logo

Vella Hair Oil: složení a použití

Profesionální oleje jsou dobře prokázány jako účinný výrobek péče. Mnozí věří, že jsou vhodné pouze pro velmi suché vlasy. A na zdravé a kombinované, mohou být použity pouze na rozdělených koncích. V tom je nějaká pravda, ale vše závisí na samotném výrobku. Například vlasový olej Wella z řady Wella Professionals je univerzální a může vyřešit mnoho problémů najednou.

Proč máslo

Ženy často kladou otázku, jaký olej je lepší než jiné produkty péče o vlasy? Nyní mají obrovský výběr - stále existují masky, séra, spreje, nesmazatelné balzámy. Samozřejmě jsou také užitečné a mohou vyřešit většinu problémů s vlasy. Ale ve srovnání s nimi má kvalitní profesionální olej řadu výhod:

 • obsahuje velké množství přírodních složek;
 • užitečné nejen pro vlasy, ale i pro pokožku hlavy;
 • dokáže dokonale vyhlazovat rovné vlasy;
 • pomáhá regulovat aktivitu mazových žláz;
 • dodává kořeny mnoho cenných živin;
 • chrání vlasy před negativními vnějšími vlivy.

Kromě toho olej dlouhodobě ovlivňuje vlasy, protože většina profesionálních výrobků - nesmazatelná. Ale i když si umyjete vlasy šamponem, olejový film zůstává v dutinách pod keratinovými váhy, vyhladí a uzdravuje všechny vlasy.

Olej z "Vella"

Výběr nejlepšího z široké škály profesionálních olejů není snadný. Někdo je již příznivcem oblíbené značky a nechce nic nového. Někdo má jasně definovaný prioritní problém, který musí nástroj řešit. A existují i ​​ti, kteří se ve volném stavu cítí velmi nepohodlně a potřebují odborné rady.

Profesionálové jen doporučují věnovat pozornost oleji od společnosti Wella a ne bez důvodu. Vella je jedním z mála výrobců, kteří se ujistili, že jejich výrobek je vhodný pro všechny. Obavy tedy nevyrábějí ani jeden, ale dva typy nesmazatelných olejů.

Olejové reflexe světla

Novinkou společnosti, která se již podařilo získat důvěru spotřebitelů. Vhodný pro všechny typy vlasů. Jako základ pro ni je používán vzácný kamélie olej - krásná okrasná rostlina, z jejíchž semen se získává produkt s jedinečným složením. Obsahuje:

 • kyselina olejová - s účinnými protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi;
 • kyselina linolová - dokonale hydratuje a vyživuje pokožku, posiluje vlasové kořeny;
 • kyselina myristová - poskytuje snadnou aplikaci a dobrou absorpci oleje;
 • vitamíny (A, E a většina ze skupiny B) - nezbytné k výrobě zdravých těl zdravých buněk těla;
 • minerály a stopové prvky: mangan, fosfor, železo a další - bez nich nemohou být vlasy silné, snadno rozbité a silně dělené;
 • flavonoidy jsou přirozenými aktivátory růstu vlasů, které mohou probudit i spící vlasové folikuly.

Olej Camellia stimuluje tvorbu kolagenu, který je zodpovědný za pružnost a elasticitu srsti a pokožky. Ve světelné verzi Reflexes Light Light není jediná účinná složka.

Nástroj je také určen pro intenzivní regeneraci, proto obsahuje také extrakt z čajovníku. Působí protizánětlivě, zlepšuje kapilární krevní oběh, eliminuje lupy a loupání, stimuluje rychlý růst vlasů.

Reflexe oleje

V vyhlazovacím vlasovém oleji "Vella", který je již dlouho známý na trhu a používán v nejprestižnějších salonech, jsou spojeny dva těžší a velmi užitečné oleje: avokádo a makadamie. Tato kombinace umožňuje hlubokou a komplexní péči o pokožku hlavy i vlasů.

Avokádový olej obsahuje velké množství vitamínů a nenasycených mastných kyselin. Dokonale hydratuje pokožku a vyživuje kořeny. Po nanesení se vlasy stávají hladké, hedvábné a velmi snadné na hřeben. Ale hlavní tajemství avokáda je v přítomnosti fytosterolů. Jedná se o hormonální sloučeniny, které stimulují rychlý růst vlasů.

Makadamový olej stlačený z exotických ořechů je velmi bohatý na mikroelementy potřebné pro zdravé vlasy: zinek, fosfor, fluor. To je užitečné pro pokožku hlavy a dobře posiluje kořeny, zabraňující předčasné plešatosti.

Ale stále v makadamovém oleji je velké množství kyseliny palmitové, která je vylučována lidskými mazovými žlázami. Je hypoalergenní a šetrný k pokožce. Vytvoří tenkou ochrannou fólii, která chrání vlasy před dalším zničením.

Kromě toho obsahuje produkt vitamín E a nejmenší částice odrážející světlo, které téměř zdvojnásobují lesk vlasů. Na slunci svítí, vypadá luxusní a dobře upravená. Při pravidelném užívání ženy si všimla, že se vlasy stávají silnějšími. Olej nejen vytváří vizuálně dodatečný objem - skutečně stimuluje růst nových vlasů z probuzených folikulů.

Metody aplikace

Jak olej používat, podrobně popisuje pokyny, které jsou k němu připojeny. Je to velmi jednoduché. Malé množství musí být nejdříve vytlačeno na prsty nebo dlaně pomocí dávkovače a když se trochu zahřeje, přeneste ho na špičky nebo na celou délku vlasů. Výrobky nejsou omyvatelné, takže se aplikují na čisté, mírně vlhké vlasy.

Existuje však jen málo tajemství, které významně zvyšují efektivitu nástroje:

 1. Další péče. Malé množství oleje lze masírovat do pokožky hlavy a vlasů. To jim napájí celou noc a bude fungovat jako užitečná maska. Ale ráno musíte umýt vlasy šamponem.
 2. Pro styling. Výrobek můžete použít jako tepelnou ochranu. Poté je třeba ho aplikovat o něco dříve, než usušíte vysoušeč vlasů nebo horký styling. Ale v každém případě se snažte pracovat při nejnižších možných teplotách.
 3. Pro opravu. S pomocí olejů můžete krásně zdůraznit reliéfy vícevrstvých a kaskádových účesů, které zdůrazňují tipy. Aby bylo dosaženo dokonalé hladkosti na rovné vlasy, několik kapek výrobku se nanáší na hustý hřeben a vlasy pečlivě česají.

Jak můžete vidět, drogy jsou skutečně univerzální a podle většiny žen jsou velmi účinné. Dávají vlasům příjemnou vůni, nedráždí kůži, nemají žádné kontraindikace. Proto je dokonce i poměrně vysoká cena zcela opodstatněná - k výrobě produktu se používají pouze vysoce kvalitní přírodní oleje.

Tipy

Výrobek není určen pro každodenní použití. Navíc jej často nepoužívejte na pokožku hlavy. Chcete-li dosáhnout dobrého účinku, stačí použít olej Vella 2-3x týdně, a pokud pravidelně připravujete výživné masky, pak 1-2 krát.

Pouze tipy se mohou každý den dopřát. Ale i v takovém případě by měl přípravek používat kurz a po vyčerpání láhve je lepší udělat krátkou přestávku.

Zbytky oleje jsou špatně vymyté i šamponem. A protože je to organický produkt, který je náchylný k rozkladu, musí být pravidelně odstraňován z vlasů zcela. Chcete-li to udělat, můžete použít speciální šampon-peeling nebo domácí masky z kosmetické hlíny nebo jemně mleté ​​kávy. Nezapomeňte léčit peeling a pokožku hlavy. Odstraní z něj mrtvé buňky a dodá dodatečný přísun kyslíku.

Vosky z vlasů Vella - profesionální péče o kudrliny doma

Suché a poškozené vlasy potřebují zvláštní péči. Za tímto účelem jsou moderní nástroje, které nevyžadují oplachování a neváží prameny, perfektní. Oleje od výrobce Wella získaly dobrou reputaci u spotřebitelů a jsou používány značnou popularitou.

Popis produktu

Oleje na vlasy Wella Professionals Oil Reflections a Wella Luxe Oil jsou velmi oblíbené.

Wella Oil Reflections má vyhlazující efekt a je založen na arganovém oleji (který roste pouze v Maroku), makadamii a avokádě, který se používá pro intenzivní vlasy.

Prostředek je ideální pro vlasy, které jsou zmatené, elektrifikované. Dobrá absorpce vám umožňuje aplikovat na tukové typy pramenů.

Produkt obsahuje aminokyseliny, vitamíny A, B, D, E, měď, kyselinu listovou, železo. Vitamín E přispívá k obnově a růstu vlasů.

Při průniku do konstrukce zpomalují složky olejového odrazu Vella olejové oxidační procesy, které mají škodlivý účinek. Avokádové a makadamové oleje pomáhají chránit prameny a neutralizovat volné radikály. Kudrlinky jsou méně křehké a krásně lesklé.

Tento produkt má následující účinek na vlasy:

 • obnoví;
 • vyživuje;
 • vyhladí;
 • chrání před negativním vlivem zvenčí;
 • dává lesk;
 • bojuje proti rozbití;
 • stimuluje růst;
 • bojuje se sebou.

Druhým vlasovým olejem je olej Wella SP Luxe. Výrobce jej umístí jako obnovu.

Olej z lehkých vlasů Vella Luxe Oil obsahuje arganový olej, vitamíny E a F, které dodávají vlasům jemnost, lesk a pružnost, mandlový olej, stimulující růst a změkčující kadeře, stejně jako extrakt z jojoby, který je ideální pro péči o vlasy, zejména pro suché vlasy. křehké a malované.

Kompozice oleje na vlasy Vella Lux Oil obsahuje také vosk, který chrání prameny a přispívá k jejich obnově, pomáhá udržovat úroveň vlhkosti.

Kombinace nejužitečnějších součástí účesu s inovativními výrobními technologiemi umožňuje vytvořit produkt nejvyšší kvality. Poskytuje pozitivní vliv na vlasy jakéhokoli typu, struktury a stavu v různých aspektech, jsou přípravky ideální pro pravidelnou péči.

Výhody a nevýhody

Vella produkty mají poměrně málo výhod. Za prvé, je ekonomické použití.

Rovněž zřejmou výhodou je univerzálnost: přípravky pomáhají obnovovat prameny zevnitř, současně zlepšují jejich vzhled, vyhlazují, eliminují lupy a mnoho dalších potíží.

Nevystavují kadeře těžší, takže mohou být také použity pro svůj typ tuku.

Snadné použití je dalším plusem. Láhev je vybavena stříkací pistolí, která umožňuje rovnoměrnou distribuci složení vlasů.

Z mínusů můžeme zaznamenat přítomnost silikonů syntetického původu, i když v kombinaci s přírodními produkty mají také příznivý účinek. U mnoha dívek se zdá, že vůně nápravných opatření je příliš sladká a rušivá a zaznamenávají také dočasný výsledek.

Návod k použití

Produkty Vella jsou velmi jednoduché. Můžete je používat každý den. Po umytí hlavy a před sušením doporučujeme použít olej.

Věnujte zvláštní pozornost tipům. Můžete také použít drogu před a po pokládce - a tak bude mnohem jednodušší a prameny budou chráněny před tepelnými účinky.

Nejprve umyjte a pokořte kudrlinky. Aplikujte kompozici po celou délku a pečlivě jej protřete na pokožku hlavy. Pokud jsou špičky skloněny k lámavosti a průřezu, věnujte jim zvláštní pozornost. A počkejte, dokud se máslo nevrátí.

Můžete také použít emulzi jako masku a celou noc ji položit na vlasy. Tím se urychlí dosažení požadovaného výsledku. Prostě musíte distribuovat složení po celé délce od kořenů ke špičkám a pak sbírat vlasy, zabalit ručník a jít spát.

Ráno umyjte vlasy šamponem. Opakování tohoto postupu několikrát týdně pomůže rychlejšímu zotavení vlasů.

Tyto dvě léky jsou používány stejným způsobem, rozdíl je spíše účinek. Olejové odrazy jsou nejlepší k výběru, zda vaše prameny jsou špatně poškozené a oslabené, je třeba je obnovit po barvení, curlingu, neustálém narovnávání a sušení pomocí vysoušeče vlasů.

Výběr vlasového oleje od společnosti Vella

Oleje z léčivých rostlin - jeden z nejběžnějších přírodních kosmetických nástrojů používaných k léčbě, vyživování, zvlhčení a usnadnění procesu česání vlasů.

Mezi světové lídry ve výrobě výrobků pro péči a zlepšení struktury kadeřavých vlasových olejů od německé značky Vella.

Rozsah od společnosti Wella

V oficiálním katalogu společnosti existuje několik položek tohoto výrobku souvisejících s profesionální řadou výrobků pro péči:

 1. Odrazy oleje, původně série byla vyvinuta speciálně pro tenké kadeře. Nyní je čára reprezentována zbožím pro normální vlasy.
 2. Luxe Olej je jemný výrobek na ochranu vlasových keratinů.

Linky se stejnými názvy navíc obsahují balzámy, šampony, elixíry, esence, masky, aerosolové spreje a kondicionéry.

Oleje Wella se používají v mokrých i suchých kadeřích.

Oživení a výživa pro unavenou pleť - černá maska ​​na tvár.

Spolehlivý lék na boj proti akné - masky z těla a hlíny pro obličej.

Odrazy oleje

Odrazný olej pro vyhlazování oleje pro intenzivní lesk má spíše tekutou konzistenci, po aplikaci je snadno odmytý z dlaní. Ideální pro porézní a nepoddajné kudrlinky, ale neměli byste počítat s trvalým účinkem: vyhlazovací účinek bude trvat déle než jeden den.

Vůně není příliš výrazná, dává hruškový karamel.

Vzorec obsahuje alkohol a silikony. Přírodní složky:

 • Macadamie (australské ořechy) a oleje z avokáda;
 • Extrakt bílého čaje.

Z "mínusů" Olejové odrazy - v závislosti na struktuře vlasů, mohou zvlhčovat špičky.

Jak efektivní je zde zlatá turmerická maska.

Mezi silné stránky produktu patří:

 • vzhled zdravého přetečení a lesku po aplikaci;
 • snadnost struktury;
 • vyhlazení a péče o porézní strukturu pramenů;
 • ochrana přirozené lipidové vrstvy;
 • dobré zvlhčení.

Kromě toho je vyhlazovacím olejem této řady multifunkční výrobek: lze jej použít jako stylingový stroj, přidaný do masky a kondicionéru (stejné značky), který se používá jako povrchová úprava. Prodává se v objemech 30 ml a 100 ml.

Olejové odrazy světla

Nejnovější vývoj společnosti, obsažený v této řadě - Světlo Reflections Light. Doporučeno pro tenké a normální vlasy, stejně jako oslabené a vyčerpané chemickými postupy.

Má jemnou, bezvadnou strukturu, perfektně se hodí a nezanechává žádný mastný záblesk. Nevyrábí vlákna těžší, ale po dlouhou dobu jim poskytuje zdravý a zářivý lesk. Kompozici dominují silikony. Přírodní složkou je olej z kamélie.

Má nenápadnou vůni se slabou vanilkovou vůní. Strávil se mírně. Dostupné v objemech 30 ml a 100 ml.

Kosmetické oleje jsou užitečné k udržování v noci.

Jaké masky jsou užitečné pro bělené vlasy, zjistěte v článku.

Co jsou užitečné a jak aplikovat masky na vlasy s vitamínem B12 najdete zde.

Luxe olej

Lux olej je revitalizační série pro poškozené, matné, křehké a nepodložené kadeře. Výrobce umístí produkt jako elixír na bázi jojobového, mandlového a arganového oleje. Komponenty obsahují vitamíny E a F, které jsou nezbytné pro pružnost, lesk a výživu pramenů. Kompozice obsahuje keratin.

Výrobek se nazývá také regenerační olej a doporučuje se používat proti rozbitým koncům, stejně jako obnovit strukturu po obarvení a zvýraznění. Aktivní složky obnovují vlasy zevnitř, chrání keratin v samotné struktuře a zabírají kadeře ochranným filmem na vnější straně.

Má velmi příjemnou, nenápadnou, kořeněnou vůni, která přetrvává na vlasu. Konzistence je tekutá. Rychle pohlcuje a zanechává zdravou, přirozenou záři. Ne tučné. Ekonomický, plně ospravedlňuje své značné náklady.

Vlastnosti použití olejů z Vella:

 1. Výrobky se aplikují na mokrou nebo suchou hlavu.
 2. Výrobce uvádí, že prostředky mohou být distribuovány z kořenů. V kosmetických salonech se však doporučuje provést malou odrážku z kořenové zóny, aby se odstranil nadměrný obsah tuku.
 3. Postup při aplikaci oleje se mění v závislosti na sledovaném cíli: pro silnou vlhkost je výrobek po dobu 5 minut třepán do kadeří, česán dřevěným hřebenem se vzácnými zuby, aby se zbavil uzlů. Umyjte si vlasy šamponem a kondicionérem; pro lesk můžete produkt aplikovat ihned po položení, několik kapek se vtáhne do dlaní, pak jemně naolejujete kudrlinky; styling umožňuje použití olejů před tepelným ošetřením.
 4. Pro trvalé dobré výsledky je důležitá pravidelnost postupů. 1-2 aplikace nebudou schopny poskytnout dobrou výživu k curlům.

Cena a recenze

Kosmetické a kosmetické výrobky profesionální řady nikdy nebyly levné, Vella se v tomto ohledu nelíbí od jiných značek. Ale díky výrobě v různých objemech mají ženy možnost koupit malou láhev ropy za přijatelnější cenu.

Je výhodnější koupit si zemi s větším objemem. Protože však počáteční používání výrobku může být z nějakého důvodu nevhodné pro zákazníka, je lepší začít s malými lahvemi.

Reflexní olej světlý reflexní olej - lehký olej pro svítící vlasy

Ahoj všichni! Zúčastním se soutěže nových produktů a řeknu, jak to dělám. Moje argumenty ohledně růstu, péče a make-upů.

Pro rok 2017 jsem se zdaleka nepokročila. Myslela jsem si, že bych to rozdělila, a jednou za 3-4 měsíce bych minimalizoval a snížil. Je to legrační, ale jaká je poškozená délka, která zdravě ztrácí kvalitu špiček ve stejnou dobu. 4 měsíce.

Haircut trvá 4 měsíce suché tipy. Jediným rozdílem je stupeň suchosti. Na bělených vlasech je to vzrušující pohled. Na zdravé nic ještě) Jsem strašidelný okouzlenou délkou. Vlasy rostou až na 45 cm a špičky mě nutí mít účes. Myslel jsem si, pomyslel jsem si a rozhodl se, že neřekne konce. Není to tak, že je to tak) Jen vydržte co nejvíce. Nyní je délka 48 cm.


Naposledy jsem si rozřízl vlasy před 5 měsíci a tipy vypadají slušně po tuto dobu. Cítí se dobře. Pořád je příjemná měkkost. Díky správné péči o fotografii vidím, jak se tipy začaly nafoukat. Chtějí hladit. Řez je tlustý, bez mezery.
Revizím si make-up, uvědomil jsem si, že potřebuji změnit pouze jednu úroveň péče - silikonovou úpravu.

Více než rok se používá Matrix Oil Wonders. Pro zdravé nenáročné vlasy - ano. U tipů, které nechtějí řezat, ne. Jak ochrana před mechanickým poškozením při poškrábání Olejové zázraky se vyrovnají Ale klimatizace je velmi slabá Teď potřebuji něco silnějšího, něco jako... Wella Oil Reflection! Ale Chci olej bez alkoholu denat.


Velmi dlouho používal Odraz oleje a nevěnoval pozornost denaturovanému alkoholu v kompozici. No, existuje. Co to je? Produkt má ohromující kosmetický efekt. To doslova zavře oči na všechno ostatní. Po chvíli jsem přemýšlel, proč jsou moje přední prameny tak ošuntělé. Pak jsem náhle přešel na Oil Wonders, což alkohol neobsahuje. A již půl roku mě překvapuje: "A přední prameny jsou nádherné!"

Alkohol denat. Často se vyskytuje v profesionální kosmetice. Ve sprejích, v sérech. Je uveden v mé oblíbené mořské rekonstrukci Kaaral. Lotion nádherně zvlhčuje a vůbec nevyschne. ALE! Nenechávám to na vlasu déle než 10 minut a vždy ji vypláchnu. Na mé vlasy zůstává po dva dny postřik nebo olej. Je třeba něco přemýšlet.
Alkohol není jedinou nežádoucí složkou. Nechci s keratinem lék. Ze stejného důvodu - křehkost. Nadbytek keratinu mi rozbíjí mírné vlasy. Vůbec ho neodmítám. Přiznávám jen v jednom kroku péče, pouze v jednom prostředku. V masce, kterou používám jednou týdně. Nemám keratin v kosmetice.


A já jsem začal hledat! Existuje jen málo možností. Upřímně řečeno, skutečnost, že na jednání. Lanza s ním, CHI s hedvábím, Mythic Oil, Velvet Oil. Znamená dlouhé dobyté srdce mnoha vlasů. Dokonce jsem chtěl objednat odlitky o objemu 10 ml. A pak začala hledat skladby v recenzích.
Lanza šla jako první. Sbohem keratin. V několika recenzích autoři poukazují na to, že Lanza je obzvláště dobrá při stohování za tepla. Přirozeně vysypem.
Olivový olej se z první recenze přehodil stranou s fotografií kompozice. Alkohol denat.
Okolo mýtického oleje se dlouho otočil. Produkt je znovu uvolněn. Teď je s alkoholem denat.
V CHI se téměř s láskou a pohotovostí podíval na neobvyklou kompozici. Bez alkoholu, bez keratinu. S panthenolem, s hedvábím. Zvlhčování a výživa jsou samozřejmě velmi dobré... ale hledám klimatizaci. Pochyboval jsem o tom, že dvojice silikonů by to poskytla do té míry, že by to bylo nutné nyní.
A také považoval Angel za revitalizační olej. Kompozici nenalezli. Ano, a pouze jedna zpětná vazba.


Zatímco jsem četl recenze o známých prostředcích, nevšimla jsem si, že Wella, v roce 2017, vydala novinku - Olejové reflexe, ale bez denaturovaného alkoholu! Výrobek mi při IM nepřišel. Náhodou jste si všimli v obchodě svého města. Je možné opět znovu uvolnit a změnit pouze design? Ne, odrazy ropy nebyly přerušeny a prodávány jako dříve. Zdá se, že odborníci společnosti Wella byli tak ohromeni úspěchem ropy, že se rozhodli oslovit více spotřebitelů a vytvořili verzi Light pro zdravé vlasy. Navštívila mě nostalgie (hustá konzistence, kořeněná vůně, silná kondicionace) a zapomněl jsem na CHI a Mythic Oil. Navíc nebyli v okně

Od firmy Wella Professional:
Olej má lehkou strukturu a dává vlasům dramatickou perleťovou záři bez vážení. Olej Camellia dodává smyslnost luxusní péči. Kompletní denní péče o vlasy s leskem a jemností. Ideální řešení pro majitele tenkých vlasů.
Začněme s lahví a vůní. Pokud by lesklý zlatý nátěr značky "Odrazy oleje" a hustá vůně drahých parfémů vytvořily dojem, že ve své ruce držíte něco luxusního, pak matný potah na sklo Light Wella a vůně pravidelného šamponu nezpůsobily žádné silné dojmy. Vůně je určitě pěkná. Zvykl jsem na krásnější a komplexnější vůně Wella.
Olej je tekutý. Téměř voda. Konzistence jako Oil Wonders a Argan Finesse. A ukázalo se, že dávkovač rozdává velkoryse. Thought mínus. Ne, jen plus. Olej byl velmi světlý. Může to být víc a... více často na mokré vlasy je distribuován téměř jako voda. Rychle, snadno. Rychle pohltí.


Poskytuje lesk a hedvábnost. Statická se nezbavuje. Zvyšuje pružnost vlasů.
Při použití na mokré vlasy účinek poslušných tipů na jeden den. Druhý den se tipy vyčnívají. Nedá se dělat nic, je nutné olej aplikovat na suché. A tady Wella drží značku! Požadovaný účinek poslušných hladkých špiček se vrací. A žádné potíže (rampouchy, přetečení). Díky tomuto oleji lze v případě potřeby používat i celý den.
Chcete-li obrázek dokončit, řeknu, že olej je průhledný. A láhev má nejlepší dávkovač, se kterým jsem se setkal. Mírně široký, bez projekcí nebo prohlubní. Je tlačena velmi hladce, nebrzdí, nezavírá.

Složení:
Cyklopentasiloxan, dimethikonol, dimethikon, dimethikon / vinyl-dimethikon
Je skvělé, že společnost Wella Professional se dále vyvíjí a zlepšuje své úspěšné produkty. V této fázi péče o olej Reflexní světlo světlo mi nevyhovuje. To je dobré pro čerstvý řez nebo delší vlasy. Vlasy, které nemají rád váhu. Opustil děti a ještě si objednal Angel!)

Krásné a zdravé vlasy pro vás

Wella revize vlasového oleje - co slibuje výrobce?

Nezoufejte, jestli máte problémy s vlasy - existuje řešení! Uzavírací oleje okamžitě oživí, poskytnou lesk, měkkost a pružnost poškozeným pramenům a německá kvalita zaručuje úspěch.

Samotná příroda se starala o krásu a zdraví vlasů a poskytovala lidem potřebné prostředky. Jedním z těchto prostředků je olej. Má mimořádné množství příznivých vlastností, které pomáhají zbavit se problémů s vlasy. Jejich účinnost byla testována po mnoho staletí, protože byly používány i našimi předky. Olej je docela schopný nejen dát kadeřům dobře upravený a atraktivní vzhled, ale také má jasný terapeutický účinek.

Na co se používají vlasové oleje?

Oleje jsou vyráběny z mnoha rostlin, bylin, ořechů, zrn, ovoce a semen. Pro vlasy jsou nejvíce výživné ty, které se vyrábějí lisováním za studena.

Koneckonců s touto metodou výroby oleje neztrácejte nezbytné látky: minerály, aminokyseliny, nenasycené omega-3-6 mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky.

Tento nástroj spolehlivě posiluje membrány jednotlivých vlasů, zabraňuje jejich dehydrataci a také zlepšuje proces jejich regenerace.

Povrch vlasů se skládá ze sady váhy těsně vedle sebe. V případě intenzivního vystavení vysokým teplotám, chemickým složkám stylingových výrobků a dokonce hrubému česání se tyto vločky začínají odlupovat, což způsobuje neprůhledný vzhled.

Výhody olejů jsou následující:

 • normalizuje funkci mazových žláz (olej z pšeničných klíčků);
 • zlepšuje metabolické procesy (lopuch);
 • dává objem (kolečko);
 • zabraňuje lupům (argan);
 • plní lesk (olivový);
 • dezinfikuje (rakytník);
 • hydratuje (jojoba);
 • obnovuje (avokádo);
 • chrání před tepelným ošetřením a přímým slunečním světlem (semeno hroznů);
 • eliminuje zánět (mandle);
 • podporuje růst (kokosový ořech).

Oleje jsou jedinečný výrobek, který se hodí všem, bez výjimek, kadeří. Se zvýšeným obsahem tuku můžete také použít tento nástroj, netrpěli ho pouze v kořenech (s výjimkou lopuchu a arganu) - stačí jen namočit špičky.

Existuje spousta dobrých výrobců olejů a olejových komplexů na vlasy, ale dnes budeme hovořit o nejlepší - německé značce - Wella.

Vosky z vlasů od společnosti Wella

Wella Professionals Oil Reflection - Vyhlazující olej pro intenzivní vlasy

Vhodné pro suché, prstové prameny, které jsou náchylné k průřezu a křehkosti. Nástroj proniká do samého středu vlasové šachty, obnoví poškozené oblasti a spolehlivě utěsní kutikulu. Poskytuje lesk, hladkost, pružnost, sílu a objem. Bez vlivu hmotnosti. Nevytváří tak špinavé vlasy. Je dobře absorbován a má jemnou vůni. Vylepšuje reflexní efekt.

Komplex se skládá z makadamového oleje, avokáda a vitamínu E.

Wella Professionals Oil Reflection Light - lehký olej pro svítící vlasy

Velice usnadňuje česání, zabraňuje tomu, aby se mezi sebou zamotávaly prameny. Určeno pro majitele tenkých a normálních vlasů. Poskytuje plnou ochranu před negativními účinky environmentálních faktorů a účinků stylingových výrobků. Olej se stará o pokožku hlavy: odstraňuje suchost, vyživuje a zhoršuje podráždění.

Kompozice je poměrně rozsáhlá:

 • Olej Camellia (proniká hluboko do vlasových folikulů, stimuluje růst);
 • komplex mastných kyselin (posiluje kudrlinky);
 • vitamínový komplex - A, E, skupina B (dodává lesk a vitalitu).

Wella SP Luxe olejový rekonstrukční elixír, který opravuje Elixir

Tento komplex je určen k ochraně vlasových keratinů. Hluboce ovlivňuje kůžičku a naplňuje všechny její mikrodamky. Po nanesení tohoto výrobku se kudrlinky stanou méně porézní a také udržují normální rovnováhu hydrolipidů. Olej má antistatický a termoprotektivní účinek. Chrání před UV zářením. Dávejte navíc zvláštní lesk, měkkost a hedvábnost.

Kompozice kombinuje přírodní oleje argan, mandle a jojobu.

Způsob použití představuje několik možností (vhodných pro všechny oleje od společnosti Vella):

 1. Pro péči - pár kapiček oleje by mělo být aplikováno na vlhké prameny, neoplachovat (má vyhlazující účinek).
 2. Pro styling - rozprostřete několik kapek na čisté suché vlasy, použijte ploché žehličky nebo vysoušeč vlasů (dodává lesk).
 3. Zvýšení jasu - po položení nastříkejte olej na suché kadeře.
 4. Ve formě masky - aplikujte produkt na vlasové kořeny, aktivně masírujte, zabalte s polyethylenem a ručník, nechte působit po dobu 2 hodin. Umyjte šamponem.

Nepoužívejte žádné z výše uvedených olejů s tendencí k projevům alergických reakcí, stejně jako individuální nesnášenlivosti k přísadám.

Oleje - výrobek, který by měl být umístěn na poličce v koupelně každého slušného pohlaví. Po výběru některého z výše uvedených produktů na vlasy není taková žena, která by ji litovala. Tyto výrobky jsou jedinečné, vyrábějí se podle nejmodernějších technologií a splňují evropské normy kvality.

Vella vlasový olej

Komplexní péče o vlasy zajistí krásné a zdravé vlasy a profesionální řada péče o kosmetiku jsou určena k tomu, aby vám pomohla.

Světová špička ve výrobě kosmetiky pro výrobky pro péči, německá společnost Vella, poskytuje profesionální nástroje, které jsou k dispozici nejen králům, ale i běžným zákazníkům.

Ceny, vysoce kvalitní výrobky jsou velmi oblíbené u žen po celém světě.

Jedním z nejoblíbenějších a nejúčinnějších redukčních činidel je olej Vella, který je prezentován v několika variantách.

Typy olejů od firmy Vella Professional

 • Odolnost olejů Wella Professional, která obsahuje přírodní olej z makadamie a avokáda, stejně jako vitamín E.
 • Luxe Oil Wella Professional - aktivní složky jojobových, arganových a mandlových olejů.

Tyto komponenty mají mimořádně pozitivní účinek na strukturu vlasů s dalšími účinky.

Výhody olejů profesionální řady Vella:

 • Snadné použití.
 • Možnost každodenního používání.
 • Nevražujte prameny a nedělejte je tuky.
 • Stimuluje růst a vyživuje se zevnitř.
 • Účinnost použití na poškozené vlasy po barvení Vella Coleston nebo na jiné linii společnosti.
 • Přírodní složení a bezpečnost životního prostředí.

Poslední položka významně ovlivňuje výrobní náklady. Není žádným tajemstvím, že kvalitní a přírodní kosmetika ve výchozím nastavení nemůže být levná. Nedostupnost ingrediencí přírodní kvality činí výrobu obtížnější a nákladnější, takže nízká cena osvědčených značek je pravděpodobně příčinou alarmu a pochybnosti o pravosti výrobku.
V průměru se náklady na redukční činidla Vella pohybují v rozsahu 300 rublů a více.
Často, když chtějí změnit svůj vzhled, ženy zesvětlují vlasy a zraní je. Shromáždili jsme nejlepší recepty na masky pro bělené vlasy.

Jak podat žádost?

Pokyny pro použití olejů na vlasy jsou velmi jednoduché a mimochodem to je nesporný plus pro každého výrobce.
Oba produkty se při aplikaci nijak výrazně liší, rozdíl se týká zejména vlivu použití.
Pokud je olejová reflexe vhodnější pro poškozené a slabé vlasy, je Luxe Oil komplexním efektem pro regeneraci a ošetření.

Algoritmus akcí pro kreslení znamená:

 1. Mytí vlasů a hřeben.
 2. Aplikujte lék po celé délce, obzvláště pečlivě vtírejte do pokožky hlavy.
 3. Pokud existují špičky, je třeba věnovat zvláštní pozornost.
 4. Počkejte trochu na to, aby byl olej namočen.

Během procedury byste neměli používat kolečka, tepelná zařízení (vysoušeč vlasů, žehlení nebo curling), a také vyjde v chladném období.

Pravidelné užívání by mělo být dobrým zvykem a poskytovat lehké, hedvábné a hlavně zdravé vlasy.

Maximální účinek bude patrný u jiné verze aplikace. V tomto případě se používají zábaly pro noc.
K tomu je nutno, aby se kadeře předem neupravily, produkt se nastříká na suché vlasy. Po rovnoměrném nanášení po celé ploše se splétá volná prýmka nebo prostě shromážděte vlasy gumičkou. Omotávejte hlavu ručníkem a jděte do postele. Ráno si vyčistěte vlasy a umyjte je pravidelným šamponem. Podívejte se na přehled šamponu Vichy.

Jak používat mandlový olej, jak to pomáhá našim vlasům být zdravé? Přečtěte si článek Mandlový olej, aplikace vlasů.

Jak si vybrat slunečnicový olej a masku na vlasy, podívejte se na video zde.

Podívejte se, jak jsou vlasy ošetřovány výrobky Vella odborníky

Kontraindikace

Každý výrobek má varování k použití. V tomto případě existuje vysoké riziko alergické reakce na přírodní složky. Před prvním použitím bude užitečné provést test.

Chcete-li to provést, vložte kapku oleje na vnitřní loket. Po 20 minutách zkontrolujte místo použití. Pokud nedojde k žádné negativní kožní reakci, můžete začít s hojením vlasů.

Podrobněji o každém z předložených zboží - následující informace.

Odrazy oleje

Používá se k dalšímu vyhlazení struktury poškozených vlasů.

Díky pravidelnému použití je usnadňován proces odlupování pramenů a samotné vlasy dostávají další výživu a lesk. Užitečné komponenty také přispívají k větší pružnosti a posilování zevnitř.

Náklady na tento nástroj patří do střední cenové kategorie a je přibližně 730 rublů v dávce 100 ml.

Doporučuje se používat na vlasy poškozené pravidelným barvivem, po trvalém (zvláště neúspěšném), stejně jako při dalším zotavení během období sezónní avitaminózy nebo hormonálních poruch.
Jedním z nejlepších způsobů, jak obnovit a udržet zdravé vlasy, je maska ​​piva.

Svetlana: Přípravu používám poměrně nedávno a ne příliš pravidelně (právě taková doba), takže není třeba mluvit o dlouhodobém účinku. Používal jsem jako noční zábaly - hodně jako hedvábná struktura a snadné česání (pro mě to je velmi důležitý a žádoucí ukazatel).
Zatímco se mi líbí všechno, samozřejmě není zázrak, ale ve srovnání s výchozím bodem je také pozoruhodný pokrok. Budou i nadále používat, teprve nyní doufám neustále.

Luxe olej

Arganový olej, který je jeho součástí, již dlouho používaly orientální ženy pro luxusní a zdravé vlasy, jejichž hladkost konkuruje přírodnímu hedvábí.

Díky novému produktu od společnosti Wella Professional je tento zázrak k dispozici evropským módním ženám.

Pravidelné používání masky Luxe Oil poskytuje odolnou ochranu a regeneraci hlavní složky zdravých vlasů - přírodní keratin.

Opatrným odchodem a maximální efektivitou jsou tyto prostředky poskytovány.

Cena oleje na opravu vlasů Luxe Oil bude přibližně 1 200 rublů na 100 ml. prostředky.
Recepty: od sucha a křehkosti, od nadměrného tuku, pro rychlý růst a od domácích vlasů ztrácíme masky.

Podívejte se na video: Luxe Oil jemná péče o vlasy

Victoria: Olej mi dal blízký přítel jako narozeninový dárek poté, co se přesvědčila o jeho účinnosti. Považuji za velkou výhodu, že mám vhodný dávkovač, díky čemuž je spotřeba finančních prostředků minimální. Jednoduchost aplikace a dobrý téměř okamžitý efekt doslova změnil vlasy.
Po téměř dvou měsících pravidelného používání jsou mnohem hezčí a silnější. Problémy s rozdělenými konci zmizely, celkový pohled se stal mnohem atraktivnějším. Můj názor: nástroj pomáhá vyřešit některé problémy pro slabé vlasy. Nenápadná vůně je docela schopna nahradit parfém a nepřítomnost nutnosti vyplachovat olej po aplikaci je vhodnější.

Kde koupit?

Ověřený olej pro péči o vlasy si můžete koupit z Vella na oficiálních stránkách firmy Wella, od zástupců firem, internetových obchodů a specializovaných prodejen.
Přečtěte si o vlastnostech a výhodách vlasového patchulí pro vaše vlasy zde.
Jaké masky na vlasy lze provádět ve vaně a v sauně, jak je správně provádět, s výhodami, najdete zde více.

Vella efektivní vlasový olej

Každá žena má touhu, aby její kudrlinky vypadaly zdravě a měkčí. Když se s majitelem krásné vlasy setkala, ženy se jí vždycky dívají se záviděným pohledem. Nyní je mnoho faktorů, které ovlivňují jejich stav, a zároveň jsou suché a poškozené.

Barva, neustále se měnící klima, ekologie, špatně zvolené prostředky - to vše vede k nezdravému stavu vlasů. K dnešnímu dni existuje mnoho speciálních olejů pro každodenní péči o vlasy. Ale jak udělat správnou volbu s touto nabídkou nabízených produktů?

Vlastnosti a typy fondů

Měla by stanovit, jaké vlastnosti má mít:

 • pro každodenní použití;
 • aby nedošlo k zanechání mastné vrstvy;
 • vyrobené z přírodních složek;
 • snadné použití.

Vella Hair Oil má všechny uvedené vlastnosti, zvládne problém rozštěpených konců, vyživuje je a zvlhčuje, vrací jim svou ztracenou sílu. Společnost uvádí dva typy olejů:

 1. Prostředky olejových odrazů, které mají ve složení makadam a avokádo s obsahem aminokyselin, stejně jako vitamíny A, B, E.
 2. Lékařská luxe, která zahrnovala argan, vitamíny E a F.

Cena těchto léků je poměrně vysoká, je odůvodněna obsahem přírodních složek. Praxe ukazuje, že láhev obsahující 100 ml tekutiny vám bude sloužit po dlouhou dobu.

Pro které chloupky se používají odlesky Wella?

Perfektní pro suché, obarvené, po světlých kadeřích a chemii. Díky své lehké struktuře je také vhodný pro mastné kadeře. Nástroj má vyhlazovací efekt, ve kterém jsou kudrlinky poslušné a snadno se hřebou. Je určen pro pravidelnou péči. Měl by být aplikován na omývané kudrlinky stříkané po celé délce.

Pro ty, kteří mají špičkové tipy, bude každodenní aplikace rychle a efektivně. Struktura tohoto nástroje se rychle vstřebává do kořenů a po celé délce, aniž by zanechal mastný zbytek. Je to velmi výhodné použití, které má sprej, který vám umožní ekonomicky aplikovat nástroj.

Je výborným stimulátorem pro rychlý růst a boj proti lupům. Pokud máte tenké kudrlinky s problémy, pak je to ten správný elixír, který jim dá krásu a zdraví.

Akce Wella Luxe Oil

Tento elixír je profesionál pro opravu keratinu. Dává vaší kudlanky objem a přirozený lesk. Má příjemný vanilkový zápach, který je přítomen po celý den. Po jeho aplikaci se kudrlinky stanou poslušnými, což umožňuje bez obtíží dosáhnout požadovaného stylu.

Příprava na obnovu kudrlin Wella sp - tento nástroj slouží k okamžité přeměně vlasů. Tento elixír se doporučuje pro lezení a husté kudrlinky. Chcete-li ji aplikovat, stačí stlačit dávkovač a aplikovat na vlhké nebo suché kadeře.

Může být také aplikován přes noc. Po rozložení po celé délce omotávejte pigtail a zabalte jej do filmu a pak ručníkem a umyjte vlasy příští ráno. Výsledek bude ohromující.

Jakým směrem tento lék přináší?

 • dlouhé uchování hladkosti;
 • chrání kudrliny mluvit o nich není viditelná ochrana;
 • působí jako zvlhčovač po celý den;
 • dává přirozenou záři.

Stane se nepostradatelným pomocníkem při péči o vaše kadeře.

Pro správnou volbu produktů péče obdržíte zpětnou vazbu od žen, které mají zkušenosti s jejich používáním, a můžete si přečíst objektivní názor tohoto oleje.

Recenze

Irina: Neustále se dívám na moje kadeře a ráda je rozmaznávám různými posilovacími prostředky. Při mých narozeninách mi byl tento nástroj předložen pouze luxusem. Tak jsem zkusil tento elixír. První věc, kterou jsem si všiml, je nádherná vůně, holky, používal bych ji jako parfém. Účinek elixíru jsem byl šokován. Moje chloupky byly hladké a hedvábné a po sušení sušičem vlasů poslušný. Rozhodl jsem se, že tento nástroj se musí uskutečnit na mém police. Cena mi není známa, ale bez ohledu na to, kolik to stojí, vždy ji budu používat.

Svetlana: Ahoj všichni! Když jsem byl v kosmetickém salonu pro malování, sdílela jsem s kadeřníkem, že jsem byl nespokojen s jejich stavem, protože jsou neustále malovány. Kadeřnice mi doporučila koupit tento nástroj. Dívky, kteří se o tuto přípravu pokoušeli, nemáte tušení, jaké hedvábné kudrliny jsem se stala. Před ním se rozdělili a byli zlobiví. Stála jsem několik hodin před zrcadlem, abych si vybrala nějaký styl. Ale teď je po všem. Všichni moji přátelé obdivují mé vlasy. Doporučuji každému, velmi ekonomicky, třetinu láhve, která se používá za čtyři měsíce.

Liana: Dobrý den, ženy. Chci se podělit o to, jaký vliv na vlasy mi produkoval olejový balíček této značky. Myslím, že všichni jsou známí, stav hlavy vlasů po porodu. Staly se suché, křehké se mnou, s každým česnutím, na masážním hřebeni zůstala masa vlasů vytažená. Ale s mým utrpením skončilo. Po použití tohoto oleje na mokré kudrlinky se staly poslušnými a zdravými. Jejich suchost okamžitě odešla. Chci si vzít na vědomí, že používám tento lék každý druhý den. Při každém použití se stávají živými a lesklými. Informovala všechny své přátele a také vám doporučuji.

Teď můžete konečně dospět k závěru, že vlasový olej Vella skutečně splňuje svůj účel. A pokud chcete, aby se váš sen splnil, poslouchejte zdravé kudrlinky - vyzkoušejte Wellův elixír, který se rychle vyrovná s vaší špatnou náladou v situaci, kdy kudrlinky neposlouchají.

Olej olejové vlasy recenze

Mezi světové lídry ve výrobě výrobků pro péči a zlepšení struktury kadeřavých vlasových olejů od německé značky Vella. Cena a recenze. Kosmetika a výrobky péče o profesionální linii nikdy nebyly levné, Vella v tomto ohledu není.

Vella vlasový olej: vyhlazuje luxe olej a odrazy oleje

Oleje z léčivých rostlin - jeden z nejběžnějších přírodních kosmetických nástrojů používaných k léčbě, vyživování, zvlhčení a usnadnění procesu česání vlasů.

Mezi světové lídry ve výrobě výrobků pro péči a zlepšení struktury kadeřavých vlasových olejů od německé značky Vella.

Rozsah od společnosti Wella

V oficiálním katalogu společnosti existuje několik položek tohoto výrobku souvisejících s profesionální řadou výrobků pro péči:

 1. Odrazy oleje, původně série byla vyvinuta speciálně pro tenké kadeře. Nyní je čára reprezentována zbožím pro normální vlasy.
 2. Luxe Olej je jemný výrobek na ochranu vlasových keratinů.

Linky se stejnými názvy navíc obsahují balzámy, šampony, elixíry, esence, masky, aerosolové spreje a kondicionéry.

Oleje Wella se používají v mokrých i suchých kadeřích.

Oživení a výživa pro unavenou pleť - černá maska ​​na tvár.

Spolehlivý lék na boj proti akné - masky z těla a hlíny pro obličej.

Odrazy oleje

Odrazný olej pro vyhlazování oleje pro intenzivní lesk má spíše tekutou konzistenci, po aplikaci je snadno odmytý z dlaní. Ideální pro porézní a nepoddajné kudrlinky, ale neměli byste počítat s trvalým účinkem: vyhlazovací účinek bude trvat déle než jeden den.

Vůně není příliš výrazná, dává hruškový karamel.

Vzorec obsahuje alkohol a silikony. Přírodní složky:

 • Macadamie (australské ořechy) a oleje z avokáda;
 • Extrakt bílého čaje.

Z "mínusů" Olejové odrazy - v závislosti na struktuře vlasů, mohou zvlhčovat špičky.

Jak efektivní je zde zlatá turmerická maska.

Mezi silné stránky produktu patří:

 • vzhled zdravého přetečení a lesku po aplikaci;
 • snadnost struktury;
 • vyhlazení a péče o porézní strukturu pramenů;
 • ochrana přirozené lipidové vrstvy;
 • dobré zvlhčení.

Kromě toho je vyhlazovacím olejem této řady multifunkční výrobek: lze jej použít jako stylingový stroj, přidaný do masky a kondicionéru (stejné značky), který se používá jako povrchová úprava. Prodává se v objemech 30 ml a 100 ml.

Podívejme se na horké recepty, které posilují vlasy ve vaně.

Olejové odrazy světla

Nejnovější vývoj společnosti, obsažený v této řadě - Světlo Reflections Light. Doporučeno pro tenké a normální vlasy, stejně jako oslabené a vyčerpané chemickými postupy.

Má jemnou, bezvadnou strukturu, perfektně se hodí a nezanechává žádný mastný záblesk. Nevyrábí vlákna těžší, ale po dlouhou dobu jim poskytuje zdravý a zářivý lesk. Kompozici dominují silikony. Přírodní složkou je olej z kamélie.

Má nenápadnou vůni se slabou vanilkovou vůní. Strávil se mírně. Dostupné v objemech 30 ml a 100 ml.

Kosmetické oleje jsou užitečné k udržování v noci.

Jaké masky jsou užitečné pro bělené vlasy, zjistěte v článku.

Olejové odrazy světla

Co jsou užitečné a jak aplikovat masky na vlasy s vitamínem B12 najdete zde.

Luxe olej

Lux olej je revitalizační série pro poškozené, matné, křehké a nepodložené kadeře. Výrobce umístí produkt jako elixír na bázi jojobového, mandlového a arganového oleje. Komponenty obsahují vitamíny E a F, které jsou nezbytné pro pružnost, lesk a výživu pramenů. Kompozice obsahuje keratin.

Výrobek se nazývá také regenerační olej a doporučuje se používat proti rozbitým koncům, stejně jako obnovit strukturu po obarvení a zvýraznění. Aktivní složky obnovují vlasy zevnitř, chrání keratin v samotné struktuře a zabírají kadeře ochranným filmem na vnější straně.

Má velmi příjemnou, nenápadnou, kořeněnou vůni, která přetrvává na vlasu. Konzistence je tekutá. Rychle pohlcuje a zanechává zdravou, přirozenou záři. Ne tučné. Ekonomický, plně ospravedlňuje své značné náklady.

Vlastnosti použití olejů z Vella:

 1. Výrobky se aplikují na mokrou nebo suchou hlavu.
 2. Výrobce uvádí, že prostředky mohou být distribuovány z kořenů. V kosmetických salonech se však doporučuje provést malou odrážku z kořenové zóny, aby se odstranil nadměrný obsah tuku.
 3. Postup při aplikaci oleje se mění v závislosti na sledovaném cíli: pro silnou vlhkost je výrobek po dobu 5 minut třepán do kadeří, česán dřevěným hřebenem se vzácnými zuby, aby se zbavil uzlů. Umyjte si vlasy šamponem a kondicionérem; pro lesk můžete produkt aplikovat ihned po položení, několik kapek se vtáhne do dlaní, pak jemně naolejujete kudrlinky; styling umožňuje použití olejů před tepelným ošetřením.
 4. Pro trvalé dobré výsledky je důležitá pravidelnost postupů. 1-2 aplikace nebudou schopny poskytnout dobrou výživu k curlům.

Restaurování a aromaterapie - masky na vlasy s esenciálními oleji. Kosmetika ze zahrady - petrželová maska.

Cena a recenze

Kosmetické a kosmetické výrobky profesionální řady nikdy nebyly levné, Vella se v tomto ohledu nelíbí od jiných značek. Ale díky výrobě v různých objemech mají ženy možnost koupit malou láhev ropy za přijatelnější cenu.

Je výhodnější koupit si zemi s větším objemem. Protože však počáteční používání výrobku může být z nějakého důvodu nevhodné pro zákazníka, je lepší začít s malými lahvemi.

Název katalogu

Objem ml

Cena, rub.

Olejové odrazy světla

Olejové odrazy světla

Chcete-li pečovat o suché vlasy, musíte si předtím, než vysušíte, ztratit 2-3 kapky přípravku v dlaních a aplikovat je na vlhký účes.

Jak aplikovat olej z avokáda na vlasy, přečtěte si článek. A jak si vybrat olej Schwarzkopf pro vlasy najdete zde.

Produkty Vella jsou mezi ruskými ženami velmi žádané. Na mnoha fórech sdílejí své připomínky a připomínky k určitému produktu:

 • Lyudmila: "Už dlouho používám světlo Reflections Light. Vlasy v slunečním světle se třpytily, jako v reklamě. Jako pěkná vůně. Vezmu velké množství, protože dobře znám tento nástroj. Cena se neobtěžuje, protože je velmi ekonomické, mám dost láhve po dobu téměř šesti měsíců s každodenní vlhkostí. "
 • Evgenia: "Používám Oil Prefecture. Stejně jako všechno - přírodní lesk, aroma, pomp a lehkost. Škrábání je velmi snadné, nic se nezamotá. Jeden "ale": v žádném případě nemůžete láhev otočit. Zásobník není pevný a výrobek se může rozlit. Na cestě je to nepohodlné. "

Kvalita výrobků Vella získala důvěru mnoha žen v Evropě. Je možné zakoupit olej pro vlasy tohoto výrobce v specializovaných salonech, internetových obchodech nebo na oficiálních stránkách společnosti s zastoupeními v různých městech.

Olej na vlasy od profesionálů z oblasti wella je vynikající volbou pro péči o kadeře. Jaké názory o způsobech luxusního odlesků ropy a oleje nechávají zákazníci a co cosmetologové radili, aby jejich aplikace byla co nejúčinnější?

Wella Hair Oil

Ženy vždycky oceňovaly zdravé vlasy. Pečlivá péče o kosy, považovaná za silného talismana, chrání domácnost před zlem a působením temných sil, získala velkou pozornost. Starověké recepty na péči znamená kombinovat v jejím složení bylinky a voňavé oleje.

Každá moderní žena se potýká s tím, že kdysi žijící, lesklé, elastické a dokonalé kudrlinky v důsledku nepříznivých povětrnostních podmínek se používání barev, laků, permů, stálých vlasů a vlasových vlasů stane vybledlé, nudné, bez života a začnou vypadávat ve velkých množství. V takových, na první pohled, beznadějné situace, zvláštní léčivý přípravek přichází na záchranu - vlasový olej. A nejlepší volbou mezi širokým sortimentem budou výrobky slavné značky.

Typy a výhody

Jeden z nejlepších asistentů, který přináší vlasy v pořádku, obnovuje lesk a sílu, obnovuje strukturu a odstraňuje neestetický vzhled rozdělených konců, vyživují kosmetické oleje od populární značky Wella Professionals.

Výhody produktů Wella jsou následující:

 • přítomnost účinných formulací, včetně přírodních ekologických přísad;
 • možnost efektivního použití pro křehké vlasy s poškozenou vrstvou keratinu;
 • aktivní výživa, zotavení, uvolnění a stimulace růstu vlasů;
 • absence po ošetření znamená pocit vážení a mastnoty;
 • snadné použití a možnost častého používání;
 • snadné dávkování a efektivnost nákladů.

Univerzální péče o olejové odrazy je určena pro jemné zrcadlo a intenzivní lesk díky vynikajícímu odrazu světla.

Olej, který se okamžitě vstřebává a působí na vlasy, poskytuje velkou měkkou sametovou strukturu, která působí proti poškození přirozené lipidové vrstvy.

Přírodní makadamové a avokádové oleje, vitamíny A, B, D a E, kyselina listová, aminokyseliny a minerály, jako je železo a měď, jsou zahrnuty jako živiny.

Ideálním řešením problémů při péči o normální a tenké vlasy bude lehká struktura vyhlazovacího činidla, která dodá leskům odlesky. Úplně nový produkt péče o každodenní péči, který dává jemný vzhled perletičky od první aplikace na vlasy bez vlivu vážení, je vynikající dvojicí vyhlazovacím olejem stejné řady.

Organický olej Camellia obsažený v přípravku přispívá k efektu odrážejícím světlo, dodává oslaveným, poškozeným vlasům bohatou sametovou strukturu a příjemnou vůni. Díky své lehké struktuře a rychlému vstřebávání je olej vynikající pro vlasy, které jsou náchylné na tuk.

Unikátní profesionální olejový elixír pro ochranu přírodního keratinu. Wella Luxe Oil obsahuje přírodní vysoce účinné oleje z jojoby, mandlí, arganu, vitamínů E a F a přírodního vosku.

Výrobek, vyživující a zvlhčující, činí vlasy zdravější a silnější, vrací je do přirozeného oslňujícího lesku. Struktura vlasů je méně volná, poškození se obnoví. Komplexně působící prostředek regeneruje poškozené vlasy, stimuluje růst a obnovu vlasů na hlavě.

Funkcí živin je jejich multifunkčnost. Aby bylo dosaženo dlouhodobé vůně, pocitu měkkosti a velkolepého lesklého lesku, může být olej po jednoduše nanesen na mokré rovné nebo kudrnaté kudrlinky. Pro dodatečnou odolnost proti tepelným účinkům při sušení sušiček pro domácnost byste měli na dobře promytou hlavu aplikovat malý olej. Styl bude doplněn ohromujícím leskem a hladkostí, pokud se na vlasy použije malé množství oleje jako poslední krok kroucení.

Kromě toho jsou oleje od firmy Wella perfektně kombinovány a účinně doplňují další produkty péče o pokožku hlavy od profesionálních linek tohoto výrobce: šampony, masky a balzámy. Stačí, když do masky nebo balzám přidáte trochu oleje, abyste zvýšili výživné vlastnosti těchto produktů.

Užitečné složky ve složení

Luxusní beztížný lesk zdravých vlasů spotřebitelů produktů Wella Professionals je především povinen zahrnout do inovativních receptur přípravky z přírodních regeneračních olejů, jako je jojobový olej, arganový olej, mandlový olej a kamélie.

Jojobový olej, přestože poskytuje jemnou péči, rychle vyplňuje vlasy křehkou a suchou náchylnou živoucí energií. Vrací přirozený lesk na kadeře poškozené aktivním slunečním světlem, chemická řešení v důsledku trvalého mávání, pravidelného barvení nebo bělení.

Kosmetický olej argan, který je nejhodnotnějším přírodním dartem, má příznivý účinek na pokožku hlavy, její jemná struktura umožňuje vlasům bezpečně přenášet denní česání a tepelný účinek stylizátoru a vysoušeče vlasů. Pravidelné používání kosmetiky s arganem zajišťuje regeneraci keratinu, jako hlavní složku, která podporuje zdraví pokožky hlavy. V důsledku toho se vlasy stávají méně porézní, stávají se odolné a udržují normální vlhkost.

Mandlový olej má dezinfekční účinek, což je nádherná vlastnost pro změkčení a udržení přirozené vlhkosti epidermis hlavy. Zlepšuje strukturu vlasů, stimuluje rychlý růst vlasů a obnovuje pokožku hlavy. Neustálé používání mandlového oleje dodává vlasům životně důležitou energii, dělá vlasy mnohem zvládnutelnější a měkčí.

Olejový extrakt Camellia má schopnost rychle pronikat do vlasových folikulů, čímž posiluje, vyživuje a regeneruje vlasy. Díky svým vitamínům eliminuje křehkost a rozštěpení. Aktivně zvlhčuje citlivou pokožku hlavy, eliminuje lupy, svědění a loupání.

Tipy pro aplikaci

Když se stanete dobrým zvykem, denní správné používání přípravku poskytne vlasům atraktivní vzhled, eliminuje účinky nepříznivých účinků městského prostředí, sezónní beriberi a hormonální změny v těle.

Přítomnost přírodních složek v kosmetickém přípravku zvyšuje riziko alergických reakcí. Proto bude vyžadován předběžný test. K tomu je třeba na tenké, citlivé pokožce vnitřního lokte použít kapku oleje. Pokud po 20 minutách na kůži nedojde ke zčervenání ani jiným nežádoucím účinkům, může se olej použít k uzdravení vlasové části hlavy.

Pravidla pro uplatňování ropných produktů Wella jsou poměrně jednoduchá. Po umytí hlavy pomocí vhodného dávkovače se aplikuje vyhlazovací prostředek a intenzivně se třepe do vlasů ve vzdálenosti 5-7 cm od kořenů. Zvláštní pozornost je třeba věnovat i důkladnému zpracování vysušených a řezaných konců, kde olej vyžaduje opětovné použití. Musíte chvíli počkat, abyste si úplně pohltila a hřebenala vlasy.

Pro zvýšení terapeutického účinku přípravku doporučují odborníci možnost péče s balením na noc. Algoritmus aplikace spočívá v postřiku a tření výrobku na suché kadeře po celé délce, s povinným ošetřením špiček a lehkým třením do pokožky hlavy. Pletené v čistém opletení nebo zasypané vlasy by měly být důkladně zabaleny přes noc s ručníkem, promyty ráno šamponem a česané.

Hodnocení zákazníků

Díky ideální kombinaci cen a vysoce kvalitní kompozice včetně přírodních nutričních komponent, které přinášejí hmatatelné výhody, značka Oil Reflections a Luxe Oil vysoce účinných produktů pro péči o vlasy od výrobce Wella Professionals získala širokou popularitu a zaslouží si zasloužené lásky mezi profesionálními stylisty a běžnými zákazníky všech věkových skupin.

V řadě pozitivních recenzí si spotřebitelé všimnou estetického designu, pohodlí a snadného používání praktických lahviček s dávkovačem, což přispívá k snadnému použití a nákladově efektivním prostředkům. Oleje od společnosti Wella jsou k dispozici, lze je snadno zakoupit jak ve specializovaných odděleních velkých supermarketů, tak v malých parfumeriech po celé zemi.

Při použití oleje od společnosti Wella jsou ženy přesvědčeny o svých příznivých účincích na pokožku hlavy i po jediném použití. Dobře upravené vlasy, získané v důsledku dlouhodobého používání nástroje, zejména ve formě masky a noční zábaly, poskytující sílu vlasů a elastický zdravý lesk, není nižší než účinek salonových procedur. Jedním z pozitivních rysů, které spotřebitelé naznačují, je absence potřeby vypláchnout drogu po použití. Všimnou si také, že nenápadná ušlechtilá vůně produktu může nahradit drahé parfémy.

V tomto videu se dozvíte o maskovacím a vlasovém oleji pro regeneraci keratinu ze série Wella SP Luxe Oil.

Vella vlasový olej je vhodný pro ošetření a stylový styling. Výrobek je založen na esenciálních olejích, včetně oleje z avokáda a makadamie pro vlasy, jejichž hodnocení potvrzuje neuvěřitelný výsledek aplikace.

Vella vlasový olej s regeneračním a vyhlazujícím účinkem

Charakteristické rysy ruského klimatu, prudká změna počasí z teplého na studený způsobuje suché a křehké vlasy.

Také nepříznivé podmínky prostředí nejsou nejlepším způsobem, jaký se odráží na stavu vlasů. Kombinace těchto faktorů vede k tomu, že vlasy jsou poškozené a křehké, což vede k neuspořádanosti a neklidu.

Abyste se tomuto problému vyhnuli, pomůže profesionálním nástrojům určeným k obnově vlasů a jejich ochraně před nepříznivými faktory. Jsou poměrně jednoduché, nepotřebují oplachování a jsou vhodné pro každodenní péči.

Mezi takovými nádhernými nástroji získaly speciální oblíbenosti oleje společnosti Wella.

Vyhlazování olejových odrazů Wella Oil

Zvláštností tohoto oleje je výrazný vyhlazovací efekt.

Výrobek je založen na esenciálních olejích, včetně oleje z avokáda a makadamie pro vlasy, jejichž hodnocení potvrzuje neuvěřitelný výsledek aplikace.

 • Olej Macadamia působí jako antioxidant, zvlhčuje po celé délce a vyhladí povrch vlasů a také přispívá k jeho leskům. Silně poškozené vlasy, extrakt z makadamie zvyšuje elasticitu a energii, plní poškozené vlasové vločky.
 • Avokádový olej jemně pokrývá vlasy a pomáhá zadržovat vlhkost a živiny uvnitř. Avokádo obsahuje stopové prvky užitečné pro vlasy, které je mohou posílit zevnitř.
 • Vitamin E, který je součástí přípravku, zvyšuje ochranné vlastnosti vlasů a pomáhá jim odolávat nepříznivým faktorům

Tento olej je vhodný:

 • Pro silně poškozené vlasy, spálené nekvalitní barvou, stejně jako chemické perm a další postupy používající agresivní kosmetiku
 • Pro mastné vlasy díky své lehké struktuře a rychlému vstřebávání
 • Pro matné a nehybné vlasy způsobené vytvořením zrcadlového efektu

Obnova oleje Wella Luxe

Profesionální název tohoto výrobku je Elixir.

Jeho složení - skladiště nejcennějších vlasových olejů - arganový olej, jojobový olej a mandlový olej.

 • Arganový olej obsahuje ve svém složení esenciální vitamíny E a F, které pomáhají obnovit pružnost vlasů
 • Jojobový olej pro vlasy, který se soudí podle recenzí, je vynikající živina, která podporuje revitalizaci ochranných funkcí vlasů před škodlivými účinky
 • Mandlový olej zvlhčuje vlasy po celé délce a svítí.
 • Složení elixíru zahrnuje keratin, který je tak nezbytný pro vlasy, který je integrálním prvkem struktury vlasů a vyplňuje potřebné mezery

Tento olej je vhodný:

 • Pro křehké a suché vlasy
 • Pro barvené a bělené vlasy
 • Pro dlouhé vlasy s dělenými konci

Aplikace a funkce aplikace

Jakýkoliv z olejů lze aplikovat jak na vlhké vlasy, tak na suché vlasy, v závislosti na požadovaném výsledku:

 • Jako péči stačí vytáhnout pár kapek oleje do dlaní a aplikovat na vlasy.
 • Jako styling olej na vlasy před použitím vysoušeče vlasů.
 • Jako prostředek k přidání lesku k použití po pokládce

Kromě toho je vhodné nechat olej na vlasy v noci, aby si užíval úžasný efekt ráno.

 1. Použijte pouze jedno nebo dvě kliknutí na tubu dávkovače, pak si kapky kapat mezi dlaněmi a aplikujte na vlasy od středu délky a na všech koncích
 2. Pro výrazné zvlhčení vlasů nanášejte olej před nanášením šampónu z kořene na špičku, masírujte důkladně po dobu 5 minut, pak hřejte, rozemlete olej po celé délce a opláchněte šamponem

Kde koupit a kolik stojí

Profesionální olej Wella je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo internetových obchodech, kde si můžete objednat domů.

Každý olej bude stát asi 1000 rublů.

Cena určuje jedinečné složení olejů, což z nich činí tak cenné. Ekonomické vynakládání finančních prostředků vám umožňuje používat je po dlouhou dobu.

Hodnocení aplikací

Alexandra: "Koupila jsem si olej z kadeřnictví poté, co mi ji přiložila na vlasy. Nádherné vůně a měkké špičky mě okamžitě inspirovaly k nákupu. Teď už tento olej požívám po umytí vlasů - dávám to na mokré vlasy těsně pod středem délky již třetí měsíc.

Rozpoutané konce byly dlouho zapomenuty a její vlasy se staly silnými a pružnými. "

Víra: "Olej je spíše tekutina - je nepostřehnutelná a tekutá, ale svou úlohu dokonale vyrovná. Ihned po stylování aplikuji olej, aby vlasy opravil a poskytl mu chybějící lesk. Vlasy jsou lehké, lesklé a dobře upravené. "

Anastasia: "Četla jsem recenze a rozhodla se nechat olej na noc. Můj Bože, je to opravdu kouzelné! Nikdy jsem neviděl takové měkké a lesklé vlasy! Alespoň doma. Tento olej je nyní povinným atributem mé péče o vlasy. Nebudu obchodovat za nic! "

Profesionální olej Wella je skvělou alternativou ke kondicionérům, protože poskytuje úplnou péči o vlasy.

Olej je tak funkční, že umožňuje odmítnout další živiny: jedna láhev je dostatečná k tomu, aby prováděla různé akce s vlasy od výživy až po styling, čímž nejen přidává zdraví do vlasů, ale také šetří váš rozpočet.

Video doporučení stylistů

Další informace o profesionální péči o vlasy od zkušených stylistů Wella. A také o správném používání oleje a jeho aplikaci na vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy