspěchu.

Barvení

Chcete-li, aby vaše vlasy a účes zajímavý vzhled, můžete použít techniky barvení, které na černé vlasy dávají velký efekt zvýraznění a zbarvení. Zvláštnost techniky spočívá v tom, že vlasy po promytí jsou podrobeny barvení ve formě jednotlivých pramenů. Takže můžete namalovat regrown kořeny, nebo naopak, špičky, aniž by vystavil zbytek vlasů chemickým činitelům.

Zvýraznění lze provést v technice:

 • ombra s plynulým přechodem z nejtemnějšího do nejsvětlejšího stínu;
 • peří - s barvením jednotlivých pramenů, závitovými otvory ve speciálním uzávěru;
 • Američan - když se na prameny nanáší několik odstínů, oddělí se od ostatních pomocí fólie;
 • Bláznivé barvy - když jsou všechny odstíny duhových barev aplikovány na prameny.

Při zbarvení, které je považováno za náročnější na profesionalitu pána, jsou vlasy konvenčně rozděleny do samostatných zón, ve kterých je každý prvek barevný v jiném odstínu. Barvy jsou vybírány tak, aby se harmonicky vzájemně doplňovaly a dochází k plynulému, přirozenému přechodu.

Oblíbené čisticí prostředky

Mezi nejčastěji používané výrobky pro praní, dámy rozhodují ve prospěch supra nebo blonddoran. Prášek se zředí 3% roztokem peroxidu vodíku v poměru 1: 1. Ukázalo se, že homogenní roztok, který se aplikuje na prameny, ustupuje od kořenů o 5 mm. Pro dosažení zvýšeného účinku může být každý zpracovaný pramen zabalen do fólie a po 45-50 minutách se složení promyje jemným šamponem. Vlasy mohou být vysušeny v chladném vysoušeči vlasů nebo přirozeným způsobem.

Můžete použít tento způsob: mix 20 tablet lékářské kyseliny askorbové s poloviční šálkou svého pravidelného šamponu a aplikujte směs na vlasy na pár minut. Poté se kompozice může vypláchnout teplou vodou a důkladně opláchnout prameny. Účinek je patrný po 3 ošetřeních.

Mezi profesionální kosmetiku pro péči o vlasy zaujímá zvláštní místo ESTEL Color Off, Loreal Effasor, Brelil Professional a další. Princip činnosti spočívá ve zničení barvicího materiálu zevnitř a jeho odstranění zvenku pro následné proplachování.

Domácí způsoby umývání tmavé barvy

Domácí způsoby praní jsou jemnější a dokonce mají terapeutický účinek na strukturu vlasů.

Zvažte několik oblíbených způsobů:

 1. Pokud po opakovaném barvení vlasy nevysušíte, můžete použít směs sódy a soli. Míchat 150 g sody a 30 g mořské soli a zcela se rozpustí v 200 ml teplé vody. Aplikujte směs na vlasy, zabalte a nechte na hlavě po dobu 1 hodiny, poté opláchněte, aplikujte masku a opět ji zabalte a nechte ji 1 hodinu.
 2. Smíchejte citrony nakrájené v mixéru s medem, až se získá homogenní tlustá kaše a aplikujte ho na vlasy a nechte ji přes noc. Obalte plastovým obalem a nasaďte uzávěr.
 3. Běžná mýdlová pěna může být pěna, pěna aplikovat na vlasy a nechat 5 minut a potom opláchnout teplou vodou. Chcete-li odstranit nežádoucí barvu, postupujte po šamponování vlasů a nejméně třikrát týdně. Kromě mytí pigmentu má toto mýdlo zpevňující účinek.
 4. 100 g vysušených heřmánkových květin nalijeme 200 g vroucí vody, necháme 15 minut naplnit. Poté je třeba napnout, přidat 10 kapek peroxidu vodíku a aplikovat na vlasy bavlněnou podložkou nebo houbičkou. Potahujte filmem, omyjte po 40 minutách a opláchněte je šamponem.

Jak se dostat z černého vlasu

Na ženském fóru, pokud se zeptáte na otázku, jak se zbavit černých vlasů, ve většině případů dostanete odpověď se sarkasmem - nůžkami. No, cesta je opravdu skvělá, ale příliš radikální. Je možné odstranit či znovu zbarvit černé vlasy? Jaké nástroje jsou pro to vhodné?

Chtěl bych si okamžitě všimnout - naprosto neškodné, že to nelze udělat! V každém případě bude účinek na vlasy chemikálií dělat trik. Je důležité zvolit nejjemnější způsob, založený na počátečním stavu vlasů. Tipy proto nemohou být univerzální.

První metoda: mytí

Před prvním koupáním si přečtěte, co jsou. Některé z nich mají velmi silný účinek, ale zcela spálí špatně poškozené vlasy. Jiné šetří, ale vyžadují opakované použití. Je jasné, že chci všechno najednou, ale zkuste si vybrat okamžik, kdy nemůžete opustit dům po dobu 3-4 dnů nebo se objevit na lidi s strašným stínem vlasů.

Odstraňovač barvy nesvítí vlasy! Odstraňuje pouze umělé pigmenty a pouze v 1 až 2 tónech! Vzhledem k tomu, že se nejčastěji objevuje strašná "šarže" na hlavě, byly použity různé odstíny, různé barvy, po prvním postupu může být barva zcela neočekávaná. Myčky jako "Estelle" mohou být vyrobeny až čtyřikrát za jeden den s intervalem 40 minut. Během této doby získáte kuřecí kořeny a lehkou čokoládu nebo pomerančové špičky, v nich je to většina pigmentu, který je tak obtížný. Proto, rady, 2-3 krát, ustoupit od kořenů při použití mytí.

Pokud červená barva nevyhovuje vám, musíte barvit vlasy. A zde přichází hlavní problém. Pokud pigment nebyl umyt do konce, vrátí se! Proto se barvení provádí "na jedné straně". Barva by měla být vybrána tak, aby byla 2 tóny lehčí, než byste chtěli být, protože odchod do tmy je prostě nevyhnutelný. Pokud zvolený odstín neznamená přítomnost červené barvy, budete muset přidat purpurový mikston.

Pokud barva není rovnoměrná a konečný výsledek by měl být jasnější než výsledný výsledek, měli byste použít jasný prášek. Neměli byste se opírat o velký oxid, vážně poškodit vlasy, jejich nadměrná pórovitost bude velmi dobře pohlcovat barvu a dostanete špatnou barvu, zatímco se rychle vymyje. Po předběžném osvětlení je vhodné provést předběžné tonování odstínů blond, blond a hnědé. Po zesvětlení barvy je třeba vzít tón na tón!

Metoda dvě: změna barvy

Odbarvení je odstranění jakéhokoli pigmentu, včetně přírodního. Vlasy budou pórovité, suché, měřítka budou zveřejněny. Nejlepší možností je bezamiachnye prášky, ale pro zvláště odvážné, můžete použít odstíny z palety "super clarification." Není třeba pokračovat v bílém vaření najednou! Aby nedošlo k dalšímu zbarvení "vypálených kořenů", nanášejte barvy z hrotu. Při dalším vyfarbení bude nutné vytisknout barvu, protože změna barvy nebude rovnoměrná.

Diskuse

Z černého

3 příspěvky

Pokud jsou vlasy dlouhodobě barveny v černé nebo velmi tmavé barvě (je třeba si uvědomit, že vlasy jsou doslova překyslovány základními pigmenty - resorcinolem.
Základní pigmenty jsou velmi pevné v struktuře vlasů a pevně drží. Abyste se účinně zbavili základních pigmentů, je důležité je velmi pomalu a opatrně zničit. V případě "urychleného" působení je možné ještě více pevně spojit tyto pigmenty se strukturou vlasů, což vede k nemožnosti dosažení potřebného výsledku světla.
Rovněž je důležité si uvědomit, že v některých situacích nebude možné dosáhnout výsledku jasnějšího než černý než úroveň 8 od černé.

Pokud jsou vaše vlasy barvené černě, pro získání stínu lehčí o více než 3 tóny, pomůžete pouze bělicímu prášku (nebo blondie odstraňovač). Neexistuje jiný způsob.
Nemůžete se dostat z černé s mytím nebo jednoduchým zbarvením. Proč.
Umývání Umývání pomůže pouze tehdy, pokud chcete vyrobit čokoládu z černého vlasu. Ale ne blondýnka a určitě ne blondýnka. Smyka umyje černou barvu z vlasů, ale opouští svůj pigment. Ve většině případů mají vlasy po umývání jasně červený nádech, protože barva se odmyje a ve vlasech je spousta červeného pigmentu. Ale prací se někdy používá jako první stupeň vyčištění - omývání barvy. Potom budete potřebovat bělící prášek.
Dye.Color nemůže vylepšit tmavé vlasy. Přidá na vlasy pouze nový barevný pigment, ale nemůže odstranit starý, to znamená, že ho osvětlí. A když barvíte tmavé vlasy světlem, zůstávají tmavé, protože tmavá barva stále sedí ve vlasech. Barva může zesvětlit pouze přirozené nenatřené vlasy a pak pár tónů.
Pokud se zeptáte pána, aby z černých vlasů vyrobila světle hnědé nebo blond vlasy - může nabízet pouze bělící prášek - odstranění pigmentu z vlasů. Nejčastěji musíte provádět 2 změny barvy, takže pigment ve vlasech je úplně pryč. A teprve potom můžete barvit vlasy v barvě, kterou chcete.

Nezapomeňte na stav vlasů, pokud je stav neuspokojivý, nemohou stát ani jeden postup!

Chcete-li vymýtit černý pigment z vlasů, můžete si předtím, než se rozhodnete o dramatické změně barvy, umýt vlasy šamponem pro hluboké čištění (například z lupů nebo šupinatého oleje na mastné vlasy). ), protože Tyto typy šamponů jsou velmi suché vlasy. Silně vymývají barvu z vlasů, působí skoro jako speciální nástroj "praní", jen postupněji.
Pomocí bělícího prášku (blondoranom) můžete dosáhnout objasnění 5 nebo více tónů. Jednoduché praní to nemůže udělat.

. Pokud se rozhodnete prostě umyt barvu v salonu a získáte potřebnou barvu doma barvením vlasů.

Masový trh (barva, která je nabízena v prodejně) v 50% případů dává úplně jinou barvu, než je třeba (protože na obalech jsou testeři NATURAL HAIR a jejich změna po barvení). Proto je velmi důležité, aby barva byla profesionální. (NEZMĚNĚTE, CO KDY JSOU PÍSEMNY: "professionalline" nebo něco takového na BALENÍ NENÍ POTVRZENO S ROVNÝM ÚČINKEM A NIKDY!)
Barvení nebo tónování je nutné po jakémkoli odbarvení. Všechny barevné pigmenty jsou z vlasů omyté, váhy jsou otevřené a jsou "prázdné", snadno se rozpadají a spadnou. Tónování nebo barvení naplní vlasy pigmentem a uzavře váhy.

Závěrem bych chtěla říci, že pro to, aby se z tmavých vlasů dostalo světla a co nejvíce udržuje zdravou strukturu vlasů, je třeba věnovat spoustu času (většinou v jednom zasedání se vlasy rozjasní o 2-3 tóny) a mají trpělivost pro další akce (péče), t. na častěji je extrémně obtížné dosáhnout požadovaného výsledku v jedné relaci bez ztráty kvality vlasů + pravidelně je nutné vyživovat vlasy maskami, oleji a dalšími redukčními látkami.

Můj příběh pochází z černé (sdílení zkušeností)

Nejprve bych rád poděkoval velkému poděkování Victoria a Pauly, pomohli mi v nejtěžším okamžiku.

Obecně to začalo tím, že jsem se rozhodl zbavit se černě zbarvených vlasů, které byly nudné po dobu 5 let a staly se přirozenějšími. V ideálním případě jsem opravdu chtěla mít šedou blondýnu na úrovni 6-7, ale bylo to tak jednoduché.

Není tak snadné najít dobrého barikáře, zejména z malých měst, a také velkých (mnoho z nich, ale ti, kteří jsou opravdu profesionální ve svém oboru, nejsou pro každého k dispozici), a proto musíme experimentovat sami.

Teď jsem si "chytrý" vzpomněl na barvu, procházel se po internetu. Kdybych to udělal dříve, než jsem začal experimentovat, vlasy by byly úplnější. Začal jsem s pracím prádlem (3 nebo 4 krát jsem si nepamatoval), to se ukázalo jako oranžovo-červená barva. Nevědomky, co dělat dál jsem si koupil 6,16, nakonec jsem se okamžitě dostal téměř černě, barva to samé, s takovými pórovitými vlasy byla okamžitě vymyta a dostala jsem to

A stojící v obchodě před rozvržením barvy, ďábel mě přinutil, abych koupil 7.3 + 9% (proč jsem to neudělal, vůbec jsem tomu nerozuměl, obecně jsem musel vzít něco s indexem 2 pro odstranění červené barvy). To se stalo

Kořeny se přirozeně rozjasnily a konce se zčervenaly.

Ještě horší (největší chyba) jsem se rozhodla stát světlejší pomocí zvýraznění. Ztratila polovinu vlasů (prostě spadla) Bylo spousta slz.

Po takové ztrátě vlasů jsem začal studovat všechno s pomocí internetu. Musel jsem okamžitě odstranit tuto noční můru na hlavě

Nebylo mnoho možností, popel a přirozená série by nemohla být žluté prameny, které by se staly zeleně, s fialovou není také možnost, zvýší to červenou barvu. A tak jsem šel do salonu s takovou hlavou, abych se poradil s farářem, a tak mi řekla, co umýt, ale nedělal jsem to tak, jak jsem si myslel, že poslední věc by padla. V tu chvíli mi pomohli Victoria a Fields, na radu Pavla jsem se maloval 5.71 a 6.71 + 3%. Ukázalo se to docela neplddoho.

Ale přesto jsem chtěl ještě světlejší hnědou barvu. A když jsem si myslela dobře, zbarvila jsem to jako tohle 5,0 (30 gramů) + 6,1 (60 gramů) + Blue micston 6 cm + grafitový micston 8 cm. Ukázalo se, že je tmavé, ale po umytí hlavy dvakrát to, co jsem chtěl, byla "tmavě hnědá" pours) Zde je výsledek

Dále budu pravděpodobně malovat pouze kořeny podle tohoto schématu 6.1 + modrý 6cm + grafit6cm.

Těžká cesta od bruneta k blond - jak se dostat s minimálními ztrátami?

V určitých obdobích života chce každá dívka a žena změnit. A začínají téměř vždy s globální změnou barvy vlasů. Ale jedna věc, když blondýnka chce najít hnědý nebo čokoládový odstín vlasů a úplně jiný - když se bruneta najednou rozhodne stát světle hnědou. Získání černé je vždy snadný úkol. A především je ohroženo zdraví a bezúhonnost struktury vlasů.

A co ve skutečnosti složitost?

Světlý hnědý odstín je obzvláště rozmarný. Když to musí být dosaženo uměle, jsou použity všechny nejjemnější triky barvy. Jinak, chtějí-li se stát veselou nymfou, žena riskuje, že na jejích kadeřích získá ošklivý zelený odstín. Je téměř nemožné překonat z bruneta na blondýnu na vlastní pěst.

