logo

Wellaflex kapalina pro pokládku "Curls and curls"

Zavoláme vám za objednávku.

Charakteristika kapaliny Wellaflex pro pokládku "Curls and curls"

Popis

Udržuje účes, nehromažďuje vlasy. Poskytuje vlasovou elasticitu, chrání před škodlivými účinky slunečního záření. Spolehlivý fixační účes přetrvává po dobu 24 hodin. Nástroj je založen na formulaci FlexCurl, který umožňuje snadno modelovat pružné kadeře a kadeře.

 • Doporučeno pro všechny typy vlasů.
 • Vhodný pro každodenní použití.
 • Chrání před UV paprsky.
 • Spolehlivá fixace až 24 hodin.
 • Vzorec FlexCurl umožňuje simulovat jednotlivé kadeře.

Kudrlinky a kudrlinky z Wellaflexu

Mám rovné vlasy. Dlouho jsem se chtěl udělat kudrlinky, ale nebyl čas vůbec a dokonce i spí na vlasových kadeřích mě nezklamal. To je příroda přírody, že dívky s rovné vlasy chtějí kudrlinky pro sebe, a s kudrnatými vlasy chtějí rovné vlasy.

Koupil jsem si kadeřník "Curls and curls" od firmy Wellaflex. Moc se mi to líbí. Pokládání nevyžaduje hodně času a trvá celý den.

Je nutné aplikovat tento nástroj na mokré vlasy, vytvářet kudrlinky a vlasy vysychat buď vysoušečem vlasů, nebo přirozeným způsobem.

Komentáře

Re: Kudrlinky a kudrlinky z Wellaflexu

Velmi zajímavé informace. Já v podstatě
Zahalím si vlasy na horké válečky a opravím je běžným lakem. Pravděpodobně
Stojí za to vyzkoušet nový lék od společnosti Wellaflex.

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte k odeslání komentářů.

Re: Kudrlinky a kudrlinky z Wellaflexu

Díky za info. Moje matka každým dnem změní vlasy na kudrnaté vlasy, teď vím, co jí dá dát 8. března :) Mám vlnité vlasy a někdy se budu kudrnat pomocí pěny této společnosti. Pravé vlasy se musí denně vypít.

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte k odeslání komentářů.

Re: Kudrlinky a kudrlinky z Wellaflexu

Výrobky pro úpravu vlasů od firmy Wellaflex jsou skvělé. Nyní používám skutečnost, že "pro objem". Děkujeme, že jste hlásili kudrlinky a kudrlinky. Nyní budu vědět, že je lepší dát kudrlinky, ačkoli to dělám velmi zřídka, protože mnoho laků, pěn, sprejů je jen zklamáno. Doufám, že při použití tohoto nástroje nepotřebujete další "zpracování") laku?

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte k odeslání komentářů.

Re: Kudrlinky a kudrlinky z Wellaflexu

Co to znamená vytvořit kudrlinky? jen pozhmakat?

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte k odeslání komentářů.

Re: Kudrlinky a kudrlinky z Wellaflexu

Chápu - je to nástroj pro rovné vlasy? Mám kudrlinek, ale říkám, že to jsou přirozené kudrlinky.. Myslím, že možná tento nástroj mi bude vyhovovat, abych vytvořil krásné kudrlinky?

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte k odeslání komentářů.

Re: Kudrlinky a kudrlinky z Wellaflexu

Mám také kudrnaté vlasy. Tento přípravek je aplikován po šamponování na mokré česané vlasy po celé délce. Pak jsem naklonil hlavu dolů a pokrčil vlasy mými rukama, vytvořil okurku a vysychal s fénem s difuzorem. Pokud hodně posypete, dostanete malé kudrlinky s mokrým efektem, vydrží to 5-6 hodin, pak si můžete vyčistit, ale je lepší si to samozřejmě umýt.

Tekutina pro styling Wella Wellaflex Kadeřnictví a kadeře. Sdružil jsem se s ním dlouho. Foto účesy!

Jelikož jsem chtěl nosit kudrlinky, stal jsem se přáteli s výrobky WELLA styling. Velmi snadno použitelný nástroj. Fluidní technologie Flexactive zajišťuje elasticitu zámků a současně fixuje až 24 hodin podle údajů výrobce.

Popis.

Kapalina je v plastové lahvičce vybavené postřikem pro postřik. Objem 150 ml. Láhev je pohodlná, nevyklouzá z rukou. Cena znamená asi 80 UAH. Vůně tekutiny je podobná aroma vlasového spreje, nenápadný.

Aplikace.

Tekutina se používá pro stylingové kudrlinky pro fixaci. Je nutné aplikovat kapalinu na mokré, umyté vlasy z dálky, rovnoměrně je rozšiřovat na všechny vlasy, otírat je a tlačit kudrlinky na hlavu. Vyfukujte bez vyčesávání.

Moje vlasy jsou natočeny přírodou, takže jsou to přirozené kudrlinky, ale můžete také použít tuto tekutinu k vytváření kudrlin s vlasy.

Tento nástroj poskytuje dobrou fixaci. Takže druhý den, obnovuji vlasy, namočím si ruce vodou a znovu rozdrvím kudrlinky, vrazím je do dlaní - a vlasy jsou připravené!

Líbí se mi také tento nástroj, protože tyto stylingové nástroje nejsou tak pohodlné. Neměl jsem rád pěnu a gel pro vytváření účesu mokrých vlasů dává neklidný vzhled. A díky tomuto nástroji vlasy vypadají přirozeně - a to je nejdůležitější věc. Protože dívka (žena) s "laděným" účesem vypadá legračně.

Ihned popíšu další nástroj ze stejné série - Liquid pro styling. Objem až 2 dny. Nástroj, který jsem si koupil za zkušební dobu, ale nenahradil mě sprejem pro vytvoření kudrlin. Protože ji nepoužívám, ale doufám, že to bude užitečné. Tento sprej je vhodnější pro styling i vlasy, nemá kudrlinky!

Trochu o stylování s Wellaflexem

Jak je hezké, že jste se na mě podívali! Zdravím všem

Všichni známe ženskou přirozenost, když chceme "Dlouhé vlasy na řezání, krátký růst, kudrnaté by se měly určitě narovnat a zvlnit rovnou kadeřnictví"


Pro takové účely v kosmetickém průmyslu je spousta jejich "žetonů", stylingových nástrojů a dalších věcí.
Dnes budu mluvit o mé zkušenosti s vyrovnáním, curlingem a jinými "popravami" nad mými vlasy ve jménu vnější krásy, pomohla mi s tímto produktem.

Wella z řady Wellaflex
WELLAFLEX vyrovnávací krém pro horké stylování se silným držením

Dejte svým vlasům podmanivou hladkost a hedvábnost - použijte vysoce účinný vyrovnávací krém pro horký styl s pevnou fixací Wellaflex od německé firmy Wella. Vytvořená na základě speciální směsi polymerů, krém tvoří na povrchu každé vlasy speciální ochranný film, který chrání vlasy před přehřátím a poskytuje účes s úžasnou elastickou fixací. Posilovací krém Wellaflex vám pomůže dosáhnout dokonalé hladkosti vlasů, spolehlivě je chrání před nežádoucími účinky vysokých teplot při stylování s použitím žehličky a vysoušeče vlasů.

Výroba Německo
Objem 100 ml
Cena 306 rublů
Stanovisko

Cream se vyrovnává se svým úkolem EXCELLENT. Jsem příjemně překvapen poměrem ceny a viditelné akce.

Častěji používám tepelnou ochranu Kaaral Pink Up. Ale Wella není pro ni lepší, pokud jde o ochranu vlasů před tepelnými účinky. Je zřejmé, že Kaaral doplnil kompozici se složkami péče. V naší možnosti rozpočtu je vše jednodušší, ale při narovnávání jsem zaznamenal značné zjednodušení procesu.

Krém je lehký a úsporný. Na mých kudrlích jsem na mokrých vlasech trochu smetany. Chci si vzít na vědomí, že není žádné lepení a rampouchy.

Příjemná květinová a bonbónová vůně, krémová uniformovaná struktura, pohodlná forma uvolnění, to vše přispívá k pohodlné aplikaci.

Složení a popis

Testoval jsem krém v extrémních podmínkách pro narovnanou, ale kudrnatou srst! Pršelo a následovala vysoká vlhkost.
Fotografie před odjezdem

A tady je výsledek po pár hodin chůze po ulici:

Výsledek se zachová až do dalšího praní.
Pokud nechcete nebo si nemůžete dovolit koupit nákladnou tepelnou ochranu, pak

krém wellaflex
bude vaší spásou.

Sprej pro pokládku WELLAFLEX KUDRI a CALVES silného upevnění


Stříkačka pro stylové kudrnaté vlasy s formulacem FlexCurl TM vytváří pružný, plný života kudrlin a kadeří a poskytuje silnou fixaci, která trvá až 24 hodin. Je také ideální pro obnovu stylingu.

To dává vašemu stylu spolehlivou pevnou fixaci, nelepí vlasy, chrání je před slunečním zářením a je snadno vyjímatelné při česání.

Objem 150 ml
Cena 279 rublů
Složení a popis
Stanovisko

Ve skutečnosti je nástroj velmi zajímavý, ale výkon je lame. Není to dobrý atomizér. Výsledkem je, že při rozstřikování není oblak tak velký, jak bychom rádi. Spíše úzce zaměřené... Ale pokud vylijete obsah do pohodlnější nádoby se sprejem, nástroj bude hrát s novými fazetami.

Poté bude okamžitě potvrzeno, že výrobek nelepí vlasy. Koneckonců, je pochopitelné: když tryska zasáhne přibližně jednu část vlasů, nemohou se jen držet dohromady...
Z příjemných okamžiků: existuje "mobilní fixace". To je mnohem jednodušší kudrnaté vlasy strukturování a design v měkkých vlnách.

Z důvodu žádosti

Vyzkoušené 2 možnosti: mokré vlasy a suché.
Mně se mi líbilo druhé, protože fixace se stává více hmatatelnou a je vhodný i během dne (pokud je to nutné) k úpravě tvaru přidáním spreje na malé plochy bez nepříjemných následků ve formě lepkavosti nebo neuspěchaných vlasů.

WELLAFLEX KUDRI A LOCONS silné fixace


SPOJKY WELLAFLEX KUDRI A STRONG FIXACE LOCONS s technologií TM Flexible Fixation
Kudrnaté vlasové pěny s formulací FlexCurl pro elastické, plné života, pohybující se kadeře a kudrlinky, které vydrží až 24 hodin.
Poskytuje spolehlivou pevnou fixaci bez přilepení vlasů, chrání je před slunečním zářením a snadno se odstraňuje při česání.

Cena 250 rublů
Objem 200 ml
Stanovisko

Klasická pěna, na kterou jsme si už zvykli. Výrobek vstoupil pevně do trhu průmyslu HAIR. Pěna Wella je velkým zástupcem druhu. Opravuje opravdu bezpečně vlhké i suché vlasy. Při použití na vlhké vlasy se získávají "lehčí" kadeře.

Snažil jsem se položit s pěnou na suché, samozřejmě, že špičky byly jen dřevěné. Ale to se dá očekávat. Formuláře však byly uchovávány dlouho. Pěna splňuje všechna očekávání!


V dospívání jsem si nedokázala představit můj život bez takových přídavků do vlasů. Ale teď chci něco pokročilejšího. To a forma byla zachráněna a nic se nepohnulo dohromady. Nicméně pěna je základním základem pro komplexní účesy / styling vlasů.

Obecně jsem byl spokojen se všemi výrobky! Nízká cena a dostupnost v obchodech je nepopiratelným plusem, kvalitou výkonu je přítomna. Všechny fondy mají příjemnou parfémovou vůni, nelegovanou a ne příliš trvanlivou. Nemůžu říci, že vůně jsou uchovávány po dlouhou dobu, ale to není co.

Já, jako milovník segmentu PROF, jsem rád využil všechno výše.

Tekutý sprej na styling Wellaflex "Curls and curls", pevná fixace, 150 ml

 • Značka Wellaflex
 • Článek 1543951
 • EAC certifikát
 • Země výroby Francie
 • 6 krabic v poli
 • Balení na 1 kus
 • Jednotlivé balení je vybaleno
 • Velikost balení 4,5 cm × 4,5 cm × 15,4 cm
 • Velikost 4.8 cm × 4.8 cm × 15.4 cm
 • Hrubá hmotnost 208 g
 • Zvláštní funkce
 • Objem ml 150
 • Fixace silná

Kapalina pro styling Wellaflex "Curls and curls" bezpečně fixuje vlasy až 24 hodin. Přidá dynamiku a zajistí pružnost pramenů. Prostředky nezasychávají vlasy a snadno se hřebou.

Tekutina je skvělá pro aktualizaci stylingu po celý den.

Buďte vždy neodolatelní!

Kapalina pro styling Wellaflex "Curls and curls" bezpečně fixuje vlasy až 24 hodin. Přidá dynamiku a zajistí pružnost pramenů. Prostředky nezasychávají vlasy a snadno se hřebou.

Tekutina je skvělá pro aktualizaci stylingu po celý den.

Cold styling: 11 nástrojů pro vytváření dokonalých kudrlin

Nejlepší nápad na zimní styl je romantické kadeře. Nemají strach z chladu a klobouků! A aby se vaše vlasy neochucovaly horkým stylem a ztrácíte čas na curlingu, zkuste použít kadeřnictví k tvorbě vlasů: stačí jen na vlhké vlasy a výsledek nebude trvat dlouho. Shromáždili jsme krémy, spreje a další výrobky, které se s tímto úkolem dokonale vyrovnají!

1. Nezmazatelná stylingová péče, která definuje kadeře a odstraňuje efekt frizzi. Killer Curls, Kevin Murphy

Tento nástroj vám pomůže zdůraznit zvlnění, vytvoří kadeře elastické a pružné. Stylový krém zabraňuje vypadávání vlasů, které jsou drobivé, a po nanesení se kadeře doslova ožívají. S Killer Curls, váš účes udeří na místě!

Cena - asi 2900 rublů.

2. Sérum pro vytvoření kudrlin, pro elastické pružné kudrlinky Více uvnitř, Davines

Více vnitřního séra v roztomilém pružinovém balení nejen zlepšuje vaši náladu, ale také zvyšuje tvorbu kudrlin na vlasy a vytváří pružné struktury. Dokonale hydratuje a zdůrazňuje prameny, poskytuje lehký lesklý a nemrznoucí efekt. Elastické kudrlinky bez curlingu - to je skutečné!

Cena - asi 1500 rublů.

3. Krém pro vytváření kudrlinků Cream Elevator Cream, Framesi

Krémová struktura z Framesi vám umožňuje vytvořit konturované, pružné, zářivé, dobře upravené a krásné kudrlinky. Krém má antistatický účinek, usnadňuje česání a chrání vlasy před vnějšími účinky.

Cena - asi 1100 rublů.

4. Krém na vytvoření pružných kudrlinek Twirl Around, Paul Mitchell

Zvláštní pozornost je věnována původním obalovým prostředkům - propojuje hydratační a vyhlazující gel k vytvoření měkkých kudrlin. Paul Mitchell's Twirl Around vám pomůže vytvořit velké, ostrý, grafický kadeř. Lehká struktura zvlhčuje, ale neváží vlasy a trvale fixuje jejich dokonalý tvar.

Cena - asi 2,700 rublů.

5. Sprej pro vytváření dokonalých kadeřů Frizz Ease Dream Curls, John Frieda

Tento magický sprej mění slabé a mírně vlnité vlasy na sexy kadeře: stává se hedvábným, elastickým a poslušným. Vzorec má tepelnou ochranu a nepřiláká kudrlinky.

Cena - asi 800 rublů.

6. Krém pro mobilní styling "Beztíže" Airstyle Flexible Finish Cream, Oribe

Struktura tohoto úžasného stylového krému připomíná šlehačku a pomůže vám při vytváření efektu lehké nedbalosti a rozcuchání. Matný povrch zvlhčuje vlasy a zvyšuje jejich lesk, stejně jako zdůrazňuje jasnost kudrlin.

Cena - asi 3 100 rublů.

7. Stylový sprej pro slaný sprej Rockaway, textura a objem R + Co

Na pláži vypadá všechno dobře... No, alespoň naše vlasy. Mořský vítr, písek a slunce poskytují stylový neformální sexy vzhled, objem a strukturu. Pomocí rokawayového spreje můžete dosáhnout stejného efektu, aniž byste museli opustit "džungli kamenů". Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy, abyste získali texturu na pláži.

Cena - asi 1900 rublů.

8. Balzám pro elastické kadeře Kapalné válečky Curl Balm, Evo

Tento balzám je skutečný "kapalný kadeřník". Snadno vytvoří vlny na rovné vlasy a ze sušených pramenů vytvoří krásné zvlněné kudrlinky. Bonus - panthenol ve složení, který pomáhá posilovat a obnovovat.

Cena - asi 1700 rublů.

9. Vlasový krém pro zdůraznění kudrlin Lisap Fashion Curl Reviver, Lisap Milano

Přípravky pro Lisap Milano hluboce zvlhčují a dodávají neuvěřitelným leskům vlasy, zabraňují jejich chlupům a dávají krásný tvar kudrlinkám a kudrlinkám.

Cena - asi 900 rublů.

10. Styling Cream Satinique stylový krém pro kudrnaté vlasy, Amway

Zvláštní komplex ve složení vlasové krémy společnosti Amway dělá vlasy hedvábné a poslušný, usnadňuje česání, zabraňuje pleteninám od pletení od účesu a vytváří kudrlinky.

Cena je asi 1000 rublů.

11. Hitoyoni Pure Foam, Demi Hair Foam

Japonská pěna dává bazální objem tenkým vlasům, jako by je plnil život. Nástroj je vhodný pro vytváření vln a strukturování zvlnění. Obsahuje extrakt z citrónu Yuzu, který dokonale hydratuje vlasy. Vaše kudrlinky jsou prostě okouzlující!

"Wellaflex kapalina pro pokládku" Curls and curls ", pevná fixace, 150 ml"

Wellaflex Liquid pro styling "Curls and curls" zajišťuje pružnost kadeřin a současně bezpečně fixuje vlasy až na 24 hodin. Revitalizuje tvar kudrlin a kudrlin, přidává dynamický účes - vhodný k aktualizaci účesu během dne.

Recenze produktů:

Plůce: Zpevňuje a posiluje kudrlinky a kudrlinky. Neleží spolu, nevytváří vlasy těžší, příjemný světle voní. Pokud je to nutné, druhý den můžete trochu "drozdit" vlasy. Nevýhody: Žádné. Komentář: Používal jsem Wella Texture Spray. Vypadá to, že je to jeho nová variace. Kdokoli narozený kudrnatý doporučit!

Pluses: Vynikající fixace, zná jeho podnikání)) Nevýhody: žádné Komentář: Koupil jsem tento výrobek pro svou dceru, protože po umytí vlasů byly vlasy náhodně kudrnaté a načechrané. A po přečtení recenzí jsem si objednal. Opravdu se mi to líbilo! Okolí nyní často dělají komplimenty dceři) Získáváme zdobené, dobře položené kudrlinky. Děkujeme vám Ozone, díky recenziům jste zvedli to, co potřebujete!

Dobrým nástrojem, ze všech levných a mega drahých pro moje kudrnaté vlasy, jen tento nástroj přišel. Pokud necháte své vlasy pro přirozené sušení, získáte velmi hezké kudrlinky.

Výhody: Odpovídá popisu - kudrlinky jsou po celý den udržovány. Mám přirozeně zvlněné, ale svěží vlasy. Po použití tohoto nástroje krásně kadeř. (délka ramen vlasů). Nevýhody: ne Komentář: Podruhé si objednám.

Výhody: Vždy mám tuto firmu pro své oblíbené vlasy, není to drahé, ale co je efektivní. Doporučuji to všem, opravit 24 hodin je pravda)

Wella

Wella AG je německá společnost, je jednou z předních společností na světě v oblasti kosmetiky a parfémů. Společnost Wella AG, založená v roce 1880, se nachází ve více než 150 zemích. Hlavní kancelář se nachází ve městě Darmstadt.

2003 - Procter Gamble nakupuje významný podíl.

Viz též v dalších slovnících:

Wella - AG Rechtsform Aktiengesellschaft Gründung 1880 Sitz Darmstadt... Deutsch Wikipedia

Wella AG - Logo firmy Wella AG Création 1880 Fondateur Franz Ströher... Wikipedia en Français

Wella - AG Rok založení 1880 Místo Darmstadt, Německo Počet zaměstnanců 18000 (2006)... Wikipedia

Wella - AG Fundación 1880 Sede Kronberg, Alemanie... Wikipedia Español

Wella AG - Rok založení 1880 Umístění... Wikipedia

wella- - * wella, * wellaz germ., Adjektiv: nhd. rund; ne. kolo (Adjektiv); Rekontruktionsbasis: mnl., As., Ahd.; Etymologie: idg. * uedolos, Adjektiv, rund... Germanisches Wörterbuch

Wella - logo de Wella Création 1880 Fondateurs Franz Ströher... Wikipedia en Français

Wella - Infobox Název společnosti = firma Wella AG typ společnosti = nadace = 1880 location = flagicon | Německo Kronberg, Německo klíčové osoby = průmysl = produkty = příjmy = provozní výnos = 1,60 Mrd. Euro (2005/2006) čistý příjem = počet zaměstnanců... Wikipedia

Společnost Wella AG - Wélla AG, Unternehmen zur Herstellung kosmetischer Erzeugnisse, z roku 1880, se 1950 v den Namen; Sitz: Darmstadt. Umsatz (2000): 2,82 Mrd., Beschäftigte: 15,900... Universal-Lexikon

wella - viz wiella... Starý až moderní anglický slovník

wellá - viz wá lá... Starý až moderní anglický slovník

Seznam nejlepších nástrojů pro vytváření kudrlin a vytváření luxusních kudrlin

Pokládání kudrlin může být vytvořeno nejen v kosmetickém salonu, ale také doma.

K vlastnímu vyrobenému permu, který je delší a vypadá mnohem úžasněji, stojí za to získat speciální stylingové nástroje pro styling.

Na moderním trhu kosmetiky jsou výrobky styling plné rozmanitosti.

Jak si vybrat takové kosmetické výrobky, které jsou pro kudrlinky nejúčinnější, budou popsány v tomto článku.

Nástroje pro vytváření stylových kadeří

Takže jste se rozhodli vytvořit luxusní kudrlinky s curlingem. Pro tento účel je nutné zvolit vhodný instalační nástroj. Dnes v obchodech je výběr nástrojů pro vytváření kudrlin nabitý.

Regály pro kosmetiku na regály vyplňují všechny druhy kůže, gely, vosky, spreje a další moderní výrobky.

Podívejte se na produkty, které na obalu uvádějí, že se používají k curlingu (výrobci kosmetických přípravků obvykle uvádějí tyto informace na štítku, aby zákazníkům usnadnili výběr).

Pokud hodláte stylovat vlasy horkým způsobem, nezapomeňte, že ve vašem případě je lepší vybrat výrobky s tepelnou ochranou.

Seznam nejpopulárnějších produktů pro stylingové prameny

Dnes se v prodeji nachází mimořádné množství různých stylingových produktů. Pokud je vaším cílem luxusní kudrlinky, můžete si vybrat jeden z následujících ověřených produktů:

  kapalina pro pokládku "Curls and curls" (Wella Wellaflex).

Skvělé pro styling lehce kudrnaté a vlnité vlasy. Jeden z mnoha nástrojů, které pomáhají vytvářet kudrlinky, a to i bez horkého stylu.

Tato tekutina má poměrně silný stupeň fixace, takže mnoho dívek jednoduše dává na vlnité vlasy a jejich prsty tvoří lehké křivolaké kadeře. Styling je okamžitě "uchopí" a zachycuje efektivní kadeře.

Je pravda, že tímto nástrojem nedosáhnete lehké a pružné kudrlinky - to způsobuje, že prameny jsou spíše tuhé (ale pevně zajišťují výsledek a delší dobu ukládají). Vlasová pěna "Získala 2 b".

Mousse je vytvořena pro vytváření lákavých kudrlin - snadno ovladatelný a velmi efektivní produkt.

Umožňuje nejen vytvářet lákavé kudrlinky (což naznačuje jeho jméno), ale také napomáhá při dodávání vlasů další bazální objem. Syoss stylový sprej "Velký sexy objem".

Tento nástroj, jak vyplývá z jeho jména, je určen k vytvoření luxusního objemu, ale je také skvělý pro stylové kadeře (které jsou nesmírně bohaté a luxusní). Got2B sprej pro pokládku "Běh na vlnách".

Slouží speciálně k vytvoření stylové a velmi módní dnes nedbalé pláčové vlny. Sexy vlasový sprej ke zvýšení kudrlin.

Kvalitní produkt z profesionální linie, která udržuje vlasy kudrnaté a vzdušné a neváže ani nelepí vlasy. Reistill Výživné a obnovující krémové sérum pro modelování kadeř.

Usnadňuje styling a udržuje ideální výsledek po dlouhou dobu, zatímco zvlhčuje vlasy. Stylistic ultima textured styling sprej Styliste ultima mořská slaná pláž.

Další nápravu pro účinek plážových krojů s přidáním mořské soli.

Tyto nástroje mohou být vaše spolehlivé asistenti pro self-perm v domě.

Co je nejlepší použít pro rovné vlasy?

Všechny výše uvedené produkty budou zvláště dobré na mírně kudrnatém nebo zvlněném vlasu. Ale co dělat, když jsou vaše vlasy z přírody naprosto rovné, aniž by se nejmenší náklon k přírodnímu kroucení?

Zde je několik produktů, které vám vyhovují:

 1. Wella Wellaflex vlasy Curls a Curls pěna superstrong fixace. Jeho vlastnosti jsou blízké výše popsané kapalině pro pokládku stejné značky, nicméně se od ní liší ještě výraznějším fixačním účinkem.
 2. OSiS Bouncy Curls Gelový olej pro vytváření kudrlin. Účinný prostředek pro značku Schwarzkopf Professional pomáhá získávat lehké a lehké, ale zároveň velmi perzistentní kudrlinky.
 3. Tepelné spreje Taft "Tajemství horkého stylu." Tento výrobek je ideální pro natáčení rovných curlingových vlasů - nejenom pomáhá udržet kudrlinky v původním tvaru po dobu několika hodin, ale také má nejdůležitější funkci tepelné ochrany, která ochrání vlasy před poškozením během horkého stylu.
 4. Sprej GHD Curl. Nástroj, který profesionální mistři často používají ve své praxi. Pomáhá vytvářet kudrlinky na rovném rohu střední délky.
 5. Nivea Care Flexible Curls stylová pěna. Lehká textured pěna pro rychlý a snadný styling.

Všechny tyto nástroje pomohou vytvořit efekt frizzy kudrlinky i pro majitele rovné vlasy.

Důležité body pro upevnění

Mnoho dívek se zajímá o otázku: potřebujete dodatečnou fixaci po stylingu při použití stylingových výrobků? Zde je vše individuální a závisí na vašich cílech a preferencích.

Pokud se vám líbí přírodní, a máte strach z efektu "lepené", naplněné lakem vlasů, vzdát se další fixace. Pokud je pro vás důležité vytrvalost (například pokud máte důležitou a dlouhodobou událost), nebudete to dělat bez dodatečné fixace ve formě laku.

Kolik kudrlin bude mít bez laku, pouze s použitím stylingu? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět.

Vše závisí na mnoha faktorech: na kvalitě samotného výrobku, na struktuře vlasů, na objemu a množství, a to i na počasí mimo okno. V průměru stylingové kadeře s použitím stylingových nástrojů trvají nejméně dvě hodiny.

Užitečné video

Více informací o stylových kudrlích naleznete ve videu:

Závěr

Na závěr bych rád poznamenal, že moderní stylingové produkty jsou nepostradatelnými pomocníky při vytváření stylového vzhledu. Ale pouze v případě, že jsou správně vybrány. Věnujte trochu času a najděte produkt, který je pro vás to pravé.

Wellaflex Kadeřavé vlasy "Curls and curls", silná fixace, 200 ml

Popis produktu

Pěna na vlasy Wellaflex "Curls and curls" silné fixace zajišťuje pružnost kadeří a účes poskytuje spolehlivou pevnou fixaci po dobu až 24 hodin bez lepení vlasů.

Pěna Wellaflex s formulací FlexCurl poskytuje dostatečný čas na simulaci pohyblivých a expresivních kadeří po aplikaci na vlasy.

Pomáhá chránit vlasy před UV zářením.

Podobné produkty

H.AirSPA Conditioner "Arganový olej" na arganovém oleji, 354 ml

Konzervační oleje "Top 10 Oleje Formula" pro růst a hluboké obnovení vlasů, 100 ml

Zpětná vazba na kapalinu pro pokládku Wella wellaflex curls and curls

Lizavetta
9. června 2013 v 17:13

Poměrně silný a spolehlivý stylový nástroj, který se od Vella očekával. Nečekal jsem, že by mě tato společnost nechala dolů, byla jen otázka - stojí za to utrácet peníze. A myslím, že to stojí za to. Mám zvláštní styl není často, protože již polovina lahve stojí a nekončí. Tekutina může být po promytí nastříkána na mírně vlhké vlasy, aby se později dala jako vysoušeč vlasů (i když některé mohou být dokonce mokré). Můžete mírně zvednout nárazy, nebo udělat pár kroucených kadeřů přímo na záchodě.

Buďte první, kdo s vámi sdílí váš názor! Vaše zpětná vazba pomůže ostatním udělat správnou volbu.

Přidejte recenzi

Související recenze

Chcete se zeptat na otázku, potřebujete další informace nebo máte nějaký návrh? Pošlete nám zprávu pomocí zvláštního formuláře uvedeného níže. Určitě vám odpovíme!

Vzhledem k nárůstu počtu písemných žádostí bude odpověď poskytnuta do 10 pracovních dnů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy