logo

Recenze: Růžová růžová maska ​​na tělo z rakve - je to efekt, ale pro mě byl proces užití

Maskovací růstová maska ​​Weis "Burdock" je dalším mým pokusem najít náhradní masku z ruského pole s červeným pepřem, což je v poslední době velmi obtížné najít.

V tuto chvíli jsem v příští etapě života, když chci dlouhé vlasy.

Celý předchozí rok jsem je pravidelně rozmnožoval - nevysušil jsem je s vysoušečem vlasů, nevyrovnal jsem je železem, rozřezal jsem rozdělené konce. a v důsledku toho se ještě kratší než před rokem. V létě, porovnáním svých fotografií s fotkami minulého roku, jsem se rozhodl, že mé činy nestačí a začaly používat pepřové masky pro urychlení růstu vlasů.

Už jsem zkusil čtyři, ne-li více. Nejvhodnější pro mě byla maska ​​na 50 rublů. z ruského pole, ale v poslední době není tak snadné najít. A začal jsem ji nahradit jinými maskami na vlasy s podobným principem akce, jmenovitě oteplování pepřem.

Koupil jsem tuto masku v obchodě sedm dní, stálo 150 rublů (nepamatuji se na propagaci ani ne).

Balíček obsahuje hlavní účinné složky, které by teoreticky měly fungovat dobře, takže extrakt z pepře dráždí folikuly a všechno ostatní by mělo být uklidněno a uzdraveno.

Začnu s chybami v balení:

Veškeré informace o složení, způsobu použití a další informace naleznete na lepenkové podšívce nad plechovkou.

Nelíbí se mi to tak, není vhodné skladovat takovou krabičku v koupelně a bez ní je maska ​​jen v úplně bílé sklenici, která nemá ani známku na datum vypršení platnosti.

To znamená, že ve skladu vidí, že maska ​​vyprší a jednoduše nahradí novou lepenku? Určitě doufám v integritu výrobce, ale podle mého názoru to není správné.

Nebo po měsíci používání (jak se to stane), jste alergičtí na jednu z částí masky a místo toho, abyste se podívali na kompozici na břehu, je třeba procházet po internetu a hledat. Alespoň na víku je nálepka s názvem masky, takže vědí, co hledat.

Příští klepání na víko: Zdá se, že se těsně uzavírá, ale současně vytéká maska ​​z poloprázdné plechovky. Nelíbilo se mi to moc, hlavně vzhledem k tomu, že tato maska ​​s pepřem a pokaždé, když jsem se jí dotkla, musel jsem si ruce velmi pečlivě umýt, abych se neochotně nedotkl mých očí, například.

Kompozice nebude pro mne rozebrána jako součást hlavní přítomnosti extrahovaného pepře pro oteplovací efekt.

Textura je tlustá, s vůní lopuchu. Dost dlouho, není nutné mnoho rozmazat, je snadné ji šířit podél kořenů.

Tam na výrobci kartonu doporučuje použití celé řady výrobků pro stimulaci růstu vlasů. Byl jsem zklamaný tím, že maska ​​nezkoušela nic jiného.

Nyní začíná zábava - aplikace.

Tato maska ​​je již stará 4 měsíce a já jsem se posadil, abych o ní psal, ale stále si ji pamatuji s hrůzou.

Nevím, jak to bylo s ostatními lidmi, ale já se jí nelíbí o procesu aplikace. Ačkoli výsledek je (stejný jako u jiných masek s podobným účinkem).

Za prvé, nedoporučuji vám, abyste si oblékali vlhké vlasy, nebo se ujistěte, že před použitím nebude vypadat nic z vlasů.

Použil jsem ho pro první použití - mokrý (ne mýdlové), pak položil masku na kořeny, pak celofánový uzávěr a víčko na ručníku. Po několika minutách jsem cítila oteplovací účinek a o něco později jsem cítila, že mě popálil čelo - proběhlo mi vlasy přes všechny čepice.

Vypláchněte je pouze nakloněním hlavy dozadu a pouze šamponem. Po umytí mé uši, ruce a záda spálily a poškrábaly.

No, jsem zoufalá dívka. Příště jsem na suché vlasy. Oteplovací efekt byl méně výrazný, ale jsem ještě pohodlnější.

Je pryč pryč příliš opatrný než poprvé. Nicméně, bez ohledu na to, jak jsem se snažil na obličeji, pořád jsem si to udělala a nepustila jsem si ruce, kolik je neprovokovalo, i když jsem podal rukavice podruhé. Za prvé, umýt hojně se sprchou, pak šampon (bez rukavic), a teprve v tomto období, navíc s detergent, stále ještě spálil.

Fotografie ukazuje, že na krku je i zarudnutí.

Postup, který se pokaždé změnil na minové pole, nikdy nevíte, co bude tentokrát spálit. Proto nikdy nebudu opakovat tuto masku. V obhajobě budu říkat, že pocit pálení prošel rychle, ale to neudělalo to méně nepříjemné.

Vlasy rostou rychleji, ale ne o 5 cm za měsíc. Moje vlasy pomalu roste a ty, na rozdíl od mnoha jiných, vůbec nevyšel, i když se špičky nerozdělily a objem se výrazně zvýšil. Po narození jsme nezačali růst rychleji a celý můj objem stále klesal na svou původní velikost.

Takže s takovými maskami se růst zrychlil, ale dělám je 2-3krát týdně po dobu delší než 6 měsíců. Nyní je růst alespoň patrný, zvláště podél kořenů během barvení. Zvláště výrazný nárůst počtu nových kratších vlasů. Když strávím vlasy rukama od kořene až ke špičce, je hmatatelné si všimnout, že po asi 10 cm vlasů se stává méně, podobně jako u jiných značek.

Někdy se z takového častého používání této masky nebo podobné hlavy může začít svědit, abych uklidnil kůži používám sprej, který jsem koupil v jednoduché Fick Parys, také se zdá být pro růst vlasů, ale jeho hlavním plusem je panthenol v kompozici, který uklidňuje kůži.

Výhody:
- dochází k mírnému zrychlení růstu;
- dobrý nárůst objemu u kořenů;
- vlasy zůstaly čisté déle.

Nevýhody:
- ON! Všechno, čeho se maska ​​dostává, je hoření, přestože na hlavě tento efekt není nejsilnější ze všech prostředků, které jsem zkoušel;
- Víko plechovky přeskočí masku;
- Neměl jsem rád metodu balení, nebo spíše, jak jsou uvedeny informace o obalu.

Takže s takovými maskami se růst zrychlil, ale dělám je 2-3krát týdně po dobu delší než 6 měsíců. Nyní je růst alespoň patrný, zvláště podél kořenů během barvení. Zvláště výrazný nárůst počtu nových kratších vlasů. Když strávím vlasy rukama od kořenů až po konce, je hmatatelné si všimnout, že asi po 10 cm jsou v pramenech méně vlasů.