Takové experimenty doma jsou plné kolapsu a dokonce i výrazné škody na samotných kadeřích. Pokud chtějí získat určitou barvu vlasů, některé ženy je prostě "spálí" agresivními průmyslovými barvami, což ohrožuje jejich existenci.

Není neobvyklé, že po takovém obarvení kudrlinky zmizí. Jak může být černá překreslena ve světle hnědé barvě a je vůbec možné? Je skutečně nutné natrvalo a bolestně vyvíjet původní barvu, aby se přinejmenším přiblížila k blonďatému a získala s minimálními ztrátami?

To není úplně pravda. Je však nesmírně důležité vybrat si kompetentního a zkušeného specialistu, který vám pomůže při hledání radikálních změn.

Způsoby reinkarnace

Každý moderní kadeřník vám nabídne několik možností pro barvení od černého po blond. Dobrý mistr přesně ví, jak vám pomůže zbarvení z černé. Problém je však v tom, že opravdu talentovaní kadeřníci jsou velmi málo a nikdo nechce před zahájením práce vyhodnotit jednotlivé problémy. Výsledkem je výsledkem akce na vzorku a fiaskem.

Faktem je, že struktura našich zámků je jedinečná a aby se minimalizovala její zranitelnost, je důležité diagnostikovat počáteční stav vlasů. Dokonce i notoricky známý odstraňovač nemusí být vhodný pro každou ženu, nemluvě o agresivním chemickém bělení.

Navíc dobrý mistr musí s vámi objasnit, jak dlouho jste obarvili kudrlinky v tmavých barvách a jaké specifické produkty jste použili. Barevník okamžitě označí všechna rizika, která vás čekají na cestě k úspěchu, a předem si vyberete slušnou náhradní péči, která vám pomůže oživit vlasy po provedených akcích.

Podívejme se na tři nejjednodušší způsoby, jak se dostat z černé barvy na blondýnku a podrobněji uvést, jaká rizika a nuance jsou v každém z nich plné.

Wash

Je důležité provést mytí pouze tehdy, když klient hledá odpověď na otázku - jak změnit barvu na hnědou od černé. Samozřejmě, z jednoho, a dokonce i dvou promývání, se nestaneš krásnou krásou. Co je to praní? Tato aplikace na vlasy určité kompozice, vymývání umělého pigmentu kůry. Výsledkem je, že získáte červený tón a jeho intenzita závisí na žíravosti pigmentu a délce barvení v tmavých barvách.

To je způsobeno tím, že barva se odplaví, ale ve vlasech je dostatek červeného pigmentu.

Mytí je vždy prvním krokem na cestě k objasnění, ale nemůže je nahradit. Chcete-li se stát světle hnědými vlasy, možná budete potřebovat jen její.

Pokud hledáte čistší a světlejší tóny, bude nutné následné odbarvení jako konečné tmavé leptání.

Na rozdíl od běžných mylných představ, praní se nezkazí a nerodí vlasy, ale může významně vyschnout špičky. Každopádně se jejich hlavní rána vůbec neuplatňuje, ale následné objasnění.

Tónování

Někteří kadeřníci, když odpovídají na otázku, jak změnit barvu z černé na čokoládu, doporučují tzv. "Postupné tónování".

Doslova - pravidelně chodíte do salonu a malovat v určité barvě nad vaší. Mytí nemusí být prováděno ve stejnou dobu, ale je lepší použít alespoň jeden postup.

Překrytí nové barvy nesvítí, ale přidává další pigment. Proto, pokud vám bude nabídnuto zbarvení bez objasnění, měli byste vědět - maximum, které dosáhnete, je bohatý kávový, čokoládový nebo kaštanový tón.

Světlejší nátěr může mírně (v několika tónech) vyblednout, pokud není nativní světle hnědá barva. A to je nevýznamné.

Ale pokud je barva současně bez amoniaku, můžete skutečně využít takový návrh a postupně se dostat z černé barvy, ale bez ztráty kvality kudrlin.

Odbarvení

Toto řešení je jedinou skutečností ze všech tří. Bělení znamená úplné leptání přírodního a umělého pigmentu z kůry. Spolu s efektivností je však tento postup také velmi agresivní. Je to tradičně a univerzálně drženo po umytí a často ihned.

Pokud kadeřnice diagnostikovala stav vašich vlasů jako nevyhovující, doporučí, abyste se vyvarovali mytí a přípravu vlasů předem pro následnou chemickou expozici. Odbarvení je také důležité, když hledáte odpověď na otázku - jak obnovit barvu z černé na červenou.

V takovém případě nebudete mít vůbec žádné problémy - stačí, abyste jednou nasypali neutrální prášek s nízkokoncentrovaným oxidačním činidlem a pak tónovali vlasy do libovolného odstínu tak, aby se staly rovnoměrné.

Pokud budete trvale usilovat o světlé odstíny, budete muset provést 2-3 procedury s určitým časovým intervalem. A měli byste se předem připravit na skutečnost, že za několik měsíců budete muset vychloubat na veřejnosti s úplně nevzhlednou barvou vlasů. Obvykle, když opustíte brunetku v blondýně, trvá dvě nebo tři bělení v řadě, aby se odstranil pigment z vlasů.

Pouze pokud se vaše vlasy stávají čistým, bledým plátnem bez jakéhokoli žloutnutí a zarudnutí, můžete začít tónovat požadovanou barvu. Ale i kdyby vše fungovalo perfektně, přidávají barevníci speciální nátěr na nátěr - micestone, který "uhasí" zbytečné odstíny. Například pro ty, jejichž vlasy jsou červené, používejte fialový mikston. A pro ty, kteří se chtějí stát jasně blond a mají lehce rezavou žlutou barvu, přidává se k nátěru modrý korektor.

Vzhled zeleného odstínu je téměř všude pro ty, kteří se rozhodnou přebarvit z červenkastého na blond. Chcete-li "vyplatit" zelenou trávu, může být do tónované barvy přidána třešeň nebo šarlat. V tomto případě se konečný odstín stane skutečně jedinečným a bezvadně krásným.

Stupně přípravy na praní nebo bělení

Dokonce i kdyby mistr z nějakého důvodu neposkytl podrobný návod k akci, pomůžeme vám pečlivě připravit se na následný postup přechodu z černé na světle hnědé.

Během týdne umyjte vlasy šamponem pro hluboké čištění. Odstraňuje nejen prach, kůži a zbytky stylingových výrobků, ale také dobře odstraňuje pigment, čímž neutralizuje následný agresivní efekt. Pokud nemáte možnost zakoupit si profesionální nástroj, použijte pravidelný šampón proti lupům - také tento úkol dobře zvládne.

Jak pomoci vlasům a udržovat jejich sílu a zdraví?

 • Nezapomeňte olejovat zámky a zpevňovat masky. Vaše vlasy musí mít přírodní ochranné prostředky před nadcházejícím "útokem" na ně;
 • Požádejte kadeřníka o použití nekoncentrovaných barviv. Výrobky s malým procentním poměrem zbarvení pomalu, ale téměř nepoškozují vlasy;
 • V ideálním případě by prášek a oxidant neobsahoval amoniak a další destruktivní prvky;
 • Ujistěte se, že barva byla profesionální a běžte plnou rychlostí od těch "barikářů", kteří vám nabízejí tónování obvyklého domácího produktu. Nejen, že vlasy budete nemilosrdně vysypat, ale také budou mít pochybné výsledky.
 • Poraďte se s velitelem předem o další péči. Určitě budete potřebovat profesionální obnovovací masky a elixíry, termální ochranné krémy nebo oleje (pokud se hodíte), speciální šampony a balzámy pro udržení barvy.

Jste připraveni na X hodinu? Pak jděte do salonu a nechte svou reinkarnaci uskutečnit co nejlépe! Postarejte se o vlasy a podporte je v tak "obtížných" okamžicích.

Pro Více Informací O Suché Vlasy