logo

Tónování vlasů po odlehčení nebo náhradě škody

Chcete posílat prameny, ředit po zesvětlení nebo barvení a dosáhnout stabilního a nasyceného odstínu? Kosmetici našli řešení - to je tón vlasu. Pro tento způsob se používají sloučeniny, které neovlivňují samotnou strukturu vlasů. Oni to obklopují pouze venku, neporušují je, barvu nasytí a odolávají. Jak používat tento postup doma, o populárních a účinných barvivech, přečtěte si.

Jaký je rozdíl od barvení

Změna barvy pramenů pomáhá dětem vypadat mnohem úžasněji a jistěji. Aby neztratili své zdraví a brilantnost s těmito inovacemi, zkušení kadeřníci nabízejí zákazníkům nahradit barvení tonizací.

Jaký je rozdíl?

 1. Pro barvení se používají barvy s chemickými složkami. Jejich působení je zaměřeno na změnu struktury vlasů zevnitř, ve větším rozsahu je škodlivé pro prameny. Tónováním vytvoříte hustou skořápku kolem vlasů. Žádné vnitřní poškození a změny nedochází, vlákna si zachovají strukturu.
 2. Barvení zničí strukturu kadeří často vypadá křehké a rozdělené končí. Tonizační kompozice jsou položeny v pořádku a lepené šupiny chloupků, aby byly hladké a poslušné.
 3. Tonika dodatečně zvlhčují prameny, takže po takovém postupu si klienti zaznamenávají výrazné zlepšení stavu vlasů. Zatímco barvení pouze vysuší a degraduje strukturu vlasů.
 4. Po vyfarbení můžete odstínit, aby se výsledek opravil a částečně kompenzovat poškození.
 5. Jedinou výhodou konvenčního nátěru je schopnost drasticky měnit barvu kudrlin. Sloučeniny tónování mohou dovolit pouze nepatrné změny v blízkosti původního odstínu.

Barvení a tónování jsou dva různé procesy. První z nich zničí zdraví a krásu vlasů a druhá vytvoří kolem nich druh ochrany. Neztrácejte příležitost k vyhlazení škodlivých účinků chemických látek, které jistě použijí tonizaci po barvení.

Dávejte pozor! Tónování vlasů po zesvětlení pomáhá měnit odstín o 2-3 tóny, nicméně není vhodné pro barvení šedých vlasů. Buďte připraveni vidět zbytky toniků na čelenku, protože je to normální. Viz také: je možné zesvětlit tonizaci vlasů?

Proč tónování po objasnění

Zesvětlení zahrnuje zničení přirozeného pigmentu na vlasy. Tónovací látka vyplňuje vytvořené dutiny neutralizovaným pigmentem skrze otevřené váhy. Tento pigment působí jemně a nepoškozuje oslabené prameny, lepí otevřené váhy a obaluje vlasy ochranným filmem.

Chemické složení nátěrů způsobuje oslabení a rozbití pramenů, vlasy jsou často zmatené a při vyšívání jsou vytaženy. Částečná korekce situace po objasnění pomůže tonizujícím kompozicím. Jejich úloha je následující:

 • upravte barvu, zpevněte ji;
 • posílit, vytvořit ochranný film;
 • učinit zámky hladké a hedvábné;
 • dát lesk, kudrlinky vypadají luxusní a zdravé;
 • pramínky se stanou ohebné, neroztrhnou se při česání;
 • účinek barvení trvá déle;
 • Kudrlinky jsou jednodušší.

Tip! Při výběru tonika věnujte pozornost složení. Pokud je peroxid vodíku, pak je výrobek minimální, ale porušuje strukturu vlasů. Navíc, po takovém nástroji není možné vrátit se do původního přirozeného stínu, a to ani po finálním oplachu.

Fotografie před a po

Jak zarovnat barvu vlasů po osvětlení

Hlavním problémem bělených pramenů je nerovnoměrný tón a žluť. Co dělat pro ty, kteří prakticky mají celou řadu jasných odstínů na vlasy?

Řešení problému neúspěšného znečištění nabízí odborníci několik řešení:

 1. Chcete-li zabarvit kudrlinky a znovu-barvit - možnost efektivní, ale riziko je nakonec zničit, přeměnit na žínku;
 2. Pokud se otázka týká žluté barvy, pak optimálním řešením jsou tónované šampony a balzámy purpurové barvy nebo tonické barvy s perličkovými a pískovými odstíny. Jsou komerčně dostupné a neškodné;
 3. Vyhlazujte hranice mezi odstíny pomáhá tonizovat s lehkým ztmavnutím (odstín je trochu tmavší).

Rada Chcete-li zachovat krásu, sílu vlasů po neúspěšném osvětlení, neprovádějte sami sebe žádné kroky, poraďte se s odborníkem. Kudrlinky oslabené barvou se snadno dají úplně kazit a ne dosáhnout požadovaného efektu. Kromě toho, pokud si bezmocně zvolíte barvu, riskujete tomu, že prameny budou nazelenalé nebo fialové.

Vyberte požadovaný odstín

Velkolepý a luxusní vzhled vlasů závisí do značné míry na vybraném tonicu. Nástroj může odhalit krásu stínu kudrlin v plném rozsahu, pak budete neodolatelný. Pro usnadnění úkolu nabízejí kosmetické firmy speciální paletu barev. Při jeho použití určíte možný konečný výsledek.

Správně zvolený odstín zdůrazní krásu a harmonii barvy, ale musíte dodržovat jednoduchá pravidla:

 1. Čím bližší bude původní barva k vybranému, tím větší je vzhled.
 2. Obnovit, zvýšit obličej, zdůraznit červenavou hru pramenů blonďat pomůže tonikům teplé, zlaté tóny.
 3. Pro tmavé blondýnky a červené oči je ideální použít měděné odstíny v blízkosti jasně červené barvy.
 4. Stříbrná, platinová tonika se postará o suché vlasy.
 5. Chcete dostat účinek slunečních pruhů, zkuste lehčí odstíny.
 6. Blonďatým dívkám se nedoporučuje používat výrobky určené pro brunety. Tmavé odstíny dodají tváři další roky a trpělivost.
 7. Smíchejte 3 tóny sousedící s přirozenou barvou, aby vizuálně přidal další objem do pramenů.

Tip! Při výběru toniků pro bělené kadeře si všimněte, že konečný výsledek bude o něco lehčí než slíbil na paletě.

Typy tónování

V kadeřnictví je několik stupňů tónování. Odlišují se ve výběru formulací tónů a trvanlivosti výsledku:

 • Intenzivní - provádí se po barvení vlasů. Poskytuje maximální ochranu pro oslabené chloupky, vyplní je dutiny vzniklé chemickou expozicí. Doporučuje se používat vysoce kvalitní tonikum, šampony nebo jiné barviva, které neobsahují amoniak. Výsledek po ukončení procedury se udržuje na vlasu 2-3 měsíce;
 • Jemné - provádí speciální spreje, šampony, které jsou doplněny vitamínovými komplexy, různými živinami. Stínování bude trvat pouze 1 měsíc;
 • Snadné - pomáhá určit, zda je barva vhodná nebo ne, rychle vypláchněte.

Tip! Ani se nesnažte proměnit v blondýnu se šamponem. Tonika neovlivňují pigmenty uvnitř chloupků, nezničte je. Jsou schopni pouze dočasně maskovat přírodní barvu, aby ji zastínila.

Pokud je postup lepší odložit

Řekněme ne na tónování barev, šamponů, pokud máte:

 • šedé vlasy jsou viditelné (tonik nebude skrývat);
 • vlasy natřené přírodní hennou;
 • méně než 7 dní přešlo z osvětlení kudrlin;
 • mít alergii na přísady.

Před použitím jakékoli barvy, nátěrového produktu, testu na alergie.

Doma

Takový postup může provádět nejen špecialista na holičství, ale i doma. Naše doporučení vám pomohou dosáhnout maximálního výsledku.

Užitečné video o odbarvení vrásčitých vlasových kořenů, následované tónováním:

Směs vaření

Existují dvě kategorie produktů tónování:

 • Jednoduchý - nástroj je připraven k použití na prameny. Jsou to tónované šampony, pěny, balzámy nebo spreje.
 • Komplex - sestává z oxidačního činidla a barviva. Před aplikací musí být v určité míře smíchány.

Před zahájením procedury se postarat o zdraví pramenů, připravit si výživnou, vitamínovou masku a po umytí vlasů používejte kondicionéry a balzámy. Nezapomeňte, že většina barevných směsí nevytváří, ale chrání před vnějšími vlivy od agresivních médií.

Co potřebujete

Tónování při provádění se podobá barvení, proto je soubor potřebných objektů a nástrojů totožný:

 • Tónovací nebo barvicí barvivo s oxidačním činidlem;
 • Župan a límec, aby se nepoškodilo oblečení;
 • Rukavice;
 • Plastová nádoba;
 • Štětec;
 • Kadeřník na vlasy

Pozor! Kovové předměty pro práci s barvou, oxidanty nejsou vhodné.

Postup

Existuje přesná sekvence akcí, druh algoritmu:

 1. Umyjte si vlasy pouze šamponem.
 2. Lehce vysušte vlasy.
 3. Rozdělte všechny kudrlinky na čtyři části ve dvou rozkrojích: svisle - od středu čela k hřbetu na krku, vodorovně - od jednoho ucha k druhému.
 4. Začněte od vrcholů. Rozložte směs rovnoměrně na prameny. Nejdříve ošetřete kudrlinky v zadní části hlavy a postupně se přesuňte k obličeji. Vyrůstají kořeny poslední.
 5. Nevypláchněte kompozici uvedenou v instruktážním čase, v průměru to trvá 20 minut.
 6. Opláchněte tonikum čistou teplou vodou, ale ne horké.
 7. Nakonec si umyjte vlasy šamponem a aplikujte výživnou masku.
 8. Zrušte prameny starým ručníkem, protože zbytky toniků ho mohou zničit a zničit.

Tip! Kůže na krku, za ušima, na čele a ve spáncích by měla být ošetřena krémem na obličej. To vám umožní snadno se zbavit částic tónové směsi, když je na nich zasáhne.

Tónování bělených vlasů je jednoduché a bezpečné. Hlavním úkolem je poslouchat rady odborníků a sledovat zadanou sekvenci.

Užitečné video upozorní na sebe:

Jak často postup provádíte

Odborníci doporučují tónování jednou za 2 týdny. To stačí k udržení zvoleného tónu a nepoškozování vlasů. Pravidelný postup umožňuje vyhlazování hranice mezi kořeny přirozené barvy a barevných pramenů, což je nenápadné.

Výběr barvy

Moderní trh kosmetických přípravků nabízí velký výběr toniků. Jsou to kůže, šampony, pěny, spreje, mohou být zbarveny, ale efekt nebude trvat dlouho, maximálně 1 měsíc.

Rozumíme, jaký druh barvy tónoval po vyblednutí. Specialisté používají polostátní barvy. Pokud se vaše vlasy rozjasní, pak by to mělo být uvedeno na tonicu. Zvažte, co používají kadeřníci:

 • Kaposová barva - určená výhradně pro bělené prameny. Dokonale doplňuje výslednou barvu. Výrobek musí být zředěn. Kompozice také zahrnuje esenciální a rostlinné oleje, bílkoviny a minerální soli;
 • Výrobky značky Estel - jedna z populárních značek kosmetiky pro kadeřníky. Bohatá paleta odstínů, jemný náraz a vysoká kvalita činí vlákna měkkou a lesklou, a keratin dodatečně posiluje oslabené chloupky. Odbarvovací barviva se zředí oxidačním činidlem v poměru 1: 2, čtěte také o použití barvy Estelle pro tónování;
 • Schwarzkopf Blondme - produkt lze použít i pro zesvětlení kadeřnictví. Tato barva má ve svém arzenálu pouze 6 odstínů, chladné a teplé;
 • Wella Color Touch je profesionální verze tónovacích produktů. Má jedinečné složení, pomáhá vyhlazovat prameny a zaručuje odolné, syté barvy;
 • KONCEPT Profy touch - neobsahuje amoniak, ale tónová odolnost to netrpí. Prostřednictvím perfektně vypadajících pramenů je díky vícesložkovému živinovému složení použitelný pro barvení kroužků. Výrobek je certifikován.

S tónováním vaše kudrlinky budou svítit novou silou. Navíc budou vypadat silně a zdravě a vítr a agresivní faktory z atmosféry jim neublíží. Přidejte k vašim pramenům elegantní lesk a hedvábnost!

Ideální tónování bělených vlasů doma: výběr barvy a technologie použití barvy

Tónování bělených vlasů je postup, který nejen mění barvu pramenů, ale také se stará o ně.

Po zpracování se zablokované pigmentové zámky dostanou rovnoměrnější odstín a příjemný lesk.

Vlasy jednoduše zapadají do vlasů, vypadají živé, zdravé a dobře upravené.

V článku se zamyslíme nad tím, zda stojí za to tónovat bělené vlasy, jak zvolit správné odstíny, kdy začít postup, a jak barvit po bělení a vyhnout se poruchám.

Mám tónovat bělené vlasy?

To je důvod, proč po zesvětlení vlasů je třeba pečlivé ošetření a intenzivní péče. Hlavním úkolem je, aby prameny zbavené pigmentu byly co nejpřirozenější, aby se zabránilo jejich křehkosti a průřezu.

Dalším problémem je nepřirozená barva bělených pramenů. Získávají nepříjemný nažloutlý odstín, který vyhovuje velmi málo lidí. Chcete-li se zbavit toho, pomůže vám speciální prostředky neutralizovat pigment a poskytnout pramenům přirozenější tón bez ztmavnutí.

Řešení problémů bělených vlasů pomůže tonizovat.

Při správném použití může postup:

 • obnovit povrch vlasových šachet, vyhlazovat keratinové váhy;
 • odstranit žlutost;
 • dávají pramenům krásný odstín, který odpovídá typu vzhledu;
 • chránit vlasy před negativními účinky prostředí;
 • Dejte kudrlinky přírodní lesk.

Odborníci doporučují použití tonizačních přípravků dvou typů. První jsou šetřící polostálné barvy, které neobsahují amoniak, ale obsahují oxidační činidlo.

Před použitím se složky po nanesení na prameny mísí, přípravek se uchovává 15-30 minut. Výsledek se udržuje po dobu 1,5-2 měsíců v závislosti na počátečním stavu srsti a kvalitě barviva.

Další oblíbená kategorie tónování poskytuje krátkodobější efekt, ale umožňuje odvážnější experimenty s barvami. Tato skupina zahrnuje tónované šampony, tonikum, pěny a gely, které se nanášejí na vlhké vlasy a stárnou nejdéle 10 minut.

Prostředky působí velmi jemně, mírně mění původní odstín, dává vlasům krásný lesk, osvěžuje a oživuje barvu. Účinek přetrvává 1-2 týdny, odstín se postupně mizí v závislosti na frekvenci mytí.

Výběr správných odstínů

Výběr barvy závisí na počátečním odstínu vlasů a na celkovém typu barvy. Dívky s vyčiněnou tváří a nebo teplou nažloutlou kůží budou vyhovovat medu. Karamel, světle žlutý nebo pšeničný tón. Měli by se vyhnout studenému stříbrnému a platinovému rozsahu, který bude vypadat mimozemsky a vizuálně dodat věk.

Nejsložitější odstín pro profesionální stylisty je velmi lehký smetanový blond. Může být teplý nebo chladný a vyžaduje dvojí osvětlení s následným bělení jednotlivých pramenů.

Majitelé růžové, sněhově bílé nebo olivové pokožky chodí v chladných tónech. Stojí za to věnovat pozornost galetu popela, barvy s fialovým, modravé, stříbřité tóny.

Světle hnědé vlasy mohou být osvěženy samostatnými bělenými prameny. Není nutné dávat černobílé vlasy, dnes jsou v módě modré barvy, které mohou být vytvořeny pomocí tonizačních přípravků.

Ne vždy světlem úplně zbavuje vlasy pigmentu. Některé dívky raději zesvětlují vlasy, aby lépe vnímaly barvu. Takže světlá hnědovlasá žena se může stát zlatou blondou.

Osvěžující blond vlasy pomohou perličce se modravou, stříbrnou, růžovou nebo fialovou třpytkou. Červené vlasy se hodí do odstínů starého zlata, jasné mědi nebo okru.

Kdy začít postup?

Vlasy mohou být zbarveny ihned po bělení. To je to, co dělají v salónech. Pololesklé barvy rychle obnovují poškozenou vrstvu keratinu, prameny vypadají krásně a dobře upravované.

Po ukončení procedury je lepší nechat hlava několik dní. K péči o prameny bude potřebovat speciální šampon pro barvené bělené vlasy. Uložte barvu pomůže opalovací krém, který je aplikován před opuštěním domu.

Tónování se opakuje každé 2 týdny. Hodně závisí na původní barvě vlasů, jejich stavu a použití barviva. V intervalech mezi aplikací polobarvení můžete použít zbarvený šampon stejné barvy.

Barvení po vyjasnění: pokyny krok za krokem

Před zahájením procedury je nutné chránit kód a oblečení. Pomůže profesionální peignoir, zapínání u krku. Pokud ne, můžete hodit ručník přes ramena. Kůže na čele a u uší je rozmazána tukovým krémem nebo vazelínou.

 1. Vlasy je třeba umýt a uschnout. Tónovací lék nepronikuje hluboko do jádra, lék je distribuován rovnoměrněji a udržuje se na čistých vláknech déle.
 2. Polostatická barva se smíchá s oxidačním činidlem v poměru doporučeném výrobcem. Některé profesionální značky vytvářejí další barevné úpravy nebo zesilovače, které zesvětlují odstín. Je důležité používat drogy jedné řady, což pomůže vyhnout se nepříjemným překvapením.
 3. Vlasy jsou česané a rozděleny do 4 částí: centrální blízko čela, okcipitální a temporální. Pro pohodlí jsou vlasy bodnuty kadeřními sponami.
 4. Zpracování začíná na zadní straně hlavy. Zředěný nátěr se nanáší plochým kartáčem. Po rozdělení jsou prameny provázány plastovým hřebenem s řídkými zuby pro rovnoměrné rozložení.
 5. Za druhé, časové zóny jsou zpracovány, práce je dokončena barvením pramenů na koruně a blízko čela.
 6. Pokud je třeba aplikovat více odstínů, je nutné střídat střídavě pomocí různých kartáčů.
 7. Po 10-30 minutách se lék umyje tekoucí vodou bez použití šamponu.

Při použití méně odolných léků je postup zjednodušen. Například při barvení s tonizujícím šamponem se doporučuje nejprve umýt vlasy a poté aplikovat novou dávku a držet ji na prameni po dobu 3 až 7 minut. Čím více výrobku zůstává na vlasu, tím jasnější a tmavší bude odstín. Po umytí se vlasy suší bez použití vysoušeče vlasů.

Masky jsou rozmístěny na čistých, vlhkých pramenech pomocí kartáče a po 10 minutách se omyjí teplou vodou. Podobně jsou aplikovány pěny, balzámy a tonikum.

Přesný čas závisí na doporučení výrobce a počátečním stavu vlasů.

Jak se vyhnout chybám?

Mnoho dívek si stěžuje, že domácí tónování nevede k očekávaným výsledkům. Pokud nedodržíte dobu expozice, mohou být prameny příliš tmavé s nepříjemným modravým nebo červenavým podtónem.

Následující opatření pomohou zabránit chybám:

 1. Před tonizací musíte obnovit účes, zbavit se rozštěpených konců. Při barvení získávají tmavší barvy.
 2. Rychle rozmíchejte barvu vlasů. Pruhy, namalované na začátku práce, jsou tmavší.
 3. Je důležité vybrat správný odstín. Profesionální nástroje jsou obvykle označovány čísly, je pro začátečníka obtížné se v nich pohybovat. Doporučuje se vybrat paletu s prameny.
 4. První tónování na bělených vlasech je lepší strávit v salonu. Po pozorování práce profesionála můžete opakovat všechny triky doma.

Tónování oživí bělené vlasy, dodá jim přirozenou barvu a zářivý lesk. Postup je naprosto bezpečný, je snadné dělat doma. Chcete-li uspokojit výsledek, musíte zvolit kvalitní tónování a dodržovat všechna doporučení výrobce.

Vlastnosti tónování vlasů po objasnění

Osvětlení není nejvhodnější postup pro vlasy. Ale různé typy zvýraznění jsou nyní v módě, tolik žen učiní tento krok. A ne každý je spokojen s výsledkem. Často při okamžitém osvětlení nebo v průběhu času dochází k ošklivé žlutosti. Naštěstí to může být fixováno tonizujícími bělenými vlasy.

Co je tónování

Tónování je jedním ze způsobů zbarvení. Ale při použití toniků, na rozdíl od odolných nátěrů, se ochranná keratinová vrstva vlasů neuvolňuje a pigment zůstává pouze na povrchu. Takový postup je prakticky neškodný. Přestože při častém používání toniků, které obsahují alkohol, mohou být vlasy vysušeny.

Tonika se liší v složení a intenzitě barvení. Barevná paleta některých výrobců dosahuje 30 nebo více možností, což lze navíc smíchat. To vám umožňuje zvolit správný odstín pro libovolný typ a barvu vlasů. A pokud se mu to nelíbí, pak po několika dnech bude prakticky žádná stopa, která by ho zanechala - výsledek tónování je krátkodobý.

S rozjasněnými vlasy se tonikum omyje ještě rychleji než s přírodními. Po bělení se keratinové váhy pokrývající vlasy nevracejí zcela na své místo. Zůstává uvolněná, špatně zachovává vlhkost a barevný pigment. Čím jsou vlasy poškozeny, tím horší může být jakákoliv barva.

Výhody a nevýhody

Tonizované bělené vlasy se používají hlavně k neutralizaci nebo maskování žloutnutí. Ale nejen. S ním můžete přidávat takové módní odstíny jako jasný, bledý fialový, růžový do vlasů. A stejně jako jakýkoli kosmetický postup má tonizace své výhody a nevýhody.

Výhody tohoto typu barvení, které jsou předmětem použití vysoce kvalitních formulací, jsou zřejmé. Dobrá tonika:

 • úplně neškodné pro vlasy;
 • osvěží barvu a dává požadovaný odstín vlasům;
 • chrání vlasy před dalším poškozením;
 • vrací je lesk a pružnost;
 • vyplňuje dutiny mezi keratinovými stupnicemi;
 • hydratuje a dokonce mírně vyživuje vlasy;
 • prodlužuje "životnost" trvalého barviva;
 • nedráždí vlasové kořeny a pokožku hlavy;
 • pohodlné i pro domácí použití.

A když se správně používá, tonikum dokonale skrývá i hojné šedé vlasy, když rostou kořeny. Zde je však důležité vybrat co nejblíže k přírodní nebo základní barvě a přísně dodržovat technologii její aplikace.

Hlavní nevýhodou tonika je to, že se rychle vypláchne. Díky tomu není možné barvit vlasy v nové barvě, ale pouze opravit 2-3 tóny.

Ihned po použití je světlejší a po 2-3 promývacích odstínech. Ale s bělenými vlasy se zcela vymyjí velmi špatně. Chcete-li odstranit veškerý pigment, musíte použít praní.

Tajemství výběru

Tónování vlasů po osvětlení je skvělý způsob, jak mu dát vybraný odstín. Je vhodný pro ty, kteří preferují ne příliš jasné, mírně tlumené tóny: čajová růže, popel, béžová atd. Chcete-li získat požadovaný výsledek, je důležité vědět, jak správně zvolit a používat tonikum.

90% úspěchu v barvení vlasů je správná volba barvy. A ačkoli paleta odstínů od předních výrobců je velmi bohatá, ne všechny jsou vhodné pro bělené vlasy.

Ty, které jsou v temném spektru - od gaštanu po černé - určitě by měly být vyloučeny. Na jasné hlavě vlasů jsou okamžitě vymyty a zanechávají jen špinavé skvrny. Ale i když je barva intenzivní (bezprostředně po tónování), vypadá nepřirozeně a nerovnoměrně klesá.

V závislosti na odstínu získaném po vyčištění můžete použít takové tonikum:

 • teplé blond - všechny tóny zlata, červené, karamelové, teplé béžové;
 • studená blond - perla, popel, stříbro, kouřová, fialová, růžová;
 • světlá blond - měď, červená, pšenice, ořech, káva s mlékem.

Po odlehčení tmavých vlasů (kaštan, černá) se téměř vždy vyskytuje více či méně intenzivní zrzka. Odstraňte ji zcela nemožným. Je zbarven červenavými nebo měděnými odstíny.

Nejodvážnější mohou použít více nasycených barev k tónování bělených pramenů: třešeň, burgund, modrá, mahagon atd.

Tonic

Existují tři stupně tónování vlasů. Při lehkém nátěru se vymyje maximálně 2-3 krát. Měl by být použit v případě, že si nejste jisti, že barva vyhovuje vám.

Normální tónování může trvat až 3-4 týdny (za předpokladu, že si každý den neprajete vlasy!). Intenzivní pobyt na vlasy dvakrát delší - až 6-8 týdnů.

V závislosti na tom, jaký stupeň tónování potřebujete, je zvolen typ nástroje:

 1. Šampon odstínu. Ve skutečnosti se jedná o běžný detergent s přidaným barevným pigmentem. Může být dokonce použita denně, aby neustále udržovala požadovanou intenzitu barvení. Změní nejvíce stín na 1-2 tóny, udržuje následující praní.
 2. Pěnové tonikum. Moderní nástroj, velmi vhodný způsob, jak zesvětlit žloutnutí vlasů po osvětlení. Je rovnoměrně rozložen na mokré vlasy a zároveň usnadňuje jejich styling. Efekt však trvá až do dalšího praní.
 3. Sprej K dispozici je speciální nástroj pro tónování kořenů a maskování šedých vlasů. K dispozici jsou také pečující spreje - tonika s bylinnými extrakty a přírodními oleji. Nejsou jen lehce tónované, ale také obnovují vlasy. To je vymýváno 1-3krát.
 4. Tónovací balzám. V závislosti na intenzitě barvy a struktury vlasů může vydržet až 6-8 proplachů. Čím delší je tonikum na vlasy, tím lépe to barví. Proto, v jasných barvách (jahody, fialové), musíte být opatrní, abyste je nepřehnuli.
 5. Poloměrná barva. Používá se pro intenzivní tónování, neobsahuje amoniak, ale je smíchán s oxidačním činidlem. Časté používání bělených vlasů se nedoporučuje, protože se zhoršují ještě více a ztrácejí hodně vlhkosti.

Nejlepší ze všech, pokud správný kadeřník vám může pomoci vybrat správný typ a odstín tonika. A také poradit o správném domácím použití.

Pozor při nákupu

Když kupujete tonikum, je nutné věnovat pozornost nejen jeho barvě. Velmi důležitá je kvalita výrobku. Pokud je to pochybné, může být výsledek zbarvení nepředvídatelný. To platí zejména o "stříbrných" šamponech a tonikách, vytvořených pro neutralizaci nažloutlého odstínu. Ve skutečnosti mají intenzivní modrou nebo purpurovou barvu a pokud je nástroj špatné kvality, mohou být vaše vlasy zbarveny inkousty.

Lepší důvěryhodnosti osvědčených výrobců. Kromě toho je tonikum levnější než barva a jeho cena, i při běžném používání, je nízká.

Prodloužený produkt nelze použít. Proto věnujte zvláštní pozornost propagačním předmětům - často končí. Tonic může změnit barvu při vystavení vzduchu - nezapomeňte zkontrolovat integritu obalu.

Nekupujte tonikum předem, když se chystáte zesvětlit. Nezmění se, ale opravuje pouze barvu, takže je nutné ji vybrat po obdržení hlavního výsledku. Nepoužívejte experimenty s tmavými a extravagantními tóny - pouze mytí je zcela odstraní z bělených vlasů, ale je to škodlivé.

Pravidla aplikace

Každý typ toniků má své vlastní nuance, ale pro jeho aplikaci existují obecná pravidla. Není to nic těžkého, takže tónování vlasů doma je možné a nutné samo o sobě. Některé nepříjemnosti mohou nastat pouze s velkou délkou. Ale i s nimi snadno zvládnout, znát nějaké tajemství.

 1. Na rozdíl od stálých barviv se tonikum vždy aplikuje pouze na čisté vlasy.
 2. Pokud necháte vlasy mírně vlhké, bude vhodnější rozdělit produkt přes vlasy.
 3. Tónové barvy rukama a oblečení, takže předtím, než začnete, musí být chráněny.
 4. Pro krátké účesy můžete tonikum okamžitě aplikovat na celou hlavu, rozšiřovat malé množství v dlaních a pak přes celou hlavu vlasů.
 5. Střední a dlouhé vlasy musí být zbarveny v oblastech, které jsou předem přiděleny a fixovány.
 6. Pokud jsou vlasy silné, můžete použít běžnou štětku nebo malou houbu.
 7. Po nanesení tonika po celé hlavě se doporučuje několikrát pokrýt vlasy širokým hřebenem, aby byla barva co nejrovnoměrněji rozložena.
 8. Musíme rychle pracovat, jinak jsou první vlákna intenzivněji a barva bude nerovnoměrná.
 9. Vypláchněte tonikum nejméně 2-3 minuty pod tekoucí vodou (ne horké!).
 10. Pro konsolidaci výsledku je žádoucí okamžitě aplikovat balzám na barevné vlasy - zavře keratinové váhy a pomůže udržet pigment déle.

Je to důležité! Před prvním použitím tonika si pečlivě přečtěte pokyny a důsledně dodržujte. Pokud máte tendenci k alergiím - nezapomeňte provést test.

Pamatujte si, že tónování není postup péče. Pro bělené vlasy potřebujete pouze 2-3x týdně výživné masky, stejně jako použití oleje pro špičky, tepelnou ochranu a spreje s UV filtrem při vstupu na otevřené slunce. Na zdravé vlasy, dokonce i tonikum zůstává delší, je snadnější se vejít do vlasů a vypadat ještě atraktivnější.

Tónované vlasy po osvětlení

Příčiny žlutosti na bělených vlasech

Než začnete postup tonizování, musíte zjistit příčiny žlutosti ve vlasech. Žlutost je nejčastějším problémem, který trápí vlastníky bělených vlasů. Vzhled podobného problému je spojen s následujícími faktory:

 • Krok odstranění pigmentu ze struktury vlasů je vynechán.
 • Silně tmavý přírodní pigment, který částečně zůstával ve vlasech po proceduře. Z tohoto důvodu po určité době reaguje s barvou.
 • Velitel neměl dostatečné zkušenosti s postupem.
 • Nízká kvalita laku
 • Barva byla udržována na vlasy nebo příliš málo nebo příliš mnoho času.
 • Vlasy křehké a oslabené
 • Opláchněte vlasy tekoucí vodou, která obsahuje částice rezu a soli.

Zabránit tomuto problému je mnohem jednodušší než bojovat proti němu.

Co je tónování vlasů

Tónování vlasů zahrnuje použití světlého odstínu, nikoli barviva, která působí agresivně na vlasy. Tónování umožňuje změnu barvy na několik tónů nebo zvýšení sytosti přirozeného odstínu. Proto se tónování nazývá korekce barev.

Jak tónování se liší od barvení

 1. Při použití barevných barev s chemickými složkami. Účinek barvy má za cíl proniknout hluboko do vlasů a změnit její strukturu. Tonic zase vytváří ochranný obal kolem vlasů. Z tohoto důvodu neexistuje vnitřní zničení.
 2. Po obarvení se špičky rozštěpí a vlasy se křehčí. Tónovací činidlo přilepí váhy dohromady a uklidní vlasy.
 3. Tónovací činidla se používají k hydrataci vlasů. Barva vysychá vlasy. Po změně barvy není dostatečná vlhkost.
 4. Tónování pomůže vyřešit výsledek po barvení.

Proč tónovat vlasy po osvětlení

Zesvětlení a bělení vlasů zahrnuje úplné odstranění přírodního pigmentu z vlasů. Po ukončení procedury vlasy obsahují dutiny a váhy jsou odhaleny. Vlasy začínají absorbovat mastnotu, nečistoty a prach. Proto musí být prázdná místa naplněna umělým pigmentem, který tónování činí dobře. Nepoškozuje oslabené vlasy, vyplňuje prázdné prostory a lepí otevřené váhy.

Chemikálie v barvě oslabují vlasy a zpřísňují je. Proto jsou vlasy často zamotané, a když česání vytažené trhliny. Tónovací nástroje pomáhají částečně vyřešit tento problém.

Výhody a nevýhody tónování vlasů

Stejně jako jakýkoliv nástroj má tónování pozitivní a negativní vlastnosti.

 • Šetrné látky. Jak již bylo uvedeno výše, když tónování vlasů neruší jejich strukturu. Neobsahuje ani neobsahuje amoniak, který ničí vlasy, odstraňuje keratinovou vrstvu nebo je její obsah minimalizován. Při správné péči je poškození tónování sníženo na minimum.
 • Obnova. Složení těchto fondů zahrnuje keratin, který vyrovnává vlasy a vyplňuje dutiny, které se tvoří po bělení nebo osvětlení vlasů.
 • Vlasy jsou hladké, lesklé a hedvábné. Rovněž se stanou učenějšími a během česání se rozbíhají méně.
 • Korekce barev je bez poškození vlasů.
 • Protein obsažený v tonicu vyhladí vlasy. Díky němu vlasy začínají odrážet světlo, což je bude lesklé.
 • Není alternativou k barvivu na vlasy. Tónování způsobí, že vlasy budou mít jen několik odstínů lehčí.
 • Rychlé proplachování barev. Tento nástroj pomůže jen udržet stín, ale stále musíte vlasy znovu zesvětlit.
 • V zimě se tonikum omývá mnohem rychleji než obvykle. Vzhledem k pokrývce hlavy se pokožka pokožky potní, takže existuje nebezpečí, že na čepici zanecháte stopy tonika.

Tato metoda má své drobné nedostatky. Ale navzdory tomu jsou výhody tónování mnohem větší než mínusy.

Typy tónování

V závislosti na postupu je tónování rozděleno na:

 1. Intenzivní. Vhodný pro slabé vlasy. Držte barvu asi tři měsíce. Postup je prováděn doma pomocí šampónů nebo jiných podobných prostředků.
 2. Jemný. Používá se k obnovení struktury vlasů. S takovým barvením se upřednostňují činidla s přítomností vitaminů a živin. Z mínusů tohoto typu tónování - minimální stupeň barvení. Doma se běžně používají spreje nebo šampony.
 3. Snadné Tento typ toniků bude trvat nejvýše dva týdny na vlasu. Obvykle se odstín začíná ztrácet po prvním mytí hlavy.

Výrobky na tónování vlasů

V tuto chvíli můžete vidět obrovské množství tónování. Ale všichni mají jednu společnou kvalitu - jas a sytost barev rychle zmizí.

Světelné tonikum

Patří sem:

 • Tonizující šampony
 • Tónovací balzámy
 • Pěny
 • Gely

Jemné tonikum

Obsahují přírodní složky. Mohou se nalézt na regálech obchodu nebo doma. Udržuje barvu asi měsíc, pak je třeba postup opakovat. Současně se vlasům nenarazí žádná poškození.

Patří sem:

 • Kosmetika, která se nachází na regálech obchodů
 • Domácí tonikum. Vhodné pro milovníky organické kosmetiky. Pro hnědovlasou skořici je vhodné. Heřmánek rozjasní vlasy a dubová kůra nebo vlašský ořech jsou vhodné pro brunety. Můžete také použít cibulovou kůru, šafrán, chrpy, kurkuma a další. Pro použití takového tonika je z nezbytných přísad provedena silná infuze. Po každém mytí vlasů oplachují vlasy. A vývar není nutné umyt.

Trvalé tonikum

K dispozici je také kosmetika pro tónování vlasů, které lze snadno aplikovat doma:

 • Šampon odstínu. To pomůže poskytnout stín vlasům, ale bude trvat jen týden. Pro dlouhodobý účinek byste měli pravidelně umýt vlasy tímto nástrojem.
 • Barevný balzám. Je lepší je aplikovat v sadě se stejným tónovaným šamponem. Neposkytuje jen stín, ale také se stará o vlasy a dodává jim lesk.
 • Tónovací masky
 • Stínicí pěny, gely, pěny. Bude mít jasnější účinek než šampon. Ale vydržte, než si umyjete vlasy.

Jak vybrat barvu, odstín

Na regálech širokého sortimentu tonizačních produktů. K tomu pomohou speciální stoly, které vám pomohou najít správný odstín. Nezapomínejte, že tonizující činidla nebudou pomáhat odlehčit temné, regrown kořeny. Pomohou obnovit pouze barvu. Pro barvení obnovených kořenů se bude muset uchýlit k opakovanému postupu objasnění.

Chcete-li najít ten správný odstín, vyberte ten, který je nejblíže vaší barvě vlasů. Pokud chcete dát vlasům mírně odlišný odstín, pak je několik doporučení:

 • Pro vlasy s odstínem medu je lepší koupit tonikum v zlatých tónech. Například karamel nebo šampaňské. To vám dá záře.
 • Efekt pramenů vybledlých na slunci se získá pomocí tónování, které bude pár tónů lehčí než váš stín.
 • Studená blond zdobí toniku pšenice, stříbra nebo perleťového odstínu.
 • Tmavá blondýnka bude zdobit dobře tonikum s červeným nebo měděným odstínem.
 • Nedoporučujeme se uchýlit se k tmavým tonikům, protože tyto odstíny na blond vlasy budou zvyšovat věk.
 • Chcete-li přidat hlasitost, promícháme dohromady tři sousední tóny.

Jak tón vlasy doma

Pro osvěžení stínu není nutné jít na profesionály. Podobný postup lze provést doma. Před zahájením procedury je nutné chránit vlasy. Vytvořte vitaminovou nebo nutriční masku. Po natírání použijte kondicionér nebo balzám. Musíte také dodržovat některá pravidla, která pomohou vyhnout se negativním důsledkům:

 1. Pečlivě si přečtěte složení zakoupeného tónování. Nesmí obsahovat amoniak nebo peroxid vodíku. Tyto komponenty poškodí již oslabené vlasy.
 2. Před zahájením procedury aplikujte na jednu vlnu trochu peněz, abyste jasně pochopili, co očekáváte.
 3. Nepřehánějte lak, protože hrozí nebezpečí popálení vlasů.
 4. Nepoužívejte balzám na vlasy před tónováním. tonik bude obarven a barva se bude lišit v různých částech vlasů Tónovací činidlo se nedostává do vlasů, protože balzám pokrývá váhy.
 5. Potřebujeme uchýlit se k tónování po třech až čtyřech dnech poté, co si rozjasníte vlasy.

Příprava vlasů

Proces tónování - v každém případě, barvení, ale jemnější. Abyste získali maximální účinek z procedury, je třeba dobře připravit vlasy.

 • Před zahájením procedury je nutné, aby tonik, který jste použili předtím, zcela vyčistil vlasy.
 • Střižné konce.
 • Za dva týdny zahájíte výživné masky. Domácí masky založené na kefír, banán, jablko a med dělají.

Co je potřeba

Při práci s tónovacími nástroji budete potřebovat některé potřebné položky:

 1. Tónovací nebo barvivo s oxidačním činidlem.
 2. Župan nebo jakékoliv zbytečné oblečení, které nebude škoda na to, aby se nepořádek.
 3. Rukavice na ochranu rukou před nátěrem.
 4. Kapacita, ve které bude nástroj míchán.
 5. Kartáč
 6. Dřevěný hřeben.

Pokyn

Existuje jednoznačný postup, který vám pomůže správně provést postup pro barvení tónováním.

 1. Umyjte si vlasy šamponem
 2. Pak lehce suché a vysoušečem vlasů.
 3. Rozdělte hmotnost vlasů na 4 části. První a druhá část - od středu čela po krk. Třetí a čtvrtá část - od jednoho ucha k druhému.
 4. Začněte malovat nahoře. Tonic se aplikuje rovnoměrně na každé vlákno vlasů. Nejprve zbarvte vlasy na krku a postupně se přesuňte do oblasti obličeje. Regrown kořeny barva poslední.
 5. Hřebte si vlasy hřebenem. Nejlepší je udělat tento hřeben se vzácnými zuby, aby byla barva rovnoměrně rozložena po celé délce vlasů.
 6. Držte tonikum po uvedenou dobu.
 7. Opláchněte ho teplou vodou.
 8. Umyjte si vlasy šamponem znovu a připravte výživnou masku.
 9. Je lepší použít starý ručník, protože na vlasu může zůstat tonikum, který ho může skvrnit.

Je lepší, když si před zahájením procedury natřete krk, uši, čelo a chrámy s velkým množstvím krému. Tato metoda pomůže snadno odstranit barvu na pokožce.

Pokud jsou vlasy "usmrceny" častým zbarvením nebo jakýmikoli jinými chemickými účinky, postup by měl být následující:

 1. U kořenů je vyžadován bělicí postup. Vlasy jsou porézní a pohlcují nečistoty a prach. Stačí odstranit znečištění a potřebujete tento postup. Pro roztok se jedna část prášku mísí na dvě části oxidačního činidla.
 2. Po odbarvení kořenů odstraňte barvu šamponem a teplou vodou. Nepoužívejte balzám.
 3. Jemně potřísněte prameny ručníkem.
 4. Dále je třeba posoudit stupeň poškození vlasů. K tomu nedochází k použití několika tmavých vlasů. Za to stačí jen jedna kapka. V případě, že je nástroj okamžitě absorbován, jsou vlasy špatně poškozené a struktura je porézní. Pokud je výrobek absorbován po malém čase, vlasy nejsou tak poškozené. V případě, že tonikum dlouhodobě neabsorbuje, znamená to, že vaše vlasy jsou zcela zdravé.
 5. Pokud jsou vlasy špatně poškozené, zlikvidujte tonikovou barvu v poměru 1: 3. V případě střední a normální pórovitosti zředit médium jeden až dva.
 6. Pokud pět minut po aplikaci směsi na vlasy ztmavne, vyčistěte tonikum a připravte slabší směs.
 7. Po 20 minutách opláchněte tonikum z vlasů.
 8. A až poté můžete na vlasy nanést balzám.

Četnost postupu

Doporučuje se opakovat postup tónování vlasů nejvýše jednou denně v týdnu. S pravidelným držením pomůže udržet zvolený odstín a nepoškodit vlasy.

Pravidla pro péči o vlasy po tonizaci

Pokud se rozhodnete tonizovat po bělení, potřebujete zvláštní péči. Nejjednodušší metodou by byly masky, spreje, séra. Měli by být navrženy pro barvené vlasy. Když vyrábíte domácí masky, vyhněte se olejům. Zrychlují proces obnovy pigmentu ve vlasech, který bude mít negativní vliv na dobu trvání účinku po tonizaci.

Kontraindikace

Neměli byste se uchýlit k tónování nástrojů, pokud:

 • Přítomnost šedých vlasů. Tonic to nemůže skrývat
 • Po změně barvy uplynulo méně než sedm dní
 • Byly zjištěny alergie

Než použijete barvu, musíte ji položit na zápěstí a nechat na určitou dobu. Pokud dojde k svědění nebo zarudnutí, měli byste opustit tento tónovaný prostředek.

Pokud se rozhodnete provést postup zesvětlení vlasů, pak nezanedbáváte použití tónování. Budou vám pomáhat udržet vaše blondýna mnohem déle nebo dát půvabným odstínům. Oni také obnoví zdraví vašich vlasů, podle pokynů a doporučení.

Tonizující vlasy po zesvětlení

Obsah:

Tónování je postup, kterým je možné umístit umělou pigmentaci vlasů nebo upravit barvu vlasů. Často se toto barvení provádí po narovnání. Naučte se provádět tónování vlasů po zesvětlení, abyste dosáhli požadovaného výsledku a nepoškozovali kudrlinky.

Tonizující vlasy po zesvětlení - vlastnosti

Tónování se liší od obvyklého zbarvení tím, že barvicí kompozice neprochází hluboko do vlasů, což narušuje jeho strukturu. Pro tónování naneste jemné barvy, které jemně ovlivňují kudrlinky. Neobsahují amoniak. Tento postup lze proto provést i po oslabení vlasů po bělení.

Tónování vám umožňuje nasytit původní barvu. Také tento postup lze provést za účelem korekce barev, což se ukázalo po objasnění. Nežádoucí žlutý nebo nerovnoměrný odstín - tónování snadno odstraní takové problémy. V prodeji je velké množství nástrojů, které jsou vhodné pro tónování bělených pramenů. Součástí mnoha hydratačních prostředků a součástí, které zlepšují vzhled vlasů a obnovují poškozenou strukturu.

Tonizační činidla se rychle vymyjí z vyčištěných pramenů. Proto neočekávejte trvalý účinek. Vzhledem k tomu, že tyto barviva jsou pro vlasy neškodné, mohou být často používány. Kvalitní výrobky se postupně a rovnoměrně odstraňují. Díky tomu není nutné upravovat barvu vlasů.

Zesvětlující a tonizující vlasy - slučitelné postupy. Tónové barvy a šampony jsou vhodné pro bělené prameny mnohem víc než odolné barvy, které mohou dokonce poškodit strukturu vlasů. Proto se po vyčištění nebo změně barvy doporučuje provést přesné tónování, aniž byste se uchýlili k plnému barvení čpavkovými barvivy.

Tónování bělených pramenů

Volba konkrétního nástroje musí být provedena v závislosti na požadovaném výsledku. Pro bělené kadeře vhodné jak pro intenzivní, tak i jemné, stejně jako lehké tónování. Pro intenzivní barvení se používají barvy bez amoniaku se speciálním oxidačním činidlem. Pomocí těchto barev je možné měnit barvu bělených pramenů o 2-3 tóny. Výsledkem je po tónování barva trvá asi 2 měsíce. Použití těchto barviv však nemůže vyloučit poškození způsobené vlasy. Oslabené kadeře po bělení vyžadují pečlivé zacházení.

Při šetrném lakování se používají barviva bez amoniaku, které neobsahují silné agresivní složky. Obsahují vitamíny a další příznivé látky, které jsou nezbytné k udržení zdraví a krásy vlasů. Jemné tónování umožňuje nejen opravit odstín, ale také pomáhá obnovit poškozenou strukturu kadeří po vyčištění. Takové nástroje poskytují poměrně trvanlivou barvu, která trvá 1 měsíc.

Nejnáročnější metodou je světlejší tónování. Tento postup zahrnuje použití barviv, které obsahují přírodní složky. Pro takové tónování použijte barvené šampony nebo pěny. Můžete také použít bezbarvé, šetrné barvy, které obnoví pouze poškozenou strukturu vyčištěných pramenů a barva zůstane stejná. Co se týče odolnosti, šampony a pěny jsou nižší než ostatní produkty, protože jsou velmi rychle vypláchnuty z bělených pramenů.

Nejčastěji jsou po vyčištění vlasy zbarveny barvou. Naneste jemné barviva. Jako příklad vhodné barvy je třeba uvést:

 • Kemon Kroma-Life;
 • Kapous;
 • Alfapart Milano;
 • L'oreal Dialight;
 • Estel.

Který odstín zvolit?

Odpověď na tuto otázku závisí na původní barvě vlasů. Po objasnění se musí odstín často korigovat. Tónování změní odstín několika tónů. Při výběru je třeba vzít v úvahu, že rozjasněné prameny budou mít světlejší barvu než vzorek. Kardinální barevné změny nebudou dosaženy pomocí odstínu. Pro jedinečný odstín můžete z palety kombinovat několik barev.

Pokud vylejete blond vlasy, máte ráda stín jasně blond. Pro blondýnky s medem nebo načervenalým třpytem jsou vhodnější tónované produkty karamelu nebo šampaňského. Takové tónování obnoví obraz a vizuálně učiní pleť rovnoměrnější. Chcete-li dosáhnout působení slunečních pramenů pod sluncem, zvolte světlejší barvy než původní barva vlasů.

Tónování bělených vlasů doma

Pokud děláte doma osvěžující a tónující vlasy, je důležité přísně dodržovat pokyny, abyste získali požadovaný výsledek. Nejčastěji ženy vybírají barvy lehkého tónování. Postup při použití krémové barvy je poměrně jednoduchý a skládá se z několika etap:

 • Vyhoďte ručník nebo jinou nežádoucí látku přes ramena, aby se vaše šaty neškráběly.
 • Používejte rukavice.
 • Připravte kompozici pro tónování. Použijte plastovou nádobu.
 • Naneste barvu štětcem, oddělujte tenké prameny.
 • Po uplynutí doby uvedené v pokynech by měl být prostředek vyprázdněn.

Někteří nepoužívají štětec k nanášení barvy, ale to udělají rukavkami v rukavicích. V tomto případě však existuje riziko, že barva bude nerovnoměrná. Proto je lepší provést takovou korekci barev štětcem, která zbarvuje každý prvek po sobě.

Jak se starat o bělené prameny po tonizaci?

Můžete vyblednout bělené kudrlinky v různých odstínech. Nicméně volné prameny by neměly být předmětem takového postupu. Nutné obnovit zdravou strukturu vlasů. Teprve poté pokračujte v tónování.

Následně se nedoporučuje používat tvrdé hřebeny, protože poškozují již oslabené kadeře. Neumývajte příliš často hlavu. Optimální frekvence je 1krát za 3 dny. Po tónování bělených pramenů nedělejte procedury, které zahrnují vystavení účinkům chemických látek na vlasy. Během měsíce nelze provést perm nebo chemické narovnání. Používejte speciální šampony a jiné výrobky označené "pro barevné vlasy". Snažte se často používat vysoušeče vlasů a další spotřebiče, které naznačují, že jsou vystaveny vysokým teplotám. Jejich použití bude dělat vlasy křehčí a tenčí.

Tonizující vlasy po zesvětlení - recenze

Podívejte se na recenze ostatních dívčích, kteří již udělali tónování na objasněných pramenech. Možná, že jejich názor bude mít vliv na vaše rozhodnutí.

Natalia, 37 let

Byl jsem několikrát objasněn a z vlastní zkušenosti vím, jaké následky by mohlo být špatné upřesnění. Vyzbrojen s internetem jsem začal tuto otázku studovat a uvědomil jsem si, že nejlepší způsob pro korekci barev po takovém postupu je tónování. Udělala jsem to sama s Estelleovou barvou. Stín je v důsledku toho lehčí, než jsem čekal. Ale stále jsem měla ráda barvu.

Olga, 29 let

Po osvětlení byly vlasy příliš žluté. Nevěděla jsem, jak se zbavit této žloutky a šla do salonu. Tam mi bylo nabídnuto, abych zesílil. Vyberte si odstín přirozené blond (jako jsem byl, ale bez žloutky). V důsledku toho začaly vlasy vypadat mnohem přirozeněji, barva se výrazně zlepšila a stala se více nasycená.

Veronica, 27 let

Barvení bělících vláken ještě více poškodí vlasy, takže je lepší používat jemnější prostředky. Nastavím odstín přírodní tonikou. Nejčastěji používám šampony. Jsou pohodlné a barva pramenů je stejnoměrná. Jediným mínusem je to, že tonikum se rychle vymyje z vybledlých vlasů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy