logo

Wella pro série

Sulfátový šampon a samozřejmě v kompozici jsou silikony. Z příjemné přírodní složky - Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride je polysacharid na bázi Guar Gum, vynikající změkčovadlo a kondicionér, nejdůležitější složkou je aminoskupina Lysin HCl (jedná se o jednu z 8 základních lidských aminokyselin), která určuje směr šamponu jako redukčního činidla.

Při citlivosti šamponu střední hustoty, pěna dobře, pěna se ukáže jako velká bublina měkká. Spotřeba šampónu je průměrná.

Aqua, stearylalkohol, chlorid behentrimonium, cetylalkohol, bis-aminopropyl-dimethikon, isopropylalkohol, parfum, benzylalkohol, destilace, transformace Chlorid hořečnatý, methylisothiazolinon

Bílý balzám, velmi hustá konzistence, s příjemnou čerstvou ovocnou vůní se liší od vůně šamponu k lepšímu. Moje krátké vlasy potřebují docela dost, takže mohu s jistotou říci, že pro mě je tento výrobek super ekonomický.

Neměl jsem okamžitě balzám, zvykl jsem na dávkování dlouho, protože se mi zdálo, že je příliš bohatý na vlasy, a zpočátku jsem měl dojem, že se mi to nedá vyplavit. Postupně se přizpůsobuji, začal jsem aplikovat výrobek výhradně na délku vlasů a ve velmi mírných množstvích. Abych dosáhl dobrého účinku, stačí, abych držel balzám jednu až dvě minuty, a pak se umyj. Mé tenké tenké vlasy se pak stávají tak hladké a drobivé, že jim dávat objem v kořenech není snadné. Samozřejmě dávám přednost balzám s lehčí strukturou a méně výrazným účinkem poslušnosti, ale tento účinek se mi líbí také. Vlasy vypadají dobře, získávají nádherný přirozený lesk a hedvábnost, zejména proto, že když nosíme klobouky, nedostatek objemu se pro mě tak zdaleka nelíbí, ale mé vlasy nebyly dlouhodobě elektrolýzovány pod mými nejoblíbenějšími vlněnými barety.

Samozřejmě jsem použil tento balzám po výše popsaném šamponu a tady bych měl poznamenat, že tyto dva výrobky jsou perfektně kombinovány a navzájem se doplňují. Mohu s jistotou říci, že tento pár je ideální pro časté užívání dámy se suchými nebo suchými, neposlušnými, tvrdými, dlouhými a těžce zmatenými vlasy. Šampon je umyje dobře, dává zdravý vzhled a balzám se změkne a jemně rozemelí.

A poslední, ale možná nejzajímavější produkt pro mě.

Šampon Wella Pro Series Color

Wella Pro series Color je šampon pro barevné vlasy, který vytvořili odborníci zvláště pro spravedlivý sex, aby jejich vlasy byly jasnější a chráněné. Nová řada přípravků pro péči o barvené vlasy byla vyvinuta zkušenými stylisty, kteří vám pomohou dosáhnout salonního efektu doma.

Tato řada šamponů a balzámů, které mají zachovat barvu vlasových vlasů, je nejen hluboce vyživuje, ale proniká do samotné struktury vlasů, ale také je měkčí a silnější. Výrobci také slibují, že při použití tohoto šamponu bude barva vlasů udržovat jasnost po dlouhou dobu, jako kdyby po prvním zbarvení. Navíc inzerát uvádí, že po použití, horké vlasy styling a sušení nebude způsobovat výrazné poškození vašich vlasů.

Šampon Wella Pro série Color

Šampon Recenze Wella Pro série Color

Mnoho dívek a žen po celém světě již tento šampon vybralo jako # 1. Láhev je velmi prostorná, objemná, obsahuje 500 ml šamponu a balzám z téže řady.
Konzistence šamponu Wella Pro série Color je tlustá, pěna dobře, jen malé množství postačí na umytí všech vlasů, dokonce i dlouhých vlasů.
Vůně není ostrá, příjemná, vlasy po mytí voní jako po salonu.
Ihned po promytí je účinek viditelný, hluboce zvlhčuje vlasy, i když je vlhký, stává se měkkým a příjemným na dotek.
Také lahev má velmi pohodlné víko, které můžete snadno otevřít i mokrými rukama.

Wella Pro série Color

Tento šampon udržuje svou barvu velmi dobře, je velmi účinný i na jasných odstínech, jako je měď a jasně červená.

Zpětná vazba na šampon Wella Pro series Color

Moje vlasy byly barvou špatně poškozeny, byly suché a bez života, proto jsem se rozhodl použít šampon z této série.
Okamžitě jsem pocítil účinek na mé vlasy. Již po první aplikaci se moje vlasy zdálo, že se vyrovnaly, dokonce i špičky, které byly vždy suché, se změkčily.
Po nějaké době byly zaznamenány i další výsledky. Barva nebyla jen tak jasná jako na začátku používání šamponu, v mém případě se stala ještě jasnější a bleději.

Složení šamponu Wella Pro série Color

Tento produkt, nejenže mi hluboce navlhčil poškozené vlasy, udělal jejich strukturu mnohem lepší, živější a zdravější. Barva se začala rovnoměrně a téměř nikdy vymývat.

Byl jsem velmi překvapen, že některé dívky říkají, že on udělal jasnější, dokonce i barvu jejich přirozené vlasy, je to bezpochyby plus, protože to určitě bude efektivní, a to i pro ty, kteří používají amoniak-bez barvení vlasů.

Pro mě osobně, Tento šampon lahve, dost pro tolik jako půl roku, což opět dokazuje svoji praktičnost a efektivitu, takže váš názor šampon Wella Pro Series Color může dát pouze kladné.

A pokud jste také použili tento šampon, pak nebuďte líní, abyste nechali své názory na tento produkt.

Wella Hair Products Review - řada Pro a WellaFlex

Šampon a vlasový balzám Wella Pro Series "Objem po dlouhou dobu".

Vždy jsem byl skeptický ohledně linky řady Pro, stejně jako řady řady "profesionálních vlasových vlasů". A pak se naposledy objevila další kamarádka. Bylo to o šamponech a já jsem od ní slyšel "prostě neberte Vella, je strašná"))) Výborná úvodní zkouška, ne? :)

Šampon Wella Pro Series "Objem na dlouhou dobu"

Abych nebyl trýzněný, řeknu hned - raději jsem měl šampon. Pečuje velmi pečlivě, proplachuje vlasy skoro na pískat a má příjemnou, mírně ovocnou vůni, která zůstává na vlasu téměř nezměněna. Vlasy a pokožka hlavy jsou poprvé dobře promyty, a to i v případě, že se používají stylingové výrobky, a čerstvá a bazální objem vlasů se udržuje 2-3 dny.

Jediný velký šampon BUT - Pro Series výrazně skočí vlasy. Co není překvapující, když se podíváte na složení finančních prostředků. Balzám série Pro z téže "hromadné" řady a masky, které používám, tuto situaci správně používám. Navíc střídám použití šampónů bez síranů a bezsulfátů a doufám, že nemám čas vysušit délku. Také jsem přizpůsobený k aplikaci síranu šampon pouze na kořínky vlasů, pečlivě opláchnutí a „délka“ vymýt výsledné pěny, výhodu v případě šamponu Pro Series jeho skutečné řešení.

Hodnocení: 4
Cena: cca. 300 rub. pro 500 ml

Balzám na vlasy Wella Pro Series "Objem na dlouhou dobu"

Balzám na vlasy, mimochodem, nelíbí se mi jako třída a používám je poměrně zřídka, jen abych vlasům poskytl "odpočinek" z masky. Tento balzám se ovšem ukázal jako velmi užitečný, protože z velké části neutralizuje negativní účinek na vlasy šamponu stejné série.

Balzám Wella Pro Series - středně kapalná konzistence, bílá, se stejnou příjemnou kosmetickou a ovocnou vůní, jako šampon. Spotřeba je průměrná díky snadné distribuci vlasů. Pokud to překážíte s množstvím použitého produktu, může se z vlasů trochu odčerpat, ale není kritické.

Výsledek použití je působivý! Balzám výrazně zjemňuje vlasy, je hladký, velmi příjemný na dotek a trochu lesklý. Není to těžké, a významně napomáhá v procesu česání a rozkládání vlasů. V těch dnech, kdy namísto balzámu I použít vlasové masky, stále nanoshu po maska ​​balzám na vlasy končí na minutu nebo dvě, trochu vymýt vlasů a užít si výsledek :)

Existuje názor, že vlasové balzámy jsou navrženy tak, aby uzavřely váčky vlasových folikulů, čímž byly vlasy silnější, hladší a odolnější. Opravdu nevěřím v takové příběhy a opakované použití mi pomáhá stát se přesvědčeno, že po použití šamponu stačí maska ​​nebo kondicionér. Avšak v případě tohoto balzámu je opravdu pocit, že pomáhá krotit vlasy po použití agresivního šamponu.

Hodnocení: 5
Cena: cca. 300 rub. pro 500 ml

Následující znaky našeho románu nazvané Wella - 2 produkty pro styling vlasů od kolekce WellaFlex, jmenovitě horké stylové pěny a laky pro tenký objem vlasů. Obě prostředky - nejsilnější fixace. Mimochodem, před tímto testem jsem 5 let nepoužil prostředky z Vella Flexu a byl jsem příjemně překvapen metamorfózou, kterou tyto nástroje prošly. Podle mého názoru jsou mnohem lepší a příjemnější používat.

WellaFlex Hot Styling Hair Mousse

Tato pěna je určena pro použití při stylování vlasů, žehličky nebo stylu. Co je pro mě velmi důležité, protože téměř všechny typy vlasového stylingu, které dělám, nejsou bez těchto zařízení úplné. Má nejvyšší stupeň fixace (5) a zajišťuje fixaci vlasů během dne.

WellaFlex Mousse - lehké, s příjemnou ovocnou vůní, něco, co připomíná šampon z fructis. Má tlustou a stabilní pěnu, která při spuštění aplikace na vlasy nespadá. Je snadno distribuován a vyschne téměř okamžitě. Trochu lipkovat, ale na vlasu to vůbec necítí.

Doporučuje se použít množství pěny velikosti jablka na vlasy střední délky. Vzal jsem si tuto radu a mohu říci, že s takovým množstvím produkt nelepí vlasy a nevypadá mastně nebo špinavě. Pokud se však pokoušíte strukturovat jednotlivé prameny pěnou, nástroj na chvíli přilepí vlasy.

Jsem spokojen s výsledkem použití. Pěna pomáhá s úpravou vlasů v kudrlích a při narovnávání vlasů. Vlasy vypadají slušně, nástroj se na vlasy necítí. Nemohu říci nic o tepelném ochranném efektu, protože a) před aplikací pěny používám tepelně ochranný sprej na mokré vlasy b) opravdu nevěřím, že výrobky s obsahem alkoholu v kompozici mohou chránit vlasy. Ale přesto se mi líbila pěna WellaFlex a dostává se jí legitimní pětka.

Hodnocení: 5
Cena: cca. 250 rub.

Hairspray Volume pro jemné vlasy, WellaFlex

Hairspray WellaFlex "Objem pro jemné vlasy" je určen nejen k vytvoření bazálního objemu, ale také logického provedení pro elastickou fixaci vlasů. Stejně jako pěna má nejvyšší stupeň fixace.

A tento nástroj se mi líbil. I přesto, že používám především profesionální lak na vlasy, například Matrix Vavoom, lak z masového trhu se s ním vyrovnal.

Laky WellaFlex mají pohodlný sprej, který vám umožní aplikovat nástroj přesně tak, jak je to nutné. Vůně je příjemně ovocná jako aroma pěny. Opravuje vlasy dobře, je to jako jarní, nevím, jak to popsat přesněji))) Zároveň lak nelepí vlasy vůbec a pomáhá udržovat styl až do večera.

V případě potřeby je nástroj snadno vyjmut z hřebene na vlasy. A překvapivě, následující den se lak na vlasy vůbec necítí. Z drobných nevýhod se domnívám, že tato příjemná ovocná vůně přetrvává na vlasy po dlouhou dobu a po několika hodinách osobně začínám otravovat a líbí se mi mnohem méně, než při aplikaci produktu na vlasy.

Hodnocení: 5-
Cena: cca. 250 rub.

Možná dnes, to je vše, co mohu říct o produktech Wella Pro Series a WellaFlex.
Líbilo se mi všech 4 výrobků a rozhodně vám doporučuji, abyste se na ně podívali. A pokud se pokusíte, nezapomeňte mi o vašich dojmech řekni :)

A samozřejmě, pokud jste již tyto nástroje používali, nezapomeňte, že jste se jim líbili?

Opravy řady Wella pro

Opět píšu o vlasech. Nyní je to šampon. Jak je známo reklamní infekce. Pravděpodobně každý slyšel o sérii Wella pro.

Za měsíc jsem šel do supermarketu kolem police s tímto šamponem. Vše se neodvážilo vzít. A nakonec se to stalo.

Emoce

Šampon má velmi příjemnou (opravdu salónovou) konzistenci. Nevím, jak dlouho to bude stačit, ale objem je velký. Ale jako vždy, velké množství šamponu, a proto squeeze to není velmi výhodné (to platí pro mnoho šamponů).

Účinek po použití. Vlasy byly opravdu měkké a hladké. Platí po prvním použití. Dobře proplachuje vlasy, dává malé množství (ačkoli tento šampon není určen pro objem, je zde další - wella pro sérii objemu).

Obecně platí, že když jsem našel v šamponu jen důstojnost. Nevím, možná tenhle zákeřný nástroj projeví své nedostatky později, s naší pomocí - uvidíme)).

Komentáře

Re: opravy řady Wella pro

Již více než rok používám stejný šampon a kondicionér Wella Volume pro objem. Po každém použití jsem spokojen. Ve skutečnosti jsou velmi podobné salonním produktům, pouze ve financích to není tak drahé.

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte k odeslání komentářů.

Re: opravy řady Wella pro

A po tomto šampónu se vlasy velmi rychle nezvyšují. A často to není špatný účinek, ale trvá to jeden den, a zítra ráno je třeba znovu umyt vlasy.

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte k odeslání komentářů.

Re: opravy řady Wella pro

Našel jsem to opravdu těžké na vlasy. "Jeho bohatý vzorec" se zdá být příliš nasycený látkami, které mi častěji umyjí vlasy

Pěkným bonusem na obrovskou lahvičku byl dárkový automat. Velmi usnadňuje použití šamponu. Ale Bohužel, musel jsem to dát mojí přítelkyni.

Série WELLA PRO

Inspirován stylisty navrženými odborníky

Od svého založení před více než 130 lety německým kadeřníkem je značka WELLA benchmarkem kvality a inovací v salónu po desetiletí. Dlouhodobá zkušenost značky, spolupráce s předními světovými stylisty a jedinečnou vědeckou základnou v oblasti inovací pro vlasy umožňují společnosti WELLA vždy reagovat na nové trendy a přání zákazníků.

Jedním z těchto trendů je světový trend "difuzních linek", kdy prestižní designérské značky vytvářejí módní linky, které jsou k dispozici všem spotřebitelům: Miu Miu od Prada, Marca Marc Jacobs, DG Dolce Gabbana, versus Versace, viz Chloe, L.P. POUSTOVIT. Nyní na tomto seznamu získala řada Wella Pro řadu Well své správné místo.

WELLA PRO SERIES - nový produkt pro každodenní péči o vlasy od odborníků v salonu průmyslu, prezentovaný v širokém prodeji za přijatelnou cenu. Díky zkušenostem WELLA PRO se zkušenosti a znalosti odborníků WELLA staly dostupné všem spotřebitelům a každá žena může úspěšně využívat vysoce kvalitní výrobky od vedoucího průmyslu doma.

Všechny produkty Wella Pro Series jsou vyvinuty a testovány ve stejných laboratořích jako profesionální kosmetika WELLA. S dobrou cenou a určenou pro ženy, které nezná tajemství kadeřnických dovedností, znamená to, že řada Wella Pro pomůže stát se vášmi vlasy objemnými, hustými a dobře upravenými. A můžete snadno udržet požadovaný obraz až do příští návštěvy kosmetického salonu!

Mezi výrobky nové série patří:

 • Objem od Wella Pro Series pro objem vzduchu
 • Opravy z řady Wella Pro Series pro intenzivní obnovu poškozených vlasů

Nedostatečně objemné vlasy jsou hlavním problémem, kterým čelí ženy na Ukrajině. Wella Pro Series je lehké řešení - luxusní sbírka produktů, které dodávají vlasům Volume Volume z řady Wella Pro. Šampon bez silikonu neváží vlasy a pečuje o ně díky speciálnímu polymeru. Lehký balzámový přípravek obsahuje aminosilikony, které pomáhají dělat vlasy měkké, hedvábné a snadné na hřeben. Všimněte si, že výsledek bezprostředně po první aplikaci, obalující všechny vlasy, produkty sbírky objemu budou váš styl účesu opravdu luxusní.

Dalším důležitým problémem jsou poškozené, "unavené" vlasy po zimě a kloboucích. Oprava z řady Wella Pro Series vyhlazuje vlasy, pomáhá obnovit přirozené krásy a zdraví poškozeným vlasům. Bohatá formula šamponu s pečujícími přísadami poskytuje sílu vlasů, lesk a zdravý vzhled, usnadňuje česání. Nádherné vlasy, jako po návštěvě profesionálního salonu!

Pomocí nástrojů z kolekce Wella Pro Series několikrát týdně získáte neuvěřitelné výsledky. A vaše jediná touha bude rozmazlovat vaše krásné vlasy s novým designem s profesionálními klipy.

Články na téma:

Clobaza: neklidný krém pro složité kožní problémy!

Naše pokožka je vystavena neuvěřitelnému množství dráždivých faktorů: vítr, mráz, horký a suchý vzduch v místnostech, kontakt s domácími chemikáliemi - všechny naše pokožky jsou suché a extrémně zranitelné.

Přípravek na stripy Rilastil Stretch Mark

Stíny se objevují u žen nejen během těhotenství. Téměř 40% žen má střety způsobené intenzivními nízkokalorickými dietami, častými výkyvy hmotnosti.

Helpex® - řada kombinovaných léků proti chladu.

SARS a chřipka jsou nejrozšířenějšími chorobami, které zaujímají přední místo ve struktuře infekčních onemocnění a tvoří 80-90% všech případů infekčních onemocnění.

Vyčistěte ledviny Urohol

Hlavní "filtr" našeho těla, každý den, každou hodinu, každou minutu dělá skvělou práci: prochází krví a odstraňuje "odpad" metabolických produktů, přebytečné soli, produkty "recyklace" drog.

Spazmus střev je rychle odstraněn!

Nový lék Spasmomene, vyráběný německou firmou Berlin-Chemie, se vyznačuje mimořádnou schopností zmírnit křeče a současně nemá negativní vliv na tělo.

Sérum vyrovnávání tónu pleti Luminosity PRO

V životě každé ženy se dříve nebo později objeví takové nežádoucí účinky na pokožku, jako je neustálý pobyt v blízkosti počítače, nedostatek vitamínů a čerstvého vzduchu, zneužívání solária atd., Které zbavují kůži poslední životně důležité věci.

91% méně desek s novou štětkou Reach®!

Hlavním úkolem zubního kartáčku je důkladné čištění zubů z plaku a zbytků jídla. Tím je odstraněna deska, která se tvoří během dne nebo v noci, čímž se snižuje riziko vzniku kazu. Ale ne každý kartáč.

Gillette představila nový 3-v-1 Fusion ProGlide Styler - unikátní zařízení Brist Care

Nový stylový Gillette Fusion ProGlide obsahuje vše, co potřebujete pro vysoce kvalitní péči o vlasy a vytvoření stylových bradu a knírek.

Šampon wella

Není žádným tajemstvím, že v moderním světě je krásný účes klíčem k úspěchu, novým úspěšným známým a dobrou náladou. S krásnými a zářícími kudrnatými vitalitami přitahujete pozornost opačného pohlaví a získáte více sebevědomí. Stojí za zmínku, že se musíte aktivně a neustále starat o své vlasy. To vám pomůže šampony Wella. Co je pozoruhodné z tohoto produktu kosmetologie, uvedeme v článku.

Historie značky

Německá společnost je lídrem v oblasti výroby profesionální kosmetiky pro vlasy. Společnost byla založena v roce 1880 Franzem Stroerem. Mladý kadeřník získal zkušenosti v zahraničí a rozhodl se založit rodinný podnik. Zpočátku vytvořil paruky, pleteniny a příčesky z přírodních vlasů. Pak se synové zakladatelů rozhodli znovu zvážit směr jejich činnosti a rozšířit rozsah. Takže se staly prvními prostředky pro perm.

Prostředky se staly stále populárnějšími, i když vlnité vlasy přicházely do módy.

Objevují se první balzámy, které byly obohaceny kolagenem. Tato značka nyní každým dnem získává stále více srdcí všech modů. Vděční spotřebitelé oslavují širokou škálu produktů pro péči o vlasy, které pomáhají vypadat módně, stylově a přirozeně.

Vlastnosti kompozice

Dlouhodobé zkušenosti odborníků společnosti jim umožnily vytvářet produkty, které zahrnují širokou škálu komponentů, které se aktivně starají o prameny. Šampon Wella je zastoupen různými liniemi, které kdykoliv během roku pomohou zachovat krásu a zdraví vašich vlasů. Šampon obsahuje laurethsulfát amonný, xylensulfonát amonný. Na rozdíl od sodíku, který je součástí jiných výrobců, jemně vyčistěte kudrlinky, nezkracujte pokožku hlavy.

Kompozice lahve však obsahuje další součásti. Například kyselina citrónová a citrát sodný mohou způsobit podráždění. Pro neutralizaci tohoto účinku byly přidány prvky jako lanolin, linalon. Také prostředky obsahují kapalný parafín, silikon. Tyto látky pomáhají vytvářet ochranný film na vlasy. Nicméně, pokud jsou vaše vlasy náchylné na tuk, může to způsobit lepení. Nebude to vypadat příliš čistě.

Pro vytvoření požadované viskozity a konzistence přidejte guarový hydroxypropyltrioniumchlorid.

V některých produktech můžete také vidět parabeny. Mají antibakteriální vlastnosti. Takže šampony tohoto výrobce mají šetrný účinek na vlasy, efektivně je čistí, slouží jako vynikající ochrana před tepelným a mechanickým poškozením.

Sortiment značky

Mnozí kupující jsou přitahováni širokou škálou produktů společnosti. Jméno každého šamponu se shoduje s jeho působením. Látky, které jsou přidávány do lahve, pronikají hluboko do struktury vlasů, mají na to jen příznivý účinek. Všechny komponenty jsou rozděleny do speciálních mikrogranulů. Je důležité si vybrat správný šampon.

Vybírá se podle typu vlasů. Úzké zaměření akce nástroje vám umožní vyřešit problém. Následující šampóny převládají v nejoblíbenějších liniích:

 • pro těsné kudrlinky;
 • pro narovnávané prameny;
 • z pádu;
 • s poškozenými vlasy;
 • pro vlasy, které byly chemicky zvlněné;
 • pro tenké a nudné;
 • odstranit lupy;
 • s barevnými kudrlinami;
 • se suchou pokožkou hlavy;
 • pro další objem;
 • k podpoře barvy světla. Tento nástroj obsahuje mikropigment ze žlutého odstínu;
 • s křehkými prameny.

Jedná se o jeden z nejběžnějších nástrojů, které pomáhají rychle vyřešit problém.

Po první aplikaci budete moci vidět pozitivní výsledek. Mnozí kupující si povšimnou, že vlasy se stávají hladšími, snadněji se hřebeny a zapadají. Zvažte produktovou řadu podrobněji.

Produktový řádek "Professional"

Profesionální kosmetika pro všechny typy vlasů dlouho získala srdce uživatelů. Společnost používá nejnovější moderní vývoj ve výrobě svých výrobků. Klíčové výhody:

 • Vysoká kvalita a efektivita. Tento produkt vám umožní rychle a efektivně vyřešit naléhavý problém s vlasy. Každý zástupce spravedlivého pohlaví si zvolí prostředky podle svých představ.
 • Dostupnost Další výhodou je dostupnost zboží. Šampon můžete zakoupit v každém obchodě se specializací.
 • Úspory. Demokratická hodnota osloví mnoho kupujících. Budete moci získat vysoce kvalitní užitečné zboží, aniž byste museli vynaložit veškeré rodinné úspory. Zároveň účinnost léku umožní dosáhnout účinku ještě lépe než v drahém kadeřnictví.
 • Široký rozsah. Můžete si zvolit požadovaný produkt, který vám pomůže získat požadovaný výsledek.
 • Skvělá nálada. Lesklé a zdravé vlasy pomohou vaší náladě zlepšit a budete vypadat sebejistě a atraktivně.

Nejdůležitější je tedy vybrat správný šampon a získáte viditelný požadovaný účinek.

Pro slabé a bez života

Šampon "Enrich" bude skvělou volbou pro poměrně slabé a poškozené kadeře. Tato čára pomáhá rychle obnovit strukturu pramenů, vrátit jim lesk a životnost lesknout, poskytnout sílu a zesílení. Složení fondů zahrnovalo pouze přírodní složky.

Tato řada je představována těmito šampony:

 • Hluboce vyživující. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby zvlhčily tvrdé kadeře, aby byly hedvábné a poslušné.
 • Hluboce vyživující, aby se dostalo objemu. Tato láhev pomůže dodat extra objem jemným a normálním vlasům. Váš účes bude přirozený a neodolatelný.

Tato řada pomáhá udržovat přirozenou hydrataci, poskytuje prameny živinami.

Pro citlivou pokožku hlavy

Série "Balance" pomáhá všem lidem, kteří mají citlivou pokožku hlavy. Linka je založena na přírodních složkách. V nástroji nejsou žádné barvy, příchutě, což znamená, že se nebudete muset starat o své zdraví.

Tato řada je představována těmito šampony:

 • Stimulovat růst. To pomůže zapomenout na pádu z řádu.
 • Pro citlivou pokožku hlavy.
 • Pro čištění. Vlasy budou přirozené a zářící.
 • Chcete-li odstranit lupy.

Tyto prostředky budou pro každého člověka vynikajícím darem. Všichni ocení nejen efektivitu, ale také příjemnou vůni šamponu.

Pro barevné vlasy

Šampon "Brilliance Line" byl vytvořen, aby spolehlivě a jemně ochránil vaše vlasy poté, co byly barveny. Tato série umožňuje dokonale udržovat tón zvlnění. Kompozice obsahuje ultramoderní vzorec. Je to s pomocí šamponu jemně pečuje o prameny na mikroskopické úrovni. Součástí sestavy jsou šampony:

 • Pro barvené tvrdé vlákno. To může poskytnout jas a sytost na výsledný tón.
 • Pro barvené normální a tenké vlasy.

Bez ohledu na barevnou paletu budou vypadat vždy elegantní, módní a přirozené vlasy a vy budete dobývat srdce opačného pohlaví.

Tón znamená

"Barevný dobíjení" pomůže efektivně chránit vaše prameny před matnou a bez života. Všechna zařízení této řady jsou určena pro barvené vlasy. Při pravidelném používání látky bude barva vlasů trvat poměrně dlouho. Linka obsahuje profesionální nástroje:

 • Tampónový šampon pro blond vlasy. Tento nástroj poskytne vaší kudrlinek chlad a odstraní přebytečné žloutnutí.
 • Balzám na tmavé vlasy. K dispozici jsou také možnosti s jinými odstíny. Shodují se s paletou barev Wella.

Tonizační efekt ocení každá žena. Váš účes zůstane neodolatelný a nasycený po dlouhou dobu.

Řada proti slunečnímu záření

Tato řada je navržena tak, aby pečlivě chránila vaše prameny před negativními účinky prostředí, zejména ze slunce. Šampon "Sun" obsahuje vitamín E. Profesionální kosmetika vyživuje vlasy i po nejdelším pobytu v žhavém slunci. Je zajímavé, že tento šampon je určen jak pro kadeře, tak pro tělo. Nástroj má tonizující, zvlhčující účinek. Podívejte se na pozitivní účinky kosmetiky Wella.

Wella pro série - profesionální série?

Milé dívky, mám takovou otázku, že se v prodeji objevila řada šamponů a balzámů pro vlasy, které jsem prodával, projel jsem akci a vzal balzam na hromadu (bylo to nutné, aby to bylo něco jako třetí) a upřímně řekni mi něco takového Necítí "profesionální sérii" a kromě toho na začátku kompozice stojí za to 3 druhy alkoholu, obávám se, že bych jim zkazil vlasy. Žádám vás, abyste vyjádřil svůj názor na tuto sérii, může se někdo pokusit nebo je to další "rozvod"?

Koupil jsem šampon z této série - obrovská láhev stojí 140 rublů. No, co s pro sérií za tuto cenu? -) Takže reklamní pohyb. Druhý není kupovat ani špatný ani dobrý. Žádný jiný než šampony z hmoty. Prof. série lze zakoupit v salonech, prof. obchody. Ale ne v úsměvu duhy, Letual atd. A stála mnohokrát víc, nedávno koupil láhev 200 ml šamponů Wella stojí asi 400 rublů. Koupeno u prof. Časopis
A tak, nejlepší výsledek pro mytí vlasů byl od dětského šamponu Sanosan koupen v lékárně. Světlé vlasy, déle než obvykle, se neznečistí.

Profesionál prodáván v profesionálním obchodě se specializací. Je to jako s Sjossem.

Souhlasím s tím, že se nestará o profesionála, ale on mě osobně hyper-likens) po dlouhou dobu neměl rád nic v šamponech z hmoty) Nevím, o tom, že se více - 500 ml láhev může změnit svůj názor, ale teď je to v pořádku)

Mám takový šampon pro objem. Moc se mi to líbí. Je pravda, že jsem šedý člověk - v kompozicích moc nerozumím a ani se na ně nedívám. Jen zde na našich stránkách o skladbách a pamatujte si.

Mám pro poškozené vlasy. šampon jako šampon, jsou pro mě totéž, i kdyby to byla jen moje hlava, jako po poslední. Teď už přemýšlím o balzámu.

Samozřejmě, to je reklamní kousek. Mám přímou podrážděnost při pohledu na takovou reklamu. Něco, co jsem si nevšiml, že prof. péče o vlasy inzerované v televizi. A prodává se prof. obchody.

No, pokud se vám líbí produkt, nevidím nic špatného ani nadpřirozeného - ve hmotě najdete slušné výrobky.

LiveInternetLiveInternet

-Tagy

-Nadpisy

 • Péče (10697)
 • za obličej (4803)
 • péče o vlasy (3700)
 • péče o tělo (2700)
 • ruce, nehty (1205)
 • pro nohy (321)
 • Kategorie cen (9724)
 • Mass Market (3930)
 • Apartmá (2578)
 • Střední trh (1786)
 • Profesionální make-up (1327)
 • Farmaceutická kosmetika (942)
 • Domácí kosmetika (672)
 • Síťová kosmetika (392)
 • Organická kosmetika (138)
 • Lidové prostředky (675)
 • Typ pleti (3083)
 • Problém (1561)
 • Kombinované (1182)
 • Olej (633)
 • Citlivá (457)
 • Suché (291)
 • Normální (246)
 • Přípravky proti stárnutí (61)
 • Make-up (6189)
 • Tvář (tón, nadace, korektory, korektory) (2708)
 • Oči a obočí (2702)
 • Pysky (1772)
 • Triky make-upu (397)
 • Vlasy (1818)
 • Účesy, stylingové výrobky (717)
 • Barvy na vlasy (605)
 • Odstranění chloupků (390)
 • Užitečné informace (11309)
 • Otázky (10571)
 • Obchody a ceny / Kde koupit (587)
 • Užitečné články (312)
 • Propagace / Prodej (238)
 • On-line poradenství (17)
 • Nové kosmetiky a parfémy (132)
 • Solárium, opalování (805)
 • Léčba salonů (426)
 • Nedostatky těla (433)
 • Omezené recenze produktu (33)
 • Aroma (988)
 • Pro něj (116)
 • Příslušenství / kartáče (218)
 • Swatch (369)
 • Hlasování za nejlepší produkt (44)
 • Hodnocení moderátorů (0)
 • Moderátor (44)
 • Nakupování na internetu (91)

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Přátelé

-Statistiky

Ode k sérii Wella Pro.

Určitě všichni již viděli reklamy na šampony a vlasové balzámy z řady Wella Pro, ale mnoho lidí se o tyto nástroje nepokusilo. Koupil jsem ho a jak se ukázalo, neztratil jsem. Já s vámi sdílím mé dojmy.

Popis: Série WELLA PRO. Inspirován stylisty, ztělesněnými odborníky. Od svého založení před více než 130 lety německým kadeřníkem je značka WELLA benchmarkem kvality a inovací v salónu po desetiletí.
Dlouhodobá zkušenost značky, spolupráce s předními světovými stylisty a jedinečnou vědeckou základnou v oblasti inovací pro vlasy umožňují společnosti WELLA vždy reagovat na nové trendy a přání zákazníků.
Vytvoření profesionální salonní služby, WELLA se stará o nejlepší řešení pro domácí péči. WELLA PRO SERIES - nový produkt pro každodenní péči o vlasy od odborníků v salonu průmyslu, prezentovaný v širokém prodeji za přijatelnou cenu.
Díky zkušenostem WELLA PRO se zkušenosti a znalosti odborníků WELLA staly dostupné všem spotřebitelům a každá žena může úspěšně využívat vysoce kvalitní výrobky od vedoucího průmyslu doma.
Série WELLA PRO je reprezentována čtyřmi klíči:
• VOLUME pro přidání hlasitosti
• BARVA pro jas a ochranu barvených vlasů
• OPRAVY pro intenzivní obnovu poškozených vlasů
• SHINE pro zářivý lesk
Nejčastější touha žen, pokud jde o účesy, je přidat objem. Série WELLA PRO představuje odborné řešení: řádek VOLUME. Vyvážený vzorec šamponu nevytváří vlasy těžší a díky speciálnímu polymeru se o ně stará. Balzámové máchání má speciální lehký vzorec s aminosilikony, které dodávají jemnost, hedvábnost a snadné česání.

Moje vlasy: silné, silné, těžké, tvrdé, téměř rovné, obtížně stylové, mastné u kořenů, normální po zbytek plátna. Mou hlavu každý den, někdy - jednou za dva dny.

Můj názor: Poté, co jsem viděl inzerát, samozřejmě jsem chtěl okamžitě vyzkoušet něco z této řady, ale. protože regály v koupelně jsou již nacpané z nejrůznějších sklenic, rozhodl jsem se odložit nákup. Nebyl tam. V obchodě se uskutečnila akce "Šampon + balzám = 200 rublů" (samostatně, cena každého produktu je 160 rublů) pro tuto sérii, protože je nová a samozřejmě je nutné kupujícího pokoušet jakýmkoli způsobem nakupovat. A oni to udělali, police byly vyprázdněny velmi rychle. Také jsem vzal opravu pro intenzivní obnovu poškozených vlasů. Takřka vždycky opravuji šampony na opravu, i když nemám žádné problémy, podle mého názoru jsou ty nejchudší a nejpoužívanější a to má prospěch jakéhokoli typu vlasů.

No, co můžu říct, opravdu se mi líbilo, že jsem se ukázala za relativně málo peněz! Začnu se šamponem: dobře voní a pěny dobře. Trvá to dost na to, abych si umyla vlasy pod rameny. Vlasy se vůbec nepletou! Nezasychá, zjemňuje a jemně čistí. Ne. Nesměla jsem se mýlit, je to pravda, já jsem byl příjemně překvapen, protože v zásadě jsem nečekal zázrak. Nemůžete dokonce používat balzám - to je určitě. Mám jen balzám po šamponu - zvyk.

Balzám: Mám komplikovaný vztah s balzámy, miluji jen ty, které dávají "účinek kluzkých vlasů" a také potřebuji, aby byl balzám dostatečně silný. Tento balzám splňuje všechny moje požadavky! Prostě změkčuje a zvlhčuje vlasy pro 5+, a pro majitele tvrdých vlasů je to jen štěstí! Dávám to doslova na 3-5 minut a vypláchnu. Vlasy, i když jsou mokré, jsou velmi měkké, hladké a příjemné na dotek.

Kombinovaná akce: po použití tohoto páru jsou moje vlasy jako dítě, velmi měkké, lesklé, hladké, nezakryté, trochu nafouknuté, dokonale se hodí, aniž bych se o to snažil! Pro majitele tvrdých vlasů, jako já, je to jen sen a pohádka, opakuji to znovu. Obecně jsem z těchto prostředků neočekával žádný takový efekt. Obvykle mi tento účinek dává výhradně výživné a hydratační masky, ale tady jsem právě umyl hlavu a všechno je už v pořádku. Děkuji! Lehké vlasy, tekoucí, chci se dotknout a dotknout se. Šampon a balzám je neškrábejte a nedělejte je těžší!

Spodní linie: určitě mám-li mít, pokud se tato řada výrobků nezhorší. Téměř stejný efekt z segmentu mass makret, moje vlasy jsou dány pouze L'oreal ELSEVE Balzám a Balm Nutrition a Glitter s perleťovými bílkovinami. Ale přesto srovnává Wella a L'oreal. Wella je trochu víc.

Hodnocení: 5+

Cena: 160 rublů pro každého agenta.

Šampon wella

Není žádným tajemstvím, že v moderním světě je krásný účes klíčem k úspěchu, novým úspěšným známým a dobrou náladou. S krásnými a zářícími kudrnatými vitalitami přitahujete pozornost opačného pohlaví a získáte více sebevědomí. Stojí za zmínku, že se musíte aktivně a neustále starat o své vlasy. To vám pomůže šampony Wella. Co je pozoruhodné z tohoto produktu kosmetologie, uvedeme v článku.

Historie značky

Německá společnost je lídrem v oblasti výroby profesionální kosmetiky pro vlasy. Společnost byla založena v roce 1880 Franzem Stroerem. Mladý kadeřník získal zkušenosti v zahraničí a rozhodl se založit rodinný podnik. Zpočátku vytvořil paruky, pleteniny a příčesky z přírodních vlasů. Pak se synové zakladatelů rozhodli znovu zvážit směr jejich činnosti a rozšířit rozsah. Takže se staly prvními prostředky pro perm.

Prostředky se staly stále populárnějšími, i když vlnité vlasy přicházely do módy.

Objevují se první balzámy, které byly obohaceny kolagenem. Tato značka nyní každým dnem získává stále více srdcí všech modů. Vděční spotřebitelé oslavují širokou škálu produktů pro péči o vlasy, které pomáhají vypadat módně, stylově a přirozeně.

Vlastnosti kompozice

Dlouhodobé zkušenosti odborníků společnosti jim umožnily vytvářet produkty, které zahrnují širokou škálu komponentů, které se aktivně starají o prameny. Šampon Wella je zastoupen různými liniemi, které kdykoliv během roku pomohou zachovat krásu a zdraví vašich vlasů. Šampon obsahuje laurethsulfát amonný, xylensulfonát amonný. Na rozdíl od sodíku, který je součástí jiných výrobců, jemně vyčistěte kudrlinky, nezkracujte pokožku hlavy.

Kompozice lahve však obsahuje další součásti. Například kyselina citrónová a citrát sodný mohou způsobit podráždění. Pro neutralizaci tohoto účinku byly přidány prvky jako lanolin, linalon. Také prostředky obsahují kapalný parafín, silikon. Tyto látky pomáhají vytvářet ochranný film na vlasy. Nicméně, pokud jsou vaše vlasy náchylné na tuk, může to způsobit lepení. Nebude to vypadat příliš čistě.

Pro vytvoření požadované viskozity a konzistence přidejte guarový hydroxypropyltrioniumchlorid.

V některých produktech můžete také vidět parabeny. Mají antibakteriální vlastnosti. Takže šampony tohoto výrobce mají šetrný účinek na vlasy, efektivně je čistí, slouží jako vynikající ochrana před tepelným a mechanickým poškozením.

Sortiment značky

Mnozí kupující jsou přitahováni širokou škálou produktů společnosti. Jméno každého šamponu se shoduje s jeho působením. Látky, které jsou přidávány do lahve, pronikají hluboko do struktury vlasů, mají na to jen příznivý účinek. Všechny komponenty jsou rozděleny do speciálních mikrogranulů. Je důležité si vybrat správný šampon.

Vybírá se podle typu vlasů. Úzké zaměření akce nástroje vám umožní vyřešit problém. Následující šampóny převládají v nejoblíbenějších liniích:

 • pro těsné kudrlinky;
 • pro narovnávané prameny;
 • z pádu;
 • s poškozenými vlasy;
 • pro vlasy, které byly chemicky zvlněné;
 • pro tenké a nudné;
 • odstranit lupy;
 • s barevnými kudrlinami;
 • se suchou pokožkou hlavy;
 • pro další objem;
 • k podpoře barvy světla. Tento nástroj obsahuje mikropigment ze žlutého odstínu;
 • s křehkými prameny.

Jedná se o jeden z nejběžnějších nástrojů, které pomáhají rychle vyřešit problém.

Po první aplikaci budete moci vidět pozitivní výsledek. Mnozí kupující si povšimnou, že vlasy se stávají hladšími, snadněji se hřebeny a zapadají. Zvažte produktovou řadu podrobněji.

Produktový řádek "Professional"

Profesionální kosmetika pro všechny typy vlasů dlouho získala srdce uživatelů. Společnost používá nejnovější moderní vývoj ve výrobě svých výrobků. Klíčové výhody:

 • Vysoká kvalita a efektivita. Tento produkt vám umožní rychle a efektivně vyřešit naléhavý problém s vlasy. Každý zástupce spravedlivého pohlaví si zvolí prostředky podle svých představ.
 • Dostupnost Další výhodou je dostupnost zboží. Šampon můžete zakoupit v každém obchodě se specializací.
 • Úspory. Demokratická hodnota osloví mnoho kupujících. Budete moci získat vysoce kvalitní užitečné zboží, aniž byste museli vynaložit veškeré rodinné úspory. Zároveň účinnost léku umožní dosáhnout účinku ještě lépe než v drahém kadeřnictví.
 • Široký rozsah. Můžete si zvolit požadovaný produkt, který vám pomůže získat požadovaný výsledek.
 • Skvělá nálada. Lesklé a zdravé vlasy pomohou vaší náladě zlepšit a budete vypadat sebejistě a atraktivně.

Nejdůležitější je tedy vybrat správný šampon a získáte viditelný požadovaný účinek.

Pro slabé a bez života

Šampon "Enrich" bude skvělou volbou pro poměrně slabé a poškozené kadeře. Tato čára pomáhá rychle obnovit strukturu pramenů, vrátit jim lesk a životnost lesknout, poskytnout sílu a zesílení. Složení fondů zahrnovalo pouze přírodní složky.

Tato řada je představována těmito šampony:

 • Hluboce vyživující. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby zvlhčily tvrdé kadeře, aby byly hedvábné a poslušné.
 • Hluboce vyživující, aby se dostalo objemu. Tato láhev pomůže dodat extra objem jemným a normálním vlasům. Váš účes bude přirozený a neodolatelný.

Tato řada pomáhá udržovat přirozenou hydrataci, poskytuje prameny živinami.

Pro citlivou pokožku hlavy

Série "Balance" pomáhá všem lidem, kteří mají citlivou pokožku hlavy. Linka je založena na přírodních složkách. V nástroji nejsou žádné barvy, příchutě, což znamená, že se nebudete muset starat o své zdraví.

Tato řada je představována těmito šampony:

 • Stimulovat růst. To pomůže zapomenout na pádu z řádu.
 • Pro citlivou pokožku hlavy.
 • Pro čištění. Vlasy budou přirozené a zářící.
 • Chcete-li odstranit lupy.

Tyto prostředky budou pro každého člověka vynikajícím darem. Všichni ocení nejen efektivitu, ale také příjemnou vůni šamponu.

Pro barevné vlasy

Šampon "Brilliance Line" byl vytvořen, aby spolehlivě a jemně ochránil vaše vlasy poté, co byly barveny. Tato série umožňuje dokonale udržovat tón zvlnění. Kompozice obsahuje ultramoderní vzorec. Je to s pomocí šamponu jemně pečuje o prameny na mikroskopické úrovni. Součástí sestavy jsou šampony:

 • Pro barvené tvrdé vlákno. To může poskytnout jas a sytost na výsledný tón.
 • Pro barvené normální a tenké vlasy.

Bez ohledu na barevnou paletu budou vypadat vždy elegantní, módní a přirozené vlasy a vy budete dobývat srdce opačného pohlaví.

Tón znamená

"Barevný dobíjení" pomůže efektivně chránit vaše prameny před matnou a bez života. Všechna zařízení této řady jsou určena pro barvené vlasy. Při pravidelném používání látky bude barva vlasů trvat poměrně dlouho. Linka obsahuje profesionální nástroje:

 • Tampónový šampon pro blond vlasy. Tento nástroj poskytne vaší kudrlinek chlad a odstraní přebytečné žloutnutí.
 • Balzám na tmavé vlasy. K dispozici jsou také možnosti s jinými odstíny. Shodují se s paletou barev Wella.

Tonizační efekt ocení každá žena. Váš účes zůstane neodolatelný a nasycený po dlouhou dobu.

Řada proti slunečnímu záření

Tato řada je navržena tak, aby pečlivě chránila vaše prameny před negativními účinky prostředí, zejména ze slunce. Šampon "Sun" obsahuje vitamín E. Profesionální kosmetika vyživuje vlasy i po nejdelším pobytu v žhavém slunci. Je zajímavé, že tento šampon je určen jak pro kadeře, tak pro tělo. Nástroj má tonizující, zvlhčující účinek. Podívejte se na pozitivní účinky kosmetiky Wella.

Wella pro série

Podivně se stejným profesionálně dostupným nápadem, Syoss je jen G s velkým písmenem na pozadí série Wella pro. Tento rozpočet Vella je super, ne horší než profesionál, mám něco srovnat! Barevný šampon bez balzám se skvěle stará, zvlhčuje a vyživuje, ale bez vážení. Líbí se mi víc, než šampon Vella SP pro barvené jemné vlasy, Vella SP je průhledná a normální, je dobré, že nezasychá jako jejich zvlhčující šampon. Barevná barva funguje jako dobrý balzám a jako superregenerační maska, pokud ji držíte déle. Ne všemi masami to znamená, že toto číslo projde.

Několik lidí připnuli, osobně se o to nepokusili, že slyšeli něco s okrajem uší nebo měli analogii se Ciecesem a okamžitě se zmocnili.

Ale chci říci, že linky opravy, objemu a barvy jsou nejvíce chválené, objem je nejvíce, šampon bez silikonu je průhledný, ale měkký a také se stará o sebe. Shine velmi málo lidí to líbí.

Dívky, a také tento rozpočet Vella na měkkých laureth sulfátů amonných.

Právě prohlížíte toto fórum: nikdo není registrovaný uživatel a host: 4

Pro Více Informací O Suché Vlasy