logo

4 fakta o filmech, které jste zapomněli říct

Filirovka - zředěné prameny se speciálními nůžkami, které dodávají objemu vlasů a přirozeným obrysům. Tato metoda umožňuje dosažení vynikajících výsledků, ale pouze pokud jemné ladění provádí dobrý mistr s velkými zkušenostmi a vrozeným smyslem pro poměr. Není divu, že mnoho dívek, které kdysi padly do rukou nekompetentních "odborníků", je tento termín spojen s rozbitým účesem. Jak se frézují vlasy, jaké typy filingí jsou a v jakých případech je to kontraindikováno, dozvíte se v tomto článku.

Co je třeba fililirovaniya

Pokud si vezmete jednu z kudrlin v ruce a pozorně ji zkoumáte, bude zřejmé, že se skládá z chlupů různých délek. To je naprosto normální, protože špičky vlasů mají tendenci se oddělovat pod vlivem vnějších faktorů, navíc vlasové folikuly na hlavě pravidelně vytvářejí nové vlasy, které samozřejmě budou kratší než "staré" vlasy. Jedná se o tento rozdíl délky a dává účes objem, lehkost a přírodní odvolání.

Ale když holič řeší prameny tak, aby vlasy získaly stejnou délku po celé čáře řezu, tento efekt se ztratí. Vlasy jsou hrubé a těžké a přechody mezi prameny různých délek okamžitě zaujmou oko. Takže, filirovaniya - přesně to znamená, že pomáhá dát tvar účesu a přirozený vzhled. Kromě toho, ztenčení umožňuje, aby vlasy více bujné, což je zvláště důležité pro dívky s řídkými vlasy.

Neměnná filirovka a modelování bangů. Pomocí této techniky vzniká ideální obrys, plynulý přechod z tresky do zbytku vlasů a styl je také velmi usnadněn.

Jaké typy podání jsou

Existují dva hlavní typy ztenčování vlasů: ztenčení špiček nebo ztenčení v kořenech. Tipy Filirovky byly provedeny několika způsoby:

Horizontální - umožňuje vám přirozené kontury a objem. Chcete-li jej provést, je pramen fixován indexem a prostředním prstem a vytažen dolů (vodorovný pramen). Potom pomocí řezacích nožnic se řeže asi 4-5 cm vlasů kolmo na pramen.

Vertikální - umožňuje vám dát vlákna kulatost a změkčit přechod mezi vrstvami účesů různých délek. V tomto případě je pás natažen na stranu (vertikální dělení) a nůžky, aniž by byly zcela uzavřeny, klouže směrem dolů kolmo k němu.

"Zuby" - používá se k tomu, aby se obrysy účesu trochu rozostřily. K tomu dochází po celé hlavě - každé vlákno je vytaženo a oříznuto asi 5 cm pod úhlem 45 stupňů.

Filirovka v kořenech - složitější postup, protože zahrnuje ztenčení celého objemu vlasů přes kadeře. Pás je vizuálně rozdělen na tři stejné části. Za prvé, část vlasů je řezána na kořeny, pak uprostřed a na konci - na špičkách. Tento způsob podávání umožňuje vytvářet hlasitost na řídkých vlasech, ale vyžaduje vysokou úroveň dovedností kadeřníka.

Také filirovka může být plná nebo částečná. Plné ředění se provádí na 2/3 délky pramenů, pokud jsou vlasy velmi tlusté a je nutné je výrazně ztenčit. Částečné ztenčení zahrnuje pouze ztenčení špiček.

Základní pravidla pro podání vlasů

Filipart provádí na suché vlasy po hlavním střihu. Pokud zjemníte prameny zdola nahoru, můžete jim dát hlasitost, a pokud uděláte opak (zhora dolů), vlasy se sousedí s hlavou.

Aby se vlasy přirozeně postaraly po účesu, před zahájením procedury je třeba vzít libovolný pramen do ruky a pamatovat si, kolik je její objem na kořenech a na špičkách. Stejný rozdíl v hlasitosti bude třeba vytvořit po dokončení hlavního účesu.

Při podání by měla být délka pramenu rozdělena na tři stejné části. Pokud klient vyžaduje úplné ztenčení, je nutné ustoupit z kořene 1/3 a ošetřit zbytek vlasů. V případě částečného ztenčení od kořenů by měly být 2/3 celkové délky kadeřin nahrazeny.

Aby bylo dosaženo rovnoměrné struktury pramene po podání, je nutné udržovat stejný rytmus otevření a zavírání nůžek po celou dobu manipulace.

Je důležité, aby mistr, který provádí vrstvení, měl zdravý smysl pro poměr. Zvláště pokud vlasy z přírody a tak zvláště nesvítí silné. Jinak tím, že vstoupí do chuti, může snížit přebytek a namísto luxusního účesu se můžete dostat účinkem androgenní alopecie.

Při podání není vhodné

 • Vlasy jsou přirozeně tenké, řídké a hrubé.
 • Po polos jsou uvolněny po trvalém či bělení s hydroperiodem.
 • Vlasy mají kudrnatou strukturu s kudrlinami různých délek.
 • Pokud účes neumožňuje ředění (například klasické kadeře).

Absence výše uvedených kontraindikací neznamená, že podání je nutné provést bez selhání. Stejně jako jejich přítomnost neznamená, že by tato technika měla být úplně opuštěna. Zkušený mistr by měl nezávisle posoudit, jak vhodné je zeslabení v konkrétním případě a jaká by měla být jeho intenzita. To je jediný způsob, jak dosáhnout perfektního estetického efektu.

© Autor článku: Daria Mazko

Hlavní nabídka

Co je ředění vlasů a proč je potřeba?

Seděla jste v křesle kosmetického salonu již hodinu a půl, majster si na vlasy vykoupil a v zrcadle jste potěšeně obdivovali pohled na váš aktualizovaný obraz. A pak se kadeřnice zeptá na otázku, která vás napadá jako modrá svorka: "Budeme podávat?". Jaký zázrak je to - ztenčení - a jak to vypadá? A co je nejdůležitější, jak ovlivní váš čerstvý účes? Více nových trendů v péči o vlasy a sami si přečtěte.
Jak strašné je zvíře? Filirovka nebo filirovanie - to je umělé ztenčení objemu vlasů. Pokud jste slyšeli tento termín od svého pána, znamená to, že vás požádá: chcete odstranit nějaký objem?

A pak je to vaše volba, ale mějte na paměti, že po podání nebude cesta zpátky. To znamená, že jakmile bude objem odebrán z hřívy, nebude to schopen vrátit zpět, protože celý postup se provádí nožnicí a spočívá v bodovém řezání malých částí vlasů. Neměli byste však předpokládat, že během podání budete úplně zbaveni hlasitosti a ponecháte tři chlupy nahoře. To, že můžete měnit stupeň ztenčování a jenom vysvětlit mistrovi, co chcete. Upozorněte ho na to, že byste nechtěli ztratit velkou hlasitost a zkušený profesionál nepřestane tento přebytek. Měli byste vědět, že při bazálním podání (když se manipulace provádí ne s hroty, ale se základy vlasů) je hlasitost i naopak - je přidána. K tomu dochází kvůli tomu, že krátké vlasy se stávají druhou podporou a podporou velkých pramenů. Mimochodem, pokud jste v zahraničí a rozhodnete se navštívit kosmetický salon, pak zahraniční kadeřníci vyzývají k podání úplně jiného slova - zužující se. Takže se podívejte, zvlášť pokud oceníte každý milimetr objemu mopu.

Ďábel není tak hrozný, jak je malován. Příslušné podání je skoro neviditelné pro oči jednoduchého člověka a dává vlasům přirozený vzhled: velmi pěkně padnou do pramenů a dokonale leží. Bez ztenčení v ostříhání budou všechny řádky rovné, jasné a hrubé, a podání vám dává jemnost a hladkost, určitou ženskost a sofistikovanost. Samozřejmě je to jen tehdy, když nebudete odstraněni příliš mnoho hlasitosti, jinak váš nový účes vypadá, jako byste měli dlouho a beznadějně něco špatně, takže jste plešatý. Mimo jiné se podání používá v případech, kdy mistr nakosyachil kousí a odřízne přebytek - toto ztenčení skrývá všechny viditelné a zjevné nepravidelnosti. Nejčastěji se to stane s novým mistrem, ale někdy s vysoce zkušenými odborníky může rušit ruku. Nikdo z toho není imunní. Mějte na paměti, že by kadeřník měl začít psát pouze s vaším souhlasem. Pokud se vám majitel nežádá o podobnou otázku, ale okamžitě zvedne řezací nástroj, měl by to být pro vás maják, a pak je lepší jej zastavit a příště se přihlásit k dalšímu specialistovi. V některých případech se však podání používá velmi aktivně. Například v kreativních asymetrických a roztrhaných účesích, kde každý vlas musí být umístěn na jiné úrovni. Navíc při vytváření krátkých účesů (zejména u žen s velmi silnými a hustými hřívy) je to snadné bez podání: nejenom odstraňuje objem, ale také usnadňuje celkovou hmotnost vlasů, je pružnější a přizpůsobuje každodennímu stylu. Výběr nástroje Pro vytvoření ředění jsou k dispozici dva pomocné prvky: nůžky pro ztenčení a řezací nůž. Nůžky vypadají téměř jako obvykle, jen na jedné straně budou mít malý hřeben vylitý z kovu s častými zuby. Tajemství tohoto nástroje spočívá v tom, že v každém ze zubů je nahoře velmi malý zářez: vlasy, které spadají do něj, jsou odříznuty a ty, které selhaly mezi zuby, zůstávají na svém místě. Čepel je obvykle zabalen v plastu, aby ji chránil před skákání a způsobením zranění a má také pohodlnou plastovou rukojeť. Takže pouze ty chlupy, které se nacházejí na čepeli, jsou řezané a všechny ostatní zůstávají. Oba tyto typy archivačních nástrojů je možné zakoupit v obchodě se specializací, kde zkušený prodejce vám povědí, co si vyberete. Nezapomeňte, že takový nebezpečný předmět by měl být uchováván v případě a používán velmi pečlivě, zvláště pokud se rozhodnete provést ředění doma sami nebo poprvé na příteli. Nezapomeňte, že není vždy nutné uchýlit se k filetování vlasů - někdy jsou tipy vypadají mnohem krásnější, elegantnější a těžší v původním stavu. Kromě toho podléhají přirozenému filigránství za škodlivých účinků studeného větru a slunečního světla, nebo se spíše rozštěpí a zlomí bez dalších zásahů. Doufáme, že po přečtení článku se stanete trochu více informovanými!

Filirovka vlasy

Mnoho lidí si vlasy v kosmetickém salonu nebo kadeřnictví. Často se uchazeči ucházejí o podání. Umožňuje řídnout vlasy pomocí určitých manipulací se speciálními nůžkami. Chcete-li se dozvědět více o tom, jaké filigree je, musíte věnovat celý článek. Zde můžete zjistit, jak se provádí ztenčení, jaká je a jaký typ ošetření salonu existuje.

Co je vlasy podání?

Mnoho mistrů může potvrdit, že ředění vlasů je nezbytným postupem pro vytvoření módního a originálního účesu. Pro dosažení maximálního účinku profesionálové používají pro tento účel obyčejné nůžky nebo speciální vybavení. Úspěšné výsledky jsou dosaženy díky dovednosti kadeřníka. V důsledku toho jsou vlasy volumetrické a prestižní. To umožňuje člověku udělat dojem na okolní lidi, což je zvláště důležité v moderním světě.

Můžete zvýraznit hlavní výsledky podání:

 • Vlasy jsou nafouklé;
 • Získávají atraktivní vzhled.
 • Filirovka vám umožňuje vytvořit charakteristický tvar vlasů.

Typy natáčení vlasů

Všechny krásy a kadeřnické salony používají filigránku k dosažení těchto výsledků:

 • Zlepšete nárazy. Filirovka dělá bangy šlechtické a drahé. V procesu dělání práce mistr vyvrtá špičky třesků. To vám umožňuje hladký pohyb mezi všemi vlasovými nitěmi. Navíc, s pomocí procedury vytvořit řadu ran, vlasy se stávají více něžnými.
 • Vylepšené kadeře. Filirovka umožňuje vytvářet kudrlinky bujivější. Nejčastěji souborná bazální zóna, vystupují samostatné krátké prameny, které se říkají, že jsou dodrženy.

Než půjdete do kadeřnictví, musíte si vybrat zkušeného a zkušeného mistra. Je bezpečné říci, že dobré podání lze provést pouze osoba, která má za zády tisíce dokončených prací a let tréninku. Existují však i mladí talentovaní odborníci, kteří mohou provádět podání minimálně kvalitativně. Proto je nutné se řídit vlastními zkušenostmi, doporučeními přátel nebo online fórami. Je třeba si uvědomit jednu věc, natáčení je spíše sofistikované podnikání, které vyžaduje dovednosti a praxi.

Kdo by měl zastavit podání

Mnozí odborníci doporučují svým zákazníkům, aby opustili podání, pokud mají červené vlasy. Říkají, že se takové vlasy nemohou pochlubit hustotou, která neumožní efektivní a krásnou práci. Po proceduře se kudrlinky budou zdát špatné a chabé. To z nich činí méně atraktivní.

Nedoporučuje se mlýkat silně kudrnaté kudrlinky, které mají kroužky různé výšky. Po podání se lana začnou nafoukat a tvrdě tlačit v žádném konkrétním pořadí. To způsobí, že jsou vlasy velmi chlupaté.

Dokonce i když máte perfektní a luxusní vlasy, neměli byste se ponořit do radikální verze podání. Pokud kadeřník nemá dostatek zkušeností a najednou dělá práci špatně, pak nejmenší chloupky vyčnívají ve všech směrech. Opravit tento druh práce bude docela obtížné. Před obnovou vlasů bude nutné použít speciální lak.

Filirovaya vlasy - jaký je postup

Nejpravděpodobnější je, že každá dáma, která pravidelně dělá její účesy, stojí před kadeřnickou otázkou ohledně potřeby profilovat vlasy. A v takových okamžicích je zpravidla trápení. Co je tohle zvíře a potřebuje to pro tebe? Dnes zjistíme, proč je styl vlasů potřebný a jak se to dělá.

Proč potřebuji vlasy?

Plnicí srst je povinným stupněm většiny krátkých účesů, které jsou nezbytné pro rovnoměrné rozložení objemu vlasů na povrchu hlavy. Také tento postup je nezbytný pro snížení objemu velmi silných vlasů a pro získání nádhery tenkým vlasům. Další tajemné vyrovnání vlasů je nejen schopno usnadnit účes, ale také se zaměřit na strukturu vlasů. S pomocí ředění můžete zachovat původní tvar jakéhokoli účesu po dlouhou dobu.

Bude užitečné seznámit se s materiálem o filtrovaných třesích - jak se to dělá, kdo to je a mnohem víc

Jako nástroje pro archivaci používejte různá zařízení, od speciálních nůžek až po holicí strojek.

Typy natáčení vlasů

Profesionální mistři používají 3 metody:

 1. Radikální - postupné řezání některých pramenů od kořene k centru. Toto ošetření jemných vlasů poskytuje dodatečný objem účesu. To je možné kvůli tomu, že krátké profilované vlasy v blízkosti kořenů nepřiléhají k hlavě. Radikální ředicí metoda na tlusté hlavě vlasů nejenže snižuje objem vlasů, ale také vytváří účinek oddělených pramenů.
 2. Po celé délce umožňuje získat jasnost linií, což je výhodné při následném pokládání. Technika je rozdělena na následující techniky:
  - trhané hrany - vodorovně řezané;
  - krájení - je nutné mléko odročit od kořene k špičce a vytvořit posuvný řez;
  - ploutví - posuvný řez se provádí shora dolů;
 3. Konce vlasů mají za cíl změkčit okrajovou hranu rovnými a šikmými řezy. Podrobněji o této technice budeme diskutovat níže.

Jak mlít vlasy

Video uvedené níže vám umožní získat úplný obraz o tom, co je filarius a v jakých případech je to potřeba.

Lano můžete zvládnout šikmým nebo rovným řezem.

Pravidla pro filtrování vlasů na videu


Tento typ filtrování je určen k vizuálním změnám čáry účesu. Můžete provádět jak rovné, tak šikmé řezy. Mezi nejpopulárnější techniky pro takové ztenčení upozornit:
1. Polohování - je řez prameny špičkami běžných nůžek v pravém úhlu na vlasy.
2. Pointkun je bodový řez pramenů pomocí nůžek umístěných kolmo k němu.
3. Strojní technika "nad hřebenem". Spočívá ve skutečnosti, že pramen je česán pomocí modelového hřebene proti růstu vlasů, přičemž frézovací chloupky vyčnívají ze zubů pod úhlem 45 stupňů.

Filirovka vlasy, fotografie před a po. Jak udělat pro tenké, kudrnaté krátké kudrlinky po celé délce, když vyřezáváte, jak to vypadá, komu to vyhovuje

Často lidé dělají vlasy a účesy ve specializovaných salonech a kadeřnictví. Mnoho lidí doporučuje frézování vlasů, protože můžete obnovit obraz a přinést něco nového a originálního. Pokud máte pochybnosti o potřebě podání vlasů, fotografie pořízené před a po skončení vaší pomoci vám pomohou při rozhodování.

Typy podání a jejich účel

Filirovka vlasy - to je řezání jednotlivých pramenů v různých výškách. Díky podání můžete provést ostříhání více objemu na řídkých vlasech, změnit tvar nebo dokonce změnit vzhled účesu, aby byl nádhernější. Plnicí vlasy na kořeny, špičky nebo po celé délce. Chcete-li zjistit, jak a kde provést účes, můžete prohlížet fotografii před a po.

Ředění na kořenech se provádí pro extra hlasitost. Takové manipulace se provádějí hlavně na zadní straně hlavy a na koruně. Řezání se provádí pomocí hřebene, ve kterém jsou vzácné hřebíčky. Lano by mělo být zvedeno z kořene a nakrájeno několik tenkých pramenů ve výšce 1 cm.

Je považováno za obvyklé dokončit konce, v tomto případě vlasy vypadají přirozeně a obrysy se změkčují. Používají jak přímé, tak zúžené nůžky, stejně jako nebezpečnou bitvu o podání. Chcete-li vytvořit plnohodnotný obrázek, mistr mlývá celou délku vlasů. Odstraňuje tuhé a těžké chloupky, které umožní radikální změnu směrem ven.

Profesionálové doporučují frézování, poté získají aristokratický vzhled a obraz se stává elegantnějším a jemnějším.

Potřebujete-li ředící vlasy a který je vhodný k ředění

Pokud by bylo rozhodnuto změnit vzhled účesu v kadeřnictví, jistě by pán doporučil vyrovnání vlasů. Fotky před a po předchozí práci jsou k dispozici téměř u každého kadeřníka, takže můžete předem zjistit zkušenosti a kvalifikaci mistra. Dá vám také dobrou radu při výběru nového obrazu.

Navzdory tomu musíte vědět, koho podání je vhodné a kdo by měl najít něco jiného:

 • Tento účes bude baculatý, protože může skrýt plné tváře a mnoho dalších nedostatků. Dlouhé, lehce tvarované třesy vizuálně prodlužují obličej a upravují jeho tvar.
 • Pro trojúhelníkový typ obličeje by bylo ideální prohloubení vlasů.
 • Filirovka je vhodná pro krátké účesy a dává image úplnosti a hravosti.
 • Pro rozšíření vlasů nový vzhled dodá vlasům přirozený vzhled a tvar.

Základní pravidla pro prodloužení vlasů

Chcete-li účes vypadat objemně a vlasy ležet správně, dodržujte následující pravidla:

 1. Plnidlo musí být provedeno pouze po řezání a po vyschnutí vlasů. S délkou od kořenů až po dno bude dosaženo zvýšení objemu a od špiček ke kořenům budou vlasy přikrývány.
 2. Během archivace je délka zvlnění rozdělena na 3 stejné části. Pro úplné ztenčení kořene nechte 1/3 kroužku a postupujte, částečně zanechte 2/3 délky.
 3. Pro rovnoměrné umístění pramenů po střihu musí velitel provádět postup ve stejném rytmu otvírání a zavírání nůžek;
 4. Velitel musí mít pocit poměru;
 5. Předtím, než půjdete a profilujete vlasy, musíte se seznámit s fotografií, která zobrazuje lidi před a po podání.

Pravidla podání krátkých vlasů

Nedoporučuje se zkracovat příliš krátké vlasy. Výsledkem může být nepředvídatelné (vše závisí na typu vlasů), nebo vlasy uhlazené buď vzestup, tvořící samčí sestřih „ježka“. Aby bylo zajištěno správné umístění pramenů, musíte mléčnou whisky a korunku smetat.

Filigránská technika po celé délce vlasů

Střih s touto technikou učiní styling rychleji a jednodušeji, stejně jako lehkost a lehkost. Zkušený mistr bez jakýchkoliv problémů dokáže opravit tvar obličeje, pokud je proveden správně.

Dlouhé vlasy mohou být mleté ​​několika technikami: metodou mush, turniket a posuvný řez. Díky způsobu postroje vlasy získávají další objem od kořenů ke špičkám. Potřebujete pouze zkroucit prameny ve formě lan a rozřezat je po celé délce.

Posuvný řez se používá na mírně navlhčených vlasech s nůžkami prořezávání od kořene ke dnu. Nůžky by měly být paralelní s vlasy a neměly by je tlačit. Řez se provádí ve vzdálenosti 1-1,5 cm, majitelé používají jednoduché nebo ředící holící strojky. Vlasy jsou vyříznuty na výšku pro 5-7 pohybů. Žiletka je umístěna rovnoběžně s vlasy.

Mush technika je používána pro ředění jednotlivých pramenů po celé délce. Pro správný výkon potřebujete nůžky bez zářezu a širokého hřebenu. Ve vertikálních rozestupech jsou vybrány široké kadeře a umístěny mezi mírně otevřené nůžky, jejichž konce vypadají dolů. Nůžky při práci vytvářejí půlkruh - shora dolů.

Radikální podání

Radikální ředění se provádí přes prameny. Nejprve provádějí akce blízko kořenů, pak uprostřed a znovu v kořenech. Tento účes vypadá velkolepě a velkolepě.

Pro tento postup se používají řezné nůžky a v případě rovné vlasy - nebezpečné holicí strojek. Přestože přístup velitele je individuální, vše závisí na typu a struktuře vlasů. Pokud je kadeřník profesionálem v oboru, pak může používat obyčejné nůžky. Tato technika vyžaduje velké úsilí a trénink.

Filirovki tipy

Frézovací špičky jsou rozděleny do 3 typů:

 1. Horizontální: curl je upevněna mezi středními a ukazováku nebo nůžek, řezané kolmo k části vlasů (0,5 cm). Účes je velkolepý a stylový.
 2. Vertikální: křivka je pevná i vodorovná, pouze kolmá klouzání dolů se provádí nožnicemi. Nůžky pro pilování nemohou být zcela uzavřeny, je třeba řezat pouze část vlasů. Vlasy, vyrobené v této technice, se ukázaly zaoblené.
 3. "Zuby": hroty zámků jsou vytaženy a pak řezány ve 45 ° úhlu ve výšce 0,5 cm.

Je obtížné učinit správnou volbu ve vztahu k podání vlasů. Fotky před a po pomoci k posouzení výsledku účesu.

Fililiki bangs

Bangy vyžadují řádnou péči: pravidelné prořezávání, styling atd. Nastavte kudrlinky, které jsou zředěné, snadnější a rychlejší. Mleté bangy se hodí ne každé dívce.

Stojí za to odmítnout ty, kteří:

 • kudrnaté vlasy (budou se držet ve všech směrech);
 • vlasy namalované v červených odstínech;
 • jemné vlasy.

Vhodné frézy pro majitele trojúhelníkového typu. Před zahájením procedury je třeba vlasy umyt a vyschnout. Není možné provést filigránku na mokrých pramenech, protože pak budou nárazy mnohem kratší, než je nutné.

Chcete-li profil bang potřeba:

 • Prilobovy se odvrácely od hlavních vlasů, vše, co bylo ponecháno na bodnutí barrette;
 • pomocí žehličky jej vyrovnejte a mírně navlhčete špičky;
 • rozdělí třemi stejnými prameny;
 • účes ke startu se středovým zvlněním;
 • Před zahájením ořezávání musí být prameny zvlněné do svazků a dělat řezy po celé délce nožnicemi.

Obsahuje ředění tenkých vlasů

Průvodce obvykle nedoporučuje frézování tenkých vlasů. Tento postup nedává vlasům žádanou okázalost, ale spíše zpomaluje a vypadá jako slabý.

Pokud by bylo rozhodnuto provést tento postup, mělo by být podání snadné, lehce znatelné. Dobrou volbou by bylo zvládnutí horních kadeřů a po stranách a spodku, aby se provedl přímý řez.

Navzdory dobře provedenému podání bude muset být objem vytvořen ručně pomocí hřebene, vysoušeče vlasů nebo žehličky.

Obsahuje filmování tlustých vlasů

Na tlustých vlasech můžete provádět hluboké a důkladné vrstvení. Pomůže vám správně distribuovat hlasitost a ulehčit vlasy.

Pro husté vlasy je vhodné bazální ředění. Snižuje hlasitost a vytváří dojem individuálních, elegantních kadeří. Částice vlasů jsou řezány po celé délce od kořene, diagonálně o šířce 3-4 mm. Vzdálenost každého kroku je přibližně 1-2 cm.

Využil tuto techniku ​​a napravil tvar obličeje. Chcete-li dosáhnout tohoto cíle, musíte použít některou z následujících metod: ponoření, posuvné řezání, houba.

Vlastnosti kudrnaté filace vlasů

Filirovka - to je skvělé řešení pro ty, kteří mají vlnité vlasy. Postupy je budou flexibilní a poslušní.

Pro ředění kudrnatých vlasů, kadeřníci nikdy nepoužívají ztenčující nůžky. V zásadě jsou frézovány rovnými nůžkami a ukazovátka je považována za ideální techniku. Tvar účesu nezáleží, vše závisí na přání zákazníka. Stylista může vyjádřit svůj názor pouze na to, jak vypadá tato nebo tato forma v závislosti na tvaru hlavy, postavy atd.

Filirovka negativně ovlivňuje zdraví vlasů - konce trpí značně.

Nůžková technika

Pro tenké kudrlinky s obyčejnými nůžkami je potřeba značné zkušenosti. Kudrna je natažena pod mírným úhlem, otevřené nůžky jsou umístěny kolmo na růst vlasů. Okamžitě proveďte 2 operace: mírně spojte konce nůžek, ostře posuňte je na konce vlasů. Metoda vyžaduje přesnost a péči, jinak můžete řezat víc, než je třeba, nebo celý pramen.

Způsoby podávání rovnými nůžkami:

 1. Zubová lišta. Nůžky jsou vůči vlasům mírné. Výsledkem je trojúhelník s několika řádky. Natáčení během stříhání.
 2. Slábnutí Nůžky jsou kolmé na zvlnění a malé oříznutí stříhaly ve stejné vzdálenosti. Tímto způsobem mohou být vlasy mleté ​​jak během účesu, tak po něm.
 3. Posuvný řez. Nůžky by měly být otevřeny a umístěny uprostřed svazku vlasů, které by se daly dolů do malých částí. Ruka musí pevně stisknout přístroj, aby nedošlo k nežádoucím následkům. Mleté po střihu
 4. Posuvné řezání s ředěním. Výsledek cesty do zředění holicí strojkou. Nůžky jsou mírně otevřené a sklouzávají po vlasech. Nástroj je umístěn rovnoběžně se zvlněním. Tato technika se používá po střihu.

Ředící řezací nůžky

Nůžky pro archivaci se používají pro stínění a ztenčení objemu. Jednotlivé nebo dvoustranné. V prvních zubech jsou umístěny pouze z jednoho okraje, resp. Z obou stran - po obou čepelích. Během používání takových nástrojů se vlasy, které padnou na zuby, odříznou a všechny ostatní vlasy jsou celé.

Frézování provádějte na suchých a čistých vlasech. Chcete-li vytvářet hlasitost na nárazu nebo horní části hlavy, mistr zvolí svislé kudrlinky a mlýny od dna nahoru. Takže krátké spodní vlasy zvednou horní. Chcete-li vytvořit svěží účes s jemným vzhledem, použijte metodu "zuby pily". Kadeřník stříhá vlasy 2-3 cm od kořenů.

Použitím techniky posuvného řezu (nůžky řezou vlasy od středu do konce) se provádí účes různých délek. Konečným výsledkem je viditelnost svazku.

"Plucking" - řezání pramenů ve stejné délce a vzdálenosti, nůžky "pracují" kolmo. Takže můžete obnovit vzhled účesů, přidat do obličeje lehkost. Otvory můžete otřít ve svislé a vodorovné poloze nůžek.

Vodorovně: vlasy jsou narovnány a přibližně 5 mm jsou přeříznuty. Vertikální: prameny jsou umístěny pod úhlem 30 ° a plátno odříznuté dole. Chcete-li ředit vlasy, musíte narovnat a přimáčknout malé prameny: především - na kořenech (5-10 mm), uprostřed a na špičkách.

Při práci s ředícími nožnicemi je třeba věnovat pozornost typu vlasů, například je nežádoucí frézování tvrdých vlasů - vylévají se ve všech směrech a hustší a měkčí by měly být ředěny hlouběji, pak bude účes mnohem velkolepější. Frézování vlasů holicí strojkou jistě uděláte mokré vlasy.

Podávání holicího stroje

Frézování vlasů holicí strojkou jistě uděláte mokré vlasy.

Pravidla pro účesy:

 • pramínky vlasů silně protáhly, jinak jejich ostří nebude řezat;
 • stroj je při sestřihu umístěn rovnoběžně s napnutými vlasy a ostrý okraj by měl vypadat dolů;
 • když se čepel téměř dostal na místo zamýšleného řezu, zvyšuje jeho sklon;
 • s běžným podáváním se na každém pramenu vytvoří 2-3 sekce;
 • Pro další vlasy se na vlasy dělají další 3-5 řezů.

Polohování

Bodová metoda se používá téměř ve všech účesů a podání není výjimkou. Hlavním cílem poytingu je tvarování špiček vlasů. Při jednom pohybu se délka odřízne a vlasy se odříznou. Dokončený účes vypadá jako okraj, stane se svěží a obraz je měkčí. Důležité - dráždění se provádí na čistých a suchých vlasech.

Technika je jednoduchá: musíte zvednout pramen trochu pod úhlem a nechat nějakou délku vlasů. Řez je lepší dělat do hloubky o 1 cm. Doporučujeme hluboké zavěšení pro silné nebo tvrdé vlasy.

Řez se provádí špičkou nůžek, které jsou umístěny v libovolném úhlu od linie růstu. Čím ostřejší je, tím méně bude zaznamenáván.

Bod vystřihnutí

Často se používá k vytvoření geometrického účesu. Tento účes a ztenčení zároveň. Původní výsledek takové techniky je strukturovaný okraje kudrlin. Vlasy by měly být oříznuté okraji nůžek, které jsou kolmé na prameny. Hloubka řezu není větší než 2-3 mm.

Mezi nevýhody patří dlouhý postup.

Picket

Vhodný pro krátké účesy, dává špičkám vlasů správnou pozici. Provést techniku ​​řezání vlasů přes hřeben. Kudrnaté kousky proti růstu. Ti, kteří se dívají zezadu za zuby hřebenu, jsou řezáni špičkami nástroje v úhlu 50 °.

Metoda kabelového svazku

Použijte k poskytnutí hlasitosti. Vlasy jsou rozděleny do několika malých kadeří, zkroucených ve formě lana a drobné řezy se dělají po celé délce.

Metoda řezu

Používá se k vytvoření nádherných vlasů. Špičky se po procesu přirozeně a snadno. Řezat kadeře různých délek. Nůžky jsou umístěny kolmo.

Posuvný řez

Vlasy, oříznuté technikou krájení, získávají krásný, elegantní vzhled, stanou se poslušnými. V procesu krájení řezu tvoří ovál vlasů na obrysu obličeje. Používá se ke kombinaci zón, dosažení objemu a správné struktury vlákna.

Technika je vhodná pro filetování tresek. Použijte ostré obyčejné nůžky. Před zahájením procedury jsou vlasy mírně zvlhčené. Vytáhněte malou čáru levou rukou. Při pohybu z horní části dolů pomocí nůžek vyřezávají malé části pramenu. S krátkým účesem by se nůžky měly dotýkat hlavy.

Díky této technice můžete vytvořit ostré nebo hladké řezání.

Mush technika

Tato technika se používá jak pro strukturování jednotlivých pramenů, tak i pro úplný řez. Charakteristickým znakem metody je po manipulaci, samotné vlasy jsou rozděleny na kadeře, jejichž konce jsou mírně svázané.

Nůžky jsou nataženy bez zářezů. Je žádoucí hřebenit vlasy a rozdělit vertikální dělení na prameny. Každý z nich je umístěn mezi noži nožnic, jejichž okraje se pohybují dolů. Posuvný řez je vyroben shora dolů v půlkruhu.

Způsoby, jak provádět vlastní podání vlasů

Každá z výše uvedených způsobů archivace můžete provést vlastními rukama. Některé z nich vyžadují dovednosti, takže musíte začít s jednoduchými metodami ředění vlasů.

Filirovka vlasy, fotografie před a po. Jak to udělat sami sebe bez poškození vlasů

Před zahájením podání vlasů můžete vzít fotografii svého stavu a porovnat počáteční a konečný vzhled. Tímto způsobem si můžete zvolit metodu, která bude v budoucnosti pohodlně využívána pro samostatné účesy.

Před podáním je třeba připravit nástroje: nůžky nebo holicí strojky, hřeben, barety a zrcadlo.

 1. Musíte si vzít pramen vlasů do ruky a dělat řezy nůžkami pod úhlem 90 °. Hřeben je rovnoběžný s hrotem nástroje. Pomocí této metody je možné dlouhé vlasy ředit částečně nebo po celé délce. Po plné filigránce můžete ztratit 2/3 vlasů.
 2. Chcete-li řezat třesk, musíte ho lehce navlhčit. Nůžky musí být umístěny kolmo. Ořízněte třesky, začínající od středu, okraje opravte poslední.
 3. Majitelé vzácných vlasů mohou být rozděleni jejich rozdělením, polovinou hodit dopředu a snížit požadovanou délku. Udělej to stejné s druhou polovinou.
 4. V horní části hlavy přiložte dlouhé, objemné vlasy, protáhněte ji dopředu a mírně navlhčete. Nástroj je umístěn kolmo k tělu. Řez se provádí v několika přístupech.
 5. Na curling kudrnaté vlasy vyžaduje spoustu času a úsilí. Potřebujete řezat malé prameny. Prohnat hlavní část vlasů a začít s účesem s malými kadeřemi. Plus kudrnaté vlasy - kudrlinky skrýt malé nedostatky po podání.
 6. Bude snadné se zbavit volných konců - stačí k tomu, aby se vlasy zatočily do špejlíku a odřízli poškozenou část.

Při podání není vhodné

Natáčení se nedoporučuje, pokud:

 • vlasy jsou řídké, hrubé a tenké ve struktuře;
 • tam byl perm;
 • podle přírody kudrlinky;
 • Nesnáší vlasy.

Pro konečné rozhodnutí se můžete podívat na fotku frézovaných vlasů, které byly provedeny v rozporu s výše uvedenými argumenty, a porovnat výsledek před a po postupu.

Filirovka by měla odpovídat tvaru obličeje, typu vlasů, obrazu ženy. Dodržování pravidel při podávání vlasů zvýrazní obraz. Můžete si vzít fotografii před a po, což vám umožní porovnat výsledek účesů a analyzovat chyby.

Video pro filtrování vlasů

Správné podání vlasů:

Jak nakrájet vlasy doma za 10 minut:

Proč potřebuji filmování?

Existují dva typy účesů: bob a frézované účesy. Broušené vlasy jsou prameny různých délek. Ale proč potřebujete vlasy vystavit tomuto postupu? Za prvé, dát jim tvar. A každý typ vlasů potřebuje svůj vlastní přístup.

Mleté účesy, aby čelily všem ženám. Bez ohledu na typ srsti a jejich délku. "Stupeň vlasového podání však závisí na individuálních vlastnostech a přáních klienta." V každém případě, bez ohledu na to, jak silně se vaše vlasy mele, tato technika účesů vám pomůže realizovat různé účesy.

Pokud máte tenké vlasy, nesmí být ztenčování příliš nápadné. "Riskuješ, že se dostaneš příliš tenký a nedostatek objemových pramenů, pokud uděláš zřetelné ztenčení vlasů. Dobrým nápadem by bylo lehké narovnání horních pramenů vlasů, aby se do účesu přidala hlasitost. "

Tlusté vlasy mohou podstoupit podrobnější kabeláž a měli byste zůstat v rozumných mezích. "Pokud to přeháníte, objem vlasů na hlavě bude nadbytečný, a proto budete riskovat komplikaci stylingu a péče o vlasy." Ideální podání umožňuje rovnoměrné rozdělení objemu na hlavě a zesvětlení hmotnosti vlasů. Je také dobrým řešením pro vlnité vlasy, protože ztenčení vám umožní vytvářet pružné kadeře.

Náš tip: Uvědomte si, že většina krátkých účesů se provádí pomocí techniky archivace, aby se správně distribuoval objem po celé ploše hlavy. Vysušte si vlasy a stylujte je plochým hřebenem a snažte se dosáhnout maximálního objemu vlasových kořenů.

Proč potřebuji vlasy?

Přečtěte si, proč se vlasy podávají

Většina krátkých účesů se provádí pomocí techniky ředění, aby se správně rozložil objem vlasů po celé ploše hlavy. Díky tomuto postupu je možné zesvětlit husté vlasy nebo vytvořit husté a husté vlasy.

Filirovka nejen usnadňuje účes, ale také zdůrazňuje strukturu vlasů. Díky ztenčení je modelovaný účes dlouhou dobu neporušený.

Vlasové mlýny s různými nástroji - jednoduché nebo ředící nůžky, stejně jako holicí strojek.

V kadeřnické praxi se používají tři typy podání - radikální (postupné řezání části vlasů od kořene k středu) po celé délce a ztenčení konců vlasů.

Radikální ředění tenkých vlasů dává účesu dodatečný objem díky tomu, že krátké, profilované vlasy v kořenech neumožňují, aby zbývající množství vlasů těsně zapadalo do pokožky hlavy. V případě bazálního ztenčení hustých vlasů se sníží objem účesu a vytvoří se účinek jednotlivých pramenů.

Ředící tlusté nebo tenké vlasy po celé délce pomáhají získat jasné linie, stejně jako usnadnit styling. Zde jsou používány techniky, jako jsou "roztrhané vlasy" (vodorovný řez na protažený vlasový pramen), plátek (řezaný řez nebo ztenčení protaženého pramene vlasů od kořene až po konce) a mush (posuvný řez se dělá z polohruhu shora dolů, prameny a pak se ohýbat).

Filirovki tipy vlasů se provádí za účelem zmírnění linie lemování. Sekce mohou být rovná i šikmá. Používají se různé metody: zaměřování (řezání vlasů s hroty jednoduchých nůžek v úhlu 90 stupňů k pramenu), body (stříhání vlasů s nožnicovými špičkami kolmými k pramenu), střihání (metoda stříhání vlasů nad hřebenem, když jsou vlasy česané modelovým hřebenem proti růstu a smyčky vyčnívající skrz štěrbiny nástroje jsou frézovány špičkami nůžky pod úhlem 45 stupňů).

Všimněte si, že kvalita a výsledek filtrování bude záviset na dovednosti kadeřníka, stejně jako na stavu, délce a tloušťce vlasů.

Žádné podání, prosím! Kdo je kdo? Jděte hluboko do detailů

Heirmanyachkam všechny teplé pozdravy z Prahy, kde jsou ve večerních hodinách jasně slyšeny pachy podzimu Nelíbí se mi teplo, i kdyby ses roztrhl!.

Před několika dny jsem poprvé v mém životě přemýšlel o tom, že o takovém postupu, jako je péče o vlasy, vím velmi málo. Téměř pokaždé, když jsem si při stříhání vlasů, když se kouzelník zeptal, jestli mám vlasy vlasy, odpověděl jsem pozitivně, protože už dávno mi bylo řečeno, že tlusté vlasy MUSÍ být mleté ​​(to znamená konečky vlasů). Velmi často vše, co člověk říká údajně pro podnikání, vnímáte jako konečnou pravdu. A bylo by skvělé, kdyby to skutečně fungovalo, ale bohužel. Důvěřujte, ale ověřte.

Rozhodla jsem se provést rozpravu kvůli tomu, že jsem měl v salonu účes. A já jsem se rozhodl, že chápu podstatu věci a můj "ano, děláme podání" / "ne, my ne" bude podporován určitými znalostmi. Ovlivněno budoucími diplomovými pracemi oh ne! Podmíněně jsem tento post rozdělil na teoretickou část, abych se seznámil s hrdinkou příspěvku Fililirovka a praktickou, kde se pokusím stručně představit názor těch, kteří prošli touto procedurou, podporovanou vlastní zkušeností. Zjistíme to dohromady.

1. Podstata postupu

Filirovka - postup, při kterém dochází ke ztenčení tloušťky vlasů. Za tímto účelem mohou kadeřníci používat profesionální nůžky pro řezání nebo řezání holicího strojku.
Tento postup je vždy prováděn na konci střihu, dává vlasům úplný vzhled a jemnost obrazu, tato technika je zaměřena na "vyhlazení" malých nepravidelností účesu. Může být provedena částečně nebo po celé hlavě. Co to je, když to prostě řečeno? Jedná se o vystriganie prameny, které se vyskytují u různých výškových účesů. Mimochodem, archivace může být použita nejen pro snížení tloušťky, ale také pro zvýšení objemu vzácných vlasů.

Existuje několik typů podání:

Filirovki tipy na vlasy, podle odborníků, je potřeba dát vlasy snadné, a účes - hladké přechody. Někdy se tento typ podání používá při zpracování ran.

Radikální filigránka slouží k vytváření objemu (kvůli vzhledu krátkých pramenů u kořenů). Na parietální nebo horní okcipitální oblasti hlavy, vlasy nemohou být brzy nakrájeny, jinak bude dosaženo efektu ježka.

Filirovka po celé délce je potřeba vytvořit roztrhané, asymetrické účesy, stejně jako poskytnout lehkost hustým vlasům.

2. Filirovka a různé typy vlasů

Podmíněně mohou být vlasy rozděleny do 4 typů:

Typ 1 Zdravá, silná, poměrně hustá, s velkou hmotností. Vlasy prvního typu jsou nejčastěji sklovité a lesklé. Tato skupina obsahuje červené a černé vlasy.

Typ 2 Brilantní, zdravá. Jsou tenčí a méně časté než první typ. Do této skupiny lze přičíst světle hnědé prameny.

Typ 3 Vzácné, drsné a tenké. Tento typ srsti ve většině případů nemá žádný lesk. Většinou jsou to odstíny světelných odstínů.

4. Vlasy, které byly ošetřeny hydroperiodem nebo jiným chemickým složením pro curling.

Co se týče prvního a druhého typu vlasů, není jejich ředění kontraindikováno, pokud chcete, aby vaše vlasy více lehčí. Pro první typ nůžky na vlasy nebo holicí strojek se používá druhá - speciální nebo rovná nůžky.

Třetí a čtvrtý typ vlasů NENÍ NAPLNĚN, protože vlasy mohou výrazně ztenčovat a ztrácet tak objem.

Nedoporučuje se mlýnek silně kudrnatých vlasů, je plná chlupatých a načechraných vlasů.

3. Výhody a nevýhody

(ne můj názor, čtení na internetu)

Bangy vypadají přesněji, získávají "drahý" vzhled

Filirovka dovoluje, aby kadeře byly svěží, ne vážené

Některé účesy, kvůli jejich kreativitě, vyžadují ztenčení po celé délce.

Poté, co začne rozdělovat vlasy

Jemné vlasy začínají vypadat tenčí.

Obnova vlasů po podání špatné kvality trvá dlouhou dobu.

Na první pohled se zdá, že podání je jednoduchá technika, která může být provedena nezávisle. Mělo by se však pamatovat na skutečnost, že skutečný pán vzít v úvahu typ vlasů a jejich tloušťku a typ vlasů a některé jiné nuance známé pouze odborníkům. Proto proto, aby se vlasy ztenčily poté, co se střih stane zárukou jejich krásy a přitažlivosti, musí být důvěryhodný pouze prokázaný a zkušený kadeřník.
Zdá se, že se můžete snadno vyhnout negativním důsledkům, pokud budete postupovat podle všech doporučení a vyberete si dobrého mistra (nebo budete trpěliví a zdokonalujete umění doma). Ale je to všechno zářivé ve skutečnosti?

4. Praktická část výuky

Několikhodinové kopání v síti mě vedlo k závěru: existuje mnohem méně lidí, kteří jsou s podáním spokojeni, než jsou lidé nespokojeni. Mezi stoupenci patří především ti, kterým se líbilo ztenčení ran a ti, kteří si nedokážou představit svůj život bez krátkého ostnatého účesu a jsou nuceni neustále aktualizovat.

Oponenti (ti, kteří mají kolena chvějící se ve slově filarika, jsou zelení zuřiví a jsou připraveni odtrhnout ruce některých mistrů kadeřnického umění se stejnými nůžkami pro ztenčení, navíc se rozbíhají, když mistr zrušil nešťastné konce vlasů) jsou častější u dívek s dlouhými vlasy, bez ohledu na hustotu vlasů.

Takže, co je důvodem selhání, je-li teoreticky všechno docela růžové? Následuje přehled toho, co bylo přečteno a zobrazeno, včetně některých velmi zábavných vysvětlení:

Někteří z nich obviňují negramotnost učitele, používání nekvalitních nástrojů, nevhodné způsoby archivace.

Obviňujte všechno - zoufalou touhu kadeřníků roztrhnout vše, co přichází k ruce, aniž byste vzali v úvahu váš typ vlasů a skutečnost, že tuto touhu nesdílíte. Prostě. Shred. Ano, líbí se mi to.

Nezkušení majitelé Ano, a zkušení, to opravdu tam často zbytečně mletí, aby skryli své vady.

Zástupci konspiračních teorií věří tomu velkému a vynalézavý mysl krásy, s cílem vytrhnout peníze z klientely a držet ji na krátkém vodítku: po podání bude vlasy na krátkou dobu získávat docela slušný vzhled, ale pak končí dokonce ještě horší podmínky, než to bylo před účesem; klient se ptá, proč vlasy kazí, i přes řádnou péči, opět chodí do salonu, platí, mletí na naléhání mistra (bludný kruh).

Někteří mistři jsou tak zvyklí na frézování vlasů s každým účesem, který dobrovolně dělají, a to i tehdy, když zákazník trpělivě požádá o střih bez podání. Někteří to zvládnou běžnými nůžkami, čímž se experimentální osoba odvrací od zrcadla. Protesty demonstrantů jsou urazeny a argumentují, že akce "že by bylo lepší" ("děkuji ještě jednou!"). Neexistují žádné komentáře vůbec.

Co si o tom myslím? Jak již bylo řečeno, téměř všechny moje účesy byly doprovázeny ztenčením konců. Zaznamenala jsem zhoršení kvality vlasů? Moje vlasy jsou dost husté, ale po dlouhou dobu jsem přemýšlel, proč na konci byla bez života a mnohem tenčí než hlavní délka. Možná je to chyba, byť malá, ale svázání.

Také nechápu, proč by měly být hrubé vlasy mleté, proč by náhlé řezání takových vlasů bez podání mělo vypadat hrubě. Opravdu věřím, že plochý tlustý řez je nádherný! A hmatové pocity z toho, jak se jí dotýkají, jsou radost! Včera jsem to zažil sám. Teď se podívám, jak se vlasy budou chovat.

A teď opravdu chci vědět svůj názor:

Jak se cítíte při podání?
Pokud je podobná zkušenost, změnil jste si účes?
Majitelé tresek, podáváte je?

Děkuji, že jste mě nějaký čas vzal! Brzy se uvidíme.

Filirovka tipy vlasů - recenze

A proč jsem to udělal!

Dobré odpoledne, milí dívky! Narazil jsem na větev o ztenčení vlasů, vzpomněl jsem si, jak jsem se na vlasy posmíval, vylákal pár slz. a rozhodl se napsat recenzi, možná že někdo, koho můj špatný zážitek přijde vhod.

Začal jsem mrkat na své kdysi nádherné vlasy, když jsem "vyrazil" z rodičovského hnízda a šel na univerzitu, mi bylo 16 let (teď, kolik času uplynulo 29., je stále více a více mozků).

Takže známost s novými přáteli, kteří s jedním hlasem říkali o mém staromódním účesu a myším vlasům, mě tlačili, abych šel do kosmetického salonu, abych mi přinesl krásu na hlavu. Nebudu tady, abych vás trápil se svými příběhy o tom, co se děje s mým špatný hlava po mnoho let, až do okamžiku, kdy jsem skončil 28 a dospělo k závěru, že v roce 16 bylo vlasy nejkrásnější a zdravější, pak byl můj účes dokonalý.

Kromě toho, že jsem neustále barvila a bělala vlasy, taky jsem je udělala PROČ.

Mnozí pseudo-mistři jednohlasně prohlásili, že jejich vlasy jsou tenké, že kaskáda a ztenčení by přidávaly objem během stylingu, poslouchal jsem je a umožňoval "vytvářet" krásu na mých vlasech. Jejich vlasy poslouchaly stylově pěnou, denně sušily vysoušečem vlasů a naučily se používat kartáč.

Nechci nic říkat, samozřejmě tam byla viditelná hlasitost, ale viditelná a jen půl dne po položení, pak veškerá moje kreativita spadla a vypadalo to "tři vlasy v šesti řadách". Matka mě neustále ukázala na obrázky, kde jsem v mém mládí, abych tak řekl, s krásnými dlouhými vlasy až k kněžím, ale neustále jsem si je vykoupal, nerozumíš nic o ženské kráse!

Ředění umožňuje rovnoměrně rozložit objem na hlavě a zesvětlit hmotnost vlasů

Dobře, to je pravda, přesně naopak))) Ale ne, spousta vlasů opravdu usnadňuje, ale proč je třeba, jen zasahují, že?

Navštívila jsem měsíčně kadeřnické salóny, řezala tenké suché špičky a délka mě nemění, ale samozřejmě, protože jsem znovu a znovu ztenčoval, dostal jsem ocas na myši a byl spokojen s výsledkem.

Roky procházely, chutě se změnily a já jsem dospěl k závěru, že nejkrásnějším účesem jsou dlouhé přirozené vlasy (ukáže se, že má matka pravdu), úplně jsem odřízl veškerou ošklivost, udělal rovný řez a začal růst vlasy.

Řekni mi, jestli potřebuji filigránku. Podle mého názoru se bez ní, mnohem lépe a objem na vlasu objevil bez pěny a kartáčování.

Přesně tak rok po mého střihu pod náměstím, během této doby jsem měl jen kadeřník, který měl ukončit suché zakončení, znovu vyřezal, a vlasy vypadají takto:

Samozřejmě, existuje spousta krátkých účesů, kde je třeba podání, klíčové slovo "SHORT". Chcete-li růst krásnou hlavu vlasů, řezte celou kaskádu pod rovnoměrným řezem a odtamtud začněte růst zdravých vlasů. Je to škoda? Pak si místo označíte, jak jsem kdysi dělal. Filirovka musí být vždy aktualizována, smykově suché konce, je to začarovaný kruh, a navíc musí být každodenně takový účes položen denně, čímž se traumatizuje vlasy. Ne, není možné s ní růst vlasy, věřte dívce s více než 10 lety zkušeností!

Přemýšlejte desetkrát, pokud náhle změníte myšlenku na svou hlavu, pak tato ošklivost růst oh, jak těžké.

Ne, ne, ne, nedoporučuji!

Dívky, tohle není všechno, co mám šikanování vlasů, kdo se stará, tady je přehled toho, jak jsem udělal perm Ach, hloupý, hloupý.

_________________________________________________________________________________________

Děkuji vám za pozornost, buďte krásní!

S tebou byla Julia, YlaLarina!

Pro Více Informací O Suché Vlasy