logo

Jak používat tekuté krystaly Konstantní potěšení

Constant Delight je italská značka, která nabízí řadu produktů pro péči o vlasy. V Rusku vznikají "kapalné krystaly" společnosti, které se vyznačují snadnou obsluhou. Multifunkční nástroj je snadno použitelný doma, profesionální "stylisté" také vybírají speciální "krystaly".

Tajemství používání "kapalných krystalů"

"Tekuté krystaly" Konstantní potěšení dokonale zvládnou úkoly péče o vlasy. Jedinečný kosmetický přípravek obsahuje vitamínový koktejl, minerální olej. Krystaly pomáhají vypořádat se s vlasovou sekcí, droga rovná povrch každého vlasu.

Chcete-li používat italskou značku "Liquid Crystals", je nejlepší provést postup po koupání nebo sprchování. Podle doporučení odborníků má být léčivo ve formě spreje aplikováno na mírně vlhké kadeře. Ale můžete použít krystaly pro suché vlasy, pokud jsou čisté. V ideálním případě byste měli produkt použít na česané vlasy. Můžete koupit "tekuté krystaly" na internetu nebo koupit kosmetiku Constant Delight v profesionálním salonu.

Pro aplikaci krystalů je nutné na dlani nastříkat pouze 2-3 kapky produktu. Konstantní potěšení by se mělo lehce otřít, aby se olej zahřál. Nejprve musíte rozložit "tekuté krystaly" na špičky a pak projít po celé délce vlasů. Kvůli přítomnosti dávkovače u lahve je snazší získat správné množství peněz.

Výsledky použití "kapalných krystalů" Constant Delight

Inovativní "kapalné krystaly" společnosti Constant Delight nejsou nástrojem první pomoci, takže je musíte pravidelně používat, abyste získali viditelné výsledky. Hlavní věc - nepřehánějte ji nástrojem při použití, protože obsah oleje ve složení může způsobit pocit nepořádek, mastnost vlasů.

"Kapalné krystaly" jsou vhodné pro ošetření barviv, vystavených chemickým permům nebo prodlužováním vlasů. Cenné látky obsažené v komplexu plní kadeře silou, jsou pružné, lesklé a poslušné.

Použijte "tekuté krystaly" může být vyrovnat se s problémem česání tenké, dlouhé nebo kudrnaté vlasy. Prostředky dobře vyhladí, vlasy jsou hedvábné. Po rozložení neustálých potěšení krystalů může být provedeno jakékoliv stohování, přípravek nevytváří kudrlinky těžší a nedává jim lesk, pokud jsou používány správně. Tekuté krystaly "Constant Delight" jsou velmi hospodárné a malá láhev bude trvat nejméně několik měsíců.

Po nanesení vzácných kapiček krystalů se téměř okamžitě vstřebá a obaluje vlasy neviditelným filmem. Jedná se o ochrannou bariéru, která snižuje negativní účinky prostředí na vlasy.

Co jsou tekuté krystaly pro vlasy Constant Delight?

Tekuté krystaly se včera nebo dokonce před rokem na kosmetickém trhu neobjevily, ale mnoho lidí o tomto nástroji poprvé slyší. A marně!

Je jedinečný, protože přispívá k okamžitému obnovení poškozených částí vlasů, proměňuje vzhled, vytváří kudrlinky krásnější a zdravější.

Jaký zázrak je tohle, tyto tekuté krystaly pro vlasy Constant Delight, a opravdu stojí za to, že nástroj je jedinečný?

Co, jak a proč - potřebné informace o konstantním potěšení

Podle výrobce jsou kapalné krystaly specializovaným prostředkem, který pomáhá obnovit strukturu vlasů a vytvrzuje rozdělené konce. Tento typ vlasové kosmetiky obsahuje vitamínový koktejl a minerální olej, který má příznivý účinek na oslabené kadeře. Constant Delight je určen především pro trvale barevné kudrlinky.

tekuté krystaly Konstantní potěšení mají v moderní době značnou popularitu

Kompozice kosmetického přípravku obsahuje také lněný olej, který urychluje růst kudrlin, ceramidů, které pomáhají zadržovat vlhkost uvnitř a parfém, čímž vlasům získávají příjemnou vůni. Ačkoli v některých případech je to mínus, protože vůně kosmetiky přeruší váš oblíbený parfém.

Použití této látky je velmi jednoduché. Nástroj je dobře uchopen do dlaní, protože má mastnou konzistenci, takže pro jednu aplikaci je zapotřebí pouze 2-3 kapky. Nejprve je třeba mazat špičky, a pak se šířit po celé délce, česání hřebeny kadeř. Tekuté krystaly pro vlasy Constant Delight nejen léčí již poškozené a přerušené chloupky, ale jsou také profylaktickým činidlem, tj. Chrání před zhoršením stavu vlasů.

Tekuté krystaly jsou vhodné pro styling. Použití takové olejové látky, můžete zdůraznit texturu účesu nebo styling, což je více expresivní a váš obraz - atraktivnější. To znamená, že tento makeup jako 3 v 1: léčí, chrání, zdůrazňuje styl.

Tekuté krystaly této značky mají řadu výhod, díky nimž se s nimi již mnoho dívek zamilovalo, to jsou:

 • nízká cena;
 • příjemná vůně;
 • ekonomické využití;
 • jak z estetické, tak lékařské stránky;
 • vrátit se do zámků života a sytosti barev.

Kde koupit a kolik?

tekuté krystaly lze zakoupit v jednom z internetových obchodů, cena závisí na mnoha faktorech

Tekuté krystaly Constant Delight si můžete zakoupit v téměř každém kosmetickém obchodě ve vašem městě nebo přes internet. Tento nástroj má nízkou cenu - cena se pohybuje v rozmezí 350-400 rublů.

U některých se toto množství může zdát vysoké vzhledem k tomu, že objem lahve je 80 ml. Ale vzhledem k tomu, že tekuté krystaly jsou používány velmi ekonomicky, nemusíte si dělat starosti - konstantní potěšení bude stačit po dlouhou dobu, i když je používáte na dlouhých vlasech.

Přehledy krystalů Constant Delight a jejich účinnosti

Tekuté krystaly přispívají k:

 • vyhlazující a změkčující prameny;
 • regenerace struktury a děleného konce;
 • tepelná ochrana, a to nejen při použití zařízení pro stohování, ale také ze slunečního záření;
 • vlasy se stávají poslušnými, snadnějšími položit a hřebeny;
 • použití tekutých krystalů na kadeře pomůže chránit je před nepříznivými účinky ekologie, stejně jako lak, pěna, gel a další styling produkty.

Pokud shrnete současný názor na tekuté krystaly pro vlasy nazvaný konstantní Delight názor, pak je obecně dobrý nástroj, který pomáhá zbavit se řezů. Chcete-li však dosáhnout tohoto účinku, musíte pravidelně používat olejovou tekutinu. Výsledek bude muset počkat asi šest měsíců, i když pozitivní dopad bude patrný ještě dřív.

Přehledy s tekutými krystaly jsou většinou pozitivní.

Hodnocení kapalných krystalů tohoto výrobce se liší: mnoho lidí se tomuto nástroji líbilo, ale jsou i ti, kteří byli zklamáni a tvrdili, že za takovou částku si můžete koupit kosmetiku nejlepší kvality. Zvažte, co ženy tvrdí, že ukládají Constant Delight.

 1. Vlasy jsou mastné. To není překvapující, protože nástroj má mastnou konzistenci. Proto pokud do vlasů nanášíte velké množství tekutých krystalů, kudrlinky se stanou mastným leskem.
 2. Konstantní potěšení nevytváří rozdělené konce. Abychom viděli tento efekt, je třeba tuto kosmetiku používat poměrně dlouho - o tom mluví další dívky.
 3. Tekuté krystaly této značky obsahují velké množství silikonů. Zde nemůžeme argumentovat, že látky škodlivé pro pokožku hlavy a do jisté míry i kudrlinky jsou také látky v kompozici.

Souhrn: Tekuté krystaly Constant Delight jsou dobrá kosmetika, ale ne terapeutická látka. Je vhodný pro styling, zvlhčuje a zlepšuje vzhled. Ale jako lék na zlepšení stavu vlasů, jejich struktury, není vůbec vhodné.

Tekuté krystaly Konstantní potěšení 5 Magické oleje Cristalli Liquidi 80 ml 5.00 6

Konstantní potěšení 5 Kouzelné oleje Cristalli Liquidi je nepostradatelným nástrojem pro prevenci a léčbu dělených konců vlasů. Poskytněte intenzivní péči, ovlivněte strukturu vlasů, uzavřete váhy a zabraňte dalšímu zničení vlasů. Tekuté krystaly se doporučují pro křehké, slabé, poškozené, barvené vlasy.

Dokonalý nástroj pro dokončení vytváření dokonalého obrazu. Vzorec produktu, který se skládá z "5 magických olejů": Macadamia, Bavlna, Jojoba, Avokádo, Argan, vyživuje vlasy a vrací jim vitalitu, energii a lesk. Krystaly dělají vlasy hustší, lesklé, chráněné před negativními faktory prostředí, aniž by je váží. Zabraňte rozštěpení konců a snížení nadměrného nadýchání vlasů.

Vitaminový koktejl obsahuje lněný olej, minerální olej, silikon, betainový extrakt a další složky nezbytné pro hluboké výživy a zvlhčující vlasy.

Aplikace: několik kapek výrobku protřepejte v dlaních a aplikujte na vlhké vlasy a poté je usušte.

Produkce: Itálie.

Značka: Oficiální webová stránka společnosti Constant Delight

  Kategorie:
 • 5 kouzelných olejů
 • KONSTANTNÍ ODDĚLENÍ

Tekuté krystaly Konstantní potěšení 5 Magické oleje Cristalli Liquidi 80 ml

Můj stěžně

Použil jsem to už dva roky, po umytí vlasů jsem ji dal na mokré konce, moje vlasy se nerozloužily (i když mé vlasy byly bělené a suché na dlouhou dobu!)

Kapalné krystaly jsou konstantní

Neumím si představit začátek rána a styl bez mých oblíbených tekutých krystalů. Používám je nejen na špičkách, ale také na některých místech zachycují po délce vlasů. Konce vlasů se při vysušení nelepí. Nezapletejte se během dne. Účes vypadá lépe upraven a dokončen. Při konstantním používání konců vlasů nejsou rozděleny. Nástroj poskytuje skvělý lesk.

konstantní kapalné krystaly

Použití kapalných krystalů je snadné! Aplikujte na vlhké čisté konce vlasů. Ukazuje se to velmi ekonomické. Pachnt meloun. Můj přítel mi dal 8. března. Velice příjemný dárek! A od té doby jsem se začala zajímat a teď jsem závislá na potěšení kosmetiky konstant. Mám také ráda hedvábnou laminaci. Velmi rychlé, hospodárné a pohodlné.

5 hvězdiček

Krystaly mají hustou, olejovitou konzistenci. Vůně dobře! Pro mě je důležité). Nemohla jsem růst vlasy žádným způsobem, byly velmi rozděleny a pravidelné barvení nepřispívalo k jejich zdraví). Nástroj je velmi úsporný, potřebuji jen jednu kapku na vlasy, to znamená, že jsem je dal jen na špičky. Po nanesení konců vlasů naživu je lesk. Účes se lépe hodí, vlasy se nezahájí. Používám je dlouhou dobu a teď špičky vlasů nejsou rozděleny, ale používám tekuté krystaly každý den! Hodnocení - 5 hvězdiček v boji s rozdělenými konci vlasů!

Rozpočet profesionální nástroj

Tekuté krystaly mi koupí raději přítelkyni. Recenze neustálých krystalů na internetu alespoň haldy a všechny takové sladké. Používám ji již 4 měsíce, ano, zlepšení stavu vlasů je patrné. Hroty vlasů dobře upravené, ne puschatsya v různých směrech. Neexistuje žádný olejový efekt na vlasy, liší se od mého předchozího. Tekuté krystaly jsou dobré jako prostředek péče o rozdělené konce a zabraňují děleným koncům. Léčba spočívá v jejich vyhlazení a čistém vzhledu. Ekonomické. Konzistence je tlustá. Vůně chutná. Samozřejmě pravidelně ořezávám tipy, ale jejich vzhled je nyní mnohem lepší. Plus plus, dobrý vynález konstantního potěšení. Vynikající profesionální produkt na vlasy.

Tekuté krystaly na vlasy - přírodní lesk a zdravý vzhled

Tekuté vlasové krystaly jsou na trhu kosmetických přípravků poměrně nový nástroj, ale již se osvědčily pozitivně. Okamžitě obnoví poškození a dává vlasům dobře upravený a zdravý vzhled. Množství nadšených recenzí kapalných krystalů pro vlasy jim dává pozor.

Co jsou tekuté krystaly na vlasy

Nástroj je olejovitá kapalina, která se po mytí aplikuje na vlhké prameny. Nejčastěji jsou k dispozici v lahvích s rozprašovačem nebo dávkovačem na odkapávání.

Olejové krystaly jsou velmi hospodárné. Jedna láhev je dostatečná po dobu 6-9 měsíců s mírným použitím.

Hlavní složky:

 • Různé typy olejů
 • Syntetický silikon
 • Vitamíny

Někdy se přidávají ceramidy a lněné semínko. První podporuje obnovu vlasů a zadržování vlhkosti ve stonku. A extrakt z lněného semínka zrychluje růst.

Účinek použití krystalů:

 • Obnovte strukturu a vyhlaďte váhy.
 • Zbavte se suchých špiček.
 • Shine a zdravý vzhled.
 • Chraňte před vnějšími negativními faktory.

Prostředky usnadňují styling, dělají vlasy poslušný a krásný.

Cena tekutých krystalů na vlasy

Cena závisí na výrobci. Existují rozpočtové prostředky a v Moskvě je můžete koupit od 300 rublů za láhev 80 ml a jsou zde luxusní krystaly a mohou to stát 7-10krát dražší. Ale musíte vědět, že kvůli mastné struktuře nástroje je velmi ekonomická spotřeba a jeden balíček je dostatečný po dobu 6-9 měsíců, v závislosti na délce vlasů a frekvenci použití.

5 nejlepších krystalů na vlasy

Krystaly produkují několik známých společností. Každý den se jejich sortiment zvyšuje, v kompozici se objevují různé nové složky, které slibují neuvěřitelný efekt. Jaké tekuté krystaly pro vlasy fungují lépe?

Konstantní potěšení kapalných krystalů

V Itálii se vyrábějí tekuté vlasové krystaly s neustálým potěšením. K dispozici v lahvích o objemu 8 ml s dávkovačem.

Složení tekutých krystalů pro vlasy Konstantní potěšení:

 • Lněný olej
 • Vitamínový koktejl
 • Betaine
 • Minerální olej
 • Alkohol
 • Methylpropion
 • Parfém

Nástroj neváží vlasy, poskytuje lesk, hluboce vyživuje. Má příjemnou vůni ovoce a bobulí, která poměrně rychle zmizí. Aplikuje se na mokré vlasy, ale může být použita během stylingu, aby do účesu přidala čistý a dobře upravený vzhled. Můžete si zakoupit konstantní potěšení z 350 rublů na láhev.

Recenze kapalných krystalů pro vlasy Konstantní potěšení

Já to absolutně miluju. S krystaly s konstantním potěšením jsem se za šest měsíců zcela zbavil suchých špiček a části. Nyní je moje vlasy zdravá a silná po celé délce, není magnetizovaná a velmi lesklá. To vše navzdory skutečnosti, že pravidelně používám žehličku a vysoušeč vlasů.

Lino4ka, 23 let:

Před konstantním potěšením koupila krystaly od jiné společnosti a stála 1,700 rublů. Abych byl upřímný - výsledek je stejný: vlasy jsou hladké, lesklé a dobře upravené. Proč platit více? Jsem s tímto produktem spokojen, zejména proto, že má velmi ekonomickou spotřebu. Za půl roku trvalo něco víc než půl láhve. Vzhledem k této okolnosti je nástroj stojí za penny.

Sandra84, 30 let:

Vůně dobře, zvlhčuje špičky a vlasy svítí. Ale nedodržím obnovu stavby za 2 měsíce. Abych byl upřímný, nástroj není špatný, ale nezpůsobuje mi to příliš obdiv.

Tekuté krystaly pro vlasy Brelil

Tekuté krystaly pro vlasy Brelil určené pro péči o suché a poškozené vlasy. K dispozici v lahvičkách o objemu 50 a 100 ml, existuje několik typů, takže složení se může mírně lišit.

Hlavní složení Brelil:

 • Extrakt z lněných semen
 • Arganový olej
 • Vitamíny
 • Ceramidy

Přes obsažené oleje je konzistence výrobku poměrně lehká a je rovnoměrně rozložena přes vlasy. Krystaly pečlivě pečují o poškozenou strukturu, hluboce vyživují a zvlhčují vlasovou šachtu. Dobře se vyrovnejte s fluffiness. Neobsahuje parfémové směsi, vůně přírodních složek a ne každý musí ochutnat. Náklady krystalů Brelil z 950 rublů.

Recenze kapalných krystalů pro vlasy Brelil

Báječný nástroj pro suché a poškozené vlasy. Myslela jsem si, že nic, co by mi mohlo způsobit suchý šok mé božské podobě, se ukázalo, že je špatné!

Slyšel jsem spoustu ocenění a koupil jsem tento nástroj. Zmizel 1000 rublů, ale nemohu použít. Nemůžu vydržet vůni, jsem na něm zle a tato vůně trvá dost dlouho.

Skvělý nástroj, velmi hospodárná spotřeba a skvělá práce. Na mých vlasech vidím všechno, co mi bylo slíbeno: lesk, zvlhčování a měkkost.

Kapalné kapalné krystaly

Tekuté krystaly pro vlasy Kapous jsou k dispozici ve formě tekutiny, to znamená, že mají lehčí texturu a nízkou tuku. Láhev má dávkovač, objem 80 ml.

Složení krystalů pro vlasy Kapous:

 • Lněný olej
 • Omega -3
 • Silikon
 • Betaine
 • Vitamínový koktejl

Lepidlo rozděluje konce, zvlhčuje, dá vlasům lesk a jas. Odstraňte statické napětí. Může být používán jako tepelná ochrana při použití topných zařízení. Před použitím je žádoucí tření výrobku v dlaních do teplého stavu. Můžete koupit kapesní krystaly ze 400 rublů.

Přehled kapalných krystalů pro vlasy Kapous

Chladný nástroj, používaný asi rok, vlasy nerozpozná: měkké, lesklé a poslušné. Minus: těžké koupit, ve svém městě nenalezl, objednal v internetovém obchodě.

Jsem dobře obeznámen s tekutými krystaly, pracuji v salonu jako mistr. Tento nástroj není špatný, ale není příliš odlišný od ostatních podobných nástrojů. JSOU PRAVDĚJI VŠEOBECNĚ VŠEOBECNĚ a nevidím žádný rozdíl.

Skvělé! Moje oblíbené krystaly! Koupil a koupí! Jsou to nejlepší! Moje vlasy je velmi milují.

Fluid barex

Kapalné krystaly pro vlasy Barex jsou vyráběny v Itálii. Navrženo pro péči o barevné, kudrnaté a poškozené vlasy. Je také jediným prostředkem, jak dát objem krystalů. K dispozici v lahvičkách o objemu 50 ml.

Složení:

Výrobek činí vlasy měkkou a velmi lesklou. Nejsou těžké a snadno se umístit. Tekutina chrání před negativními účinky ultrafialového záření a topných zařízení pro pokládku. Můžete si ho koupit z 860 rublů.

Recenze Fluid Barex

Poprvé jsem o těchto krystalech zjistil, že jsem dostal v obchodě volný vzorkovač. Byl jsem nadšen a okamžitě jsem koupil plnou verzi. Skvělý nástroj pro moje kudrnaté kudrlinky!

Můj oblíbený nástroj. Jakmile ji začala používat, dívky okamžitě nezaznamenaly práci. Moje kudrlinky se staly tak krásné a zářící!

Tento nástroj ve skutečnosti přidává objem. Vlasy jako by byly tlustší. Zpočátku jsem tomu nevěřil, myslel jsem si, že je to reklamní kampaň společnosti a jen slibují spoustu efektů. Ukazuje se, že výrobci nejsou podvedeni, opravdu super věc.

Zdá se, že jsem potěšen účinkem po aplikaci, vlasy jsou vlhké a lesklé. Ale přesto nejsou příliš. Nebo jsem zvyklý na dokonalou hladkost po regeneraci keratinu, ani nevím.

Estel

Estel tekuté hedvábné krystaly se prodávají pouze v obchodech profesionální vlasové kosmetiky. Určeno také pro péči o suché a poškozené vlasy. K dispozici v baleních po 100 ml.

Složení:

 • Silikony
 • Komplex vitamínů
 • Isopropylalkohol
 • Parfém

Dobře vyhlazuje váhy, kompaktuje strukturu a vlasy jsou pružnější a lesklé. Lze aplikovat na vlhké i suché vlasy. První možnost je úspornější a efektivnější. Je možné zakoupit krystaly z Estelle za cenu 270 rublů.

Recenze Estel Liquid Crystal

Zpočátku jsem byl potěšen oslnivou brilancí a plynulostí. Ale pak se vlasy začaly velmi špinavě znečišťovat a stály se tlusté již ve 2. den. Pravděpodobně nemůžete tyto krystaly používat příliš často.

Výborná léčba pro mou milovanou Estelku. Používám ji s potěšením, cena je cenově dostupná, kvalita je na vysoké úrovni.

Svetlana, 37 let:

Jeden z nejlepších způsobů cenového rozpětí až 1000 rublů. Pracuji v kabině a hodně se snažím. Doporučuji zákazníkům a používat je sám.

Moje spálené a vysušené vlasy se mění během několika minut. Získejte hladký a slušný vzhled. To je jen účinek během používání, a pokud produkt nepoužíváte několikrát, znovu se objeví sucho a špičky vytáhnou ve všech směrech.

Vliv tekutých krystalů, mnoho dívek se srovnává s takovými postupy salonu, jako je laminace nebo regenerace keratinu. Lepení, hladkost a hydrataci - to je vše, co vám může dát tyto výrobky péče. Proč si nechat hýčkat vlasy?

Tekuté krystaly pro neustálé potěšení vlasů

Speciální produkt pro vlasy s dělenými konci. Chrání a revitalizuje volné a kudrnaté vlasy. Poskytuje intenzivní péči, ovlivňuje strukturu vlasů, uzavírá váhy a zabraňuje dalšímu zničení vlasů. Tekuté krystaly Constant Delight se doporučují pro křehké, slabé, poškozené, barvené vlasy.

Použití:
Aplikujte několik kapiček na mokré vlasy. Po tom uschovejte.

Objem: 80 ml
Výrobce: Itálie, Constant Delight

Recenze (8)

4 příspěvky

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

LiveInternetLiveInternet

-Tagy

-Nadpisy

 • Péče (10697)
 • za obličej (4803)
 • péče o vlasy (3700)
 • péče o tělo (2700)
 • ruce, nehty (1205)
 • pro nohy (321)
 • Kategorie cen (9724)
 • Mass Market (3930)
 • Apartmá (2578)
 • Střední trh (1786)
 • Profesionální make-up (1327)
 • Farmaceutická kosmetika (942)
 • Domácí kosmetika (672)
 • Síťová kosmetika (392)
 • Organická kosmetika (138)
 • Lidové prostředky (675)
 • Typ pleti (3083)
 • Problém (1561)
 • Kombinované (1182)
 • Olej (633)
 • Citlivá (457)
 • Suché (291)
 • Normální (246)
 • Přípravky proti stárnutí (61)
 • Make-up (6189)
 • Tvář (tón, nadace, korektory, korektory) (2708)
 • Oči a obočí (2702)
 • Pysky (1772)
 • Triky make-upu (397)
 • Vlasy (1818)
 • Účesy, stylingové výrobky (717)
 • Barvy na vlasy (605)
 • Odstranění chloupků (390)
 • Užitečné informace (11309)
 • Otázky (10571)
 • Obchody a ceny / Kde koupit (587)
 • Užitečné články (312)
 • Propagace / Prodej (238)
 • On-line poradenství (17)
 • Nové kosmetiky a parfémy (132)
 • Solárium, opalování (805)
 • Léčba salonů (426)
 • Nedostatky těla (433)
 • Omezené recenze produktu (33)
 • Aroma (988)
 • Pro něj (116)
 • Příslušenství / kartáče (218)
 • Swatch (369)
 • Hlasování za nejlepší produkt (44)
 • Hodnocení moderátorů (0)
 • Moderátor (44)
 • Nakupování na internetu (91)

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Přátelé

-Statistiky

Tekuté krystaly Cristalli Liquidi

Tekuté krystaly Crystal Liquidi

Jmenování: péče o vlasy. Objem: 80 ml.

Popis: Produkt obsahuje extrakty z minerálních olejů a betainů, které poskytují nezbytnou péči a ochranu před negativními účinky prostředí, čímž jsou vlasy živější, zdravější a lesklé. Konstantní potěšení Tekuté krystaly Cristally Liquidi mají regenerační účinek na rovné a kudrnaté zámky, které jim dávají dobře upravený a zdravý vzhled od kořenů až po ty samé. Tekuté krystaly vám pomohou zapomenout na problém rozštěpených konců a zvětšit dlouhé vlasy! Utěsňují pokožku, vytvářejí hladký povrch vlasů, zabraňují další části vlasů a zabraňují jejich poškození při česání a stylování.

Můj názor: po zvýraznění a barvení vlasů jsem se zlobil. Silně nafouknuté, elektrifikované, špičky rozděleny. Pokaždé po sprchování mi trvalo asi jednu hodinu (ne méně), abych si vlasy vysekal. Když jsem se obrátila ke svému holičovi, doporučila objednat tekuté krystaly Constant Delight, které používají všichni kadeřníci tohoto salonu. A teď je čtvrtý měsíc vděčný za tuto neocenitelnou radu mému kadeřníkovi. Prostě si nedokážu představit mé vlasy bez těchto krystalů.

1) Stojí za zmínku vůně. Všichni moji přátelé mě jen požádali, aby mi šňupali vlasy, a já si dělám legraci, protože to opravdu páchne.

2) Hodina trápení s hřebenem byla snížena na 5 minut. Nyní mi klobouk byl pro mě jen potěšením.

3) Vlasy jsou měkké, příjemné na dotek, netisknou a neelektrifikují.

4) Navzdory skutečnosti, že se doporučuje aplikovat na mokré vlasy, aplikoval jsem na mokré i suché. Proto sklenice trvaly přesně dva měsíce.

Snad nevýhodou je to, že ji nelze koupit v jednoduchém obchodě. Buď objednávejte nebo vyhledejte odborníka. To však není prostředkem nevýhodou.

Cena: 350 rublů. Výrobce Itálie.

Ošetření pro rozdělené konce "Tekuté krystaly" od firmy Constant Delight

Zpětná vazba

Můj věčný boj se suchými dělenými konci mi tlačí vždycky kupovat peníze na tipy. Žádný z nich mi nepomůže řešit problém, a proto se prostředky vždy pokaždé liší. Po Schwarzkopfu, která má krásný zápach, ale nemá žádný vliv na kadeřnictví, jsem narazil na tento nástroj.

Jednoduché, levné plastové, průhledné, s lilami písmeny, které vidíte z obvyklé vzdálenosti, musíte se dívat pozorně.

Stlačte dávkovače a vytlačte průměrnou část. Stupeň tlaku lze nastavit podle potřeby.

Vůně melounu meloun, příjemné, lehké, nelegální. Na vlasy po dlouhou dobu nezůstane. Rychle zmizí.

- Po nanesení přípravku se hroty vlasů ztmavnou (vlasy na špičkách jsou světlejší než zbytek vlasu a při nanášení přípravku se barva vyrovnává. Každý z nich má stejný účinek po namočení vlasů, tmavší než jejich normální barva);
- špičky se nedostanou tukem, ale rozdělí se na prameny (to není vždy plus, protože takové rozdělení na prameny může vypadat jako špinavé konce);
- Nezaznamenal jsem příliš vyrovnání konců, ale odstraňuje trochu chmýří;
- moje vlasy samy o sobě nejsou mastné, ale příští den s tímto nástrojem se mi hlava znečišťuje a prašná. A právě na místech, kde byl nápravu použit.
- při nanášení výrobku na čistou hlavu během sušení před spaním, ráno jsou vlasy na špičkách lhostejné, neležou v různých směrech, stávají se těžšími a těžšími.
- Řezané konce se nehojí, jen maskují a to je špatné. Golimy silikon.

Obecně platí průměrně tři. Není vhodný pro mastné vlasy, nikoliv pro oddělené konce. Použil jsem ho dokončit, jednou za 50krát.

Tekuté vlasové krystaly

Mnoho žen není to, co nepoužívají, ani si neuvědomují existenci kapalných krystalů pro vlasy. Ve skutečnosti je takový nástroj považován za multifunkční, často ho používají profesionální kadeřníci pro terapeutické a profylaktické účely.

Hlavní výhody "kapalných krystalů"

 • Regenerace struktury poškozených vlasů po barvení, bělení nebo stárnutí. Každá srst je pokryta ochrannou fólií.
 • Změkněte a vyhlaďte vlasy.
 • Odstranění efektu "rozdělené konce". Složky, které tvoří výrobek, pájou dělené konce, které po ošetření vypadají lépe upravené a zvlhčené.
 • Vlasy se stávají poslušnými, snadněji se hřebeny, to platí i pro nejproblematičtější a nejodpovědnější vlasy.
 • Tekuté krystaly poskytují vynikající tepelnou ochranu při použití vysoušeče vlasů nebo "žehlení". 5 kapiček přípravku se aplikuje na čisté, vlhké vlasy těsně před stylováním, zatímco není zapotřebí použít jiné termální ochranné prostředky pro péči o vlasy.
 • Poskytuje spolehlivou ochranu před nepříznivými faktory, například působením ultrafialového záření a vystavení nízkým teplotám. Takové faktory jsou škodlivé pro zdraví vlasů, což je zvláště patrné v pozdním létě a zimě.
 • Tekuté krystaly spolehlivě chrání vlasy při použití stylingových výrobků, jako jsou laky, pěny, gely a pěny.
 • Mnoho značek poskytuje další funkce, které jsou nezbytné pro speciální typy vlasů, například v případě barvených vlasů, je zajištěna ochrana proti barvám, zatímco kudrnaté vlasy zachovávají strukturu každého zvlnění, zatímco se nevytahují při vysoké vlhkosti. Duté vlasy získávají chybějící lesk a dobře upravený vzhled.

Jako aktivní složky se rozumí "tekuté krystaly" používají přírodní oleje a rostlinné výtažky, obohacené různými vitamíny a užitečnými prvky. Nejčastěji jsou zahrnuty lněný olej, arganový olej nebo aloe vera.

TM Brelil tekuté krystaly

Složení produktu zahrnuje lněný olej, který se aktivně potýká s problémy dělených konců. Vlasy nejsou tlusté, získávají skvělý lesk a dobře upravený vzhled. Tato lehká kapalina zajišťuje efekt brilantního lesku, obnovuje strukturu dělených a křehkých špiček.

Vzhledem k obsahu ceramidu A2 a lněného extraktu se produkt jemně stará o každou srst, regeneruje strukturu, nasytí esenciálními živinami a vitamíny.

Tekuté krystaly účinně obnovují celistvost konstrukce každého děleného hrotu a pravidelným používáním zabraňují vzniku takového problému.

Chcete-li používat prostředky, musíte obsah injekční lahvičky míchat až do homogenní konzistence. Kapalina by měla být aplikována na mokré vlasy, provázet je po celé délce a potom pokračovat k sušení. Větší pozornost je třeba věnovat oblastem se suchými nebo zlomenými konci.

Vlasy "kapalné krystaly" sestávají z keratinového komplexu, A2-ceramidů, rýžového proteinu, chitosanu, ricinového oleje, polymerů a citrinonu.

Přibližná cena tekutiny je od 380 rublů.

Konstantní potěšení kapalných krystalů

Tyto "kapalné krystaly" jsou účinným nástrojem, který léčí rozdělené konce. Zaručená spolehlivá ochrana a revitalizace slabých a kudrnatých vlasů.

Kapalina sestává z minerálního oleje a betainového extraktu. Může být použit jako styling nebo péče agent. V průběhu aplikace jsou váhy vlasů vyrovnány a jejich část je zabráněna. Navíc získávají vlasy krásný lesk a dobře upravený vzhled.

Nástroj lze použít před a po pokládce jako konečný dotek. Je také možné použít k zdůraznění jedinečné formy účesu.

2-3 kapky kapaliny se nanáší na vlhké konce před stylováním nebo již na suché zakončení po vytvoření vlasů.

Tekuté krystaly stojí od 400 rublů.

Barex produkty

Tento nástroj slouží k péči o nezdravé a kudrnaté vlasy. Suché a nehybné vlasy se stávají zdravými, platí i pro vlasy po barvení a perm.

Díky lněnému oleji, který je součástí kompozice, dochází k hlubokému výživě vlasů a je zajištěna jejich ochrana před vlhkostí. V případě kudrnatých vlasů můžete dostat výsledek hladkých vlasů nebo dát kudrlinky jakýkoli tvar.

Směs kapalin kvalitativně obklopuje všechny vlasy neviditelnou fólií, takže je zajištěna hladkost a hedvábnost. Kromě toho jsou vlasy spolehlivě chráněny před negativními vnějšími vlivy, stejně jako při poškození při tepelném pokládání.

Tekutina se aplikuje na čisté, mokré vlasy v malých dávkách. Produkt musí být rovnoměrně rozložen hřebenem na všechny vlasy. Nepoužívejte příliš mnoho kapaliny. Poté můžete bezpečně udělat styling.

Náklady na "tekuté krystaly" jsou od 1000 rublů.

Revoluční krystaly

Tekutina se skládá z výtažků z lososa, placenty a manoického oleje. Funkcí nástroje je, že vlasy se rychle obnoví a zvlhčí. Díky rekonstrukci makromolekulů silikonu se pokožka vyhlazuje, takže vlasy okamžitě získávají zářící lesk.

Během používání je zajištěno hedvábnost a poslušnost vlasů, přičemž se zabraňuje zamotávání dlouhých kadeř. Tento výrobek je určen pro profesionální použití.

Kapalina by měla být aplikována na čisté vlhké vlasy v malých dávkách, které se šíří po celé délce kartáčů na jedno vlasy.

Prostředky "tekuté krystaly" stojí od 350 rublů.

Zpětná vazba a názory...

 • Neustále budu kupovat tekuté krystaly Brelil, protože jsem po pravidelném barvení v světlé barvě rozdělil konce. Účinek se objeví ihned po aplikaci přípravku, hlavním je znát opatření a nepoužívat poloviční láhev v jednom postupu. Osobně zpracovávám pouze tipy, kvůli kterým se problém česání. Pokus o další nástroje není rizikem, protože je to drahé potěšení.
 • Po další návštěvě kadeřnice jsem si všiml, že moje kudrnaté vlasy mi začaly vlasy mnohem létat, jsou poslušné a hedvábné. Zeptala jsem se pána, říkala, že to bylo způsobeno aplikací kapaliny Barex. Samozřejmě, že jsem okamžitě toužil koupit, ačkoli to není prodáváno ve všech obchodech, protože se odkazuje na profesionální produkty péče o vlasy. Říkám to, cena láhve "tekutých krystalů" je značná, ale stojí za to, a to trvá dlouho.
 • Po dalším zesvětlení se mé vlasy doslova změnily v žínku. Myslel jsem, že by mi pomohlo jen účes. Když jsem přišel do kadeřnictví, bylo mi řečeno, že můžete také vyzkoušet nástroj Revoluce "kapalné krystaly". Aby se ujistil účinnost tekutiny, velitel mi zpracoval špičky, a výsledek, jak říkám, je prostě působivý! Objednal jsem "tekuté krystaly" a těším se na ně s netrpělivostí.
 • Jak se říká, moře a slunce jsou dobré, ale ne pro mé dlouhé a kudrnaté vlasy. Už jsem použil různé ochranné a zvlhčující prostředky, ale dávají minimální účinek, proto jsem musel ukončit konce. Při výběru jiného produktu v obchodě jsem doporučil vyzkoušet "tekuté krystaly". Samozřejmě, nástroj není levný, ale mám dlouho očekávaný výsledek. Nejprve ulehčte při česání, za druhé, hedvábnost a luxusní lesk. Doporučuji to všem!

Toto video poskytuje přehled o produktu pro trvalé potěšení vlasů, který bude popisovat výhody a nevýhody kosmetiky.

Přehled kapalných krystalů na vlasy

Pro péči o kadeře používají dívky různé prostředky, které přispívají k jejich posílení a ochraně. Tekuté vlasové krystaly jsou novinkou na domácím kosmetickém trhu, ale jejich popularita rychle nabývá rychlosti. To je z velké části způsobeno jedinečnými vlastnostmi těchto produktů.

Co to je a jak používat

Tekuté krystaly jsou nezmazatelným výrobkem pro péči o vlasy, který se používá pro různé účely. V závislosti na problému můžete vyzkoušet jakékoliv krystaly. Některé odrůdy pomáhají chránit kudrlinky před účinky tepelných nástrojů (žehlení a curling), jiné zvlhčují a dodávají lesku. Ve skutečnosti mohou připomínat sérum (Estel kapalný hedváb a L'Oreal Elseve olej), ale na rozdíl od Estelu pronikají hlouběji a obnovují strukturu mnohem rychleji.

Složení krystalů často zahrnuje všechny druhy olejů a vitamínů. Mohou to být arganové, ricinové nebo kokosové oleje - které pomáhají nasytit prameny příznivými látkami, sloučeninami A a E, které chrání kudrlinky před negativními účinky prostředí.

Jaké problémy mohou krystaly řešit:

 • Poskytují intenzivní obnovu barvených a poškozených vlasů. Pokud trpíte problémem děleného konce, krystaly se určitě vejde. Lepidla vrstvy vlasů, poskytující hladký a rovný povrch;
 • Dejte zámku pevnost a lesk. Viditelně je zesilují a vlasy vypadají zdravě a silně. Současné používání tohoto nástroje zároveň pomůže vyřešit problém sucha a křehkosti.
 • Chraňte kadeřníky před žehličkou, slunečním světlem, tvrdou vodou. Díky krystalům se na povrchu vlasů vytvoří tenký film, který působí jako ochranný povrch.

Po nanesení musíte počkat nějaký čas, aby byl výrobek absorbován do kudrlin a nasycen. Poté můžete použít obvyklé stylingové nástroje, účesy apod.

Prohlížení videa kapalných krystalů z Brelil

Přehled značek z tekutých krystalů

Všechny produkty lze rozdělit do čtyř kategorií:

 1. Pro obnovu barvených vlasů (zejména kapalné krystaly Constant Delight - Constant Delight, Brelil - Brelil Numero, Naturaverde a další). Jsou nasyceny živinami a zvlhčovači. Díky tomu mohou vyživovat kudrlinky i na hlubokých úrovních, jako balzám nebo masku; Fotografie - Brelil Cristalli Liquidi Easy Shine
 2. Pro lesk, lesk, efekt laminace. V mnoha ohledech je to pouze vizuální efekt, vnitřní struktura vlasů se nemění. Takové krystaly se používají k vytvoření různých účesů, atd. (Angel Professional, Avon, Erayba a mnoho dalších); Foto - Alfaparf
 3. Chcete-li chránit kudrlinky. Jedná se o velkou skupinu, obsahuje krystaly, které chrání před slunečním zářením, větrem, teplotními změnami a tepelným ošetřením. Obohacené přírodními oleji a vitamíny obsahují silikony. Představuje Bes Silkat Proteine, Fanola Nutricare Restructuring Fluid Crystals Serum, Concept Green line a mnoho dalších; Foto - Koncept Zelená linka
 4. Nanášecí nástroje. Používají se k dalšímu fixaci kudrlin. Zvláštní složení vám umožní jemně řídit stav pramenů tak, aby perm nebo účinek hladkých pramenů trvali déle (Wella Lifetex, Noah). Fotografie - Nua

Zvažme hodnocení krystalů na vlasy:

Konstantní potěšení kapalných krystalů - mou cestou od potěšení k zklamání

Setkal jsem se s tekutými krystaly Constant Delight na vlasy, když jsem si v salonu udělal vlasový lesk. Kapitán doporučil koupit kapalné krystaly jako účinný prostředek ochrany vlasů před negativními účinky elektrických spotřebičů na styling. Rozhodla jsem se, že takový nástroj by mě vůbec neublížil, protože jsem si často vlasy přitáhl železem. Takže v mém arzenálu a objevil se tekuté krystaly Constant Delight.

Nástroj má jednoduché balení - průhlednou lahvičku s dávkovačem. Dlouho jsem si koupil krystaly - moje kopie má starý design. Nyní je design láhve poněkud odlišný.

Láhev je malá a proto je pohodlná. Zásobník umožňuje používat nástroj pomalu. Jediným mínusem láhve je materiál, ze kterého je vyrobena. Plast byl velmi křehký. Naneštěstí jsem během operace finančních prostředků přerušil. V důsledku toho jsem nikdy nepoužil lví podíl kapalných krystalů. Ze stejného důvodu chybí fotografie se složením prostředků v mé recenzi. Pro ty, kteří mají zájem o kompozici, z paměti můžu říci, že pro toto médium je nepřirozené.

Tekuté krystaly jsou čirá olejovitá kapalina s výraznou sladkou vůní (připomínala mi jahoda). Prostředky dobře obalují všechny vlasy, dávají vlasům hladkost, měkkost a zrcadlový lesk. Krystaly chrání vlasy při stylingu před negativními tepelnými účinky. Opakuji, že nástroj je velmi ekonomický - pro vlasy pod lopatkami 2 kapek krystalů zmizí. Pokud to přeháníte, vypadají vlasy špinavě.

Navzdory velkému množství výhod má kapalné krystaly Constant Delight vážné nedostatky. Za prvé, s častým používáním mají krystaly opačný účinek - vlasy se vysuší. Za druhé, krystaly nemají regenerační účinek, ale pouze skrývají nedostatky poškozených vlasů.

Doporučuji tekuté krystaly Constant Delight, ale neočekávejte od nich zázrak.

Pro obnovu vlasů doporučuji zkusit padák kokosový olej.

Pro Více Informací O Suché Vlasy