Stojí za to účinek, který lze dosáhnout jakýmikoli jinými prostředky s oteplovacími vlastnostmi, jako je takové utrpení? Pro mě, ne. Proto neodpovídám této masce, ale vzhledem k tomu, že uvedu výsledek na 4, je možné, že jsem v této masce tak citlivě na pepř, ale ne v jiných.

Weis horká růstová maska

Maska má oteplovací efekt, který je určen pro intenzivní péči o oslabené vlasy, posiluje kořeny a aktivuje růst vlasů. Bohatá v účinných látkách, maska ​​vyživuje, zvlhčuje a obnovuje vlasovou strukturu po celé délce. Extrakt z pepře zvyšuje mikrocirkulaci krve, která zajišťuje hluboké pronikání účinných látek do vrstev pokožky, probuzení vlasových folikulů při spánku k aktivnímu životu. Aktivní komplex složený z lopuchového oleje, vitaminu E, D-panthenolu snižuje ztrátu vlasů a aktivuje růst vlasů.

"WEIS" Aktivátor horké masky -
růst aktivní horký vzorec +, obsahuje komplex:
• Vitamin E
• Ropný olej
• Spalování extraktu z červeného pepře
• Kyselina mléčná
• D-panthenol

Aplikace: Aplikujte na vlhké vlasy, intenzivně masírujte pokožku hlavy a nechte 10-15 minut. Důkladně opláchněte šamponem "WEIS". Doporučujeme jej používat 2-3 krát týdně.

Objem: 400 ml
Výrobce: Russia, LLC Galant Cosmetic-M

Recenze (2)

12 příspěvků

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

WEIS / Wis maska ​​na vlasy Hot Mask - růžový aktivátor rakve
Vlasy na hlavě! Hot maska ​​vám pomůže

Plastová kruhová nádoba je v "neúplné" kartonové krabici. S informacemi samozřejmě. Vedle skutečného jména a seznamu toho, co je součástí aktivního komplexu, jmenovitě:
- vitamín E;
- lopuchový olej (vůně je cítit);
- extrakt z horkého červeného pepře (je to dost, věř mi);
- kyselina mléčná;
- D-panthenol.

Aplikoval jsem masku pomocí rukavic, abych neopálil ruce. Četla jsem strašné recenze, že lidé už měli popáleniny. Ale bez nich se cítím dobře, aplikuji rychle a okamžitě si umyji ruce, pokud je bez rukavice (někdy to ztratím).

Bez předběžné přípravy aplikujeme masku na kořeny vlhkých vlasů a pak se aktivně masírujeme. Samotná maska ​​bude rozdělena mezi vlasy. Poprvé jí nechala volné vlasy. A o pár minut později na mě čekalo překvapení: "ramena" a ramena byla s hlavou! Výsledkem je, že jsem si nasadil masku a navázal ji gumovým páskem (podobně jako Invisibobble). Spálení začíná po přibližně třech minutách a zvyšuje se každou minutou. Vím, že ne všichni se postaví a křičí: "Oh, oheň na hlavě!" spusťte jej, abyste ho umyli. Neříkám, že mám oheň na hlavě, klidně stojím 15 minut. Červená paprika hoří, ale pro mě je přijatelná. A pokaždé, když si myslím, že je to všechno kvůli růstu vlasů!

Tak jsem udělal řadu procedur pro dva, někdy třikrát týdně. Současně jsem měl měsíce dostatek. Spotřeba masky je malá, myslím.

A pak nejdůležitější, řeknu vám o výhodách:
- Vlasy přestaly vypadávat (jestliže dříve spadla na hromadu, pak po třech procedurách jsem si všiml, že počet vlasů, které vypadají, se snížil a po měsíci byly na kadeře tři kusy vlasů na hřeben);
- Svrbení prošlo;
- Začal se objevit nové vlasy.

Určitě doporučuji tuto masku pro použití.
Od minulého roku jsem nepoužíval masku na měsíční kurz, ale jakmile se mi zdá, že vlasy opouští hlavu déle, než se očekávalo, okamžitě používám masku několikrát za sebou při mytí (mytí každý druhý den) a ztráta se zastaví.

Zkuste to, mám zájem o váš názor. Nejen maska ​​je populární.

Hot masky pro aktivování růstu vlasů, top 6

V kosmetologii pro péči o vlasy se nedávno objevil nový postup - maska, která může poskytnout krásu kudrlinkám a aktivovat jejich růst. Zatím nebyla technologie využívání horkých masek příliš studována, ale v síti se objevilo mnoho pozitivních zpětných vazeb, které označovaly ohromující účinek aplikace. Podívejme se, jak fungují na struktuře vlasů a jak je správně připravit.

Jak fungují?

Jaký je účel použití masky? To, že se vlasy staly hedvábným a živily se užitečnými mikrobuněky. Jen málo lidí si však uvědomuje, že hojivé suspenze, rozložené na kůži pokožky hlavy, zlepšuje lipidový metabolismus dermis, vyživuje folikuly a urychluje růst vlasů.

Masky připravené na bázi různých olejů a extraktů, je lepší zahřát, protože tímto způsobem se zlepší mikrocirkulace dermis a kudrlinky se lépe podávají. A není náhodou, že se horká maska ​​nazývá aktivátor růstu vlasů, protože po několika procedurách zjistíte, že:

 • vlasy začaly vypadat méně;
 • rozdělené konce a suchost jsou pryč;
 • dlouho očekávaný hlas se objevil na hlavě vlasů;
 • přirozená barva vlasů je výraznější;
 • kudrlinky začaly svítit a vyzařovat krásu.

Zajímá vás to! Maska proti horkému vlasu nejen řeší problém jejich časté ztráty, ale může také eliminovat suchost kůže, lupů a seborrhea.

Faktem je, že je rozložen na kůži hlavy, saturací horní vrstvy epidermis s vitamíny a minerály. Tím se regenerují mazové žlázy a zlepšuje se regenerace pokožky.

Vlastnosti masky

Kvůli vitamínům a mikroelemenům, které jsou součástí kosmetiky zakoupené v obchodě nebo vařené s vlastními rukama, je dosaženo:

 • zvlhčující kudrlinky;
 • odstranění alopecie (nadměrná ztráta vlasů);
 • přírodní lesk;
 • zvýšení objemu;
 • zrychlení růstu vlasů.

Existují dva typy masky:

 1. Výživné. Obsahují oleje, šťávu z aloe, vaječný žloutek, med, mléčné výrobky.
 2. Ohřev Zlepšují mikrocirkulaci kůže, takže při aplikaci budete cítit lehký pocit pálení. Takové masky zahrnují červenou papriku, hořčici, skořici, cibuli nebo česnek a zázvor.

Pro zlepšení vstřebávání živin v kůži a krevním oběhu odborníci doporučují použití speciálních komponent - dimexidu a kyseliny nikotinové, které lze snadno zakoupit v nejbližší lékárně.

Kontraindikace

Mezi kontraindikacemi odborníci rozlišují pouze individuální nesnášenlivost jednotlivých složek. Chcete-li zjistit, zda určitá maska ​​může vyvolat alergickou reakci, odkapujte výrobek na koleno a počkejte 20 minut. Pokud nejsou pozorovány žádné alergické příznaky (vyrážka, otok, zarudnutí, svědění), můžete se bez obav o použití léčebného suspenze.

Protože musíte zahřát kapalinu, pečlivě sledujte optimální teplotu, protože můžete provést spáleninu pokožky hlavy. Aplikujte masku na pokojovou teplotu a trochu vyšší - tento stupeň bude dostačující pro správnou aktivaci všech užitečných komponent. Pokud lidé mají dermatózu a seborrheu na chlupaté části pokožky hlavy, kosmetologové doporučují používat tyto masky.

Pozor! Těhotné a kojící matky také musí být opatrné s určitými složkami, takže žena by měla vždy číst pokyny pro kosmetiku, kterou si podrobně koupí.

Jak požádat

Než se uchýlíte k použití masky, určete typ pleti. Je-li vaše vlasy příliš mastné, je zde hojně nažloutlé lupy, pak se nedoporučuje používat rašelinový nebo ricinový olej, - pokuste se připravit masky s přídavkem želatinových nebo alkoholových tinktur.

Majitelé suché pokožky hlavy budou používat jakýkoli typ oleje v čisté formě, stejně jako přírodní zvlhčovače, jako je aloe šťáva.

Při aplikaci masky na vlasy rozdělte hlavu vlasů na zóny: zadní část hlavy, horní část hlavy, chrámy. Začněte zpracovávat prameny ze spodu na horní část oblasti krku. Pokud je vaším úkolem zrychlit růst vlasů nebo zbavit nadměrné pokožky, nejprve rozdělte výrobek na pokožku hlavy a pak kolik z nich zůstane po celém povrchu vlasů.

Základní pravidla:

 1. Musíte zahřát masku ve vodní lázni. Ujistěte se, že teplota nepřesahuje 60 stupňů.
 2. Při přípravě směsi oleje je možné kombinovat všechny oleje dohromady a pak jejich celkové vytápění.
 3. Masky jsou aplikovány hlavně na špinavé vlasy.
 4. Pokud si zakoupíte pevné masky, roztaví je v horké vodě v poměru stanoveném výrobcem. V případě, že jste roztavili příliš mnoho peněz, můžete zbytek umístit do chladničky až do dalšího použití. Před dalším procesem je třeba zahřát.
 5. Nezapomeňte masírovat hlavu po dobu 3-6 minut. Takový jednoduchý postup pomůže užitečným složkám proniknout hlouběji do dermis a vlasů, vyživovat je pomocí užitečných látek.
 6. Po rozptýlení terapeutické suspenze na povrch vlasů můžete z ručníku vytvořit ručník, nejprve obalit korunku plastovou fólií nebo zabalit vlasy do fólie, která také uchovává teplo. Taková manipulace zachrání zámky a kůži před kyslíkem, což umožní, aby byly komponenty lépe aktivovány.
 7. Vzhledem k tomu, že při aplikaci směsi rychle ochlazuje, kosmetologové doporučují oteplovat vlasy horkým vzduchem z vysoušeče vlasů.
 8. Zpravidla se takové masky uchovávají nejméně 20-30 minut. Po vypršení vlasů důkladně umyjte tekoucí vodou s přidáním šamponu.
 9. Po šamponování opláchněte kadeře s bylinkovým odvarem na bázi heřmánku, dubové kůry, kořene rašeliny a listů kopřivy. Můžete prostě propláchnout vlasy v obyčejné vodě s citronem.
 10. Vysušení hlavy po léčivé masce je žádoucí přirozenými prostředky.

Často neobtěžujte takové masky. Faktem je, že jejich součásti v důsledku pravidelného používání mohou být návykové. Proto neprovádějte postup každý den - jednou za týden bude dost.

Rada Pokud si začnete uvědomovat, že maska ​​přestala mít požadovaný účinek, buď ji dočasně přestaňte používat nebo změňte přísady.

Přehled nejoblíbenějších zakoupených masek

K dnešnímu dni není nutné se zabývat přípravou masky na vlastní pěst, protože v kosmetickém obchodě existuje mnoho nástrojů, které mohou vaše kadeře krásné. Mezi "horkými" možnostmi můžete zvolit:

 • Weis Burnt "růstový aktivátor" Hot Mask. Skládá se z přírodních složek, zejména z lopuchového oleje, štiplavého červeného pepře, panthenolu, kyseliny mléčné a vitamínu E. Tato maska ​​nevyžaduje zahřívání, protože má červený pepř oteplovací efekt. Aplikujte výrobek na mokré vlasy a ujistěte se, že jste se aktivním vtlačili do kůže hlavy, zůstává 15 minut. Podle názoru uživatelů pravidelné používání této masky dvakrát týdně výrazně snižuje ztrátu vlasů a podporuje obnovu nových. Kosmetika stála 180 rublů. Při aktivním používání trvá 1,5 měsíce.
 • Horká maska ​​Lush pro intenzivní péči o vlasy. Tento nástroj je zcela přirozený, připravený na bázi oleje, zálivu, oliv a jojoby, který posiluje vlasy, eliminuje trhání a normalizuje práci mazových žláz. Složení "nového" zahrnuje také mátový extrakt, rozmarýn, hřebíček a mořskou sůl, takže vlasy po použití takového nástroje budou úplně vyčištěny a vyzařují božskou vůni. Tato maska ​​se prodává v suché formě, což představuje pevný kus, který je třeba ohřívat v horké vodě. Použijte 20 minut. Po kurzu ve čtyřech ošetřeních budou vaše kadeře naživu, lesklé a zastrčené. Můžete také zakoupit produkt z krémové konzistence od Lush, který stojí 1000 rublů.
 • Maska "Horká čokoláda" od firmy Periche Professional. Tato maska, přivezená ze Španělska, je nejvhodnější pro dívky, které chtějí na vlasy vytvořit laminační účinek. Vhodný pro všechny typy pleti, hedvábné a dobře upravené kudrlinky, vyzařuje příjemnou vůni čokolády. Náklady na masku začínají od 700 rublů.
 • Floresanova horká maska-komprese s názvem "Burdock" dokonale zlepšuje strukturu vlasů, takže je měkká a ohebná pro styling. To je prokázáno těm, kteří mají silnou ztrátu vlasů a slabost. Před aplikací je nutné navlhčit hlavu. Masírujte a nechte masku aktivovanou po dobu 20 minut. Po uplynutí stanovené doby by měl být nástroj vyprázdněn a potom použita veškerá výživná maska. Náklady na finanční prostředky činí 350 rublů.
 • BIOFOLLICA oteplovací maska ​​proti vypadávání vlasů. Klíčovou součástí tohoto nástroje je zázvor, který zlepšuje mikrocirkulaci pokožky. Výrobek je vyráběn v Číně, která je lídrem na trhu kosmetiky vlasů, pokud jde o zlepšení růstu a zabránění alopecii. Balení 1 kg vám bude stát 2000 rublů. Bude to stačit po dobu 3 až 6 měsíců aktivní užívání.
 • Ayurvédská maska ​​z Aashy. Maska je vyrobena na bázi henny a dalších přírodních složek. Zlepšuje mikrocirkulaci kůže, krmí kudrlinky, dává jim lesk. Jediná nevýhoda - není vhodná pro blondýnky, protože je schopna mírně barvit vlasy. Náklady na drogu jsou 210 rublů za 80 g.

Domácí recepty na masku

Hot lopata masku - aktivátor růstu vlasů

Jak víte, lopuchový olej má celý komplex vitamínů a stopových prvků, které jsou nejvhodnější pro vlasy. Proto tvoří základ mnoha vyhřívaných masek. V kombinaci s ricinovým olejem je olej schopen obnovit lipidový metabolismus pokožky a dokonce se zbavit špatných lupin.

Budete potřebovat:

 • 20 ml lopuchového oleje;
 • tolik ricinového oleje;
 • 1 lžička. mandlový nebo olivový olej;
 • několik kapek výtažku ylang-ylang nebo rozmarýnu.

Příprava a použití:

 1. Připojte první tři součásti.
 2. Zahřejte na teplotu 60 stupňů ve vodní lázni.
 3. Zadejte ylang ylang nebo extrakt z rozmarýnu.
 4. Rozšiřte se na pokožku hlavy a pak na vlasy.
 5. Omotat vlasy ručníkem.
 6. Po 40 minutách opláchněte vodou šamponem.

Jak můžete vidět, léčivá droga se připravuje velmi jednoduše. Léčba je měsíc a užitečná maska ​​by měla být aplikována nejméně jednou týdně.

Maska s lukem

Hotová domácí maska ​​na bázi cibule pomůže aktivovat mikrocirkulaci kůže, urychluje růst vlasů, regeneruje pokožku a obnoví strukturu křehkých kadeří.

Složení:

 • 40 ml ricinového oleje;
 • 2 polévkové lžíce. l cibulová šťáva;
 • 5 kapek vitaminu A a E.

Příprava a použití:

 1. Jemně nakrájejte cibuli a poté stlačte džus přes gázu. Ti, kteří mají doma mixér, budou mnohem jednodušší.
 2. Kombinujte ricinový olej s cibulovou šťávou a směs zahřejte ve vodní lázni.
 3. Zadejte předem zakoupené vitamíny v lékárně.
 4. Aplikujte výslednou kompozici po dobu 1 hodiny, aktivním třením do pokožky hlavy a kadeří.
 5. Zahalte vlasy teplým ručníkem.
 6. Po době expozice opláchněte velkým množstvím vody přidaným šamponem.
 7. Opláchněte kudrlinky vodou a kropte do ní malou část octa.

Nezapomeňte! Taková maska ​​se nemusí dělat často - jednou za týden bude dost. Faktem je, že cibulová šťáva zanechává na vašich vlasech nepříjemnou vůni, což bude velmi obtížné neutralizovat.

Maska na bázi olejů, která poskytuje objem vlasů

Tento lék je prostě všelékem pro zředěné a řídké vlasy. Díky aktivním složkám zázračné masky se naplní dutý prostor každého vnitřku vlasů, což přispívá k jeho zhrubnutí 1,5 krát.

Složení:

 • 2 polévkové lžíce. l arganové oleje;
 • 1 polévková lžička. l lněný olej;
 • 1 polévková lžička. l jojobový olej;
 • 1 lžička. běžný slunečnicový olej.

Příprava a použití:

 1. Smíchejte všechny základní ingredience dohromady a zahřejte je ve vodní lázni.
 2. Opatrně distribuujte výsledný výrobek do vlasů. Vtírejte do pokožky hlavy a masírujte konce vlasů.
 3. Zahalte vlasy teplou utěrkou a nechte masku aktivovanou asi hodinu.
 4. Ujistěte se, že si umyjte hlavu šamponem a opláchněte ji důkladně.

Aplikujte podobné léky jednou týdně.

Hot maska ​​pro suché vlasy

Suché kadeře vypadají hrozně. Vlasy se podobají slámce, objevují se spousty rozbitých konců, vlasy jsou často elektrifikovány a objevuje se nepříjemná pavučina, která se skládá z vlasů různých délek. Jak to být? Potřebujete pravidelně zvlhčit kudrlinky.

Jedním z nejúčinnějších receptů je považována za symbiózu následujících olejů:

 • castorka;
 • makadamový olej;
 • strouhanka;
 • jojoba;
 • pšeničné klíčky.

Příprava a použití:

 1. Smíchejte uvedené oleje ve stejných poměrech (bude dostatečná čajová lžička).
 2. Proveďte ohřev hojivé směsi ve vodní lázni.
 3. Přidejte vůni jalovcového éteru.
 4. Rozšiřujte směs po celé délce vlasů a pečlivě kartáčte každý pramen.
 5. Vysušte vlasy vysoušečem vlasů a pak z ručníku postavte ručník.
 6. Po 40 minutách opláchněte hlavu pod tekoucí vodou se šamponem.

Rada Aby vlasy nebyly kousnuty, je třeba je řádně uschnout. Bublina sušičky by měla být nasměrována shora dolů tak, aby se váhy chlupů neodstraňovaly. Ujistěte se, že používáte studený vzduch.

Podobná maska ​​se používá dvakrát týdně.

Lesklá maska ​​na bázi broskvového oleje

Chcete, aby vaše kudrlinky měly neuvěřitelně krásný lesk a vaše přítelkyně si myslely, že jste si objednali drahý postup biolaminace kudrlin? Potom použijte následující recepturu.

Složení:

 • 2 polévkové lžíce. l broskvový olej;
 • 1 polévková lžička. l macadamia marc;
 • 3 kapky výtažku ylang-ylang.

Příprava a použití:

 1. Oleje je kombinujeme a zahříváme ve vodní lázni.
 2. Ve výsledné směsi zadejte ylangylan-éter.
 3. Rozdělíme kapalnou suspenzi na celý povrch vlasů.
 4. Zahalte kudrlinky ručníkem.
 5. Počkáme asi hodinu.
 6. Umyjte si vlasy teplou vodou a šamponem.

Podle uživatelské zpětné vazby poskytuje tato maska ​​krásný lesk, zvláště pokud jste se vydali na procházku za slunečného dne.

Maska na bázi kokosového oleje pro poškozené špičky

Rozdělené konce a křehké vlasy jsou výsledkem vysychání, nedostatečného množství zvlhčovačů, používání agresivních barviv nebo nedodržování základních pravidel péče. Proto musíte naléhavě provést léčbu pomocí velmi nákladné, ale účinné masky.

Budete potřebovat:

 • 3 polévkové lžíce. l kokosový olej;
 • 1 polévková lžička. l ropový olej;
 • 1 polévková lžička. l broskvový olej;
 • 1 lžička. olej z pšeničných klíčků;
 • několik kapek geranium éteru.

Příprava a použití:

 1. Smíchejte všechny oleje a směs zahřejte ve vodní lázni.
 2. Zadejte geranium ether.
 3. Rozšiřte léčebné suspenze na všechny vlasy.
 4. Omotat vlasy ručníkem.
 5. Nechte léčivou směs aktivovanou na vlasy po dobu jedné hodiny.
 6. Umyjte šamponem.

Po první aplikaci budete mít úžasný efekt. Vlasy jsou nasycené potřebnou vlhkostí a vypadají mnohem lépe.

Důležitý bod! Pokud máte rozštěpené konce, je lepší je před operací léčit. Nemyslete si, že by jim nějaká kosmetika mohla přilepit. Nejprve odstraňte punkce mechanicky a poté strávit obnovu té části vlasů, která může podléhat.

Účinek použití

Není třeba okamžitě čekat na maximální účinek z oteplovacích masek, protože kosmetičky s jedním hlasem říkají, že by měly projít 5-6 sezení, aby se vlasy staly krásnými a dobře upravenými.

Nicméně po prvním postupu si všimnete, jak se zvlnění začínají zvyšovat, získávají lehký záblesk a silnější.

Hot masky nejsou určeny pro každodenní použití. Dodržujte nejméně 3denní interval mezi postupem.

Výhody a nevýhody

Mezi výhody použití teplých masek patří:

 • vysoká účinnost;
 • snadné použití;
 • přítomnost malého počtu kontraindikací, které jsou sníženy na individuální nesnášenlivost komponentů masky;
 • nízké náklady.

Nevýhody jsou omezeny pouze na obtížnost výběru složek masky, protože ne všechny součásti jsou vhodné pro různé typy pleti a struktury vlasů.

Léčba s horkými maskami se tak osvědčila jako pozitivní. Vyhřívané oleje a speciální oteplovací složky co nejlépe pronikají do pokožky hlavy, zlepšují aktivaci příznivých látek a podporují mikrocirkulaci.

K dispozici jsou speciální masky, které si můžete zakoupit v lékárně nebo kosmetickém salonu. Ale s cílem ušetřit peníze, můžete jen doma zahřát zázrak-masochka a zahřívat ji ve vodní lázni. Po pravidelném používání masky budou kadeře růst rychleji, vypadnou méně, zvýší se objem a na vlasy se objeví krásný lesk.

Chcete-li růst dlouhé a krásné vlasy, kosmetické společnosti nabízejí různé produkty růstu vlasů. Další informace o nich naleznete v následujících článcích:

Masky s horkými vlasy: pečlivě zacházejte

Když jsme v metru nebo v davu na ulici, podíváme se divoce na lidi kolem nás, přičemž si všimne detailů oblečení, vzhledu a účesu.

Velmi špatně "beaty" v očích bezstarostnosti ve vzhledu, zvláště pokud jde o hlavní bohatství ženy - její kudrlinky. Kosmetický průmysl nestojí za to, pokud je dívka zklamaná některými způsoby, jak bojovat proti lupům, suchu, křehkost a dalším problémům, které doslova padly na hlavu, a pak byste se měli obrátit na nový výrobek - masky s horkými vlasy.

Z čeho jsou vyrobeny a jak jsou používány

Výhody olejů na bázi rostlinných složek jsou známy všem: jsou vtírány do kůže, saturují je s užitečnými přírodními složkami a vitamíny a bohatě zvlhčují.

Stejný princip vlivu na prameny: vyzdvihněte olej, který se dokáže vypořádat s problematickými vlasy, smíchat a zahřívat. Tento nástroj je dobrý sám o sobě, ale při zahřívání alespoň na pokojovou teplotu je jeho účinek výrazně lepší.

Aplikujte masku tak, aby celá struktura vlasů byla namočená a nasycena životně důležitými složkami, rovnoměrně rozloženými po celé délce od kořenů. Výsledkem je, že vlasy získají "správnou" dietu, je snadnější hřeben, získat přirozený lesk, zesílit a podle toho vypadat zdravěji.

Držte masku 10-15 minut (někteří doporučují prodloužit dobu na jednu hodinu).

Kombinace masky a masáže hlavy, zlepšuje krevní oběh v kožních buňkách, jsou aktivovány vlasové folikuly.

Zjistěte, zda je gelový lak na nehty škodlivý.

Výhody a ublížení

Příznivci názoru, že existují pouze dva přístupy k hlavě vlasů žen: přímý - zkroucený, zvlněný - vyrovnání, zklamání čeká. Ve skutečnosti jsou šťastní majitelé normálních zdravých vlasů - jednotek.

A dívky, které potřebují zvláštní péči a péči - stovky tisíc. Nervózní práce, různé stresující situace, spěch, kvůli kterému sušíme hlavy se sušičem vlasů, špatnou ekologií, levnými šampony a barvivy - to vše vede ke zhoršení stavu našich zámků.

Skalp samotný se stává podrážděným, žárovky jsou slabé, vlasy roste nudné, vypadnou a vypadají lupy. Kromě nepohodlí, které žena zažívá v tomto okamžiku, je z estetického hlediska také tenké křehké a rozštěpené vlasy také odporné dojem.

Jaké problémy řeší masku:

 • Vyživuje strukturu vlasů výživnými přísadami.
 • Podporuje zdravý lesk.
 • Bojuje proti lupům, suchu, rozštěpeným špičkám a křehkost.
 • Neumožňuje ztrátu vlasů.
 • Stimuluje růst.
 • Odstraňuje negativní účinek častých sušiček, chemických postupů.
 • Péče o citlivou pokožku hlavy.

Hot masky se doporučují používat nejen jako lékařský postup, ale i pro prevenci.

Tento článek vám pomůže najít perfektní odstín kadeří z palety barvy vlasů společnosti Garnier.

Jaký typ gelového nehtu je lepší číst zde.

Ale musíte být opatrní při této léčbě, pokud existuje:

 • Individuální nesnášenlivost komponent, doprovázená alergickými reakcemi.
 • Endokrinní problémy.
 • Kardiovaskulární a kožní onemocnění.
 • Hypertenze.

Olej nepřehřívejte, aby nedošlo k spálení pokožky.

Perfektní manikúra pro každou příležitost vám pomůže vytvořit gelový lesk na krátké nehty. V lesklé paletě Avon gel lze snadno nalézt vhodnou barvu.

"Horký" růstový promotor

V kosmetických salonech používejte hotové přípravky, jejichž "horký" účinek se omezuje na hoření. Například Weis masky pro růst vlasů, dobře osvědčené v Rusku, obsahují velké množství pepře, mnoho žen si stěžuje na silný dráždivý účinek a pocit pálení, ale pozoruhodné změny jsou zaznamenány. Obsahuje také vitamín E a kyselinu mléčnou.

Weis aktivní lopatka s lopatkou s pepřovým extraktem se aplikuje postupně:

 1. Sdílejte vlasy na nejvíce totožných velikostech (od 8 kusů).
 2. Rovnoměrně rozetřené, těsně zabalené do fólie.
 3. 10-15 minut s proudem horkého vzduchu (při minimálním výkonu) zahřívejte vlasy fólií.
 4. Odstraňte kokony, omyjte zbytky masky. Navíc naneste nezmazatelnou látku, která snižuje riziko negativních účinků faktorů prostředí na vlasy.

Nejlepší jsou olivové a lopuchové oleje, které jsou bohaté na změkčovadla. Rostlinný olej posiluje žárovky.

Jak si vybrat hypoalergenní řasenku, je podrobně popsáno zde. A ženy s citlivou kůží nemohou bez hypoalergenního krému na obličej.

Hedvábný obal

Série Constant Delight obsahuje bílkoviny z hedvábí. Popularita této ingredience v kosmetologii je díky pozitivnímu účinku na strukturu vlasů. Účinek hedvábného obalu je nepravděpodobné, že se po prvním postupu objeví, ale po prvním mytí vlasů určitě ucítíte rozdíl: kudrlinky budou lesklé a tekoucí.

Postup se provádí v několika krocích:

 1. Umyjte si vlasy šamponem obsahujícím hedvábné bílkoviny.
 2. Úplně je nepotřebuje, ale vlhkost musí být odstraněna.
 3. Aplikujte na celou délku.
 4. Pro hřeben.
 5. Nechejte 6 - 8 minut.
 6. Vypláchnout.
 7. Vysušte ručníkem.
 8. Naneste sérum magnólie na pokožku hlavy. Masáž Rozemlet celou délku. Držte jej 2 minuty.
 9. Vypláchnout. Utírejte ručníkem.
 10. Malé množství peněz (několik kapek) se třepí v dlaních a šíří se prameny. Nevyplachujte!
 11. Po položení poslední položky, která se má opakovat, položte nástroj na špičky.

Odstranění vrásek doma umožní glycerin na obličej.

Léčba doma

Existuje spousta receptů na přípravu horkých mask doma, ale postup přípravy tohoto nástroje se nemění:

 1. Olej nebo olej jsou vybrány v závislosti na problému, který je třeba opravit.
 2. K ohřáté hmotnosti není přidáno nic, s výjimkou jiných rostlinných a silicích.
 3. Směs není přímo ohřívána a umístěna ve vodní lázni. Kapacita by neměla být kovová.
 4. Teplota ohřevu by neměla být vyšší než 50 stupňů, jinak dojde k silnému spálení.
 5. Plynulé kruhové pohyby namazávají pokožku hlavy, pak třepí směs do kadeří na špičky.
 6. Po nanesení je třeba hlavu obalit fólií, plastovým pytlíkem nebo plastovým kloboukem a stát nějakou dobu, aby oleje mohly důkladně namočit prameny.
 7. Po zákroku se maska ​​vypláchne velkým množstvím tekoucí tekoucí vody, můžete použít šampon.

Opakujte 1-3krát týdně po dobu jednoho měsíce. Přerušení mezi postupy by mělo být 60-90 dní.

Když se rozdělí, promícháme 1 polévkovou lžíci. kokosové oleje a broskvové semena, 3 polévková lžíce. lopuch a kokosový olej. Přidejte 0,5 lžičky geranium esenciálního oleje.

Pro objem použijte 1 lžičku. rostlinný olej, 1 polévková lžička. len a jojobu, 3 polévkové lžíce. argon.

Pro nasycení vitaminem je stejné množství hroznového oleje, pšeničných klíčků, jojoby a ricinového oleje. Do směsi se přidá několik kapek jalovce a cedrového dřeva.

Pro křehkost, pro posílení mixu olivového oleje a avokáda.

Hotové masky na řemeny mají složitý účinek na strukturu vlasů, ale pokud se tento terapeutický výrobek používá nesprávně, můžete způsobit ještě větší poškození vlasů. Při častém používání se vlasy u kořenů stávají mastnými a těžkými, plešatost se objeví ještě rychleji. Je lepší snížit počet procedur na 5-6 za měsíc.

Ropný olej se umyje, pokud se do vody přidá sůl.

Recepty na hořčicí masky pro vlasy jsou uvedeny v článku.

Celý postup trvá asi 60 minut a luxusní "hříva" bude trvat mnohem déle. Receptura je následující:

 1. 30 gr. lopuchový olej se zahřeje na vodní lázni na teplotu, která je optimální pro aplikaci na pokožku hlavy.
 2. Vtírá do pokožky hladkými pohyby.
 3. Zbytky jsou aplikovány na špičky.
 4. Hlava je pokryta teplým ručníkem, můžete nejprve zabalit vak nebo speciální klobouk.
 5. Za hodinu držte masku a pak ji umyjte.

Udělejte si módní manikúru snadno s lakem Golden Rose.

Naši předkové obdařili vlasy se speciálními magickými schopnostmi, bylo věřeno, že dlouhé, dobře upravené opletky mohou chránit celou rodinu dívky před zlými kouzly a zlým zrakem. Dnes se těmto legendám věnuje velká pozornost, ale krása kadeří je důkladně sledována. Cosmetology nabízí širokou škálu produktů a služeb pro péči o vlasy.

Jednou z těchto inovací jsou masky s horkými vlasy, mezi něž patří recepty na všechny problémy spojené se stavem kudrlin. Velkou výhodou těchto masek je jejich dostupnost: výrobky na bázi prodejen stojí trochu, a pro domácí použití můžete sami vyrobit směs.

My-krem

kosmetika od A do Z

Weis kosmetické recenze

Recenze: Aktivní maska ​​pro růst vlasů "Weed" - maska ​​se zábleskem.

Výhody:
akce nádherná.

Nevýhody:
Je tak horká.

Nakonec jsem skončil se všemi maskami na vlasy a bez nich nemůžu, protože moje suché a kudrnaté vlasy neustále potřebují takové nástroje, jinak mi prostě nečesávám vlasy.
Šel jsem do obchodu pro masku.
A uviděla novinku na pultu - Aktivátorová maska ​​růstu vlasů Weis.
Stálo to 200 rublů, objem 400 ml. Zájem o nákup.
Banka s maskou zabalenou v kartonu s mnoha nápisy.

Oh, myslím, nádherné, vitamíny, lopuchový olej, panthenol, vše, co milují vlasy.
Informace o kompozici jsou k dispozici.

Není to bez parabenů, no, dobře, jeme tolik škodlivé a rozmazáváme se, nechte to být. Dále je uvedeno, že je vyrobena podle GOST, což znamená, že nemůže způsobit zvláštní poškození zdraví.
Informace o výrobci.


V dolní části balení je uveden způsob použití a účinek, který maska ​​musí poskytnout.

Myslím, že pokud se uskuteční alespoň polovina deklarovaných, pak není nic lepšího, než si přejete.
Banka bílá, plastová.

A na něm jsou uvedeny ingredience, které jsou pro vlasy užitečné.

Pod krytem je plastová membrána, kterou je možné vyjmout a znovu umístit na nádobu. Pohodlně maska ​​nevysuší.

Samotná maska ​​má světle oranžovou barvu a poměrně podivnou vůni, i když není silná, ale vůbec ne kosmetická. Není možné ji popsat slovem.

A utíkala jsem k umytí, abych otestovala tento nádherný výrobek.
Dal jsem na masku masku a oči vylezly z oběžné dráhy.
Připadalo mi, že mi byla na hlavě položena ohromná ohně.
Skalp hořel a jeho zhrubnutí bylo nepředstavitelné.
Maska je tlustá, na obličeji neteče.
Ale když jsem ji začal umývat. Uuuuu, neuvěřitelný pocit.
Celé tělo hořelo, zdálo se mi, že muži byli v hlavě s mravenci.
Víte, jaký je pocit z expozice kyseliny mravenčí?
To je přesně to samé z této masky.
Dlouho jsem se umyl, ale všechno mě spálilo a spálilo.
Spálil jsem ji ještě hodinu poté, co jsem se dostal ze sprchy.
Pak hořet zastavil.
Je zřejmé, že jsem nedostal žádné popáleniny.
Po použití masky byly vlasy úžasně měkké a poslušné, velmi lesklé.
Nemůžu si vzpomenout ani na jinou masku, která by fungovala tak dobře na mých vlasech.
To znamená, že působení masky je úžasné.
Ale pocity z jeho aplikace nejsou srovnatelné s ničím.

Spodní linie je, s odvážným a silným duchem, rozhodně vám doporučuji, abyste tuto masku získali.
Myslím, že budu kupovat všechny výrobky v této sérii.
Čas použití: 1 čas Cena: 200 rub. Rok vydání / zakoupení: 2015
Celkový dojem: maska ​​s blikáním.

Kousek pekla na hlavu

Hot Mask - Aktivátor růstu lopuchu Weis aktivní horký vzorec + je jednou z mnoha topných mask, které jsem se za poslední rok snažil.

Opravdu chci přesunout limit pro mě na lopatky. Která po porodu se ještě zvýšila.

Masky tohoto typu fungují dobře na mých vlasech. Za prvé, spad, který brzy bude 3 roky a který musí být neustále udržován pod kontrolou, je snížen. Za druhé, vlasy nepřesahují půl milimetru měsíčně.

Moje nejoblíbenější maska ​​z ruského pole, ale není vždy možné najít offline a nahradím ji maskou s podobnou akcí.

Místo nákupu - Obchod Sedm dní.

Cena asi 150 rublů za 400 ml.

Nerozumím kompozici. Vidím, že se zahřeje a uvidí, že to uklidní pokožku - dost pro mě.

Balení.

Toto je první minus této masky, která může být dále rozdělena na několik malých mínusů.

Za prvé, na samotné bance jsou pouze informace o tom, jaký druh masky je na víku. A to je všechno. Je prostě bílá. Tedy, vyhazovat obal z lepenky, ani nevíte, jak dlouho je ochranná maska. Ani složení... nic jiného než jméno.

Prodloužený výrobek navíc stačí nalepit nový kus lepenky a opět jej prodat.

Zadruhé, dokonce i z poloprázdných bank, nástroj při uzavření vyteče. Je umístěn na vnější straně nádoby. Ale to hoří. Proto jsou ruce při neustálém používání omyty. Pětkrát pro jednu aplikaci.

Textura masky je tlustá, charakteristická pro všechny masky.

Distribuce je snadná.

Spotřeba je průměrná. Můžete ušetřit tím, že použijete na rozloučení, ale jsem příliš líný a já si to rozmazávám a nelituji peníze.

Vůně je trochu lopuchu. On mě naštval. Ale neměla jsem tuto masku opravdu ráda z důvodu potíží při používání, je možné, že jsem byla spojena s úzkostí.

Použití:

Dva způsoby - suché a mokré. Obě metody zahrnují masku šamponem.

Metoda mokré Odstranil jsem po první aplikaci. Vzhledem k tomu, že z pod čepicí trochu tečely a bylo to strašné. Maska je velmi horká. Jeho tvář hořila, krk hořil a jeho hřbet spálil.

Suchá cesta Použil jsem všechny ostatní časy. Už používaly rukavice a rozmazal kůži jako před barvením dětským krémem, aby se zčervenání dostalo rychleji, jestliže se přípravek náhodně dostane na kůži.

Čas takových masek si většinou nevšimne. V průměru ne více než 10 minut. Obvykle se zajímám o mé podnikání.

Umyjte masku, je to samostatné trápení. Jak jsem se nepokusil, nikdy to nebylo hladké. Stejně tak spadl do oka, pak do obočí. Chrbát hořelo. Ruce se nedokáží dotýkat, dokud jednou nezmizíš.

Nemůžu vyhazovat peníze a nemůžu koupit nové, dokud nedokončím starou. Proto jsem pokaždé, když jsem šel na tvrdou práci. Kromě faktu, že i tam, kde byla maska ​​vyplavena, spálilo, také začalo svědění.

Účinek:

Stejné jako při použití všech podobných mask. Moje vlasy jsou stále silnější. Na hlavu je chmýří. Ztráta ztráty. Přesněji, vlasy nevypadají celý měsíc trsy, ale pouze v určitém období v měsíci se přirozeně obnovují.

Mimochodem maska ​​hlavy se příliš pečou. Zadní strana, pro mě, ohřívá mnohem víc.

Výhody:

Nevýhody:

- Spálí a svědí vše, na co je maska;

- Nepřipravené víko;

- Není to šikovná banka.

Závěr můj takový - nikdy tuto masku nikdy nekupuju a já ji nebudu poradit. Ale skutečnost, že z ní je výsledek, je fakt. Ale všechny tyto muky nestojí za to. Už jsem zkoušel mnoho masky s přesně stejným účinkem a méně komplikovaným a nepříjemným způsobem použití.

Vlasy opět rostou!

Hot maska ​​- aktivátor růstu. Rapek

Opravdu velmi horké.

Aplikuji to takto: Natřebuji masku nad kořeny štětcem, jako by jsem maloval kořeny. Poté jsem si třít do hlavy a nasadil sprchovou čepičku / zabalil film a oblékl teplý obyčejný klobouk. Chodím asi půl hodiny a vypláchnu.

Buďte opatrní! Pokud maska ​​spadne na obličej, na krk, bude velmi hořet. Někdy jsem se obvykle dostala do úst, pocity nebyly příliš.

A teď o výsledcích. Vlasy za měsíc použití (2 - 3 krát týdně) průmyslu je asi 2 cm (nemohu udělat fotografii, protože barva vlasů se nijak neliší od přirozené a to není viditelné na fotografii) Po tom, co nemám vlasy vůbec rostla - výsledek pro mě je super.

Přestože první jar ještě neskončila, ale již koupila druhou, protože to nebylo kam ji najít později;)

Koupil jsem ji v duhovém úsměvu za 147 rublů. A to je na 400 ml!

Zdá se mi, že pro takovou krásu je tato cena ještě malá. A používá se ekonomicky.

Není moc dobrý krém ((recenze přidáno

Mám takovou slabost, jakékoliv inovace, které lze získat a vyzkoušet. Navíc byla tato inovace levná)

Tak zklamaná v lumenu jsem narazila na nějakou cestu kolem Alpari na tomto krému.

Už jsem se seznámil s tajemnou společností Weiss, zejména s pračkou Weys.

A zde jsou výsledky experimentu:

♦ Krém je bílý, příjemný, nelepivý. Rychle se vstřebává, ale na kůži se zdá, že zůstává ve formě nejen filmu, ale nějakého "suchého zbytku". A pak kůže jako voskovaná)

♦ Pach je, ale není ostrý, zcela snesitelný. Lumen, Garnier nebo Avon voní mnohem ostřeji. Možná vůně této krému bych nazvala trochu levnou.

♦ Efekt. Kouzlo nebude, ale zvlhčuje. Po použití je kůže měkká a hladká. Není omlazena ani přes hyaluronový olej, arganový olej, olivový olej, vitamín E a další. ))

Možná je to zimní krém. V létě myslím, že to bude těžké.

↓↓↓ DODATEK ↓↓↓

Z dlouhodobého hlediska vyvolává akné! To znamená, že něco v kompozici špatného je to, co kůže reaguje negativně. Odmítl jsem krém bez použití.

Závěry:

Weiss není spokojen s touto společností, po experimentování se smetanou a umvalkoy se snaží dostat něco jiného, ​​že tato společnost se zhoršila (nedoporučuji krém. Ačkoli je napsáno atraktivně, ale ve skutečnosti je to všechno jen slib.

Chladící mléko - to je to, co potřebujete po opalování! Dokonale hydratuje, uklidňuje a velmi ochladí pokožku. S ním nebudete cítit disofmofortu, pokud je vaše kůže spálena na slunci. Vynikající nástroj pro fixování opálení pro 80-130 rublů

Dobrý den všem hostům a obyvatelům Airek!

V poslední době jsem koupil mléko po opalování se slevou s chladícím účinkem. Šel jsem do obchodu pro tělové mléko, šel těsně po pláži a narazil na tento výrobek. Propagace byla zaměřena na všechny produkty na ochranu proti slunečnímu záření a "po slunci" společnosti WEIS. Tato společnost mi nebyla známá, ale rozhodla jsem se, že si tuto šanci koupím a koupím tento nástroj.

V modré sérii se objevil také balzám po spálení a spálení slunečním zářením s panthenolem 150ml, stejně jako opalovací krém Mléko pro tělo po spálení 200ml a pěna po spálení sluncem s panthenolem 160ml. (Ve spreji mám panthenol, nemám zájem o jednoduché mléko)

Vybrala jsem chladicí želé, chytila ​​se přesně slovo * chlazení *, protože, opakuji, šel jsem po pláži v 35stupňovém ohni a nebylo by mi bolet, kdybych naléhavě ochladila, jako teď a příště po opalování. Výhoda tohoto nástroje spočívá v tom, že může být použita jak po opalování na slunci, tak i po opalování a plánuji, aby opálení v příštích měsících udrželo opálení.

*** Informace od výrobce:

*** Zásobník:

Láhev je nejběžnější plast. Zásobník je také nejsnadnější a nástroj je extrudován dokonale.

*** Obecné informace:

 • Místo nákupu - Alpari
 • Cena - 80 rublů za něco s podílem, asi 130 rublů bez podílu (nepamatuji se dobře)
 • Objem - 200 ml

*** Pach:

Mléko voní jako mentol a něco tak lékárny. Není jasný, ne otravný, na pokožce po dlouhou dobu vůně nezůstane. Pokud jsem nevěděl, kde jsem ji koupil, pak bych si myslela, že to byla lékárna.

Mléko je lehké, rychle se vstřebává, distribuuje se jako tento bílý květ, který se postupně vtírá do kůže a zůstává neviditelný na kůži. Nemám to moc rád.

*** Účinky:

Nohy Po použití mléka:

Dobře, to, co chci říct, je, že mléko zvlhčuje pokožku dobře, rychle se vstřebává, poté, co se po půl hodině mírně zchladí na kůži, která zmizí.

Dokonale uklidňuje pokožku ihned po opalování. Můj obličej a hrudník se trochu spálily - mléko mělo příjemný účinek na kůži, necítil jsem žádné nepohodlí a ráno nebyla stopa červenosti.

Je velmi cool rozmazat tento nástroj v teple a jít pod ventilátor, nebo za účelem vyfukování vítr - to okamžitě stane tak chladné vydržet teplo.

Dívky, ujistěte se, že se na tento nástroj podíváte příští léto, nebo jdete-li někam k odpočinku v horkých zemích nebo jdete na solárium - pro tyto účely je to vynikající prostředek, navíc je jeho cena jen penny. Za měsíc jsem vzal podlahu láhve, používám to ne každý den, ale první dva dny po opalování.

Moje prostředky na opalování:

Opalovací mléko Arnest Sunny Day SPF 20

Evelin opalovací olej

Děkujeme vám za pozornost!

Pro Více Informací O Suché Vlasy